Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις με θετικη χοριακη και το θαυματακι σου να ειναι στο δρομο για την αγκαλια σου!!! 💖🙏🙏👶😘

Αχ σευχαριστω τόοοοσο πολύ!! Μακάρι αύριο να ξημερώσει μια θετική++++ μερα!! 🙏🙏🙏♥️♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Είναι πολύ λογικό να αγχώνεσαι.... Καλύτερα που επέλεξες να κάνεις χοριακη γτ το τεστ δεν είναι αξιόπιστο στη περίπτωση της σπερματεγχυσης. Σου εύχομαι τριψήφια χοριακη αύριο

 

 

Ναι κ ο γιατρός μου κατευθείαν χοριακη μου είπε για την 14η μέρα θα μπορούσα κ σήμερα αλλά είπα να αφήσω μια μέρα να μην είναι οριακά..θα δείξει αύριο.. σευχαριστω παρά πολύ!! ♥️

Στείλτε θετική ενέργεια κοριτσια μουυυυ!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Ναι κ ο γιατρός μου κατευθείαν χοριακη μου είπε για την 14η μέρα θα μπορούσα κ σήμερα αλλά είπα να αφήσω μια μέρα να μην είναι οριακά..θα δείξει αύριο.. σευχαριστω παρά πολύ!! ♥️

Στείλτε θετική ενέργεια κοριτσια μουυυυ!!! 🙏

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια θετική χοριακή🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια θετική χοριακή🙏❤️❤️❤️

Σευχαριστω πάρα πολύ!! Μακάρι!! 🙏🙏♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Heart είπε:

Είμαστε μαζί στην αναμονή...εγώ ήδη έχω πονάκια...την περιμένω την κύρια..εσύ;

Καλησπερα κοριτσι μου ναι ειμαστε μαζι :) 

μια απο τα ιδια και στηθος πριστηκε και πονακια :) δεν πειραζει παμε για την επομενη φορα να ειμαστε καλα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mantikio είπε:

Ναι κ ο γιατρός μου κατευθείαν χοριακη μου είπε για την 14η μέρα θα μπορούσα κ σήμερα αλλά είπα να αφήσω μια μέρα να μην είναι οριακά..θα δείξει αύριο.. σευχαριστω παρά πολύ!! ♥️

Στείλτε θετική ενέργεια κοριτσια μουυυυ!!! 🙏

Καλημέρα σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακη!!! Σου στελνω ολη μου την θετική ενέργεια! Περιμένουμε νεα σου!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli!!! είπε:

Καλημέρα σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακη!!! Σου στελνω ολη μου την θετική ενέργεια! Περιμένουμε νεα σου!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Καλημέρα σευχαριστω παρά πολύ!!! Έδωσα αίμα κ αναμένουμε τα αποτελέσματα έως το απόγευμα!! 🙏🙏🙏♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

@Lacostaki μου και στα 2 μικροβιολογικά που πήγα σε 1 μέρα την έβγαλαν.. τα αποτελέσματα διαφέρουν από μικροβιολογικό σε μικροβιολογικό (μην με ρωτήσετε γιατί δεν ξέρω)! Την μια εξέταση Δευτέρα πρωί και την άλλη Τετάρτη πρωί.. μίλησα με το γυναικολόγο μου και μου είπε κατευθείαν εξωσωματική.. έχω το πρώτο ραντεβού τη Δευτέρα.. ποιος ξέρει τι με περιμένει! Ας ελπίσουμε να προλάβουμε..!!

 

@Tonakiv μου καλημερα! Οσο μπορείς μην αγχώνεσαι κοριτσακι μου, θα πας την Δευτέρα στο γιατρό και θα δεις τι θα σου πει. Να σκέφτεσαι ότι οταν βρίσκουμε ενα πρόβλημα (αν τελικά είναι πρόβλημα) το λύνουμε και φτάνουμε στον πολυπόθητο στόχο μας! 🤰👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα σευχαριστω παρά πολύ!!! Έδωσα αίμα κ αναμένουμε τα αποτελέσματα έως το απόγευμα!! 🙏🙏🙏♥️♥️♥️♥️

Πρέπει να είσαι εκείνη που θα μας φέρει γούρι!!! Εχουμε πολυ καιρό να ακούσουμε για θετικη χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.

Με κύκλο απο 30 μεχρι 33 μέρες δηλαδή μεσο όρο 30 μέρεςείχα επαφή την 12η, 14η και 20 μέρα του κύκλου μου. πιστεύετε υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης? Περιμένω σε 5 με 6 μέρες περίοδο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli!!! είπε:

Πρέπει να είσαι εκείνη που θα μας φέρει γούρι!!! Εχουμε πολυ καιρό να ακούσουμε για θετικη χοριακη!!!

Μακάρι κοριτσι μου!! 🙏🙏🙏 Να γίνει η αρχή από εδώ κ έπειτα να ακούμε μόνο θετικά από όλες!! Να συζητάμε για εγκυμοσύνες μόνο!! 🙏🙏🙏😄😄😄♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mantikio είπε:

Δεν έκανα τεστ τελικά..θα πάω το πρωί μία κ καλη για αίμα.. σευχαριστω πολύ!! Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αν κ έχω αγχωθει αρκετά..

Αναμένουμε το αποτέλεσμα σου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα σευχαριστω παρά πολύ!!! Έδωσα αίμα κ αναμένουμε τα αποτελέσματα έως το απόγευμα!! 🙏🙏🙏♥️♥️♥️♥️

Άντε κορίτσι μου, άντε!!!! Άντε να ακούσουμε κάτι καλό να ανοίξει η καρδιά μας!!!! Μόνο θετικές σκέψεις είναι μαζί σου!!!!❤️❤️❤️👏👏👏🍀🍀

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elli!!! είπε:

@Tonakiv μου καλημερα! Οσο μπορείς μην αγχώνεσαι κοριτσακι μου, θα πας την Δευτέρα στο γιατρό και θα δεις τι θα σου πει. Να σκέφτεσαι ότι οταν βρίσκουμε ενα πρόβλημα (αν τελικά είναι πρόβλημα) το λύνουμε και φτάνουμε στον πολυπόθητο στόχο μας! 🤰👶

Καλημέρα Έλλη μου!! Αυτό είναι το μόνο που με καθησυχάζει! Αν αυτό είναι το πρόβλημα, το έχουμε βρει, και πάμε για να το λύσουμε.. 

Γενικά είμαι καλύτερα ψυχολογικά, απλά υπάρχουν κάποιες στιγμές που μας παίρνει λίγο από κάτω.. δεν πειράζει.. θα τα καταφέρουμε! 

 

Σας ευχαριστώ όλες όσες στέκεστε δίπλα σε άγνωστη!! Ο Θεός να σας έχει καλά και να γεμίζει τις αγκαλιές με υγιή παιδάκια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και από μένα! Καλή χρόνια με υγεία και ότι επιθυμεί η καθεμία στην αγκαλιά της μα το έχει σε λίγους μήνες! ❤️ Σας διαβάζω αρκετό καιρό αλλά χτες είπα να κάνω εγγραφή και μα συμμετέχω στις συζητήσεις σας! 
με τον άντρα μου προσπαθούμε από τον Δεκέμβρη του 19! Ελεύθερες επαφές υπήρχαν από πιο πριν απλά τότε αποφασίσαμε ότι θελουμε να "προσπαθήσουμε" τον επόμενο Μάρτιο απόφασισαμε να δούμε κάποιον ειδικό και πήγαμε σε μια κλινική όπου μας παρότρυνε να κάνουμε εξωσωματική φυσικού κύκλου και θα ειχαμε πολλές πιθανότητες καθώς είμασταν υγιέστατοι κ εγώ και ο σύζυγος! Το αποτέλεσμα..αποτυχία! Τον Σεπτέμβρη αποφασίζω να αλλάξω γιατρό(ευτυχώς) για έναν απλό ετήσιο έλεγχο. Το αποτέλεσμα ήταν στα 31 μου να μάθω ότι έχω σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών(κάτι που δεν μου είχε πει ο προηγουμενοσ Γιατρός) και αν κάνω ωορρηξία δεν είναι καλά τα ωάρια μου καθώς είναι πολλά παραπάνω από ότι σε μια φυσιολογική γυναίκα! Ξεκινησαμε glucofase(για το σύνδρομο) και κάθε μήνα θεραπεία για διέγερση ωοθηκών και πρόκληση ωορρηξιας! Αυτός ήταν ο τρίτος μήνας προσπαθειών.. και η πρώτη φορά που δημιούργησα 2 ωάρια το ένα είχε σπάσει όταν πήγανε στον γιατρό και το δεύτερο το σπάσαμε με ενεση ovittrel. Είμαι στην 23η μέρα... και από την μια νιώθω ότι κάτι υπάρχει αλλά από την άλλη δεν νιώθω τίποτα! Περίεργο συναίσθημα και δεν θέλω άλλη απογοήτευση!

 

συγνωμη για το τεράστιο κείμενο! Ελπίζω να μην σας κούρασα! 
ευχομαι πολλά μωράκια το 21!!! ❤️🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tonakiv σευχαριστω παρά πολύ!! Εύχομαι από καρδιάς να σου πάνε όλα καλά κ να έχεις γρήγορα θετικά αποτελέσματα!!

@kon88 σευχαριστω πολύ!! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα η μέρες κ να έχεις θετικό αποτέλεσμα κ να έπιασε η προσπάθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η varvi είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Με κύκλο απο 30 μεχρι 33 μέρες δηλαδή μεσο όρο 30 μέρεςείχα επαφή την 12η, 14η και 20 μέρα του κύκλου μου. πιστεύετε υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης? Περιμένω σε 5 με 6 μέρες περίοδο. 

Γεια σου κοριτσι μου πάντα υπάρχουν ελπίδες ποτέ δεν ξέρεις την τυχερή φορά!! Θετική σκέψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kon88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και από μένα! Καλή χρόνια με υγεία και ότι επιθυμεί η καθεμία στην αγκαλιά της μα το έχει σε λίγους μήνες! ❤️ Σας διαβάζω αρκετό καιρό αλλά χτες είπα να κάνω εγγραφή και μα συμμετέχω στις συζητήσεις σας! 
με τον άντρα μου προσπαθούμε από τον Δεκέμβρη του 19! Ελεύθερες επαφές υπήρχαν από πιο πριν απλά τότε αποφασίσαμε ότι θελουμε να "προσπαθήσουμε" τον επόμενο Μάρτιο απόφασισαμε να δούμε κάποιον ειδικό και πήγαμε σε μια κλινική όπου μας παρότρυνε να κάνουμε εξωσωματική φυσικού κύκλου και θα ειχαμε πολλές πιθανότητες καθώς είμασταν υγιέστατοι κ εγώ και ο σύζυγος! Το αποτέλεσμα..αποτυχία! Τον Σεπτέμβρη αποφασίζω να αλλάξω γιατρό(ευτυχώς) για έναν απλό ετήσιο έλεγχο. Το αποτέλεσμα ήταν στα 31 μου να μάθω ότι έχω σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών(κάτι που δεν μου είχε πει ο προηγουμενοσ Γιατρός) και αν κάνω ωορρηξία δεν είναι καλά τα ωάρια μου καθώς είναι πολλά παραπάνω από ότι σε μια φυσιολογική γυναίκα! Ξεκινησαμε glucofase(για το σύνδρομο) και κάθε μήνα θεραπεία για διέγερση ωοθηκών και πρόκληση ωορρηξιας! Αυτός ήταν ο τρίτος μήνας προσπαθειών.. και η πρώτη φορά που δημιούργησα 2 ωάρια το ένα είχε σπάσει όταν πήγανε στον γιατρό και το δεύτερο το σπάσαμε με ενεση ovittrel. Είμαι στην 23η μέρα... και από την μια νιώθω ότι κάτι υπάρχει αλλά από την άλλη δεν νιώθω τίποτα! Περίεργο συναίσθημα και δεν θέλω άλλη απογοήτευση!

 

συγνωμη για το τεράστιο κείμενο! Ελπίζω να μην σας κούρασα! 
ευχομαι πολλά μωράκια το 21!!! ❤️🙏🏻

Πολύ καλή επιτυχία κοπέλα μου. Λίγες μέρες ακόμη υπομονή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η varvi είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Με κύκλο απο 30 μεχρι 33 μέρες δηλαδή μεσο όρο 30 μέρεςείχα επαφή την 12η, 14η και 20 μέρα του κύκλου μου. πιστεύετε υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης? Περιμένω σε 5 με 6 μέρες περίοδο. 

Αν είχες ωορηξία τη 16μερα νομίζω πως υπάρχει  καποια πιθανότητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, καλή χρονιά!!!! ελπίζω ο καινούργιος χρόνος να φέρει το πολυπόθητο δώρο για όλες μας!!!

@annie! Κορίτσι μου συγχαρητήρια!να σας ζήσουν οι θησαυροί σας!!!🥳🥰😍

Εγώ φίλες μου είμαι σε αναμονή... από χθες περιμένω την ακατανομαστη αλλά ακόμα να φανεί...δεν έχω όμως αυταπάτες γιατί πονάει πολύ η μέση μου. Τα καλά νέα πού έχω είναι ότι επιτέλους έκανε και ο άντρας μου τίς εξετάσεις του.Με μια έρευνα που έκανα στο ίντερνετ λογικά πρέπει να είναι καλές.Περιμενω να αδιαθετησω έτσι ώστε να όταν πάμε στον γιατρό επί της ευκαιρίας να δεί κ εμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η varvi είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Με κύκλο απο 30 μεχρι 33 μέρες δηλαδή μεσο όρο 30 μέρεςείχα επαφή την 12η, 14η και 20 μέρα του κύκλου μου. πιστεύετε υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης? Περιμένω σε 5 με 6 μέρες περίοδο. 

Καλησπερα! Εγω με κυκλο 30 ημερων σαν εσενα ειχα επαφες 16η και 17η και πετυχε το σπορι. Τα τεστακια ωορηξιας ισως σε βοηθουσαν αν θες να το δεις ποτε ειναι η πιο σωστη μερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raphaela είπε:

Καλησπερα! Εγω με κυκλο 30 ημερων σαν εσενα ειχα επαφες 16η και 17η και πετυχε το σπορι. Τα τεστακια ωορηξιας ισως σε βοηθουσαν αν θες να το δεις ποτε ειναι η πιο σωστη μερα. 

Αχ αλήθεια? Άρα και εγω μπορεί να το πέτυχα την 14 μέρα δεδομενου οτι το σπερμα αντεχει καποιες μερες.  τα τσιμπηματακια αριστερα τα ενιωθα 15,16,17.Αν και δεν καταλαβα ιδιαιτερα την ωορηξια μου αυτο το μηνα. Θα κανω λιγο υπομονη και θα κανω τεστ να δω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Αν είχες ωορηξία τη 16μερα νομίζω πως υπάρχει  καποια πιθανότητα..

μακαρι ανυπομονώ. τσιμπηματα αριστερα ενιωθα απο την 15,16,17 μερα. Την 17 ειχα ασπρα υγρα οποτε νομιζω οτι πρεπει να ειχε γινει ισως η ωορηξια. το στηθος μου πρηστηκε απο τις 16 του μηνα μεχρι και τωρα ειναι τουμπανο. και τσιμπηματα εχω στην κοιλια. αυτα ομως οχι αναγουλες και τετοια. Αν και ειναι πρωτη φορα που καναμε προσπαθεια εχω λιγο αγχος και ψαχνω να βρω συμπτωματα αν και ξερω οτι ειναι λιγο νωρις ακομα. 

Ασχετο με το θεμα επειδη ειμαι και καινουρια οταν θελω να απαντησω σε μια κοπελα παταω παραθεση? και οταν θελω να γραψω γενικα κατι παω εκει που λεει απαντηστε σε αυτη τη συζητηση? η το αναποδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η varvi είπε:

Αχ αλήθεια? Άρα και εγω μπορεί να το πέτυχα την 14 μέρα δεδομενου οτι το σπερμα αντεχει καποιες μερες.  τα τσιμπηματακια αριστερα τα ενιωθα 15,16,17.Αν και δεν καταλαβα ιδιαιτερα την ωορηξια μου αυτο το μηνα. Θα κανω λιγο υπομονη και θα κανω τεστ να δω. 

Ολα παιζουν! Να εισαι ηρεμη πανω απο ολα! 
Κι εμεις καναμε πολλες προσπαθεις μεχρι να τα καταφερουμε βεβαιως! 
Σου ευχομαι το καλυτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raphaela είπε:

Ολα παιζουν! Να εισαι ηρεμη πανω απο ολα! 
Κι εμεις καναμε πολλες προσπαθεις μεχρι να τα καταφερουμε βεβαιως! 
Σου ευχομαι το καλυτερο! 

ευχαριστω παρα πολυ. ναι σιγουρα υπομονη και επιμονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...