Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Πλησιάζουν οι απόκριες και όσες έχουμε παιδάκια σίγουρα θα τα ντύσουμε κάτι!Σκέφτηκα λοιπον εδώ να λέμε τι θα ντυθούμε εμείς(όσες ντυθούμε)οι σύζυγοι(πάλι όποιος ντυθεί)και τα παιδάκια μας!

Εμένα η ζουζούνα μου θα ντυθεί πριγκίπισσα και ο μικρούλης μου πειρατής! :laugh: Εγώ μάλλον θα ντυθώ...Οβελιξ(!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμ... ωραίο θέμα μιας και ψάχνω ιδέες για το τί θα ντήσω τη μικρή μου φέτος... Πέρισυ ήταν πολύ μικρούλα και δεν τη ντύσαμε... Φέτος όμως, θέλω κάτι πολύ χαριτωμένο κι αστείο... Άντε να πάρουμε καμιά ιδέα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμείς πέρυσι ντύσαμε την Νεφελίτσα μας φραουλομωράκι!Ήταν πολύ μικρή και είχε πολύ πλάκα!:P

Φέτος σκεφτόμαστε να ντύσουμε τα διδυμάκια μας νεραιδούλα και χιονούλα!Οι στολές είναι τόσο μικροσκοπικές που απο μόνες τους έχουν πολύ πλάκα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη...αλλα μάλλον έγινε κάποιο μπέρδεμα:dry: Την παρακάτω δημοσίευση την έκανα εγω αλλα δείχνει άλλο όνομα:unsure: Τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά...μάλλονB)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...