Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ θετικό ή αρνητικο;;;


Eirini rous

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Και εγω εχω Τρίτη! Χαχαχα εγω και εγω σκυλάκι αλλά δεν πρόσεξα κάτι 🤣 τι προσεξες?

Από συμπτώματα πώς είσαι? Φούσκωμα, στήθος κτλ? Εγω δεν εχω απόλυτως τιποτα και ειμαι σχεδόν σίγουρη ότι δε  πετυχε

Είχα ξαναμεινεις έγκυος πριν ένα χρόνο αλλά παλινδρομησε. Τότε η σκύλα μου κοιμόταν κατά μήκος με το σώμα μου κ με τη πλάτη της προς το σώμα Μ ώστε να μη με κλωτσήσει(γτ κατά τα άλλα χέστηκε αυτή να βολεύεται...😂😂). Κ έκανε το ίδια δύο βράδια...

Συμπτώματα όχι κάτι ιδιαίτερο πρησμένο στήθος και τσιμπιες στη κοιλιά....ε ίσως κ φούσκωμα κάποιες ώρες. Μια μέρα με πέθανε η μέση λες κ θα Μ ερχόταν περίοδος αλλά από τότε δε με ξαναενοχλησε.

Μακάρι να είναι τυχερή φορά για όλες αυτή αυτή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Είχα ξαναμεινεις έγκυος πριν ένα χρόνο αλλά παλινδρομησε. Τότε η σκύλα μου κοιμόταν κατά μήκος με το σώμα μου κ με τη πλάτη της προς το σώμα Μ ώστε να μη με κλωτσήσει(γτ κατά τα άλλα χέστηκε αυτή να βολεύεται...😂😂). Κ έκανε το ίδια δύο βράδια...

Συμπτώματα όχι κάτι ιδιαίτερο πρησμένο στήθος και τσιμπιες στη κοιλιά....ε ίσως κ φούσκωμα κάποιες ώρες. Μια μέρα με πέθανε η μέση λες κ θα Μ ερχόταν περίοδος αλλά από τότε δε με ξαναενοχλησε.

Μακάρι να είναι τυχερή φορά για όλες αυτή αυτή 

Δυστυχως εγω δεν έχω απολύτως τιποτα! Θα δείξει  την Κυριακή ότσν κάνω τ τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Έχω ένα άγχος μήπως δε προχωράει αλλά ελπίζω στο γεγονός ότι τα clearblue είναι πιο αξιόπιστα κ ότι ίσως το μπλε είναι από μόνο του πιο έντονο από το ροζ... μακάρι να πάνε όλα καλά...για οοοοολες!!

Δεν εχει νοημα να σκέφτεσαι κάτι τέτοιο αυτή τη στιγμή γιατί ότι είναι να γίνει θα έγινε...σημασία έχει να έγινε το θεμιτό και να επιβεβαιώσεις τη χαρά σου κοριτσάκι μου!! 🙏👶💖👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!! Έκανα το clear self και μου εμφανίστηκε μια πολύ αχνη γραμμή! 2 μέρες έμειναν για να ξεκινήσει η καθυστέρηση!! 3 στα 2 αχνη γραμμή! Λέτε;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στα ειπα!!! Λεωω Λεωω! Τις πιο πολλες ευχες τις κραταω για οταν ερθουν τα νουμερα απο τις χοριακες μας!!! Αντε καλη μας επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eirini rous είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Έκανα το clear self και μου εμφανίστηκε μια πολύ αχνη γραμμή! 2 μέρες έμειναν για να ξεκινήσει η καθυστέρηση!! 3 στα 2 αχνη γραμμή! Λέτε;;;; 

Στο εύχομαι εγώ πήγα για χοριακη σήμερα ώστε να έχω να συγκρίνω τη Δευτέρα που ήταν να κάνω έτσι κ αλλιώς! Καλή επιτυχία κ μια μεγάλη χοριακη σ εύχομαι όταν με το καλό κάνεις την εξέταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Στο εύχομαι εγώ πήγα για χοριακη σήμερα ώστε να έχω να συγκρίνω τη Δευτέρα που ήταν να κάνω έτσι κ αλλιώς! Καλή επιτυχία κ μια μεγάλη χοριακη σ εύχομαι όταν με το καλό κάνεις την εξέταση!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ... Εύχομαι γρήγορα να γίνουμε μανούλες ❤️... Εγώ θα κάνω και ένα αύριο!! Εδώ το μικροβιολογικο είναι σήμερα κλειστό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα είναι θετικό το τεστ.

Το clear blue είναι το καλύτερο !

Άντε κ στα δικά μας !!!

στις On 12/2/2021 at 3:01 ΜΜ, ο/η pangipot είπε:

Έχω ένα άγχος μήπως δε προχωράει αλλά ελπίζω στο γεγονός ότι τα clearblue είναι πιο αξιόπιστα κ ότι ίσως το μπλε είναι από μόνο του πιο έντονο από το ροζ... μακάρι να πάνε όλα καλά...για οοοοολες!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκε η χοριακη κ επιβεβαίωσε τα τεστ! Τιμή 59... 🙂 Μακάρι να προχωρήσει καλά!

Εύχομαι σε όλες σας σύντομα με μεγάλες χοριακες...

Δευτέρα είναι η επανεξέταση (και σύμφωνα με το γιατρό η πρώτη που έπρεπε να κάνω αν δε βιαζομουν 🤭)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/2/2021 at 12:34 ΜΜ, ο/η Eirini rous είπε:

Καλημερα, εγώ είμαι στην 11 την ωορηξιας. Λογικά είναι θετικό!! Κάνε και ένα clear blue.. Λένε οι γυναίκες εδώ ότι είναι το καλύτερο.. Χθες έκανα clear blue θετικό και σήμερα self clear καινούργιο βγήκε αρνητικό... Δεν ξέρω, καμιά γνώμη για το self?? 

Αχ τι να σου πω...πικρή ιστορία!Clear blue δαγκωτο.Ειλικρινα δεν ξέρω γιατι οι φαρμακοποιοί προμοταρουν ακόμη τα self clear.

Πήγα να ζητήσω clear blue με 12 ημέρες καθυστέρηση από φαρμακείο που εφημερευε.Μου λένε δεν έχουμε clear, θα σου δώσω το self που είναι καλύτερο.

Εεεε να μη τα πολυλογω βγήκε αρνητικό και τώρα διανύω τον 7ο μήνα εγκυμοσύνης μου😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Βγήκε η χοριακη κ επιβεβαίωσε τα τεστ! Τιμή 59... 🙂 Μακάρι να προχωρήσει καλά!

Εύχομαι σε όλες σας σύντομα με μεγάλες χοριακες...

Δευτέρα είναι η επανεξέταση (και σύμφωνα με το γιατρό η πρώτη που έπρεπε να κάνω αν δε βιαζομουν 🤭)

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη ✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη ✌️✌️✌️

Συγχαρητήρια!!!!με το καλό!! Σε καθυστέρηση το έμαθες;;; επίσης είχες πόνους που  μοιάζουν με περιόδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Κοριτσια αρνητικά χοριακη 1.6 έκλεισα ραντεβού στο γιατρό για να υο ψάξουμε 

στις On 13/2/2021 at 2:45 ΜΜ, ο/η pangipot είπε:

Στο εύχομαι εγώ πήγα για χοριακη σήμερα ώστε να έχω να συγκρίνω τη Δευτέρα που ήταν να κάνω έτσι κ αλλιώς! Καλή επιτυχία κ μια μεγάλη χοριακη σ εύχομαι όταν με το καλό κάνεις την εξέταση!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ... Εύχομαι γρήγορα να γίνουμε μανούλες ❤️... Εγώ θα κάνω και ένα αύριο!! Εδώ το μικροβιολογικο είναι σήμερα κλειστό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/2/2021 at 5:33 ΜΜ, ο/η Eirini rous είπε:

Συγχαρητήρια!!!!με το καλό!! Σε καθυστέρηση το έμαθες;;; επίσης είχες πόνους που  μοιάζουν με περιόδου;

Ναι είχα 12 ημέρες καθυστέρησης μαζί με πόνους περιόδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας... Θα ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας έκανα ένα τεστ στο shelf clear που δίνει απαντήσεις 5 μέρες μετά τη "σύλληψη".. ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς αλλά το έκανα γτ δεν μπορούσα να περιμένω άλλο.. το θέμα είναι ότι εκ πρώτης όψεως φαίνεται αρνητικό όταν το κοιτάζω όμως καλύτερα φαίνεται μια άχνη κόκκινη γραμμουλα αλλά από πολύ κοντά και με το φως να χτυπά καλά.. θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας δεν ξέρω εάν είναι θετικό ή αρνητικό μαλλον περισσότερο προβληματίστηκα τελικά.. 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Καλησπερα κοριτσια! Θε ηθελα και εγω τη βοηθεια σαε. Εκανα ενα τεστ predictor χθες 2η  μερα καθυστερησης  και βγηκε με αχνη γραμμη θετικο αλλα τα 2 ψηφιακα που πηρα μου εβγαλαν την ενδειξη βιβλιο οδηγιων .Ειναι τα ψηφιακα τεστ που δειχνουν και ποσες εβδομαδες εισαι υπερβολικα ευαισθητα;  Απο αλλες ενδειξεις μονο συχνουρια (δεν ξερω αν ειναι ενδειξη εγκυμοσυνης μιας και πινω ουτως η αλλως πολλα υγρα λογω ζεστης) και υπερβολικη κουραση.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Και μένα έτσι βγήκε σήμερα πρωί πρωί μεστην τρελή χαρά εγώ κάνω χωριακη το απόγευμα βγήκε αρνητικό <0.100 αύριο περιμένω να αδιαθετησω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...