Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοιλίτσες!!!


Recommended Posts

Αριστινα μου σου ευχομαι συντομα να χαιδευεις κι εσυ τη κοιλιτσα σου και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου οσο μπορεις περισσοτερο!Ειναι ομορφη αυτη η περιοδος !!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραίες κοιλίτσες είναι αυτές!!!:laugh: :laugh: :laugh: Με το καλο τα ζουζούνια μας!!Mom 3 τι κουκλίτσα που είσαι;;Τι βγάζει η Εύβοια ε;;:) :) Και το μαλλάκι σου πολύ ωραίο!!!Κοντεύεις και συ σιγα σιγά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Juliana μου!!Αν και ειμαι απο Γλυφαδα... μετα απο 12 χρονια εδω νοιωθω και λιγο Ευβοιωτισα!!Αντε βαλε και συ καμμια φωτο να καμαρωσουμε τη κοιλιτσα σου!!

Sweetmummy εισαι πολυ κομψη εγκυουλα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom3 περίπου στο ίδιο μέγεθος είναι οι κοίλίτσες μας... :cheer:

Είμαστε και πολύ κοντά! Μόνο που εσύ πήρες λίγα κιλά;) ενώ εγώ αισίως έχω φτάσει τα 14! Ωστόσο λόγω ύψους και κατασκευής δεν φαίνομαι και πάνχοντρη! :P

Με το καλό να γεννηθεί το μωρό σου! Όλα να πάνε καλά! :):cheer::)

Sweetmummy επιβλητική η κοιλίτσα σου! :) Και σύμφωνα με τις στατιστικές των γιαγιάδων μας, φαινόταν ότι θα γεννήσεις αγοράκι!;) Κούκλα είσαι πάντως ούσα εγκυμονούσα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα μου ποσο εισαι ?Εγω σε 3 με 4 εβδομαδες γενναω!!Αντε με ενα πονο!!

Αννιω πρεπει να ανοιξεις τη φωτο σου με το προγραμμα ζωγραφικης να πας στην επεξεργασια και να κανεις αλλαγη μεγεθους στο 30 τοις εκατο και στα δυο κουτακια και να την αποθηκευσεις !!!Μετα επελεξετη και θα βγει!!Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 έχω Π.Η.Τ 11/03/2009 αλλά όπως φαίνεται θα γεννήσω νωρίτερα με πρόκληση, εκτός αν η φύση μας προλάβει.:cheer: Θα γνωρίζω σε λίγες ημέρες που έχω επίσκεψη στον γιατρό... ;) Ευχαριστώ για τη βοήθεια αλλά ανεπίδεκτη... :woohoo: Φταίει βέβαια και το παμπάλαιο σύστημα που έχω! :blush: :blush: :blush:

Ευχαριστώ πολύ! :)

Εύχομαι επίσης μ'έναν πόνο! Όλα να πάνε καλά! :cheer::):cheer::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς στην Αννιώ πήγαινε η συμβουλή, γιατί εγώ κατά καιρούς προσπαθώ αλλά... Ούτε το χαρακάκι δεν είχα τη δυνατότητα!

Άντε Αννιώ θα τα καταφέρεις εσύ! Αφού έχεις βάλει και στο προφίλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια...

Οντως η κοιλιτσα μου ηταν μυτερη...

Σας ευχομαι να εχετε ευκολο τοκετο και με οσο το δυνατον λιγοτερους πονους...

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...