Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοίτα να δεις έτσι κι αλλιώς να το κρύψεις δεν μπορείς αλλά εγώ θα σου έλεγα να πας πρώτα στον γιατρό να το επιβεβαιώσεις και μετά να το πεις...

Καλεεεε εννοείται το πρωί θα κάνω και το 2ο τεστ ❤️εμένα το επάγγελμα μου είναι security 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renoula19 είπε:

Καλεεεε εννοείται το πρωί θα κάνω και το 2ο τεστ ❤️εμένα το επάγγελμα μου είναι security 

Security που;; Σε σούπερ μάρκετ;; θα έρχεσαι σε επαφή με πολύ κόσμο;;Εντάξει κουραστικό δεν το λες αν εξαιρέσουμε την ορθοστασία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Security που;; Σε σούπερ μάρκετ;; θα έρχεσαι σε επαφή με πολύ κόσμο;;Εντάξει κουραστικό δεν το λες αν εξαιρέσουμε την ορθοστασία....

Όχι όχι ευτυχώς σε σε εργοτάξιο του ΟΤΕ Αγία Παρασκευή μένω Ηράκλειο Αττικής θα με πηγαινο φέρνει ο σύζυγος ευτυχώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Renoula19 είπε:

Όχι όχι ευτυχώς σε σε εργοτάξιο του ΟΤΕ Αγία Παρασκευή μένω Ηράκλειο Αττικής θα με πηγαινο φέρνει ο σύζυγος ευτυχώς 

Οπότε για μένα μην πεις τίποτα ακόμα και με θετικό τεστ που θετικότατο θα είναι και το αυριανό πήγαινε πρώτα στον γιατρό να ακούσεις καρδούλα να το δέσεις από όλες τις μεριές και το ανακοινώνεις μετά...δεν χρειάζεται να πεις ότι το έκρυψες πες ότι δεν το ήξερες άλλωστε νομίζω ότι από την στιγμή που δεν θα έρχεσαι σε επαφή με κόσμο μπορείς να συνεχίσεις να δουλευεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Οπότε για μένα μην πεις τίποτα ακόμα και με θετικό τεστ που θετικότατο θα είναι και το αυριανό πήγαινε πρώτα στον γιατρό να ακούσεις καρδούλα να το δέσεις από όλες τις μεριές και το ανακοινώνεις μετά...δεν χρειάζεται να πεις ότι το έκρυψες πες ότι δεν το ήξερες άλλωστε νομίζω ότι από την στιγμή που δεν θα έρχεσαι σε επαφή με κόσμο μπορείς να συνεχίσεις να δουλευεις

Ναι ναι έχεις δίκιο αγάπη μου αυτό θα κάνω εσύ τα τεστακια που ανέβασα πως τα είδες?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Ναι ναι έχεις δίκιο αγάπη μου αυτό θα κάνω εσύ τα τεστακια που ανέβασα πως τα είδες?? 

Σε κάποιες φωτο είδα μια πάρα πολύ αχνη γραμμή αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα δεν έχεις καν καθυστέρηση αλλά για να βγαίνει η γραμμή από τώρα θεωρώ ότι είναι σίγουρο απλά κάνε και ένα την Κυριακή το πρωί που θα είσαι στην πρώτη μέρα καθυστερησης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε κάποιες φωτο είδα μια πάρα πολύ αχνη γραμμή αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα δεν έχεις καν καθυστέρηση αλλά για να βγαίνει η γραμμή από τώρα θεωρώ ότι είναι σίγουρο απλά κάνε και ένα την Κυριακή το πρωί που θα είσαι στην πρώτη μέρα καθυστερησης 

Θα κάνω το πρωί με πρωινά ουρά κι αν βγει θετικό θα κανω κατευθείαν χοριακη 🙏🙏μωρέ φοβάμαι μην είναι η γραμμή φάντασμα εχω και κάτι πονακια που και που σαν της περιόδου και ανησυχώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Θα κάνω το πρωί με πρωινά ουρά κι αν βγει θετικό θα κανω κατευθείαν χοριακη 🙏🙏μωρέ φοβάμαι μην είναι η γραμμή φάντασμα εχω και κάτι πονακια που και που σαν της περιόδου και ανησυχώ 

Σε εμένα που ακόμα δεν έχω δει θετικο τεστ δεύτερη γραμμή δεν έχει βγει όχι μετά από 5 λεπτά ούτε μετά από 5 ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε εμένα που ακόμα δεν έχω δει θετικο τεστ δεύτερη γραμμή δεν έχει βγει όχι μετά από 5 λεπτά ούτε μετά από 5 ωρες

Ούτε αχνή? Τίποτα? Εμένα κάποια μου βγάζανε την γραμμή φάντασμα αλά ήξερα ότι ήταν του τεστ εσύ πότε περιμένεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Ναι το ξέρω...κι εγώ έτσι σκέφτομαι. Αυτό που είναι να γίνει, θα γίνει. Είτε καλό, είτε κακό. Η φύση ξέρει, ο Θεός ξέρει...! Μπορεί να είναι κατι που θα περάσει, μπορεί να είναι κατι που θα το κάνει να τελειώσει....εδώ είμαστε να το δούμε! 

Προσπάθησε να ξεκουράζεσαι όσο γίνεται κ εύχομαι να πάνε όλα καλά κοριτσάκι μου! Πολλές κοπέλες είχαμε αίμα στην αρχή της εγκυμοσύνης κ τελικά όλα κύλησαν ομαλά. Εμένα στον 4ο σταμάτησαν αυτά τα παρατράγουδα.

στις πριν 9 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Σας βάζω και μια φώτο με γκρι φίλτρο φαίνεται πιο πολύ!! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι αυτα αχνά υα φοβάμαι οπότε ακόμα ούτε χερομαι ούτε τίποτα 

Screenshot_20210106_221542_com.android.gallery3d.jpg

Στην ασπρόμαυρη κ γω κάτι βλέπω. Αν κανεις τώρα το πρωί κ είναι πιο σκούρο πήγαινε για μια χοριακη. Είναι η πιο έγκυρη εξέταση. Αν και θετικό τεστ λάθος δεν κάνει. Αρνητικό τεστ μπορεί να είναι λάθος θετικό όχι. 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια επειδη εχουν αρχισει να σπανε τα νευρα μου ξερει καμια αν μιλαμε για αιμοραγια εμφυτευσης ποσες μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας μπορει να ερθει? και αν ειναι αιμα εμφυτευσης το τεστ βγαινει αρνητικο?

Λοιπόν εγώ αίμα εμφύτευσης είχα αν το πάμε βάσει υποτιθέμενης ωορρηξίας 11 μέρες μετά. Βέβαια ήταν καφέ, μόνο στο σκούπισμα κ άντε ίσως 2 σταγόνες στο σερβιετακι. Πριν την εμφύτευση είναι απόλυτα λογικό να βγαίνει αρνητικό το τεστ. Ακόμα και να είχε γίνει η εμφύτευση η ορμόνη πρώτα ανεβαίνει στο αίμα κ μετά από κάποιες μέρες φαίνεται στα ούρα.

στις πριν 6 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Κορίτσια μιας και που συζητάμε τέτοια ώρα νανσας ρωτήσω τι γνώμη έχετε για εγκυμοσύνη και δουλειά θα εργαζόσασταν αμα είσασταν έγκυες? 

Προσωπικά λόγω εξωσωματικής, δίδυμης κύησης και κορονοϊού βγήκα κατευθείαν σε άδεια. Γενικά υπό άλλες συνθήκες θα δούλευα. Απλά να έχεις στα υπόψην σου πως είναι κάτι που δεν μπορείς να το ξέρεις εξ αρχής. Αν θα έχεις καλή εγκυμοσύνη, ψιλό επιπλοκουλες, κούραση κλπ. Εγώ το 1ο 3μηνο σερνόμουν από την κούραση, είχα κ τις αποκολλησουλες όποτε έβλεπα αίμα συχνά πυκνά έως κ μόνιμα. Από 4αρων μέχρι 5 μηνών ήμουν σούπερ κ μετά ξανά προσοχή λόγω τραχήλου κ περιδεσης. Ε πάνω που μου είπε ο γιατρός τώρα είσαι οκ κάνε καμμία βόλτα κ δουλειές δεν μπορώ λόγω βάρους των μωρών. Όλα είναι σχετικά κοπέλα μου και πορεύεσαι ανάλογα.

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Και κάτι άλλο από όσο ξέρω οι εγκυμονούσες ανήκουν στις ομάδες υψηλού κινδύνου και από ότι έχω ακούσει είναι υποχρεωμένος ο εργοδότης να σε βγάλει σε άδεια ή σε τηλε-εργασια

Δεν είναι υποχρεωμένος να σε βγάλει τηλέ εργασία αλλά εφόσον το ζητήσεις βάσει εγκυκλίου δεν μπορεί να το αρνηθεί. 

Επεξεργάστηκε από annie!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια επειδη εχουν αρχισει να σπανε τα νευρα μου ξερει καμια αν μιλαμε για αιμοραγια εμφυτευσης ποσες μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας μπορει να ερθει? και αν ειναι αιμα εμφυτευσης το τεστ βγαινει αρνητικο?

Καλημερα! Από έξι ως 12 μέρες από την ωορρηξία. Προσωπικά στη τελευταία εγκυμοσυνη είχα κάνει τεστ εγκυμοσύνης στις 9 μέρες μετά την ωορρηξία αρνητικό  στις 10 είδα λίγο ροζ ελάχιστο στιε 11 μέρες μετά τ ωορρηξία ξανά τεστ εγκυμοσύνης και θετικό. Όποτε ναι αν έκανες τεστ προηγουμενως και ήταν αρνητικά δεν είχε γίνει η εμφυτευση, αν είναι όντως εμφύτευση τώρα κάνε τεστ αυριο η μεθαυριο. Αν παλι έρθει περιοδος εγώ θα μιλαγα με το γιατρό μου να δω γιατι μου κάνει αυτή τη ροή. Να τσεκάρεις θυροειδή ορμόνες κλπ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Όχι όχι ευτυχώς σε σε εργοτάξιο του ΟΤΕ Αγία Παρασκευή μένω Ηράκλειο Αττικής θα με πηγαινο φέρνει ο σύζυγος ευτυχώς 

Καλημερα κοριτσι μου! Για μενα δε χρειαζεται να πεις τιποτα ακομα. Κανε και το δευτερο τεστ, και μετα χοριακη κλπ και προσεχε γενικοτερα και αφου το σιγουρεψεις με γιατρο, το λες. Στειλε μας τα νεα σου οταν μπορεσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Καλώς ήρθαν τα καινουρια κοριτσια!! Χθες κοιμόμουν και γράψατε τόμο!!!! Μπήκα σήμερα κ λεω τον έγινε καλε χαχα!!! 

Εγώ κορίτσια στεναχωρηθηκα χθες παρα πολυ, μου είχε παρει ο άντρας μου καναρίνι το Νοέμβριο και δε ξερω πως μου έφυγε χθες.... Προχθές τα έβαψα μαυρα με τις εξετάσεις μου και τώρα με το πουλι😥😥😥😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου! 30 η ημέρα για εμένα σήμερα και σκέφτομαι αύριο να κάνω τεστ! 
Ηθελα να σας ρωτήσω εάν ξέρει κάποια η χοριακη ποτέ κατεβαίνει; Εννοώ όταν είσαι έγκυος αρχίζει να ανεβαίνει σταματά όταν γεννήσεις ;;; Ή χρειάζεται χρόνος και μετά την γεννά για να κατέβει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!! Καλώς ήρθαν τα καινουρια κοριτσια!! Χθες κοιμόμουν και γράψατε τόμο!!!! Μπήκα σήμερα κ λεω τον έγινε καλε χαχα!!! 

Εγώ κορίτσια στεναχωρηθηκα χθες παρα πολυ, μου είχε παρει ο άντρας μου καναρίνι το Νοέμβριο και δε ξερω πως μου έφυγε χθες.... Προχθές τα έβαψα μαυρα με τις εξετάσεις μου και τώρα με το πουλι😥😥😥😥

Πώς έφυγε;;;Κι εγώ έχω ένα και το λατρεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου! 30 η ημέρα για εμένα σήμερα και σκέφτομαι αύριο να κάνω τεστ! 
Ηθελα να σας ρωτήσω εάν ξέρει κάποια η χοριακη ποτέ κατεβαίνει; Εννοώ όταν είσαι έγκυος αρχίζει να ανεβαίνει σταματά όταν γεννήσεις ;;; Ή χρειάζεται χρόνος και μετά την γεννά για να κατέβει ;

Καλημερα κοριτσι μου! Εχεις καθυστερηση? Σορρυ εαν το εχεις ξαναπει, αλλα ειμαι καινουρια και δε θυμαμαι καλα. Δυστυχως δεν γνωριζω εαβ χρειαζεται χρονος και μετα την γεννα για να κατεβει, δε το σκεφτηκα ποτε η αληθεια! Ας μας πει οποιο κοριτσι γνωριζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Εχεις καθυστερηση? Σορρυ εαν το εχεις ξαναπει, αλλα ειμαι καινουρια και δε θυμαμαι καλα. Δυστυχως δεν γνωριζω εαβ χρειαζεται χρονος και μετα την γεννα για να κατεβει, δε το σκεφτηκα ποτε η αληθεια! Ας μας πει οποιο κοριτσι γνωριζει!

Έχω ένα μωράκι 💙 5 μηνών και ξεκινήσαμε αυτό μήνα προσπάθειες για 2ο.. είχαμε επαφές τις ημέρες της ωορρηξιας.. 

Έχω ήδη 3 μέρες καθυστέρηση όμως αυτό το μήνα καθυστέρησε και η ωορρηξία μου και είπα να περιμένω λίγο..

ωστοσο μπήκε στο μυαλό μου αυτή η απορία ποτε χαμηλώνει η χοριακη.. υπάρχει περίπτωση να κάνω τεστ και να βγει ψεύδος θετικό λόγο της προηγούμενης εγκυμοσύνης ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου! 30 η ημέρα για εμένα σήμερα και σκέφτομαι αύριο να κάνω τεστ! 
Ηθελα να σας ρωτήσω εάν ξέρει κάποια η χοριακη ποτέ κατεβαίνει; Εννοώ όταν είσαι έγκυος αρχίζει να ανεβαίνει σταματά όταν γεννήσεις ;;; Ή χρειάζεται χρόνος και μετά την γεννά για να κατέβει ;

Εγω δεν έχω ιδέα. Μήπως να ρωτήσεις το γιατρό? Η αν ψάξεις στο ίντερνετ να βρεις κάτι. Λογικά με το να φυγει ο πλακουντας θα αρχίσει να πεφτει και για να συμβεί η ωορρηξία θα πρεπςι να έχει μηδενιστεί με τη λογική παντα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Έχω ένα μωράκι 💙 5 μηνών και ξεκινήσαμε αυτό μήνα προσπάθειες για 2ο.. είχαμε επαφές τις ημέρες της ωορρηξιας.. 

Έχω ήδη 3 μέρες καθυστέρηση όμως αυτό το μήνα καθυστέρησε και η ωορρηξία μου και είπα να περιμένω λίγο..

ωστοσο μπήκε στο μυαλό μου αυτή η απορία ποτε χαμηλώνει η χοριακη.. υπάρχει περίπτωση να κάνω τεστ και να βγει ψεύδος θετικό λόγο της προηγούμενης εγκυμοσύνης ;

Καλημέρα κορίτσια! 

Ψάχνοντας στο ίντερνετ βρήκα αυτό

"Μετά από έναν τοκετό μπορεί να περάσουν 4-6 εβδομάδες μέχρι η Β χοριακή για να γίνει πάλι αρνητική."

Δεν ξέρω αν βοήθησα!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Πώς έφυγε;;;Κι εγώ έχω ένα και το λατρεύω!

Καλημερα σας κοριτσια να προσεχετε την πορτούλα τους γιατι εμας την ανοιξε και εφυγαν και τα δυο !!! Ευτχως τα βρηκαμε :) να την πιάσετε με κατι να μην ανοιγει ευκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Πώς έφυγε;;;Κι εγώ έχω ένα και το λατρεύω!

Το πρωι το εβγαζα στο μπαλκόνι , να ακουει τα πουλια να βλέπει έξω κ το βράδυ το έβαζα μέσα. Χθες είχε λίγο κρυο κ απλά τον έβγαλα έξω δεν άνοιξα καθόλου το πορτακι να τον καθαρίσω το κάνω πιο μεσημέρι.... Τον είδα που τσιμπαγε τα κάγκελα ανάμεσα στο πλαστικο πατο και το κάγκελο δεν έδωσα σημασία, κ εκει που καθόμουν στον καναπέ 3 ώρες μετά τον βλέπω να πεταει κ να φευγει. Ο άντρας μου μου λέει ότι δεν μπορουν να ανοίξουν μόνα τους κ ότι θα το ειχα ξεχάσει απο την προηγουμενη ανοιχτό κ δεν το ειδα που του είχα βάλει μπανιέρα. Εγώ περασα τόσες φορές από εκεί που ήταν απορώ πωε να μη το δω. Του έβαλα φαγητό του έβαλα μήλο αν ήταν ανοιχτό δε θα το έβλεπα??? Χθες κοντεψα να σκάσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Έχω ένα μωράκι 💙 5 μηνών και ξεκινήσαμε αυτό μήνα προσπάθειες για 2ο.. είχαμε επαφές τις ημέρες της ωορρηξιας.. 

Έχω ήδη 3 μέρες καθυστέρηση όμως αυτό το μήνα καθυστέρησε και η ωορρηξία μου και είπα να περιμένω λίγο..

ωστοσο μπήκε στο μυαλό μου αυτή η απορία ποτε χαμηλώνει η χοριακη.. υπάρχει περίπτωση να κάνω τεστ και να βγει ψεύδος θετικό λόγο της προηγούμενης εγκυμοσύνης ;

Να σου ζησει κοριτσι μου! Παντα χαρουμενο και τυχερο! Καταλαβα, εαν ξερεις ακριβως ποτε εκανες ωορηξια, την βρηκες με τεστ, κανε ενα τεστ. Πιστευω θα δειξει και δεν νομιζω να υπαρχει ψηλη χοριακη λογω της προηγουμενης εγκυμοσυνης. Η αληθεια εγω ξεκινησα προσπαθειες για δετερο οταν το μωρακι μου ηταν 14 μηνων και δε μου περασε ποτε απο το μυαλο ποτε χαμηλωνει η χοριακη! Μακαρι να ειναι αυτο που επιθυμεις και μπραβο που προσπαθεις τοσο συντομα για δευτερο μωρακι!!!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλημερα σας κοριτσια να προσεχετε την πορτούλα τους γιατι εμας την ανοιξε και εφυγαν και τα δυο !!! Ευτχως τα βρηκαμε :) να την πιάσετε με κατι να μην ανοιγει ευκολα 

Καναρίνι ήταν? Μόνο του την άνοιξε? Γιατί μ λέει ο άντρας μου ότι τα καναρίνια δεν μπορουν να ανοίξουν πορτα κ απορώ πως είναι δυνατόν να την είχα ανοιχτή 24 ώρες κ να μην το προσεξα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καναρίνι ήταν? Μόνο του την άνοιξε? Γιατί μ λέει ο άντρας μου ότι τα καναρίνια δεν μπορουν να ανοίξουν πορτα κ απορώ πως είναι δυνατόν να την είχα ανοιχτή 24 ώρες κ να μην το προσεξα... 

Εγω εχω παπαγαλακια τα τελευταια χρονια, και δεν εκαναν ποτε κινηση να ανοιξουν την πορτα. Και γω πιστευω οτι τα καναρινια, μικρα παπαγαλακια δεν μπορουν να ανοιξουν πορτα. Πολλες φορες τα ακουω που τσιμπανε τα καγκελα 'η κτυπανε τον καθρεφτη τους, αλλα δεν πιστευω μπορουν να ανοιξουν πορτα με αυτη την κινηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...