Μετάβαση σε περιεχόμενο

B χοριακη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

Θέλω την βοήθεια σας.τελευταια περίοδος μου ήρθε 6/3 και επειδή δεν μπορούσα να περιμένω πήγα εχθές 1/4 και έκανα β χοριακη και η τιμή ήταν 27.χωρις καθυστέρηση.κανονικα περιμένω να αδιαθετησω στις 4/4.ο κύκλος μου είναι γύρω στις 29 ημέρες.η τιμή είναι πολύ χαμηλή?υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος?δεν έχω καταλάβει.ευχαριστω για τον χρόνο σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Θέλω την βοήθεια σας.τελευταια περίοδος μου ήρθε 6/3 και επειδή δεν μπορούσα να περιμένω πήγα εχθές 1/4 και έκανα β χοριακη και η τιμή ήταν 27.χωρις καθυστέρηση.κανονικα περιμένω να αδιαθετησω στις 4/4.ο κύκλος μου είναι γύρω στις 29 ημέρες.η τιμή είναι πολύ χαμηλή?υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος?δεν έχω καταλάβει.ευχαριστω για τον χρόνο σας!!!!!

Κορίτσι μου φυσικά και είσαι έγκυος! Συγχαρητήρια! Είναι χαμηλή η χοριακή γιατί είναι 4 μερες νωριτερα απο την αναμενόμενη περίοδο.Αύριο αν κάνεις θα έχει διπλασιαστεί!! Επικοινώνησε με τον γιατρό σου! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η αννι είπε:

Κορίτσι μου φυσικά και είσαι έγκυος! Συγχαρητήρια! Είναι χαμηλή η χοριακή γιατί είναι 4 μερες νωριτερα απο την αναμενόμενη περίοδο.Αύριο αν κάνεις θα έχει διπλασιαστεί!! Επικοινώνησε με τον γιατρό σου! Με το καλό!

Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου καταρχάς!μίλησα με τον γιατρό μου είπε να την επαναλάβω την Τρίτη.μακαρι να είναι όλα καλά!σε ευχαριστώ πολυυυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Θέλω την βοήθεια σας.τελευταια περίοδος μου ήρθε 6/3 και επειδή δεν μπορούσα να περιμένω πήγα εχθές 1/4 και έκανα β χοριακη και η τιμή ήταν 27.χωρις καθυστέρηση.κανονικα περιμένω να αδιαθετησω στις 4/4.ο κύκλος μου είναι γύρω στις 29 ημέρες.η τιμή είναι πολύ χαμηλή?υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος?δεν έχω καταλάβει.ευχαριστω για τον χρόνο σας!!!!!

Λοιπόν η κολλητή μ ξεκίνησε με χοριακη 29 ακριβώς όπως εσυ 2-3 μέρες πριν την καθυστέρηση .,, τώρα ο μικρός της είναι 2 χρόνων.,, απλά είναι το στάδιο που θέλει λιγάκι υπομονή... με το καλό σου εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Λοιπόν η κολλητή μ ξεκίνησε με χοριακη 29 ακριβώς όπως εσυ 2-3 μέρες πριν την καθυστέρηση .,, τώρα ο μικρός της είναι 2 χρόνων.,, απλά είναι το στάδιο που θέλει λιγάκι υπομονή... με το καλό σου εύχομαι!!! 

Αχχχ κορίτσια ευχαριστώ!!!μου δώσατε αρκετή θετική ενέργεια γιατί είχα αγχωθει τρομερά.ευχαριστωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Αχχχ κορίτσια ευχαριστώ!!!μου δώσατε αρκετή θετική ενέργεια γιατί είχα αγχωθει τρομερά.ευχαριστωωωω

Ολα καλά θα πάνε!!Στο εύχομαι απο καρδιάς!Να μας γράψεις νεότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσι μου, εμένα η πρώτη χοριακη ήταν 31 κομμα κατι, και τωρα το μικρακι μου είναι σχεδόν τριών μηνών, με το καλό σου εύχομαι, να προσέχεις για αρχη και όλα καλα θα πανε🙏😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κορίτσι μου, εμένα η πρώτη χοριακη ήταν 31 κομμα κατι, και τωρα το μικρακι μου είναι σχεδόν τριών μηνών, με το καλό σου εύχομαι, να προσέχεις για αρχη και όλα καλα θα πανε🙏😊

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!να σ ζήσει και το μωράκι σου!!!!!να είναι πάντα καλότυχο και υγιές!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η αννι είπε:

Ολα καλά θα πάνε!!Στο εύχομαι απο καρδιάς!Να μας γράψεις νεότερα!

Εννοείται θα σας ενημερώσω!!!!και πάλι ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!να σ ζήσει και το μωράκι σου!!!!!να είναι πάντα καλότυχο και υγιές!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να σαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Πήγα πάλι σήμερα και έκανα την δεύτερη β χοριακη και μου βγήκε 123.περιμενω να Μ παρει τηλ ο γιατρός.εχω τρομερό αγχος.πιστευετε ανέβηκε όσο θα έπρεπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Πήγα πάλι σήμερα και έκανα την δεύτερη β χοριακη και μου βγήκε 123.περιμενω να Μ παρει τηλ ο γιατρός.εχω τρομερό αγχος.πιστευετε ανέβηκε όσο θα έπρεπε?

Καλησπέρα κοριτσι μου; νομίζω ότι έχει διπλασιαστεί καλα!! Κατσε να δουμε τι θα πει και ο γιατρός σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μου; νομίζω ότι έχει διπλασιαστεί καλα!! Κατσε να δουμε τι θα πει και ο γιατρός σου!!

Μίλησα με τον γιατρό Μ είπε να ξανακανω άλλη μια το Σάββατο θα πρέπει να έχει πάει γύρω στο 500.μ είπε πως τ φαίνεται ότι κυλάει φυσιολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΚατεριναΦαρμ είπε:

Μίλησα με τον γιατρό Μ είπε να ξανακανω άλλη μια το Σάββατο θα πρέπει να έχει πάει γύρω στο 500.μ είπε πως τ φαίνεται ότι κυλάει φυσιολογικα

Μπραβο τελεια κοριτσι μου!! Όλα καλά θα είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...