Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Τα ψηφιακά τα θεωρώ τοπ. Τον Αύγουστο έπιασα με την πρώτη προσπάθεια με τη χρήση αυτών, αλλά πραγματικά πανάκριβα. Τώρα πήρα κ hometest κ με εκνεύρισαν λίγο ψάχνοντας την πιο έντονη γραμμή. Έχω υποδοχές να σου δώσω, αλλά είναι οι μοβ, που βρίσκουν τις 4 πιο γόνιμες. 

Έχω ήδη παραγγείλει της hometest και με τις προηγούμενες ταινίες που είχα παραγγείλει από άλλη εταιρεία μια χαρά έβγαλα άκρη πάντως σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mantikio είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς αρνητικό το αποτέλεσμα..αρχίζει κ κατεβαίνει η τρισκαταρατη.. ευτυχώς που έχω τον άντρα μου δίπλα μου κ από την ώρα που το μάθαμε προσπαθεί να με ανεβάσει κ να μου φτιάξει την διάθεση κ να με ενθαρρύνει για την επόμενη..εγώ μέσα μου βράζω κ προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου..είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό δύο χρόνια και κάτι αρνητικά αποτελέσματα. Τουλάχιστον από Δευτέρα πάω για δουλειά να ξεχνιέμαι λίγο.  Εύχομαι να έχετε καλύτερη τύχη να έχετε γρήγορα θετικά αποτελέσματα κορίτσια μου!

Είναι λογικό κορίτσι μου αυτό που νιώθεις. Αγκάλιασε πολύ σφιχτά τον αντρουλη σου και μαζί ενωμένοι θα τα καταφέρετε! Ψηλά το κεφάλι!Δεν χωράνε στεναχώριες σε αυτό τον πόλεμο. Ή κάθεσαι και δέχεσαι την ήττα σου ή γίνεσαι πιο δυνατή και συνεχίζεις! Κι εγώ στα 31 παντρεύτηκα αλλά μανούλα έγινα μετά από 4 ολόκληρα χρόνια! Όμως έγινα! Κι εσύ αυτό θα λες μέσα σου! Ότι θα γίνεις! Και θα δεις ότι σίγουρα θα τα καταφέρεις!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εγώ lacostaki μου τα πρώτα τέστ ωορρηξίας που πήρα στη ζωή μου ηταν ψηφιακά! 50 ευρώ τα δύο! Σοκ είχα πάθει. Το ανέφερα τότε στον γιατρό και μου είχε πει καλύτερα να παραγγείλω από το ίντερνετ. Από τότε παίρνω κι εγώ αυτά της hometest και δεν έχω κανένα παράπονο. Σήμερα μάλιστα μου ήρθε και η παραγγελία. Εγώ πήρα αυτό που έχει 20 ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης! Μακάρι να είναι τα τυχερά μας!!!!!!!!

Μα το θέμα δεν είναι μόνο τα λεφτά αυτά λες χαλάλι το θέμα είναι ότι χάλασε στην δεύτερη χρήση...κι εγώ αυτά με τα 20 έλεγα να πάρω στην αρχή αλλά είδα ότι είχαν μικρή διαφορά στην τιμή και πήρα αυτά με τα 30 βέβαια έχουν πιο πολλά εγκυμοσύνης και θα μπαίνω πιο εύκολα στον πειρασμό αλλά ελπίζω να συγκρατηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Έχω ήδη παραγγείλει της hometest και με τις προηγούμενες ταινίες που είχα παραγγείλει από άλλη εταιρεία μια χαρά έβγαλα άκρη πάντως σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Τίποτα κορίτσι μου. Καλή επιτυχία εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μα το θέμα δεν είναι μόνο τα λεφτά αυτά λες χαλάλι το θέμα είναι ότι χάλασε στην δεύτερη χρήση...κι εγώ αυτά με τα 20 έλεγα να πάρω στην αρχή αλλά είδα ότι είχαν μικρή διαφορά στην τιμή και πήρα αυτά με τα 30 βέβαια έχουν πιο πολλά εγκυμοσύνης και θα μπαίνω πιο εύκολα στον πειρασμό αλλά ελπίζω να συγκρατηθω

Αχ αυτό είναι το θέμα! Που δεν μπορούμε να κρατηθούμε! Τώρα βέβαια το έλεγχω μετά από τόσα αρνητικά αλλά πιο παλιά ήθελα να τα δώσω στον άντρα μου να τα κρύψει!😄 Αλλά μετά σκεφτόμουν ότι θα αναγκαστώ να του τα ζητήσω αν έχω καθυστέρηση άρα θα χαλάσει και η έκπληξη που θέλω να του κάνω!😆 Μήπως έχω λαλήσει;😁😄 Πραγματικά όμως αν καταφέρω τελικά να μείνω έγκυος ξανά πιστεύω δεν θα μπορέσω να κρατηθώ και θα το φωνάξω αμέσως όπως έκανα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! Άρα όποιο δρόμο κι αν διαλέξω στο ίδιο θα καταλήξω! Το πόρισμα βγήκε! Θέλω ψυχίατρο!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας γράφω το email που έστειλα στην clearblue έκανα και άλλο πριν λίγο χαλασμένο είναι τελικά.... νομίζω ότι ήμουν πολυ κυρία  

Καλησπέρα πήρα το ψηφιακό τεστ ωορρηξίας και χάλασε η υποδοχή με την δεύτερη χρήση απαράδεκτο και δεν ήταν και φθηνό 35 ευρώ τα 10 τεστ δεν είναι και λίγο και αν είναι τόσο ευαίσθητη η υποδοχή θα έπρεπε να το γράψετε στις οδηγίες ή μάλλον ποιο σωστά όταν βγάζετε στην αγορά προϊόντα με τέτοιες τιμές φροντιστέ να έχουν και την κατάλληλη ποιοτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ αυτό είναι το θέμα! Που δεν μπορούμε να κρατηθούμε! Τώρα βέβαια το έλεγχω μετά από τόσα αρνητικά αλλά πιο παλιά ήθελα να τα δώσω στον άντρα μου να τα κρύψει!😄 Αλλά μετά σκεφτόμουν ότι θα αναγκαστώ να του τα ζητήσω αν έχω καθυστέρηση άρα θα χαλάσει και η έκπληξη που θέλω να του κάνω!😆 Μήπως έχω λαλήσει;😁😄 Πραγματικά όμως αν καταφέρω τελικά να μείνω έγκυος ξανά πιστεύω δεν θα μπορέσω να κρατηθώ και θα το φωνάξω αμέσως όπως έκανα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! Άρα όποιο δρόμο κι αν διαλέξω στο ίδιο θα καταλήξω! Το πόρισμα βγήκε! Θέλω ψυχίατρο!😄

Εγώ λέω να κάνω το αντίθετο αυτή τη φορά. Σκέφτομαι να παραγγειλω ένα πακο τεστ εγκυμοσύνης να αρχίσω να κάνω από ένα κάθε μέρα να βγάζω το αχτι μου.... Αυτές οι ξένες στο γιουτούμπ καλυτερες είναι χαχαχα??? Αν πετυχω εγκυμοσύνη θα σας κάνω και line progression 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/1/2021 at 12:00 ΠΜ, ο/η Dina970 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου ναι ειμαστε μαζι :) 

μια απο τα ιδια και στηθος πριστηκε και πονακια :) δεν πειραζει παμε για την επομενη φορα να ειμαστε καλα !!! 

Πώς είσαι κοριτσάκι μου ;;; Εγώ στην αναμονή , αν δεν έρθει το απόγευμα σήμερα , αύριο θα έρθει σίγουρα..πφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας. Αναμένω περίοδο από τρίτη και μετά. Σήμερα με πονάει η δεξιά μου θηλη στο κεντρο κάθε φορά που ανασαίνω λίγο πιο έντονα επίσης έχω και καούρα που πάρα πολύ σπάνια μου συμβαινει στη ζωή μου. Επιπλέον, πολυ πρησμενο στήθος έτοιμο να εκραγεί. Έχω ξαναγράψει αυτές τις μέρες και βλέπω τι γίνεται και τι αγώνα τραβάνε πολλές κοπέλες εδώ μέσα. Με συμβουλεύουν να μην αγχώνομαι και να μην πολύ ψάχνομαι, διότι τα συμπτώματα είναι πάνω κάτω τα ίδια με εκείνα της περιοδου. Αλλά δεν μπορώ κάθε τι καινούριο που προκύπτει λυσσαω και το ψάχνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μα το θέμα δεν είναι μόνο τα λεφτά αυτά λες χαλάλι το θέμα είναι ότι χάλασε στην δεύτερη χρήση...κι εγώ αυτά με τα 20 έλεγα να πάρω στην αρχή αλλά είδα ότι είχαν μικρή διαφορά στην τιμή και πήρα αυτά με τα 30 βέβαια έχουν πιο πολλά εγκυμοσύνης και θα μπαίνω πιο εύκολα στον πειρασμό αλλά ελπίζω να συγκρατηθω

Εγω τα είχα δώσει στον άντρα μου να τα κρυψει 🤣🤣 

Σχετικά με της clear αν το λέει στις οδηγίες ότι μπορείς κ με ροή λάθος τους γιατί όπως λες βρέχεται κ χαλάει.. Πάντα ποτηρακι χρησιμοποιουσα δεν είχα κανενα θέμα. Αν τους το πεις μπορεί να σ στείλουν κανα πακετακι κάνε μια προσπαθεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η varvi είπε:

Καλησπέρα σας. Αναμένω περίοδο από τρίτη και μετά. Σήμερα με πονάει η δεξιά μου θηλη στο κεντρο κάθε φορά που ανασαίνω λίγο πιο έντονα επίσης έχω και καούρα που πάρα πολύ σπάνια μου συμβαινει στη ζωή μου. Επιπλέον, πολυ πρησμενο στήθος έτοιμο να εκραγεί. Έχω ξαναγράψει αυτές τις μέρες και βλέπω τι γίνεται και τι αγώνα τραβάνε πολλές κοπέλες εδώ μέσα. Με συμβουλεύουν να μην αγχώνομαι και να μην πολύ ψάχνομαι, διότι τα συμπτώματα είναι πάνω κάτω τα ίδια με εκείνα της περιοδου. Αλλά δεν μπορώ κάθε τι καινούριο που προκύπτει λυσσαω και το ψάχνω.

Ο πονος στη θηλη και το πρησμενο στήθος είναι για εμενα πολυ ελπιδοφόρο. Αλλά δυστυχώς μοοοονο υπομονή μπορείς να κάνεις. Δεν έμειναν και πολλές μέρες κοντεύει η Τρίτη. Και ναι είναι τα ίδια συμπτώματα με της περιοδου και μπερδεύουν. Εμένα μου εχει τύχει πολλές φορές να νομίζω ότι είμαι και απλά να έρχεται περιοδος στην ώρα της. 

Τα τεστ ωορρηξιας βοηθουν αφενός για σωστές επαφές και αφετέρου γιατι ξέρεις ποτε ακριβώς περιμενεις.

Καλη επιτυχία και να μην έρθει την Τρίτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ο πονος στη θηλη και το πρησμενο στήθος είναι για εμενα πολυ ελπιδοφόρο. Αλλά δυστυχώς μοοοονο υπομονή μπορείς να κάνεις. Δεν έμειναν και πολλές μέρες κοντεύει η Τρίτη. Και ναι είναι τα ίδια συμπτώματα με της περιοδου και μπερδεύουν. Εμένα μου εχει τύχει πολλές φορές να νομίζω ότι είμαι και απλά να έρχεται περιοδος στην ώρα της. 

Τα τεστ ωορρηξιας βοηθουν αφενός για σωστές επαφές και αφετέρου γιατι ξέρεις ποτε ακριβώς περιμενεις.

Καλη επιτυχία και να μην έρθει την Τρίτη! 

Αχ ναι ναι να μην έρθει. Τεστ ωορρηξίας δεν εχω κάνει ποτέ. Έτσι και αλλιώς πρώτη φορά αυτό το μήνα έγινε η δουλειά. Χαχαχ. Αμάν και πως έκανα να τον καταφέρω. Και δεν τον καταφερνω όλες τις μέρες. Είναι της άποψης αν τύχει καλοδεχούμενο. Αλλά νευριάζει να του λέω ημερομηνίες,ωορηξιες, τώρα πρέπει να γίνει και τέτοια. Θέλει χαλαρά να το πάμε και ότι βγει. Η αλήθεια είναι ότι Εγώ είμαι η πρηχτισα .λεει : αν το πιάσαμε με την πρώτη τότε τι να πω. Και γελάει. Εγώ είμαι 33 αυτός 29. Έχει εδώ και καιρό που λυσαω να κάνω παιδί εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η varvi είπε:

Αχ ναι ναι να μην έρθει. Τεστ ωορρηξίας δεν εχω κάνει ποτέ. Έτσι και αλλιώς πρώτη φορά αυτό το μήνα έγινε η δουλειά. Χαχαχ. Αμάν και πως έκανα να τον καταφέρω. Και δεν τον καταφερνω όλες τις μέρες. Είναι της άποψης αν τύχει καλοδεχούμενο. Αλλά νευριάζει να του λέω ημερομηνίες,ωορηξιες, τώρα πρέπει να γίνει και τέτοια. Θέλει χαλαρά να το πάμε και ότι βγει. Η αλήθεια είναι ότι Εγώ είμαι η πρηχτισα .λεει : αν το πιάσαμε με την πρώτη τότε τι να πω. Και γελάει. Εγώ είμαι 33 αυτός 29. Έχει εδώ και καιρό που λυσαω να κάνω παιδί εγώ. 

Αα δεν το ειχα δει ότι ήταν ο  πρωτος μήνας. Τότε πρεπει να χαλαρώσεις!! Οχι σαν κν εμένα που νόμιζα ότι υα κάνω μια φορά ελευθερα κ θα μείνω χαχα. Αλλά εσυ μπορεί να είσαι από τις τυχερες υπάρχουν κ αυτές οι περιπτώσεις!!! Μια χαρά είναι και οι ηλικίες σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Αα δεν το ειχα δει ότι ήταν ο  πρωτος μήνας. Τότε πρεπει να χαλαρώσεις!! Οχι σαν κν εμένα που νόμιζα ότι υα κάνω μια φορά ελευθερα κ θα μείνω χαχα. Αλλά εσυ μπορεί να είσαι από τις τυχερες υπάρχουν κ αυτές οι περιπτώσεις!!! Μια χαρά είναι και οι ηλικίες σας! 

Αχ σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. Μακάρι να έρθουν όλα όπως τα θέλουμε. Καλές επιτυχίες σε όλες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Heart είπε:

Πώς είσαι κοριτσάκι μου ;;; Εγώ στην αναμονή , αν δεν έρθει το απόγευμα σήμερα , αύριο θα έρθει σίγουρα..πφ

Τιποτα ακομα κοριτσι μου συντομα θα ερθει ομως το καταλαβαινω και εχω και υγρα :) και πολυ πρισμενο στηθος που με ποναει οποτε ερχεται :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Τιποτα ακομα κοριτσι μου συντομα θα ερθει ομως το καταλαβαινω και εχω και υγρα :) και πολυ πρισμενο στηθος που με ποναει οποτε ερχεται :) 

Πάντως αυτά που γράφεις θυμίζουν και συμπτώματα εγκυμοσύνης...και είναι και η μέρα σου σήμερα...εγώ έχω και αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ αυτό είναι το θέμα! Που δεν μπορούμε να κρατηθούμε! Τώρα βέβαια το έλεγχω μετά από τόσα αρνητικά αλλά πιο παλιά ήθελα να τα δώσω στον άντρα μου να τα κρύψει!😄 Αλλά μετά σκεφτόμουν ότι θα αναγκαστώ να του τα ζητήσω αν έχω καθυστέρηση άρα θα χαλάσει και η έκπληξη που θέλω να του κάνω!😆 Μήπως έχω λαλήσει;😁😄 Πραγματικά όμως αν καταφέρω τελικά να μείνω έγκυος ξανά πιστεύω δεν θα μπορέσω να κρατηθώ και θα το φωνάξω αμέσως όπως έκανα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! Άρα όποιο δρόμο κι αν διαλέξω στο ίδιο θα καταλήξω! Το πόρισμα βγήκε! Θέλω ψυχίατρο!😄

Εσύ πότε δεν περιμένεις κορίτσι μόύ? Γιατί δεν είσαι στο πίνακα κι μας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Πάντως αυτά που γράφεις θυμίζουν και συμπτώματα εγκυμοσύνης...και είναι και η μέρα σου σήμερα...εγώ έχω και αύριο...

Ευχομαι να μην σου ερθει κοριτσι μου !!! 
και να εχεις ευχαριστα να χαρουμε λιγο εχουμε καιρο να δουμε θετικο τεστακι στην παρεα μας ❤️🙏🏼 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dina970 είπε:

Ευχομαι να μην σου ερθει κοριτσι μου !!! 
και να εχεις ευχαριστα να χαρουμε λιγο εχουμε καιρο να δουμε θετικο τεστακι στην παρεα μας ❤️🙏🏼 

Πρώτα περιμένω το δικό σου θετικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Πρώτα περιμένω το δικό σου θετικό....

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου να εισαι παντα καλα !!! Θα περιμενω νεα Σου 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα... ούτε σήμερα εμφανίστηκε η ακατανόμαστη. Σταμάτησε και ο πόνος της μέσης...νιώθω αρκετά έντονα τσιμπήματα κάτω κάτω. Σας έχει συμβεί αυτό;σα να με τσιμπάνε με βελόνα. Το πρωί όμως πού θερμομετριθηκα είχα 36,5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Εσύ πότε δεν περιμένεις κορίτσι μόύ? Γιατί δεν είσαι στο πίνακα κι μας? 

Είμαι misofeggaro μου! Απλά ξέχασα να πω στο @Lacostaki να ανανεώσει την ημερομηνία. Δεν περιμένω 4/2!🥰😘💗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα... ούτε σήμερα εμφανίστηκε η ακατανόμαστη. Σταμάτησε και ο πόνος της μέσης...νιώθω αρκετά έντονα τσιμπήματα κάτω κάτω. Σας έχει συμβεί αυτό;σα να με τσιμπάνε με βελόνα. Το πρωί όμως πού θερμομετριθηκα είχα 36,5

Εχεις καθυστέρηση? Έκανες κάποιο τεστ? Σου ευχομαι να είσαι έγκυος!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα... ούτε σήμερα εμφανίστηκε η ακατανόμαστη. Σταμάτησε και ο πόνος της μέσης...νιώθω αρκετά έντονα τσιμπήματα κάτω κάτω. Σας έχει συμβεί αυτό;σα να με τσιμπάνε με βελόνα. Το πρωί όμως πού θερμομετριθηκα είχα 36,5

Είχες κάνει τεστ ωορρηξίας , υπέρηχο κάτι για να ξέρεις ακριβώς την ημέρα ωορρηξίας;Μακάρι να είσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω απο 14-16 μερες μετα την ωορρηξια ερχεται περιοδος αυτο ειναι το φυσιολογικο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...