Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Χριστινακι μου εγω τυχερη ειμαι.....Εσυ ομως....δε μας ειπες....γιατι αρκεστηκες μονο στον σχολιασμο τον δικο μου....????:P :laugh: :laugh:

Τι πικρα κρυβεις στην καρδουλα σου????

Στελνε της καθε βδομαδα απο ενα βαζακι μαστιχα Χιου να την γλυκαινεις.... αν ειναι καλη

Κι αν ειναι "θανασιμη" και εχει και ζαχαρο.... παλι στειλε της να την ξεκανεις.....:blush: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άρτζη αυτό το ''κολλητές ''το έχουν και οι δικές μου,που εγώ νόμιζα ότι θα σκοτώνονται κανονικότατα!:silly:

Πάντως κορίτσια ότι και να είναι,είναι και αυτές μανουλες και θέλουν αυτό που νομίζουν εκείνες καλύτερο για τα παλληκάρια τους! :P

Και ας μην ξεχνάμε πως μας έκαναν το μεγαλυτερο δώρο...(τους άντρες μας φυσικά!:laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGO KORITSIA DEN EXO PETHERIKA-DEN TA GNORISA-DISTIXOS GIATI EXO THN ENTIPOSI OTI THA TA PIGENAME KALA-APO OTI MOU LENE ATOMA POY TA GNORIZAN-KAI OPOS KAI NA TO KANOUME DEN EINAI KATHOLOU ORAIO NA PANTREYESAI KAI NA MHN EINAI STHN ZOI OI GONEIS SOU NA SE KAMAROSOYN--EXEI BEBAIA ALLA TRIA ADELFIA O ANTRAS MOU TOY STEKONTE DEN MPORO NA PO ALLA ALLIOS THA ITAN TA PRAGMATA AN ZOUSAN OI GONEIS TOY OPOS KAI NA TO KANOUME--BLEPO OTI SE ORISMENES FASEIS-DIORTES STENAXORIETAI KAI EINAI LOGIKO---BEBAIA EXO AKOUSEI KAI FOBERES ISTORIES ME PETHERES-PISTEYO OMOS EINAI STO XARAKTHRA TOY ANTHROPOU-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω,θέμα που άνοιξεεεεες...

Το λοιπόν.Εγώ στον πρώτο μου αρραβώνα ήμουν εντελώς πεθερόπληκτη.Εκείνο το πράγμα που ονομαζόταν "πεθερά" και ο βλάχος που λεγόταν "πεθερός",δεν παιζόντουσταν.

Ήταν βρωμιάρηδες και γλοιώδεις.Αλλά κακοί άνθρωποι.Με όλη τη σημασία."Αθηναία" με ανέβαζαν,"τρύπια" με κατέβαζαν (επειδή δεν ήμουν παρθένα όταν με πήρε ο γιος τους).Δεκαπέντε μέρες άντεξα στο ίδιο σπίτι μαζί τους (έτσι το είχαν)...Ο δικός μου μαμάκιας μέχρι εκεί που δεν παίρνει άλλο.Μέχρι και τι κάναμε μαζί στο κρεβάτι της έλεγε.Χαρτί και καλαμάρι όμως.

Οπότε,ένα πρωί,τους μαζεύω όλους και τους λέω το θεϊκό:

"Αν νομίζετε ότι κάτι μπουρτζόβλαχοι σαν και σας,θα με βάλουν στο βρακί τους,πλανάσται πλάνην οικτράν.Να πάτε να γ....τε και σεις και όλο σας το σόι ψωμόλυσσες.Και συ..."αγάπη μου",κάτσε στο βρακί της μάνας σου και σάλτα και γ.....σου.Εγώ ΦΕΥΓΩ"

Αυτός παρακάλεσε καμια βδομάδα λέγοντας πως όλα θ'αλλάξουν,και γω απλά,άλλαξα αριθμό και βρήκα την ησυχία μου.

Μόλις γνώρισα τον αντρούλη μου,ένα μήνα μετά,μου ζήτησε να γνωρίσω τους γονείς του.Παλάβωσα.Μάσαγα τα λόγια μου.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ρε παιδί μου,πως να το κάνουμε;

Μόλις του εξήγησα το λόγο,εκείνος έβαλε τα γέλια και μου είπε ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΨΩ.

Τους γνώρισα 15 Αυγούστου 2008.Κορίτσια,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΑ.Από τότε δέσαμε απίστευτα.Το καλύτερο είναι ότι η πεθερά μου είναι 45 χρονών και ο πεθερός μου 48.Οπότε φαντάζεστε τι καταπληκτική σχέση έχουμε.

Το κορυφαίο;Οι γονείς μου και τα πεθερικά μου δέσανε τόσο πολύ,που ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕΡΑ που να μη μιλήσουν στο τηλέφωνο.Για να μη μιλήσω για τις Κυριακές που περνάμε όλοι μαζί.ΑΠΟΘΕΩΣΗ γέλιου.

Όπως καταλάβατε,ανήκω στις τυχερές και καθημερινά ευχαριστώ το Θεό γι'αυτό το δώρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα εγραψες παλι:laugh: αλλα σε παρακαλω λιγα για τους βλαχους κ εγω εκει ανηκω:laugh: :laugh:

ποπο δεν υπαρχει χειροτερο απ το να ειναι μαμακιας:angry:

κ εγω δεν εχω παραπονο ειναι πολλοι καλη ανθρωποι:)

αλλα μεκνευριζει που λεει με τις φιλες τις'η νυφη μου δεν τρωει' ασχετα που ειμαι σαν ελεφαντακι:laugh:

της λεω 'καλε μη λες ετσι οχι τιποτα αλλο θα σε περασουν για χαζη οχι τιποτα αλλο'

εδω που τα λεμε ποτε δεν τρωω σπιτι βαζω κιλα απο μαλακιτσες:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν... αφού διάβασα όλες τις δημοσιεύσεις αυτής της συζήτησης είπα να εκφράσω και εγώ την γνώμη μου!!

Λοιπόν, σαν παιδάκι γνώριζα τις μαμάδες των τότε καλών μου! Ουδέποτε είχα κάποιο παράπονο! Ώσπου γνώρισα και τον άντρα μου!! Και το κορυφαίο, ήταν όταν ανακάλυψα ότι η μαμά του ήταν μια φίλη της γιαγιάς μου την οποία την ήξερα από πολύ μικρή!!

Δεν έχω παράπονο κανένα! Το μόνο κακό στην υπόθεση είναι ότι είναι χήρα πολλά χρόνια και οι κόρες της είναι στην Γερμανία!! Οπότε έχει μόνο εμάς!! Και εμάς μόνο ένα Σαββατοκύριακο επειδή μένουμε Εύβοια λόγω εργασίας συζύγου και πάμε Αθήνα κάθε Παρασκευή!

Λοιπόν, όταν βρισκόμαστε κι επειδή δεν μιλάει και πολύ, μας πιάνει μονότερμα και λέει λέι λέει τα ίδια συνέχεια!! Νομίζει ότι τα ξέρει όλα καλύτερα από τον καθένα και δεν ακούει κανενός την γνώμη! Είναι το μόνο που μ'εκνευρίζει σε αυτήν! Κατά τ'άλλα δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα μαζί της, δεν έχω τίποτα κοινό προς συζήτηση! Είναι μεγαλύτερη κι από την γιαγιά μου! Απλά ο σύζυγος μου ήταν ο Βενιαμίν της οικογενείας μετά από πολλά χρόνια! Και γι αυτό υπάρχει αυτό το χάσμα γεννεών...

Είχε πετάξει κάτι καφρίλες πριν από το γάμο τύπου μην έρθεις στην εκκλησία για να μην παντρευτείς το γιο μου και κάτι τέτοια!! Αλλά κατά βάθος πιστεύω ότι χαίρεται για μας. Νομίζω πως με αγαπάει! Τώρα που είμαι έγκυος ότι ζητήσω μου το μαγειρεύει! Δεν έχω κάποιο παράπονο πιο σοβαρό. Είναι διακριτική, δεν κάνει εφόδους στο σπίτι μας στην Αθήνα και δεν ασχολείται ιδιαίτερα μαζί μας!

Στο κάτω κάτω της γραφής μάνα είναι κι αυτή! Έχει δικαίωμα στο παιδί της! Αύριο μεθάυριο θα γίνω και εγώ πεθερά αφού το μωράκι μου που θα γεννηθει τον Αύγουστο είναι αγόρι!! Εύχομαι να μην γίνω σπαστική όπως είναι κάποιες φορές και η μαμά μου παρόλο που είναι πολύ νεότερη και η πεθερά μου!! Πραγματικά το εύχομαι!! Αλλά όπως λέει ο άντρας μου ίδια είμαι και χειρότερη...!! Χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

ΟΛΕΣ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ

ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥΣ..

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ..

ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΡΑΜΕΝΟ!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!!!

ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑΔΑ (Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ

ΑΧΩΝΕΥΤΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΘΕΛΗΜΑΤΑ..)

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΕΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ

ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!! Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ

ΜΠΕΜΠΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ (ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ

ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ) ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ

ΕΛΕΓΧΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! ΠΡΟΧΤΕΣ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΥΠΗΡΕΤΡΙΑ ΚΑΙ

ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..

ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΡΑΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ..

ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΣ..

ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ..

ΕΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ;;;;

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΣ (ΓΙΑ ΝΑ

ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ) ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!!

ΑΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΚΙΑ, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante bre koritsia na pw kai gw ti diki mou istoria!!

Eimai apo eparxia kai me ton antra mou eimaste apo to idio meros.mono pou aftos meta apo kapoia ilikia pige me tous goneis tou germania.oi goneis mas itan apo ta niata tous kollitaria opote de xreizetai na anaferthw se sxesi "simpetherwn"loipon...

Me ti pethera mou exw poli kali sxesi merikes fores milaw gia pragmata pou uote me ti mama mou den exw sizitisei:laugh: exei fisika allon ena gio(2 agoria diladi)pou tixainei i sinefada mou na einai kai ksaderfi mou alla de ta pane kai poli kala.ews xalia tha elega kai egw eispratw akribws to antitheto.fisika to spastiko se aftin einai oti otan blepei to gioka tis tou feretai les kai einai dio xrwnon paidaki kai ksexnaei oti pia pantreftike kai exei ginaika:angry: :angry:

Einai kai ligo periergi alla eimai efxaristimeni apo aftin san pethera me ipostirizei poli kamia fora perissotero apo ton antra mou;) ;)kai logo oti einai anthrwpoi pou talene poli xima se antithesi me mena pou megalwsa se mia diaforetiki oikogeneia.dil.tin wra tou fagitou prosexame ti legame,mprosta mas de milousan gia seksoualika themata k.t.l.alla to sebastikan kai akoma to sebonte kai ok to sinithisa kai gw kapws.

To problima mou re koritsia einai o petheros mou o opoios to prwi anti gia kafe pinei ouzo.....fantasteite ti sinexeia:blush:

Ston arrabwna mas de eixa mia asximi pereipeteia ligo kairo prin.mou tin epese o pateras tis filis mou se fasi methis kai einai idia ilikia me to pethero mou!opote fantasteite pws imoun ekeini tin imera.o petheros na einai tifla kai na xorebei oli tin wra mazi mou kai na thelei na me filaei.itan xaroumenos!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Telos pantwn na mi sas kourazw allo.den iksera oti eixa tosa polla na pw pantws bre koritsia ksethimana ligaki.sorry gia to megalo keimeno.ante perastika mas!:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γράψατε:

φραπεδία

δεν ειναι αναγκη να ειναι στριγκλα και μονο που δεν ειναι η μαμα σου και δεν εχει την ιδια νοοτροπια με σενα φτανει πιστευω να σε βγαλει απ τα ρουχα σου.

Αντρουλα

DEN TIS KATALABAINEIS DIOTI MPOREI NAXOYN STRABWSEI ME OTIDHPOTE.EMENE EINAI KALH ALLA ME NEYRIAZEI GIATI TA XEREI OLA PIA.AMAN .

evhdal

frapedia72 τι λεσ τωρα θα αυτοκτονησω αν γινω σαν την μανα μου.......αστα μου εχει περασει απο το μυαλο παρα πολλεσ φορες

jovanna

bre koritsia ayto to thema den klinei pote.,,,posa na peis?????den legontai se ena xarti...ayto prpeei na milas na milas na milas kai na kaneis kai xeironomies me ta xeria kai morfasmous prosopou..

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας

Έμενα η δίκια μου όταν γνωριστήκαμε όλα μια χαρά φιλιά αγκαλιές καφέδες ουζάκια το καλοκαίρι…

Ερε μόλις έμεινα έγκυος, και της ανακοινώνει ο άντρας μου ότι αποφασίσαμε ότι τα παιδία θα τα βγάλουμε ένα και ένα. Είπαμε αν είναι κορίτσι να το βγάλουμε Αλεξάνδρα (μαμα μου)

Και αν είναι αγοράκι Χρήστος (πεθερος μου)

Παιδία σηκώθηκε στα 4 να μην θέλει με τίποτα, να ακολουθήσουμε τα έθιμα έλεγε στον άντρα μου και τα δυο σε μας. Αν θες κυρά μου να ακολουθήσουμε τα έθιμα ο άντρας έχει σπίτι να μείνει μέσα η γυναικά. δεν ζήτησα σπίτια . Για να τον πείσει του έλεγε θα λένε ότι σε έβαλε στην φούστα της κτλ΄.

Ο άντρας μου ανένδοτος, είχε ένα μήνα να του μιλήσει.

Τελικά την μικρή θα την βγάλουμε στο Όνομα της Πηνελόπη αλλά δεν πρόκειται να την φωνάζω ποτέ έτσι. Πέλη θα την λέω και αν δεν της αρέσει ξυδάκι.

Να ήμουν με την κοιλία στο στόμα και να πλάνταζα στο κλάμα.

Ως και ο πεθερός μου της έλεγε έχεις άδικο. Άσε τα παιδιά να κάνουν ότι θέλουν

Δεν κοίταγε ο μαύρος να μιλήσει είχε τον μπόγια από πάνω του και τον κατσάδιαζε

ΜΕ τον πεθερό μου δεν πολύ καλές σχέσης, με αγαπάει και τον αγαπάω πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γαμπρός παιδί δεν γίνετε και η νύφη θυγατέρα;)

Να ακούμε και τους παλιούς κάτι ήξεραν περισσότερο από εμάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου δεν καταλαβαίνω το λόγο που υπαναχώρησες. Νομίζω οτι με τη συμπεριφορά μας δίνουμε στους άλλους να καταλάβουν πόσο τους παίρνει να χώνουν τη μύτη τους σε ξένα χωράφια. Και ο άντρας σου πώς παίρνει πίσω το λόγο του δλδ? Κατα τη γνώμη μου και σόρι κιόλας δεν πρέπει να κάνεις πίσω σ' αυτό. ΟΚ το όνομα μπορεί να μην είναι σοβαρός λόγος, είναι όμως το οτι το ζευγάρι συμφώνησε κάτι και μέτα ο ένας έκανε πίσω με τη εξωτερική παρέμβαση. Δλδ τί σημαίνει αυτό και πόσο θα μπορείς να τον εμπιστευτείς στο μέλλον για κάτι πιο σοβαρό?? Στην τελική αν η "πεθερούλα" σου ντε και καλα θέλει να ακούσει το ονοματακι της φωναξτε το δεύτερο στην εκκλησία αλλά μέχρι εκεί!! Συγγνώμη που μπήκα τόσο πολύ στα προσωπικά σου, αλλά με εκνευρισαν 2 πράγματα, 1ον η συμπεριφορά του αντρα σου πρώτα και ύστερα της πεθεράς σου και 2ον που πάντα τα κορίτσια αντιμετωπίζονται σα να τα γέννησαν γαίδουρια. Λές και οι κόρες δεν έχουν γονείς να τιμήσουν. Αύτα! Σόρι και πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε θα κατακρινω την αγγελικουλα.απλα ειμαι της αποψης οτι το ονομα το αποφασηζει αποκλειστικα το ζευγαρι.

αλλα ρε κοριτσια εγω δεν εχω τετοια κολληματα οπως ναναι δεν εχω προβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανείς δεν κατακρίνει την Αγγελικούλα!! Εγω προσωπικά για τον άντρα της της τα "χώνω"! (Με την καλή έννοια πάντα! Έτσι Αγγελική?!?!? :) :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ απόλυτα με όσα η Σισσιώ γράφει! Αγγελική μου έχω συγχυστεί πολύ τώρα!:woohoo: Δεν αντέχω τους ανθρώπους που δεν έχουν όρια, πόσο περισσότερο όταν επεμβαίνουν στις ζωές των άλλων και ας είναι όποιος θέλει!:(

Τα όρια τα καθορίζουμε εμείς, εμείς είμαστε κύριοι της ζωής μας, έχουμε λογική και αυτεξούσιο και ας πληγώσουμε και ας γίνουμε και κουβάρια!:woohoo:

Κάτι όταν το προσπερνάς και το κουκουλώνεις θα εμφανιστεί στο μέλλον ''βουνό'' και τότε θα σε διαλύσει! :(

Αν ο άντρας δεν αντιλαμβάνεται, τότε πρέπει να πάρεις ''δραστικά'' μέτρα, δε γίνεται να καθορίζει άλλος τις επιλογές σας ακόμη και λάθος να είναι! Ενήλικες άνθρωποι είμαστε!

Προτιμώ να είμαι στρίγκλα και κακιά:woohoo: παρά θύμα και έρμαιο! :angry:

Συγγνώμη δεν αναφέρομαι σ'εσένα απόλυτα αλλά γενικότερα στο θέμα πεθερές! :angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕΣ!!

ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΝΑ

ΚΛΑΙΣ;;;

ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΟΝΟΜΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SISIW MOY

ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΣΕΙ ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΓΝΩΜΗ.

ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ ΩΣΤΕ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ, ΑΦΟΥ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ.

ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ, ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΠΛΗΞΗ(ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ)

ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΕΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ

ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙ, ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ, ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΔΕΝ ΣΥΝΔΥΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ (ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ). ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΪΔΙΕΣ.

ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ? ΕΝΑ ΓΙΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ. ΕΜΕΝΑ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΦΟΥΡΝΙΖΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΟΥ… ΚΛΑΜΑ ΕΓΩ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΤΗΣ.

ΤΗΝ ΠΙΑΝΩ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΤΗΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ, ΑΠΟ ΣΑΣ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΡΙΖΑ.

ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΣΗΖΗΤΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΔΙΚΙΟ, ΤΟ ΣΥΝΙΘΗΣΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΚΑΖΑΝΙ.

ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΟΛΕΣ Η ΦΙΛΕΣ, ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΓΕΙΚΕ Η ΠΟΠΗ, ΕΓΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΚΤΛ ΚΤΛ. ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ. Ο ΧΑΜΟΣ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΝΕ. ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΈΘΙΜΑ ΜΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΟΥΝ ΘΑ ΧΩΡΙΖΑ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΧΤΥΠΑΩ ΑΚΟΜΑ.

ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.

ΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ: ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ.

ΑΑΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕ…

ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ????

ΟΠΟΙΟΝ ΕΒΛΕΠΕ ΤΑ ΒΑΖΕ ΣΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI LEFKADA ...... Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!!:blink:

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!:S

ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΛΠΑ.... ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΧΕΔΙΩΝ.... ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΗ ΛΟΓΩΝ..... ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ.....????:ohmy: ΑΥΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΜΑ!!! ΚΙ ΕΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ "ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΚΗΝΗ..." ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ.... ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΜΑΣ...!!!;) ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ...!!!

ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΑΣ...(ΑΝ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ) ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΕΝΤΟΣ ΑΥΤΗΣ.... ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.... "ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΙΜΕΣ"....:angry:

ΚΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.... ΚΡΙΜΑ....:(

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.... ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Η.... ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ????:P;):dry:B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΤΩΡΑ!!!

ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ;;;;;;;

ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΒΓΑΖΑ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ..

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΨΑΝ

ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΕΞΥΠΝΟΣ ΗΘΕΛΕ

ΑΦΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ, ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ

ΤΟΥ!!!!!!!! Ε Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΥΡΚΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ

ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ.

ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!!!!!!!

ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΧΑΡΙΣΤΗ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ..

ΓΙΑΥΤΟ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΣΧΕΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ

ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!

ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη να χαιρεσαι που το παιδακι σου ειναι υγιεστατο και οσο για το ονομα...μη σκας Πολλες φορες χρειαζεται να κανουμε συμβιβασμους για να αποφυγουμε τις εντασεις πιστευω οτι για σενα το ονομα ηταν κατι δευτερευον και επελεξες(για λογους που εσυ εκρινες σκοπιμο) να μην ξοδευτεις σε μια τετοια "μαχη"

Να προσθεσω ακομα οτι το ονομα της πεθερας σου (ευτυχως) ειναι υπεροχο

Αλλιως...:blink:

Ελπιζω επισης να αρκεστει στο ονομα και να εχει (ή να της θεσεις εσυ)τα ορια στα οποια επιτρεπεται να "κινειται" γιατι διακρινω μια ταση να "χειριζεται" το γιο της με τις γνωστες κλασσικες μεθοδους (ξερεις εσυ...να το "παιζει" θυμα και αδικημενη, παραγκωνισμενη και κακομοιρα)

Επισης κανε την να καταλαβει πως δεν νικησε με τα τσαλιμια της απλα η αποφαση ηταν δικη σου (και η πιεση της δεν επαιξε κανενα ρολο)

Αν παλι αλλαξες γνωμη(ή αν δεν αντεχεις το ονομα) "παιξε" με τους δικους της "βρωμικους" ορους Δες ενα ονειρο (τυπου οραμα) με το ονομα του παιδιου και στειλε την αδιαβαστηB)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom! συμπασχω μαζι σου!!!

Εγω κοριτσια οταν πρωτογνωρισα την πεθερα μου ημουν 16...ηταν τοσο καλοι και οι δυο νομιζα οτι πεταγα στα συννεφα ελεγα τι καλα που με δεχτηκαν(ολοι μου λεγανε ολοι καλοι ειναι στην αρχη εγω ελεγα,σωπα μωρε)...τα χρονια περναγαν καλα...εγω ημουν μικρουλα και ολο ναι ελεγα,ημουν μες την γλυκα...

μεχρι που αρχισαμε!!!Προβληματα με τους αρραβωνες με γαμους με το σπιτι που θα περναμε...ηθελαν να εχουν τον τελευταιο λογο.:angry:

Ωσπου μια μερα δεν αντεξα...ειπαμε ημουν μες την γλυκα...μην με πειραξεις ομως αμα σου φερομαι καλα :angry: ....τα εσπασα ολα λοιπον φωναξα εβρισα τους την ειπα και απο τοτε επειδη και ο αντρας μου(το σημαντικοτερο)με στηριζε...οχι επειδη ειναι γονεις ανεχομαστε και τα παντα...απο τοτε λοιπον με κοιτανε στα ματια τους εχω σουζα και....αμα πουνε και τιποτα την εχω στο στομα την απαντηση...B)

Το πρβ βεβαια ομως δεν ειναι αυτο γιατι εγω αμα δεν μου κανει και καποιος ξερω να τον εχω στην αποσταση...

το πρβ λοιπον ειναι η αδερφη του αντρα μου!που την ειχαν τα πεθερικα λες και δεν υπαρχει αλλος ανθρωπος στην γη,το ιδιο και το παιδι της...τους εκανε οτι ηθελε και αυτη ολη μερα κλαιγοτανε ενα παιδι ειχε δουλεια στον αντρα της και ολο πτωμα ητανε ολο καπου ηθελε να παει και το μωρο μεγαλωσε με την γιαγια....

Εγω αν την ειχα μανα την πεθερα θα αισθανομουν μειονεκτικα σαν αλλο παιδι!Ευτυχως τελικα τσακωθηκε με την κορη και τον γαμπρο με αποτελεσμα και χερι να της σηκωσουν και το εγγονι να μην βλεπει....απ την μια χαρηκα(λυπαμαι που το λεω)αλλα ειχε καταντησει αηδια τον αντρουλη μου τον ειχαν 2ο παρολο που παντα ετρεχε πιο πολυ γι αυτους!!!

Παντως αν τα βρουνε καποια στιγμη και αδιαφορουν και για τα δικα μας παιδια καηκανε,εγω χεστηκα τους λατρεμενους μου γονεις τους εχω και περναμε μια χαρα αυτοι τρωγονται,αλλα στενοχωριεμαι για τον αντρουλη μου που ειναι πολυ καλος και εχει περασει πολλα μιας και ητανε φτωχοι....εχω ενα κακο δεν μπορω να κρατησω το στομα κλειστο...χειμαρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI LEFKADA....μου θυμιζεις μια γνωστη!καλα θα κανεις Πελη και παλι Πελη!!!!Καλα να ναι το παιδακι σου!!Ελεος αυτο με τα ονοματα!!!!κι εγω τι ιδιο θα εκανα στην θεση σου αν δεν εβγαζα ακρη!!!Εγω μενω Πρεβεζα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΩ ΠΑΝΤΑ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ. ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΩ 3 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ!!!! ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙ ΛΕΕΙ ΠΟΣΟ ΦΤΩΧΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ( ΠΑΙΡΝΕΙ 80Ο ΕΥΡΩ ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ. ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΣΠΙΤΙ. ΛΕς ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ!!!!) ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΓΙΑ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΒΑΣΙΚΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΟΙΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΕΞΟΔΟ. ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΗ ΣΑΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΗ( ΕΝΩ ΟΛΟΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ) ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΩ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ!!! ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΚ ΟΜΩΣ ΑΥΤΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΟΙΑΖΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΧΤΕΝΙΣΕΙ Η ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΓΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΤΑΡΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ Η ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΩ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΠΩ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΦΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΕΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΛΕΕΙ Η ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΝΕ ΟΤΙ ΒΡΟΥΝΕ!! ΤΕΤΟΙΑ ΖΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΦΝΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΚΥΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙ ΟΛΕΣ ΠΩ ΤΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΦΡΙΚΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΓΛΩΣΣΟΦΑΝΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΙ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ. ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΕΣ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΝ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΤΙ ΜΕΡΑΣΑ ΕΓΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ. ΜΟΥ ΤΟ ΦΥΛΑΓΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΕΣ ΣΑΝ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΙΩΣ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...