Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

Κοριτσια θα τρελαθω!!!! Εκανα ενα τεστ, αφου εγραψα στο φορουμ λεω δεν κανω τεστ,

Εκανα ενα clearblue early βεβαια δεν ηταν τα πρωτα πρωινα ουρα αλλα εχω τοσο ανχος για το ταξιδι αυριο θα κουβαλαω τσαντεσ και λεω κατσε να κανω ενα τεστ να δω.

Οταν το εκανα ηταν τελειως ασπρο το κουτακι του αποτελεσματοσ δεν ξερω αν περασαν ακριβως τρεια λεπτα αλλα λεω ενταξει δεν ειμαι το εκανα νωρις και συνεχισα τη δουλεια μου, πηγα τωρα στο μπανιο ευτυχως δεν το ειχα πεταξει και ειχε οταν λεμε μια αχνη γραμμη πολυ αχνη τοσο που λεω μηπως ηταν εκει ετσι και πριν το κανω???

Αχ τι να πω θα κανω και το πρωι αλλο ενα πριν παω στο αεροδρομιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Κοριτσια θα τρελαθω!!!! Εκανα ενα τεστ, αφου εγραψα στο φορουμ λεω δεν κανω τεστ,

Εκανα ενα clearblue early βεβαια δεν ηταν τα πρωτα πρωινα ουρα αλλα εχω τοσο ανχος για το ταξιδι αυριο θα κουβαλαω τσαντεσ και λεω κατσε να κανω ενα τεστ να δω.

Οταν το εκανα ηταν τελειως ασπρο το κουτακι του αποτελεσματοσ δεν ξερω αν περασαν ακριβως τρεια λεπτα αλλα λεω ενταξει δεν ειμαι το εκανα νωρις και συνεχισα τη δουλεια μου, πηγα τωρα στο μπανιο ευτυχως δεν το ειχα πεταξει και ειχε οταν λεμε μια αχνη γραμμη πολυ αχνη τοσο που λεω μηπως ηταν εκει ετσι και πριν το κανω???

Αχ τι να πω θα κανω και το πρωι αλλο ενα πριν παω στο αεροδρομιο!

Αλήθεια τώρα????????Πόσο τέλειο ρε κορίτσι!!Συγχαρητήρια!!Χάρηκα πάρα πολύ φαντάζομαι πώς θα νιώθεις!!!!!

Άντε και αύριο θα το ανεβάσεις φωτό να το καμαρώσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γαμωτο φοβαμαι μην κανουν πουλακια τα ματια μου, πραγματικα θελει προσπαθεια για να την δεις τη γραμμη. Θα αγορασω το ιδιο τεστ το βραδυ να δω πως ηταν αρχικα η εικονα του να ηρεμησω χαχαχ, ναι αυριο θα σας πω παντως εχω απο χθες πονους περιοδου αλλα λιγο διαφορετικους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Ρε γαμωτο φοβαμαι μην κανουν πουλακια τα ματια μου, πραγματικα θελει προσπαθεια για να την δεις τη γραμμη. Θα αγορασω το ιδιο τεστ το βραδυ να δω πως ηταν αρχικα η εικονα του να ηρεμησω χαχαχ, ναι αυριο θα σας πω παντως εχω απο χθες πονους περιοδου αλλα λιγο διαφορετικους.

χαχχααχαχα είναι αχνή η γραμμή γιατί είναι και πολύ νωρίς!14 περίμενες απ ότι βλέπω οπότε πολύ λογικό!

Συνειδητοποιησέ τοοο!!!

Να σ πω όταν λες λίγο διαφορετικούς πόνους??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω ακριβως να το εκφρασω αλλα χθες ενιωσα σαν ενα τσουξημο/καψιμο στη μητρα για λιγη ωρα μπορει και μια , και μετα ειχα κραμπες αυτο περιπου που νιωθεις πριν ερθουν. Αλλα χθες ειχα ενοχλησεις ολη την ημερα , σημερα πολυ λιγοτερες , βεβαια τετοια συμπτωματα εχει και αλλες φορες αλλα δεν ηταν τις μερες ας το πουμε της εμφυτευσης ( δηλαδη εγω ειχα τις ενοχλησεις 8 μερα μετα την ωορρηξια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Δεν μπορω ακριβως να το εκφρασω αλλα χθες ενιωσα σαν ενα τσουξημο/καψιμο στη μητρα για λιγη ωρα μπορει και μια , και μετα ειχα κραμπες αυτο περιπου που νιωθεις πριν ερθουν. Αλλα χθες ειχα ενοχλησεις ολη την ημερα , σημερα πολυ λιγοτερες , βεβαια τετοια συμπτωματα εχει και αλλες φορες αλλα δεν ηταν τις μερες ας το πουμε της εμφυτευσης ( δηλαδη εγω ειχα τις ενοχλησεις 8 μερα μετα την ωορρηξια)

Κατάλαβα!Κράτα μας ενήμερες και αύριο ε?? κ πρόσεχε μη σηκώνεις τις βαλίτσες εσυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιποτα δεν παιρνω βαλιτσα θα παρω της πλατης το σακιδιο μια μερα ειναι θα περασει, ουτε αλλαξια δεν θα παρω τωρα που το σκευτομαι. Μονο λαπτοπ χαχα, και τα τετραδια θα τα αφησω εδω θα παρω κολλες να γραφω και θα τα μεταφερω οταν γυρισω. Δεν την ξαναπαταω οπως την προηγουμενη φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η manoula84 είπε:

Τιποτα δεν παιρνω βαλιτσα θα παρω της πλατης το σακιδιο μια μερα ειναι θα περασει, ουτε αλλαξια δεν θα παρω τωρα που το σκευτομαι. Μονο λαπτοπ χαχα, και τα τετραδια θα τα αφησω εδω θα παρω κολλες να γραφω και θα τα μεταφερω οταν γυρισω. Δεν την ξαναπαταω οπως την προηγουμενη φορα.

καλυτερα να προσεχεις και να μην σηκωνεις βαρη!Κανε και ενα αυριο με πρωινα ουρα να δεις τι θα δειξει!ευχομαι καλα αποτελεσματα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιλια ευχαριστω για τις ευχες ολες! Τωρα εχω ανχος μηπως δεν ειδα καλα ασε μηπως περασε πολυ ωρα απο την ωρα που το εκανα και τετοια. Καλα μεχρι να κανω το πρωι θα πεθανω απο αγωνια!! Τι να πω απο τη μια εχω τρελαθει απο την αλλη ανχονομαι τρελα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :02/03

diana8:?

Lacostaki:22/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:21/02

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:?

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:05/03

Μanoula84:14/02

elissavet90:22/2

Mantikio:14/02

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Έκανα δύο τεστ το πρωί, ρε κορίτσια μήπως επειδή δεν είχα ξανακάνει clear blue είναι έτσι ολα;;

Λοιπόν χθες το βράδυ άνοιξα ένα καινούργιο early clearblue ήταν κατασπρο δεν μπορούσες να δεις που είναι η γραμμή. Το πρωί έκανα ένα early Kai ένα κανονικό,  και στα δύο μπορούσα να δω που είναι η γραμμή αν καταλαβαίνετε τι λέω,  είναι υπερβολικά άχνη η γραμμή, τόσο άχνη που πραγματικά μήπως απλά είναι έτσι η κατασκευή του τεστ;

Σκέφτομαι να βάλω να κάνει και η αδελφή του άνδρα μου να δω τι θα δείξει σε αυτή χαχαχαχ έχω καταμπερδεύει. Τίποτα θα περιμένω και θα δω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Έκανα δύο τεστ το πρωί, ρε κορίτσια μήπως επειδή δεν είχα ξανακάνει clear blue είναι έτσι ολα;;

Λοιπόν χθες το βράδυ άνοιξα ένα καινούργιο early clearblue ήταν κατασπρο δεν μπορούσες να δεις που είναι η γραμμή. Το πρωί έκανα ένα early Kai ένα κανονικό,  και στα δύο μπορούσα να δω που είναι η γραμμή αν καταλαβαίνετε τι λέω,  είναι υπερβολικά άχνη η γραμμή, τόσο άχνη που πραγματικά μήπως απλά είναι έτσι η κατασκευή του τεστ;

Σκέφτομαι να βάλω να κάνει και η αδελφή του άνδρα μου να δω τι θα δείξει σε αυτή χαχαχαχ έχω καταμπερδεύει. Τίποτα θα περιμένω και θα δω. 

Καλημερα! Τα έβγαλες φωτο να τα δουμε? Στη φωτογραφία φαίνεται η γραμμή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Έκανα δύο τεστ το πρωί, ρε κορίτσια μήπως επειδή δεν είχα ξανακάνει clear blue είναι έτσι ολα;;

Λοιπόν χθες το βράδυ άνοιξα ένα καινούργιο early clearblue ήταν κατασπρο δεν μπορούσες να δεις που είναι η γραμμή. Το πρωί έκανα ένα early Kai ένα κανονικό,  και στα δύο μπορούσα να δω που είναι η γραμμή αν καταλαβαίνετε τι λέω,  είναι υπερβολικά άχνη η γραμμή, τόσο άχνη που πραγματικά μήπως απλά είναι έτσι η κατασκευή του τεστ;

Σκέφτομαι να βάλω να κάνει και η αδελφή του άνδρα μου να δω τι θα δείξει σε αυτή χαχαχαχ έχω καταμπερδεύει. Τίποτα θα περιμένω και θα δω. 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Είσαι 5 μέρες πριν την περίοδο...τι περίμενες να βγει έντονη η γραμμή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Ρε γαμωτο φοβαμαι μην κανουν πουλακια τα ματια μου, πραγματικα θελει προσπαθεια για να την δεις τη γραμμη. Θα αγορασω το ιδιο τεστ το βραδυ να δω πως ηταν αρχικα η εικονα του να ηρεμησω χαχαχ, ναι αυριο θα σας πω παντως εχω απο χθες πονους περιοδου αλλα λιγο διαφορετικους.

Μπράβοοοοο κορίτσι μου!!

Χάρηκα πάρα πολύ!!

Έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις που ήταν η γραμμή πολύ πολύ άχνη όμως ήταν εγκυουλες!! Ίσως επειδή το έκανες νωρίς να βγήκε άχνη, επειδή ακόμη η ορμόνη δεν κυκλοφόρησε έντονα στον οργανισμό σου!!Στο αίμα θα είναι πιο πολύ. Κάνε μια χοριακουλα αν προλαβαίνεις σήμερα!!

Όπως κ να χει να προσέχεις τον εαυτό σου!! Όχι τσιγάρο, όχι αλκοολ (σε θάλασσες κ ακτές χαχαχαχα)!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Θα περιμένουμε ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Είσαι 5 μέρες πριν την περίοδο...τι περίμενες να βγει έντονη η γραμμή;;

Σας βάζω και φωτο αλλά δεν φαίνετε κάτι, 

Όχι δεν με πειράζει αν είναι έντονη ή άχνη απλά σκέφτομαι μην χάρηκα τσάπα και είναι έτσι ολα τα τεστ μετά την χρήση τους. Εννοώ μπορεί σε όλα τα τεστ και τα αρνητικά να μπορείς να εντοπίσεις που είναι η γραμμή.

Πάντως στη φωτο δεν φαίνετε δυστυχώς!

20210208_155620.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Μπράβοοοοο κορίτσι μου!!

Χάρηκα πάρα πολύ!!

Έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις που ήταν η γραμμή πολύ πολύ άχνη όμως ήταν εγκυουλες!! Ίσως επειδή το έκανες νωρίς να βγήκε άχνη, επειδή ακόμη η ορμόνη δεν κυκλοφόρησε έντονα στον οργανισμό σου!!Στο αίμα θα είναι πιο πολύ. Κάνε μια χοριακουλα αν προλαβαίνεις σήμερα!!

Όπως κ να χει να προσέχεις τον εαυτό σου!! Όχι τσιγάρο, όχι αλκοολ (σε θάλασσες κ ακτές χαχαχαχα)!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Θα περιμένουμε ε;;

Μωρέ μην σας κάνω και σας να χαίρεστε τσάπα. Την Τετάρτη που θα γυρίσω θα κάνω αν είναι μια χοριακη να ηρεμήσω, αλλά έτσι όπως το κοιτάω είναι σαν όντως η γραμμή να είναι εκεί σε όλα τα τεστ δεν ξέρω θέλω να χαρώ αλλά και δεν θέλω να μην στεναχωρήσω μετά.

Δεν καπνίζω δεν πίνω ποτέ στη ζωή μου ούτε πετάω πλαστικά χαχαχχ 

Αν είμαι,  θα σας στείλω σε όσες θέλετε ένα τεστ εγκυμοσύνης με θετική ενέργεια!!!! Χαχαχαχ έχω δύο αχρησιμοποίητα στο σπίτι συν αυτά που θα αγοράσει ο άνδρας μου χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Μωρέ μην σας κάνω και σας να χαίρεστε τσάπα. Την Τετάρτη που θα γυρίσω θα κάνω αν είναι μια χοριακη να ηρεμήσω, αλλά έτσι όπως το κοιτάω είναι σαν όντως η γραμμή να είναι εκεί σε όλα τα τεστ δεν ξέρω θέλω να χαρώ αλλά και δεν θέλω να μην στεναχωρήσω μετά.

Δεν καπνίζω δεν πίνω ποτέ στη ζωή μου ούτε πετάω πλαστικά χαχαχχ 

Αν είμαι,  θα σας στείλω σε όσες θέλετε ένα τεστ εγκυμοσύνης με θετική ενέργεια!!!! Χαχαχαχ έχω δύο αχρησιμοποίητα στο σπίτι συν αυτά που θα αγοράσει ο άνδρας μου χαχαχα 

Όπως κ να έχει είναι νωρίς,οπότε έχεις μέρες ακόμα να το επιβεβαιώσει.. αν δε δείξει τώρα, μπορεί να δείξει πιο μετα😉, δεν ξέρεις!!

Σου στέλνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κ μην το σκέφτεσαι συνέχεια. Ό,τι είναι θα φανεί!! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Σας βάζω και φωτο αλλά δεν φαίνετε κάτι, 

Όχι δεν με πειράζει αν είναι έντονη ή άχνη απλά σκέφτομαι μην χάρηκα τσάπα και είναι έτσι ολα τα τεστ μετά την χρήση τους. Εννοώ μπορεί σε όλα τα τεστ και τα αρνητικά να μπορείς να εντοπίσεις που είναι η γραμμή.

Πάντως στη φωτο δεν φαίνετε δυστυχώς!

20210208_155620.jpg

Κορίτσι θετικότατο μου φαίνεται!!! Κάνε κ ένα αύριο το πρωί!!! Θα πρέπει να δείξει πιο έντονη η γραμμή!!! Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι ρε κορίτσια θα κάνω και αύριο, αν προλάβω όταν τελειώσω την δουλειά και έχει κάνα φαρμακείο κοντά στο ξενοδοχείο που θα μείνω θα πάρω άλλο ένα τεστακι ίδιο και θα το κάνω το πρωί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Αχ μακάρι ρε κορίτσια θα κάνω και αύριο, αν προλάβω όταν τελειώσω την δουλειά και έχει κάνα φαρμακείο κοντά στο ξενοδοχείο που θα μείνω θα πάρω άλλο ένα τεστακι ίδιο και θα το κάνω το πρωί. 

Δοκίμασε αν θέλεις κ το predictor early... Επειδή είμαι εθισμένη στα τεστ😂 θεωρώ πως είναι πιο ευαίσθητα από τα clearblue. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η manoula84 είπε:

Σας βάζω και φωτο αλλά δεν φαίνετε κάτι, 

Όχι δεν με πειράζει αν είναι έντονη ή άχνη απλά σκέφτομαι μην χάρηκα τσάπα και είναι έτσι ολα τα τεστ μετά την χρήση τους. Εννοώ μπορεί σε όλα τα τεστ και τα αρνητικά να μπορείς να εντοπίσεις που είναι η γραμμή.

Πάντως στη φωτο δεν φαίνετε δυστυχώς!

20210208_155620.jpg

Εγώ πάντως μια χαρά την βλέπω την γραμμή!!!!!😃 Εξάλλου είναι και πολύ νωρίς για να φαίνεται εντονότερη! 💗 Περιμένουμε νέα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια σήμερα έκανα την πρώτη μου σπερματέγχυση!βεβαια δεν έχουμε ελπίδες γιατί στο σπερμα διάγραμμα ξαφνικά βγήκαν αρκετές συγκολλήσεις που πριν δεν υπήρχαν!τι να πω η γκαντεμιά μας δεν έχει όρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια σήμερα έκανα την πρώτη μου σπερματέγχυση!βεβαια δεν έχουμε ελπίδες γιατί στο σπερμα διάγραμμα ξαφνικά βγήκαν αρκετές συγκολλήσεις που πριν δεν υπήρχαν!τι να πω η γκαντεμιά μας δεν έχει όρια!

καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!ποτε δεν ξερεις εχε θετικη σκεψη και ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια να ρωτησω κατι..εχω ξεκινησει τα τεστ ωορρηξιας απο την 11η μερα μεχρι σημερα 14η κανω 1 την ημερα γυρω στις 12.30...απο αυριο θα ξεκινησω να κανω 2 την ημερα αμα κανω 12.30 και το αλλο 6.30 ειναι καλες ωρες?? η θελει να πισω πιο μεσημερι και πιο βραδινη ωρα? μπορει να ειναι ηλιθια η ερωτηση αλλα εχω αυτη την απορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...