Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημέρααααα χάθηκα κι εγώ με τις δουλειές και τα τρεξίματα...εγώ ακόμα ούτε έχω ψάξει, ούτε έχω πάρει κάτι για το μωρό. Έχουμε πει τώρα τέλος του μήνα να κάνουμε μια βόλτα στα μαγαζιά να δούμε τι υπάρχει και να κάνουμε μια έρευνα αγοράς...έχω αργήσει λέτε;;;Αν και πρώτο παιδάκι το έχουμε πάρει λίγο χαλαρά και το δωμάτιο τώρα θα ξεκινήσουμε να το φτιάχνουμε σιγά σιγά...

 

Εμείς πάντως επαφές έχουμε από την αρχή όχι πολλές γιατί υπάρχει και ο φόβος αλλά κάνουμε...μέχρι στιγμής όλα καλά!

@touloumpitsa Τι ωραία που μεγαλώνει το μπεμπάκι σας και πάνε όλα καλά...

@Doritoula11 Προσπάθησε να ξεκουράζεσαι...όπως είπαν και παραπάνω χειρουργείο έκανες...

@annatsak Έχετε ανοίξει δουλίτσες κι εσείς!!!Υπομονή με την σκόνη ,δεν φεύγει εύκολα..

@1994Μαρια Πάντως οι περισσότεροι με το καρότσι κολλάνε...είναι νομίζω τι βολεύει τον καθένα και πόσο χώρο έχει στο αυτοκίνητο κ.λ.π

Εμάς έχει μεγάλο πορτ μπαγκαζ το αυτοκίνητο αλλά θέλω να πάρω ένα καλο καρότσι πρώτο παιδάκι και θέλω καλο καροτσι με τον σύζυγο κάνουμε και αρκετές βόλτες με τα πόδια όποτε θα το χρησιμοποιήσω όσο τίποτε αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημέρααααα χάθηκα κι εγώ με τις δουλειές και τα τρεξίματα...εγώ ακόμα ούτε έχω ψάξει, ούτε έχω πάρει κάτι για το μωρό. Έχουμε πει τώρα τέλος του μήνα να κάνουμε μια βόλτα στα μαγαζιά να δούμε τι υπάρχει και να κάνουμε μια έρευνα αγοράς...έχω αργήσει λέτε;;;Αν και πρώτο παιδάκι το έχουμε πάρει λίγο χαλαρά και το δωμάτιο τώρα θα ξεκινήσουμε να το φτιάχνουμε σιγά σιγά...

 

Εμείς πάντως επαφές έχουμε από την αρχή όχι πολλές γιατί υπάρχει και ο φόβος αλλά κάνουμε...μέχρι στιγμής όλα καλά!

@touloumpitsa Τι ωραία που μεγαλώνει το μπεμπάκι σας και πάνε όλα καλά...

@Doritoula11 Προσπάθησε να ξεκουράζεσαι...όπως είπαν και παραπάνω χειρουργείο έκανες...

@annatsak Έχετε ανοίξει δουλίτσες κι εσείς!!!Υπομονή με την σκόνη ,δεν φεύγει εύκολα..

@1994Μαρια Πάντως οι περισσότεροι με το καρότσι κολλάνε...είναι νομίζω τι βολεύει τον καθένα και πόσο χώρο έχει στο αυτοκίνητο κ.λ.π

Καλησπερα κορίτσι μου! Κ γω πάντως δν έχω κάνει ακόμα καμία αγορά παρόλο που κ μένα είναι το πρώτο μου παιδάκι!Εχω δει βέβαια στο Ίντερνετ πάνω κάτω τι καροτσι θέλω  κ μετά  τη β επιπέδου θα πάω στα μαγαζιά να το δω κ από κοντά κ σιγά σιγά να αρχίσω τα ψώνια! Εμένα το δωμάτιο θέλει κάποιες μικρό αλλαγές στη διαρρύθμιση αλλά θα το ξεκινήσουμε μετά το 15Αύγουστο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! Αύριο επιτέλους έχω τον υπέρηχο β' επιπέδου! 💙🐳💫

Με το καλό κορίτσι μου! Να μην έχεις άγχος κ να το  χαρείς Γτ είναι λένε από τους πιο ωραίους υπερήχους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sweetheart12 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Να μην έχεις άγχος κ να το  χαρείς Γτ είναι λένε από τους πιο ωραίους υπερήχους! 

Σ' ευχαριστώ πολύ ♥️ 

@Dioni20 νομίζω ότι δεν έχεις αργήσει. Κ εγώ μόνο ιντερνετικά έχω κάνει έρευνα αγοράς και δεν πήρα τίποτα. Στο εν το μεταξύ έχει και τρομερή ζέστη για να βγω στην αγορά και ο άντρας μου έχει πάρα πολύ δουλειά.

Κορίτσια μια ερώτηση : τι σουτιέν φοράτε; Εμένα δεν μου κάνει ούτε ένα, μεγάλωσε το στήθος μου, ιδρώνω από κάτω και δεν θέλω τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημέρααααα χάθηκα κι εγώ με τις δουλειές και τα τρεξίματα...εγώ ακόμα ούτε έχω ψάξει, ούτε έχω πάρει κάτι για το μωρό. Έχουμε πει τώρα τέλος του μήνα να κάνουμε μια βόλτα στα μαγαζιά να δούμε τι υπάρχει και να κάνουμε μια έρευνα αγοράς...έχω αργήσει λέτε;;;Αν και πρώτο παιδάκι το έχουμε πάρει λίγο χαλαρά και το δωμάτιο τώρα θα ξεκινήσουμε να το φτιάχνουμε σιγά σιγά...

 

Εμείς πάντως επαφές έχουμε από την αρχή όχι πολλές γιατί υπάρχει και ο φόβος αλλά κάνουμε...μέχρι στιγμής όλα καλά!

@touloumpitsa Τι ωραία που μεγαλώνει το μπεμπάκι σας και πάνε όλα καλά...

@Doritoula11 Προσπάθησε να ξεκουράζεσαι...όπως είπαν και παραπάνω χειρουργείο έκανες...

@annatsak Έχετε ανοίξει δουλίτσες κι εσείς!!!Υπομονή με την σκόνη ,δεν φεύγει εύκολα..

@1994Μαρια Πάντως οι περισσότεροι με το καρότσι κολλάνε...είναι νομίζω τι βολεύει τον καθένα και πόσο χώρο έχει στο αυτοκίνητο κ.λ.π

💜💜 Όχι βρε δεν έχεις αργήσει... Στα μισά είμαστε ακόμα... Μην αγχώνεσαι... 

@Stardust_83 όλα καλά θα πάνε.. έχε μία σοκολατίτσα στην τσάντα σου σε περίπτωση που δεν κουνιέται. Εμένα με είχε στείλει στο περίπτερο να φάω μία γτ ήταν αραχτό.. από σουτιέν τα ίδια φοράω ακόμα αν κ έχει πρηστεί. Να αγοράσεις εγκυμοσύνης που είναι πολύ μαλακά κ άνετα κ πρακτικά για μετά.. 😉 

Από κιλά πως πάτε κορίτσια; Εγώ εκεί που είχα πάρει ένα κιλό στο πρώτο τρίμηνο, στις διακοπές που πήγαμε όλη μέρα έτρωγα η γουρούνα κ τσίμπησα άλλα δύο σε δέκα μέρες μέσα.. καθαρά δικά μου είναι αυτά δλδ. 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η touloumpitsa είπε:

💜💜 Όχι βρε δεν έχεις αργήσει... Στα μισά είμαστε ακόμα... Μην αγχώνεσαι... 

@Stardust_83 όλα καλά θα πάνε.. έχε μία σοκολατίτσα στην τσάντα σου σε περίπτωση που δεν κουνιέται. Εμένα με είχε στείλει στο περίπτερο να φάω μία γτ ήταν αραχτό.. από σουτιέν τα ίδια φοράω ακόμα αν κ έχει πρηστεί. Να αγοράσεις εγκυμοσύνης που είναι πολύ μαλακά κ άνετα κ πρακτικά για μετά.. 😉 

Από κιλά πως πάτε κορίτσια; Εγώ εκεί που είχα πάρει ένα κιλό στο πρώτο τρίμηνο, στις διακοπές που πήγαμε όλη μέρα έτρωγα η γουρούνα κ τσίμπησα άλλα δύο σε δέκα μέρες μέσα.. καθαρά δικά μου είναι αυτά δλδ. 😛

Εγώ έχω πάρει τρία μέχρι στιγμής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ ♥️ 

@Dioni20 νομίζω ότι δεν έχεις αργήσει. Κ εγώ μόνο ιντερνετικά έχω κάνει έρευνα αγοράς και δεν πήρα τίποτα. Στο εν το μεταξύ έχει και τρομερή ζέστη για να βγω στην αγορά και ο άντρας μου έχει πάρα πολύ δουλειά.

Κορίτσια μια ερώτηση : τι σουτιέν φοράτε; Εμένα δεν μου κάνει ούτε ένα, μεγάλωσε το στήθος μου, ιδρώνω από κάτω και δεν θέλω τίποτα

Εγώ πήρα μετά την αυχενική ένα σουτιέν εγκυμοσυνης που είναι χωρίς μπανέλες κ όταν το πήρα είχε κ ακόμα περιθώριο για όταν θα μεγάλωνε κ άλλο κ τώρα δν έχει καθόλου περιθώριο! Νομίζω πως σε ένα μήνα θα πρέπει να πάρω άλλο! 
Κιλά έχω πάρει γύρω στα 5,5 ! Αλλά δν είχα θεμα με το βάρος Γτ ήμουν αδύνατη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/7/2021 at 11:19 ΠΜ, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! Αύριο επιτέλους έχω τον υπέρηχο β' επιπέδου! 💙🐳💫

Καλά αποτελέσματα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Εγώ από κιλά δεν ξέρω, έχω πολλες ημέρες να ζυγιστώ! 

Την Δευτέρα που έχω ραντεβού στον γιατρό μου θα τολμήσω να ανέβω στην ζυγαριά του. 

Αυτή την εβδομάδα πάντως νιώθω μαι βλέπω ότι έχω τουμπανιασει παντού! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/7/2021 at 10:54 ΠΜ, ο/η Doritoula11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου σήμερα πάω για μεγάλο υπέρηχο με το καλό!να σας πω την ιστορία μου εδώ Βερολίνο δεν συνηθίζουν να αφήνουν τα καρότσια στην είσοδο της πολυκατοικίας έτσι λοιπόν κάποια μέρα που δεν μπόρεσα να το ανεβάσω σπίτι λόγω της εγκυμοσύνης μας το έκλεψαν αφήστε το Δράμα έμεινε το παιδί χωρίς καρότσι ευτυχώς όμως μας στείλανε το Lorelli από Ελλάδα που είχα 3 σε ένα και βολεύει!

 

 

Κοριτσι τι εγινε εχθες που είχες τον μεγαλο σου υπέρηχο??? Ολα καλα?

@Stardust_83@Stardust_83 καλα αποτέλεσμα σου εύχομαι σήμερα.. Περιμένουμε νεακια σου..

Εγω κοριτσια ενω μέχρι τις αρχες του Ιούνη ειχα πάρει μονο ενάμιση κιλο.. Τωρα που πήγα πριν 2 μερες πηρα αλλα 4.. Οποτε πρεπει να προσεχω λιγο περισσότερο τωρα αν και δυσκολεύομαι γιατι νιωθω να πεινάω ολη την ώρα και εχω και 4 γεματους μηνες μπροστα μου!!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααα, καλά αποτελέσματα στους υπέρηχους σας @Stardust_83 και @Doritoula11...Περιμένουμε να μας πείτε..

@mairpapa Κι εγώ νιώθω πρησμένη και φουσκωμένη αλλά έχω βάλει μονο 3,5kg μέχρι στιγμής....Επίσης έχω κάνει κυτταρίτιδα παρόλο που δεν είχα πριν και πίνω πολύ νερό από την αρχή...

 

Έκανα και τις μηνιαίες εξετάσεις και βρήκαμε το ζάχαρο λίιιιγο τσιμπημένο...οπότε Τρίτη θα πάω και ενδοκρινολόγο...

Το μικρούλι μου όσο περνάνε οι μέρες  τόσο πιο πολύ το νιώθω και τόσο πιο πολύ κουνιέται.Όχι μόνο το βράδυ πλέον ή όταν ηρεμώ αλλά όλη την μέρα σε άσχετες στιγμές...μπαίνουμε κι εμείς στην 20w .

Εχθές παραγγείλαμε τελικά και τα πρώτα πράγματα αν κι εγώ πιστεύω ότι είναι λίγο νωρίς και ήθελα ιδανικά να τα πάρουμε μετά την Β επιπέδου, ο άντρας μου θέλει να είμαστε προετοιμασμένοι... Πήραμε λίκνο ,κούνια + 2-3 χαζά πραγματάκια όπως μια κουβερτίτσα, μια πιπίλα κ.λ.π ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dioni20 είπε:

Καλησπέρααααα, καλά αποτελέσματα στους υπέρηχους σας @Stardust_83 και @Doritoula11...Περιμένουμε να μας πείτε..

@mairpapa Κι εγώ νιώθω πρησμένη και φουσκωμένη αλλά έχω βάλει μονο 3,5kg μέχρι στιγμής....Επίσης έχω κάνει κυτταρίτιδα παρόλο που δεν είχα πριν και πίνω πολύ νερό από την αρχή...

 

Έκανα και τις μηνιαίες εξετάσεις και βρήκαμε το ζάχαρο λίιιιγο τσιμπημένο...οπότε Τρίτη θα πάω και ενδοκρινολόγο...

Το μικρούλι μου όσο περνάνε οι μέρες  τόσο πιο πολύ το νιώθω και τόσο πιο πολύ κουνιέται.Όχι μόνο το βράδυ πλέον ή όταν ηρεμώ αλλά όλη την μέρα σε άσχετες στιγμές...μπαίνουμε κι εμείς στην 20w .

Εχθές παραγγείλαμε τελικά και τα πρώτα πράγματα αν κι εγώ πιστεύω ότι είναι λίγο νωρίς και ήθελα ιδανικά να τα πάρουμε μετά την Β επιπέδου, ο άντρας μου θέλει να είμαστε προετοιμασμένοι... Πήραμε λίκνο ,κούνια + 2-3 χαζά πραγματάκια όπως μια κουβερτίτσα, μια πιπίλα κ.λ.π ...

Καλημέρα κορίτσια μου όλα καλά χθες δόξα τον θεό απλά από σήμερα αισθάνομαι σαν να κουράζομαι πιο εύκολα επίσης ερεθίστηκαν και οι αιμορροΐδες αλλά υπομονηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τα νέα μου είναι πολύ καλά. Μου βρήκαν τέλειο το μωράκι. Το μόνο μικρό θεματακι είναι ότι το ένα νεφρό είναι ελαφρώς πιο μεγάλο από το άλλο, στα φυσιολογικά πλαίσια. Η γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ συχνό στα αγόρια (προκαλεί παλινδρόμηση ούρων) και πιστεύει ότι θα στρώσει. Θα κάνουμε επανέλεγχο μεταξύ 32-34ης εβδομάδας για σίγουρα ώστε αν υπάρχει ακόμη να ενημερώσουμε τον παιδίατρο όταν γεννήσω για να του κάνει υπέρηχο.

Η γιατρός μου είπε να προσέχω την διατροφή μου γιατί οι πόνοι που είχα ισωυ είναι από έναν πολύποδα που έχω στην χολή. Πριν αυτό δεν δημιουργούσε θέμα αλλά στην εγκυμοσύνη μπορεί να μου κάνει κολικό αν δεν προσέξω.

Επίσης, έχω καμπύλη γλυκόζης στο τέλος του μήνα.

Είδαμε και στα prenatal για καρότσι αλλά δεν κλείσαμε κάτι ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε εγώ έχω Β επιπέδου 13 του μηνός και μου είπαν αν έχει ο σύζυγος αρνητικό τεστ (rapid test) πως μπορεί να μπει μαζί μου

Ήθελα να σας ρωτήσω ξέρετε αν στα H&M της Θεσσαλονίκης έχει βρεφικά ρούχα αν εχετε πάει στα καταστήματα να δείτε γιατί σκέφτομαι πως είναι ευκαιρία να κάνω και καμία βόλτα στα μαγαζιά ☺️☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε εγώ έχω Β επιπέδου 13 του μηνός και μου είπαν αν έχει ο σύζυγος αρνητικό τεστ (rapid test) πως μπορεί να μπει μαζί μου

Ήθελα να σας ρωτήσω ξέρετε αν στα H&M της Θεσσαλονίκης έχει βρεφικά ρούχα αν εχετε πάει στα καταστήματα να δείτε γιατί σκέφτομαι πως είναι ευκαιρία να κάνω και καμία βόλτα στα μαγαζιά ☺️☺️☺️☺️

Νομίζω ότι έχει στο κατάστημα της Τσιμισκή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Τα νέα μου είναι πολύ καλά. Μου βρήκαν τέλειο το μωράκι. Το μόνο μικρό θεματακι είναι ότι το ένα νεφρό είναι ελαφρώς πιο μεγάλο από το άλλο, στα φυσιολογικά πλαίσια. Η γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ συχνό στα αγόρια (προκαλεί παλινδρόμηση ούρων) και πιστεύει ότι θα στρώσει. Θα κάνουμε επανέλεγχο μεταξύ 32-34ης εβδομάδας για σίγουρα ώστε αν υπάρχει ακόμη να ενημερώσουμε τον παιδίατρο όταν γεννήσω για να του κάνει υπέρηχο.

Η γιατρός μου είπε να προσέχω την διατροφή μου γιατί οι πόνοι που είχα ισωυ είναι από έναν πολύποδα που έχω στην χολή. Πριν αυτό δεν δημιουργούσε θέμα αλλά στην εγκυμοσύνη μπορεί να μου κάνει κολικό αν δεν προσέξω.

Επίσης, έχω καμπύλη γλυκόζης στο τέλος του μήνα.

Είδαμε και στα prenatal για καρότσι αλλά δεν κλείσαμε κάτι ακόμη.

Υπέροχα τα νέα σου κορίτσι μου! Πιστεύω πως κ αυτό με τον νεφρό θα στρώσει μεγαλώνοντας το μωράκι κ άλλο! Όλα καλά θα πάνε! Ναι αν έχεις θέμα με τη χολή πρέπει να προσέξεις τη διατροφή σου! Να μη τρως  λιπαρά κ γενικά να μην τρως απ έξω εμένα κ η μαμά μου κ ξάδερφος μου κ ο άντρας μου έχουν βγάλει χολή κ ξέρω πως θέλει προσοχή στη διατροφή! 

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε εγώ έχω Β επιπέδου 13 του μηνός και μου είπαν αν έχει ο σύζυγος αρνητικό τεστ (rapid test) πως μπορεί να μπει μαζί μου

Ήθελα να σας ρωτήσω ξέρετε αν στα H&M της Θεσσαλονίκης έχει βρεφικά ρούχα αν εχετε πάει στα καταστήματα να δείτε γιατί σκέφτομαι πως είναι ευκαιρία να κάνω και καμία βόλτα στα μαγαζιά ☺️☺️☺️☺️

Καλησπέρα κορίτσι μου κ με το καλό η β επιπέδου! Που θα την κανείς εδώ στη θεσσαλονικη! Κ μένα το ίδιο μου είπαν για το τεστ κ σε ρωτάω μήπως θα την κάνουμε στον ίδιο! Βρεφικά ρούχα έχει σίγουρα το H&M στη Ταιμισκη που είναι ανάμεσα σε Αγίας Σοφίας κ Καρολου Ντηλ ,έχω πάρει πιο παλιά από εκεί για το μωράκι της κουμπαράς μου για το άλλο που είναι πιο κάτω δν ξέρω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sweetheart12 είπε:

Υπέροχα τα νέα σου κορίτσι μου! Πιστεύω πως κ αυτό με τον νεφρό θα στρώσει μεγαλώνοντας το μωράκι κ άλλο! Όλα καλά θα πάνε! Ναι αν έχεις θέμα με τη χολή πρέπει να προσέξεις τη διατροφή σου! Να μη τρως  λιπαρά κ γενικά να μην τρως απ έξω εμένα κ η μαμά μου κ ξάδερφος μου κ ο άντρας μου έχουν βγάλει χολή κ ξέρω πως θέλει προσοχή στη διατροφή! 

 

Καλησπέρα κορίτσι μου κ με το καλό η β επιπέδου! Που θα την κανείς εδώ στη θεσσαλονικη! Κ μένα το ίδιο μου είπαν για το τεστ κ σε ρωτάω μήπως θα την κάνουμε στον ίδιο! Βρεφικά ρούχα έχει σίγουρα το H&M στη Ταιμισκη που είναι ανάμεσα σε Αγίας Σοφίας κ Καρολου Ντηλ ,έχω πάρει πιο παλιά από εκεί για το μωράκι της κουμπαράς μου για το άλλο που είναι πιο κάτω δν ξέρω .

Προγεννητική διάγνωση λέγετε εκει που θα πάω στην τσιμισκή με Αγίας Σοφίας είναι

Ελεγα να πάω να πάρω τίποτα μετά εσείς εχετε πάρει τίποτα η είναι νωρίς??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Υπέροχα τα νέα σου κορίτσι μου! Πιστεύω πως κ αυτό με τον νεφρό θα στρώσει μεγαλώνοντας το μωράκι κ άλλο! Όλα καλά θα πάνε! Ναι αν έχεις θέμα με τη χολή πρέπει να προσέξεις τη διατροφή σου! Να μη τρως  λιπαρά κ γενικά να μην τρως απ έξω εμένα κ η μαμά μου κ ξάδερφος μου κ ο άντρας μου έχουν βγάλει χολή κ ξέρω πως θέλει προσοχή στη διατροφή! 

 

Καλησπέρα κορίτσι μου κ με το καλό η β επιπέδου! Που θα την κανείς εδώ στη θεσσαλονικη! Κ μένα το ίδιο μου είπαν για το τεστ κ σε ρωτάω μήπως θα την κάνουμε στον ίδιο! Βρεφικά ρούχα έχει σίγουρα το H&M στη Ταιμισκη που είναι ανάμεσα σε Αγίας Σοφίας κ Καρολου Ντηλ ,έχω πάρει πιο παλιά από εκεί για το μωράκι της κουμπαράς μου για το άλλο που είναι πιο κάτω δν ξέρω .

Εσυ που θα την κάνεις την Β επιπέδου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Εσυ που θα την κάνεις την Β επιπέδου???

Ααα Εσυ θα πας στον Αθανασιαδη! Κ γω σε αυτόν ήθελα να πάω στην β επιπέδου αλλά τελικά θα πάω στον ίδιο που έκανα κ την αυχενική. Στην εμβρυομητρικη θα την κάνω με τον Δαγκλή ! Κ οι δυο αυτοί είναι κ στο Ιπποκράτειο οπως κ ο γιατρος μου ,ο οποιος έχει κ ιδιωτικό Ιατρειο. Εσυ εκεί είχες κάνει κ αυχενική; Ούτε γω έχω ψωνίσει ακόμα τπτ! Περιμένω την β επιπέδου κ μετά να αρχίσω τ ψώνια! Ποσό εβδομάδων κ ημερών θα είσαι στη β επιπέδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sweetheart12 είπε:

Ααα Εσυ θα πας στον Αθανασιαδη! Κ γω σε αυτόν ήθελα να πάω στην β επιπέδου αλλά τελικά θα πάω στον ίδιο που έκανα κ την αυχενική. Στην εμβρυομητρικη θα την κάνω με τον Δαγκλή ! Κ οι δυο αυτοί είναι κ στο Ιπποκράτειο οπως κ ο γιατρος μου ,ο οποιος έχει κ ιδιωτικό Ιατρειο. Εσυ εκεί είχες κάνει κ αυχενική; Ούτε γω έχω ψωνίσει ακόμα τπτ! Περιμένω την β επιπέδου κ μετά να αρχίσω τ ψώνια! Ποσό εβδομάδων κ ημερών θα είσαι στη β επιπέδου;

Ναι με τον Αθανασιάδη θα την κάνω.

Εκει έκανα και την αυχενική διαφάνεια έμεινα παρά πολύ ικανοποιημένη για αυτό έκλεισα πάλι εκεί

21 εβδομάδων και 5 ημερών θα είμαι εσυ ποτέ θα πας ποσό θα είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Ναι με τον Αθανασιάδη θα την κάνω.

Εκει έκανα και την αυχενική διαφάνεια έμεινα παρά πολύ ικανοποιημένη για αυτό έκλεισα πάλι εκεί

21 εβδομάδων και 5 ημερών θα είμαι εσυ ποτέ θα πας ποσό θα είσαι???

Εγώ θα πάω 19/7 κ θα είμαι τότε 22 βδομαδων κ 1 ημέρα . Κ να φανταστείς το άλλαξα από 22/7 Γτ το θεώρησα πολύ αργά κ με προβληματίζει Γτ το μωρό χθες στον υπέρηχο βγήκε 6 μέρες μεγαλυτερο! Κ γω τοσο ήθελα να το κάνω 21 βδομαδων κ κάτι αλλά μου είπε ότι ο γιατρος θέλει να είμαι 22 κ κάτι Γτ λέει έχει καλύτερη εικόνα . Τώρα τι να πω αυτός ξερει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Doritoula11 @Stardust_83 πολύ καλά τα νέα σας μπράβο!!! Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!! 

Εγώ θα πάω στις 26 για την β επιπέδου που θα είμαι 22 εβδομάδων ακριβώς κ μου έγραψε να κάνω κ την καμπύλη ζαχάρου μέσα στο μήνα μαζί με τις καθιερωμένες εξετάσεις... όσο σκέφτομαι ότι πρέπει να  κάτσω δυο ώρες εκεί, βαριέμαι από τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

@Doritoula11 @Stardust_83 πολύ καλά τα νέα σας μπράβο!!! Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!! 

Εγώ θα πάω στις 26 για την β επιπέδου που θα είμαι 22 εβδομάδων ακριβώς κ μου έγραψε να κάνω κ την καμπύλη ζαχάρου μέσα στο μήνα μαζί με τις καθιερωμένες εξετάσεις... όσο σκέφτομαι ότι πρέπει να  κάτσω δυο ώρες εκεί, βαριέμαι από τώρα... 

Νωρίς στην έβαλε, εμένα μου είπε να είμαι στην 26η εβδομάδα 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Stardust_83 είπε:

Νωρίς στην έβαλε, εμένα μου είπε να είμαι στην 26η εβδομάδα 🤔

Ναι δεν ξέρω γιατί... Ούτε ρώτησα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...