Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Εντάξει,λογικό να σε πιάνει το παράπονο,,,ως ένα σημείο όμως. Δεν έχεις οικογένεια? Φίλους ? Μέχρι να γυρίσει να είναι δίπλα σου? Περαστικά για την επεμβασουλα σου. Αύριο μεθαύριο θα γίνεις μάνα,,,έτσι θα λιγοψυχας? Άντε ψυχούλα μου όμορφη,,,μη στεναχωριέσαι,,, με το καλό να πάει ο άνθρωπος με το καλό να γυρίσει,,,μας λαχταρισες!

Ναι έχω αλλά εγώ αυτόν θέλω δίπλα μ αυτός μπορεί να με καταλάβει όσο κανεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι θα ξανά ερθει αλλά εγώ αυτον έχω..δεν μπορω μου είναι δύσκολο εκανα και ενα μικρό χειρουργείο χθες και δεν είμαι κ πολύ Κάλα 

κοριτσι μου αυτο που πρεπει να σκεφτεσαι ειναι οτι και οι υπολοιποι που θα πανε θα αφησουν καποιους πισω τους αλλα τι να κανουμε καποια πραγματα πρεπει να γινουν....αν ο καθενας σκεφτεται μην αφησει κανεναν πισω θα μας παρουν φαλαγγι οι τουρκοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

κοριτσι μου αυτο που πρεπει να σκεφτεσαι ειναι οτι και οι υπολοιποι που θα πανε θα αφησουν καποιους πισω τους αλλα τι να κανουμε καποια πραγματα πρεπει να γινουν....αν ο καθενας σκεφτεται μην αφησει κανεναν πισω θα μας παρουν φαλαγγι οι τουρκοι

Το ξέρω αλλά καί κάποιες καταστασης είναι δύσκολες ξέρω είναι πολλοί αυτοι που θ πάνε αλλά ο κάθε άνθρωπος το βλέπει αλλιώς και φεύγει πανω στην ποιο δύσκολη στιγμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν νομιζω να εκανε 4 παιδια με εξωσωματικη....νομιζω οτι μια γυναικα που περνει ορμονες φαινετε παιρνει κιλα πρηζετε....

Τη μικρή Μαρίνα χωρίς να ξέρω τη γυναίκα με εξωσωματικη νομίζω την έκανε όπως κ η Μπαλατσινού.. όσο για τις ορμόνες, δεν ισχύει αν προσέχεις δε φαίνεται τίποτα.. εγώ είχα κόψει το αλάτι κ ίσα ίσα έχασα κιλά δεν πριστηκα καθόλου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Το ξέρω αλλά καί κάποιες καταστασης είναι δύσκολες ξέρω είναι πολλοί αυτοι που θ πάνε αλλά ο κάθε άνθρωπος το βλέπει αλλιώς και φεύγει πανω στην ποιο δύσκολη στιγμη 

Για ποσο θα λειψει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι έχω αλλά εγώ αυτόν θέλω δίπλα μ αυτός μπορεί να με καταλάβει όσο κανεις 

Να του πεις πριν απο τέτοιες καταστάσεις να πάει να δηλώνει εθελοντης αιμοδότης,,,,4 μερες άδεια δικαιούται,,,,😉😎,,, έτσι θα τον έχεις εκεί δίπλα σου,,, είσαι όμως λίγο μικρή ηλικιακά ε? Για να χαιδευεσαι έτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

sorry αλλα μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι μπορει μια γυναικα που εχει ηδη 3 παιδια να μπει σε τετοιες διαδικασιες και κυριως σε διαδικασια με δανεικα 

Γιατί όχι??άμα το ήθελε πολύ όλα γίνονται.. δε ξέρω για τα δανεικά γιατί η μικρή της μοιάζει πολύ αλλά ο Μάκης δεν είχε παιδιά γιατί να μη κάνει τα πάντα για να του χαρίσει.. άσχετα αν αυτή είχε 3 απ' τον Λάτσιο.. χαχαχα πιάσαμε τις διασημότητες τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τη μικρή Μαρίνα χωρίς να ξέρω τη γυναίκα με εξωσωματικη νομίζω την έκανε όπως κ η Μπαλατσινού.. όσο για τις ορμόνες, δεν ισχύει αν προσέχεις δε φαίνεται τίποτα.. εγώ είχα κόψει το αλάτι κ ίσα ίσα έχασα κιλά δεν πριστηκα καθόλου!!

Κορίτσια,,,η Τζένη δεν είχε καν περίοδο και την επανέφερε με χάπια,,,τι συζητάμε?!?!?! Γιατί θα έχει το Λενάκι?!?!?! Θαύματα γίνονται!!!!! 

Εσύ κορίτσι μου είσαι lacta είπαμε!!!!! 🥰😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Να του πεις πριν απο τέτοιες καταστάσεις να πάει να δηλώνει εθελοντης αιμοδότης,,,,4 μερες άδεια δικαιούται,,,,😉😎,,, έτσι θα τον έχεις εκεί δίπλα σου,,, είσαι όμως λίγο μικρή ηλικιακά ε? Για να χαιδευεσαι έτσι!!!

Σιγά μην πάει χαχαχα ε γενικός δεν μπορω πολύ μακρια του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γιατί όχι??άμα το ήθελε πολύ όλα γίνονται.. δε ξέρω για τα δανεικά γιατί η μικρή της μοιάζει πολύ αλλά ο Μάκης δεν είχε παιδιά γιατί να μη κάνει τα πάντα για να του χαρίσει.. άσχετα αν αυτή είχε 3 απ' τον Λάτσιο.. χαχαχα πιάσαμε τις διασημότητες τώρα... 

Ναι οπως το λες μπορει αλλα και παλι αν υπολογισουμε οτι οι γιατροι δινουν οριο ηλικας τα 50 για εξωσωματικη....στα 52 της αν ισχυει μπραβο της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Σιγά μην πάει χαχαχα ε γενικός δεν μπορω πολύ μακρια του 

Το καταλάβαμε,,,!!!! Ψυχιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Κορίτσια,,,η Τζένη δεν είχε καν περίοδο και την επανέφερε με χάπια,,,τι συζητάμε?!?!?! Γιατί θα έχει το Λενάκι?!?!?! Θαύματα γίνονται!!!!! 

Εσύ κορίτσι μου είσαι lacta είπαμε!!!!! 🥰😍❤️

Χαχαχαχαχαχα!!!💕💕 Βρε τον Κεκιλια τι την έβαλε να κάνει στα 50.. μέχρι κ περίοδο να επαναφέρει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι οπως το λες μπορει αλλα και παλι αν υπολογισουμε οτι οι γιατροι δινουν οριο ηλικας τα 50 για εξωσωματικη....στα 52 της αν ισχυει μπραβο της!!!

Στα 52 της κανονικά βάσει νόμου έπρεπε να φάει άκυρο,,, απαγορεύεται. Αλλά στην Ελλάδα του γρηγοροσημου ειμαστε,,,εδώ την περιμενε κοτζαμ πλοίο κάθε σκ που πήγαινε στην Άνδρο μισάωρο και ώρα ολόκληρη,,,τα στραβά μάτια δε μπορούν να κάνουν στην ηλικία της?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Σιγά μην πάει χαχαχα ε γενικός δεν μπορω πολύ μακρια του 

Κορίτσι μου θα περάσει ο καιρός..είναι δύσκολο αλλά θα περάσει!! Σκέψου ότι είναι ένας μήνας κ μετά θα επιστρέψει..εμείς από το καλοκαίρι (μη σου πω από πέρσι) είμαστε με το άγχος όταν φεύγουν από το σπίτι πως κ ποτέ θα γυρίσουν..Άσε που η απόσταση καποιες φορες κάνει καλό στις σχεσεις..κ όσο θα λείπει έχεις κ εμάς εδώ!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι οπως το λες μπορει αλλα και παλι αν υπολογισουμε οτι οι γιατροι δινουν οριο ηλικας τα 50 για εξωσωματικη....στα 52 της αν ισχυει μπραβο της!!!

Νομίζω στην Ελλάδα βάση νόμου κιόλας μπορούμε έως τα 50.. υπάρχει όριο ηλικίας δλδ. Ε αυτές με λίγο μπικικινι παραπάνω μπορεί να δηλώσανε κ άλλη ηλικία τι να πω. Γερές να ναι να μεγαλώνουν τα παιδάκια τους... 

Εδώ εγώ βλέπω την Μπομπα βρε κορίτσια του Τανιμανιδη κ αυτή εξωσωματικη έκανε. Ε μα με τρελαίνει όμως είναι στον 4ο νομίζω μήνα αλλά γυμνάζεται, κάνει το ένα κάνει το άλλο.. λέω εγώ σ από πλανήτη ζω? Δεν είναι παίξε γέλασε η δίδυμη κύηση.. βέβαια είναι νωρίς ακόμα θα στρώσει κ αυτή.... Χαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

θα δεις κοριτσι μου ποτε θα περασει και ουτε θα το καταλαβεις

Ολα έρχονται όπως δεν τα θέλω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Χαχαχαχαχαχα!!!💕💕 Βρε τον Κεκιλια τι την έβαλε να κάνει στα 50.. μέχρι κ περίοδο να επαναφέρει.. 

να με συγχωρεις κοριτσι μου αλλα η μητερα μου ειχε μεχρι τα 60 κανονικα και ξερω και γυναικα που ειχε μεχρι τα 63

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γιατί όχι??άμα το ήθελε πολύ όλα γίνονται.. δε ξέρω για τα δανεικά γιατί η μικρή της μοιάζει πολύ αλλά ο Μάκης δεν είχε παιδιά γιατί να μη κάνει τα πάντα για να του χαρίσει.. άσχετα αν αυτή είχε 3 απ' τον Λάτσιο.. χαχαχα πιάσαμε τις διασημότητες τώρα... 

Απλά να σου πω ότι οι δοτριες δεν είναι τυχαία διαλεγμενες,,,, χαρακτηριστικά, μαλλιά,μάτια και ομάδα αίματος ίδια!!!! Άσε που επειδή μεγαλώνει μέσα σε κάθε γυναίκα παιρνει και δικά της στοιχεία. Αυτό ήθελα απλά να πω για την ομοιότητα. 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita! είπε:

Κορίτσι μου θα περάσει ο καιρός..είναι δύσκολο αλλά θα περάσει!! Σκέψου ότι είναι ένας μήνας κ μετά θα επιστρέψει..εμείς από το καλοκαίρι (μη σου πω από πέρσι) είμαστε με το άγχος όταν φεύγουν από το σπίτι πως κ ποτέ θα γυρίσουν..Άσε που η απόσταση καποιες φορες κάνει καλό στις σχεσεις..κ όσο θα λείπει έχεις κ εμάς εδώ!! 😍

Μου είναι αρκετά δύσκολο γιατί δεν έχουμε περάσει ούτε μια μέρα χωριστά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η condios είπε:

Στα 52 της κανονικά βάσει νόμου έπρεπε να φάει άκυρο,,, απαγορεύεται. Αλλά στην Ελλάδα του γρηγοροσημου ειμαστε,,,εδώ την περιμενε κοτζαμ πλοίο κάθε σκ που πήγαινε στην Άνδρο μισάωρο και ώρα ολόκληρη,,,τα στραβά μάτια δε μπορούν να κάνουν στην ηλικία της?!?!

Είναι 51 όποτε είναι μέσα στο θέμα του νόμου.Πάντως την έχω ικανή να πάει και για πέμπτο και μπραβο της γιατί ασχολείται πολύ με τα παιδιά της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

να με συγχωρεις κοριτσι μου αλλα η μητερα μου ειχε μεχρι τα 60 κανονικα και ξερω και γυναικα που ειχε μεχρι τα 63

Δώσε ελπίδα στον κόσμο. Είστε σόι όλες μια μία οι εξαιρέσεις έχω να πω εγώ. Διπλό το φτου διπλά τα σκόρδα. Αληθεια!!!! 👏👏👏👍💪👌🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Είναι 51 όποτε είναι μέσα στο θέμα του νόμου.Πάντως την έχω ικανή να πάει και για πέμπτο και μπραβο της γιατί ασχολείται πολύ με τα παιδιά της!

αν ειναι οντως και δεν ειναι απλα φημες για το 5 μιλαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

να με συγχωρεις κοριτσι μου αλλα η μητερα μου ειχε μεχρι τα 60 κανονικα και ξερω και γυναικα που ειχε μεχρι τα 63

Εντάξει κάθε γυναίκα είναι διαφορετική.. κ μένα η μητέρα μου 50 ετών έχει ακόμα,  βέβαια με σκαμπανεβάσματα κ ανωμαλίες στον κυκλο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...