Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοιλίτσες!!!


Recommended Posts

Κορίτσια τι θα λέγατε όσες έχετε μωράκια ή είστε εγκυούλες να βάζετε εδώ φώτο απο τις κοιλίτσες σας να βλέπουμε και εμεις οι...πλάκες;:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα θα έχει... Κοιλίτσες ή κοιλάρες;;;:laugh: :laugh: :laugh:

Κρίμα που δεν μπορώ ν'ανεβάσω φώτο, γιατί θα έκανα την αρχή...;)

Είμαι λες και έχω βάλει μπάλα! Ολοστρόγυλλη κοιλιά! Μέχρι που μου είπαν όταν κάποιος με είδε πρόσφατα: Έχεις παχύνει;;;:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπατριώτισα σε ποιον μήνα είσαι? Θα σε προλάβω πριν φουσκώσει ξανά η δική μου κοιλιά (σιγά σιγά βάζω μπρος για το δεύτερο) για να τις βγάζουμε βόλτα στον πεζόδρομο? ;) ;) ;) ;) ;)

Ολοστρόγγυλη? Μπαλονίτσα!!! :silly: :woohoo: :silly: Τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν μου έχεις αξιοπρεπέστατη κοιλίτσα! :) Όχι κοιλάρα... :lol: Franita επίσης αλλά έχεις δρόμο ακόμη... :) :) :)

Και εγώ ανησυχούσα ότι δεν ήταν πολύ μεγάλη και ξαφνικά... Έγινε το μπουμ!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ιφιγένεια τέλεια! Με το καλό και το αδερφάκι στην μπεμπούλα σου! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου τι ωραιες κοιλιτσες!!!

Οπως και να χει κοριτσια μεσα σας βρισκοτανε-βρισκεται η ζωουλα σας οποτε σιγουρα ολες ειναι τελειες ειτε ειναι μικρες ειτε μεγαλες!!

με το καλο katrina και Franita!!!

Αντε και στα δικα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι πραγματικά ολα τα κοριτσια που το επιθυμουν να αποκτησουν την κοιλιτσα τους με το αγγελουδι τους μεσα και κοριτσια να απολαμβανετε την εγκυμοσυνη σας. δεν υπαρχει ωραιοτερο συναισθημα για μια γυναικα πιστευω. Ελπιζω καποια στιγμη να το αποφασισω και να παω για το δευτερο για να ξαναζησω αυτην την υπεροχη εμπειρια. Καλα αποτελεσματα στις προσπαθειες ολων των κοριτσιων κ οσες ειστε ηδη μαμαδες να σας ζήσουν τα μπουμπουκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aeriko32 η κοιλιτσα σου ειναι υπεροχη!!!!!!!:)

Ολοστρογγυλη!Για διαφημηση!!:) :)

Κι εσυ εισαι μια γλυκα!!!κουκλα!

Με το καλο κοπελα μου το νινακι σου!!!Να εχεις καλη συνεχεια....με ακομα πιο μεγαλη κοιλια!!!:laugh: :laugh: ειναι φοβερη!!

Κι εγω μεγαλη θα ηθελα να ειχα(οταν ερθει η ωρα)για να μην πω τεραστιααααααα χα χα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειες οι κοιλιτσες κοριτσια!!!Να και η δικη μου !!Εδω ειμαι στη 33η εβδομαδα ενω τωρα εκλεισα τη 36η!!Οπως βλεπετε εχω παει κιλακια!!9 στο συνολο μεχρι τωρα...Με το καλο σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 πολυ τελεια η κοιλιτσα!!!Εγω προτιμω τις μεγαλες και οπως ειπα και πιο πανω οταν με το καλο ερθει η ωρα μου θα ηθελα πολυ μεγαλη να το νιωσω στο πετσι μου χα χα!!!

Με το καλο να υποδεχτεις το νεο μελος!!!Να χαιρεσαι τα παιδακια σου...και ευχομαι καθε ευτυχια στην οικογενεια σου!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...