Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα κοριτσακια μου!!! @Lacostaki μου μακαρι να μείνει ανεβασμένη!!! Εγώ περιμένω περιπου σε 10 μέρες και εχω έντονο πονο χαμηλά! Αν και δεν περιμενω κάτι αυτο το μηνα γιατί δεν ειχαμε επαφες στις γόνιμες!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Αν και είναι πολύ νωρίς ακόμα και ίσως πέσει αργότερα έχω να σας πω ότι η θερμοκρασία μου εδώ και 4 μέρες είναι κολλημένη στο 36.7 

Καλημέρα καλή εβδομάδα!!!Ποια ημέρα του κύκλου σου είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!καλη εβδομαδα να εχουμε!εγω περιμενω τη τεταρτη τη κυρια να εμφανιστει..βεβαια τα πονακια εχουν ξεκινησει απο χθες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα!!!Ποια ημέρα του κύκλου σου είσαι;

Στην 19 είμαι θέλω 8 μέρες ακόμα  μπορεί να πέσει αργότερα απλά είναι η υψηλότερη θερμοκρασία που έχω μέσα στον κύκλο και είναι η πρώτη φορά που την έχω τόσες μέρες συνεχόμενα

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα! Εγώ το εριξα στις δουλειές να ξεχαστώ

Μια από τα ίδια κι εγώ κορίτσια! 

Να τελείωναν ποτέ αυτές οι δουλειές! Σαν τα μανιτάρια ξεπετάγονται!😄

Εκεί που λες τελείωσα όλο και κάτι καινούργιο σου έρχεται στο μυαλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Που είστε καλέ όλες χαμένες;;;

Καλησπέρα καλησπέρα,,,,και εγώ σπίτι καναπέ,ειδήσεις , τσαγκαροδευτέρα!!!!! 🤣😂🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Που είστε καλέ όλες χαμένες;;;

Χαίρετε και από μένα εμείς ξεκινήσαμε τις εξετάσεις με την καινούργια γιατρό και το μυαλό μου είναι εκεί, δεν ήξερα ότι ήθελε ψάξιμο νόμιζα ότι θα πάω να τις κάνω όλες μαζί να ξεμπερδεύουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Χαίρετε και από μένα εμείς ξεκινήσαμε τις εξετάσεις με την καινούργια γιατρό και το μυαλό μου είναι εκεί, δεν ήξερα ότι ήθελε ψάξιμο νόμιζα ότι θα πάω να τις κάνω όλες μαζί να ξεμπερδεύουμε....

Τι σου έγραψε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα παρατηρησα οτι το στηθος μου εχει πρηστει παρα πολυ!!!μιλαμε καρατουμπανο🤣🤣αφου κ ο αντρας μου ηρθε σπιτι και οπως καθομασταν μου λεει το στηθος σου ειναι τεραστιο🤣🤣🤣γυρναει και με κοιταει καλα καλα συνέχεια και απορει πως εγινε ετσι🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι σου έγραψε? 

Καρυοτιποζεύγους,σπερμοδιαγραμμα μαστογραφία και υπέρηχο μαστού έκανα και καλλιέργεια κολπικου μας έδωσε και βιταμίνες πρέπει να βρω και πάω και σε αιματολογο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Litsadi είπε:

Καρυοτιποζεύγους,σπερμοδιαγραμμα μαστογραφία και υπέρηχο μαστού έκανα και καλλιέργεια κολπικου μας έδωσε και βιταμίνες πρέπει να βρω και πάω και σε αιματολογο 

Πολυ καλές κ ψαγμένες. Εχεισ ιστορικό κ σ έβαλε μαστογραφία? Καλά εννοείται κανεις ότι σου πει.. επίσης σαλπιγγοφραφια πολυ σημαντικη αν δεν έχεις κάνει. Κλασσικά τις ορμονολογικες του μήνα.. Κ θρομβο αν υπάρχει κληρονομικότητα. Καλά έκανες κ το ψάχνεις! Καλη αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καρυοτιποζεύγους,σπερμοδιαγραμμα μαστογραφία και υπέρηχο μαστού έκανα και καλλιέργεια κολπικου μας έδωσε και βιταμίνες πρέπει να βρω και πάω και σε αιματολογο 

Τελειααα. Θέλουν λίγο χρόνο. Αλλά θα βρεις μια λύση θεωρώ!!?!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Καρυοτιποζεύγους,σπερμοδιαγραμμα μαστογραφία και υπέρηχο μαστού έκανα και καλλιέργεια κολπικου μας έδωσε και βιταμίνες πρέπει να βρω και πάω και σε αιματολογο 

Κάιν εγώ τα ίδια έχω κάνει σχεδόν. Το καρυοτοπο ζεύγους δεν έχω κάνει μόνο από αυτα, μου είπε η γιατρός ότι δε χρειάζεται στη περιπτωση μου γιατί παμε με φυσική συλληψη οπότε ακόμα κ αν βρεθεί κάτι η λυση ειναι να προσπαθειε μέχρι να πετυχουμε υγειης κυηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! 
@Lacostaki νέα ημερομηνία..μάλλον 7/2 αδιαθέτησα κανονικά αλλά άργησα να κάνω ωορρηξία αυτό το μήνα! Anyway ..

Κοριτσια έκανα παραγγελίες τις βιταμίνες pregnacare, αυτές που είναι και για τους 2..τις έπαιρνε ένα φιλικό μας ζευγάρι κ είπαμε να τις δοκιμάσουμε κ μείς! Έχει πάρει καποια; Έχουν αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσια! 
@Lacostaki νέα ημερομηνία..μάλλον 7/2 αδιαθέτησα κανονικά αλλά άργησα να κάνω ωορρηξία αυτό το μήνα! Anyway ..

Κοριτσια έκανα παραγγελίες τις βιταμίνες pregnacare, αυτές που είναι και για τους 2..τις έπαιρνε ένα φιλικό μας ζευγάρι κ είπαμε να τις δοκιμάσουμε κ μείς! Έχει πάρει καποια; Έχουν αποτελέσματα;

Εγώ τις παίρνω maroulita μου! Έχω όμως μόνο δύο εβδομάδες που τις ξεκίνησα! Άρα θα φανεί αν έχουν άμεσο αποτέλεσμα σε καμιά 10αρια μερουλες!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσια! 
@Lacostaki νέα ημερομηνία..μάλλον 7/2 αδιαθέτησα κανονικά αλλά άργησα να κάνω ωορρηξία αυτό το μήνα! Anyway ..

Κοριτσια έκανα παραγγελίες τις βιταμίνες pregnacare, αυτές που είναι και για τους 2..τις έπαιρνε ένα φιλικό μας ζευγάρι κ είπαμε να τις δοκιμάσουμε κ μείς! Έχει πάρει καποια; Έχουν αποτελέσματα;

Ναι τις έχω παρει κ εγώ. Οκ καλές είναι, βιταμινούλες κακό δε κάνει..αυτό δε σημαίνει ότι μένουμε εγγυος Μ αυτες βέβαια, Απλά θα διορθωθούν κάποιες ελλείψεις που έχεις. Παιρνε για κανα 3μηνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2021 at 10:16 ΜΜ, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσι μου βγηκε ετσι το ωορρηξιας φοβαμαι να κνω το τεστ το αλλο !!! 
μηπως εχω ωορρηξια πριν τ περιοδο θα τρελαθω μου φαινεται χαχαχαχα μα δεν ειναι εντονο η εγω το βλεπω εντονο 😔

0F680749-25D4-41C6-8B60-403698EAAC2F.jpeg

0E667FA7-495D-4D53-BEAE-D17D73188563.jpeg

ετσι ηταν κ μενα κ ημουν εγκυος.βεβαια εγω εκανα πρωτα της εγκυμοσύνης κ μετα αυτο να δω από περιέργεια πως θα βγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dina970 κάνε τεστ εγκυμοσύνης.. ασε τα ωορρηξίας δε μπορεί να δείξει σίγουρα κάτι τέτοιο.. πολλες φορες είτε είμαστε είτε όχι αυτό για κάποιο λόγο δείχνει θετικό.. Ίσως λόγω ορμονών lh.. Αν έχεις κ καθυστέρηση κάνε κ τωρα. Σου ευχομαι να είσαι!!! ☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dina970 και εγώ εύχομαι ολόψυχα να είσαι!!!!! 🤞🙏👶❤️ Άντε να ξεκινήσει η χρονιά καλύτερα ακόμα ρε κορίτσια!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Πολυ καλές κ ψαγμένες. Εχεισ ιστορικό κ σ έβαλε μαστογραφία? Καλά εννοείται κανεις ότι σου πει.. επίσης σαλπιγγοφραφια πολυ σημαντικη αν δεν έχεις κάνει. Κλασσικά τις ορμονολογικες του μήνα.. Κ θρομβο αν υπάρχει κληρονομικότητα. Καλά έκανες κ το ψάχνεις! Καλη αρχή!

Έχω κάνει σαλπιγγογραφια,λόγω ηλικίας και έχω χρόνια να κάνω, εγώ πήγα με εξετάσεις που είχα κάνει πριν λίγους μήνες (ορμονολογικες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

ετσι ηταν κ μενα κ ημουν εγκυος.βεβαια εγω εκανα πρωτα της εγκυμοσύνης κ μετα αυτο να δω από περιέργεια πως θα βγει.

Έκανες τεστακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...