Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Από πού το πήρες κ εγώ ψάχνω αλλά είναι λίγο ακριβά!

Εγκυμοσύνης πήρα της Dreamgenii και θηλασμού μου έστειλε της Chicco. Είναι πολύ καλά ποιοτικώς αλλά καθόλου οικονομικά 😝 Εγώ τα βρήκα δεύτερο χέρι στο Marketplace με 30 € 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εγκυμοσύνης πήρα της Dreamgenii και θηλασμού μου έστειλε της Chicco. Είναι πολύ καλά ποιοτικώς αλλά καθόλου οικονομικά 😝 Εγώ τα βρήκα δεύτερο χέρι στο Marketplace με 30 € 🙂

Χαχα α καταλαβα! Μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι η Μαίρη και σήμερα μπήκα στον 5ο μήνα. Ο γιατρός μας έδωσε Πητ 24/8! Δεν ξέρω αν έχω νιώσει ήδη το μπέμπη μας γιατί όλο κάτι νιώθω, μια το έντερο, μια γουργουριζω κλπ. Θέλω να ρωτήσω...από χθες έχω χαμηλά σαν πόνο περιόδου, ενώ είχα να νιώσω κάτι αντίστοιχο απ' τον τρίτο μήνα. Να ανησυχήσω? Περιμένω να με πάρει η γιατρός κάποια στιγμή αλλά...ούτε ξέρω πότε θα βρει χρόνο να με καλέσει. Επισης, στις εξετάσεις μου βγήκαν αρκετά ψηλά οι τρςνσαμινασες μου. Είχε κάποια άλλη παρόμοια αποτελέσματα? Ευχαριστώ πολύ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπανυ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι η Μαίρη και σήμερα μπήκα στον 5ο μήνα. Ο γιατρός μας έδωσε Πητ 24/8! Δεν ξέρω αν έχω νιώσει ήδη το μπέμπη μας γιατί όλο κάτι νιώθω, μια το έντερο, μια γουργουριζω κλπ. Θέλω να ρωτήσω...από χθες έχω χαμηλά σαν πόνο περιόδου, ενώ είχα να νιώσω κάτι αντίστοιχο απ' τον τρίτο μήνα. Να ανησυχήσω? Περιμένω να με πάρει η γιατρός κάποια στιγμή αλλά...ούτε ξέρω πότε θα βρει χρόνο να με καλέσει. Επισης, στις εξετάσεις μου βγήκαν αρκετά ψηλά οι τρςνσαμινασες μου. Είχε κάποια άλλη παρόμοια αποτελέσματα? Ευχαριστώ πολύ❤️

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!! Δεν έχω νιώσει κάτι παρόμοιο κ δεν μπορώ να βοηθήσω. Θα πρότεινα να περιμένεις να σε καλέσει η γιατρός σου κ αν όχι να την ξανακαλεσεις. Ρίξε κ καμιά ξάπλα μέχρι τότε, κακό δεν κάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπανυ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι η Μαίρη και σήμερα μπήκα στον 5ο μήνα. Ο γιατρός μας έδωσε Πητ 24/8! Δεν ξέρω αν έχω νιώσει ήδη το μπέμπη μας γιατί όλο κάτι νιώθω, μια το έντερο, μια γουργουριζω κλπ. Θέλω να ρωτήσω...από χθες έχω χαμηλά σαν πόνο περιόδου, ενώ είχα να νιώσω κάτι αντίστοιχο απ' τον τρίτο μήνα. Να ανησυχήσω? Περιμένω να με πάρει η γιατρός κάποια στιγμή αλλά...ούτε ξέρω πότε θα βρει χρόνο να με καλέσει. Επισης, στις εξετάσεις μου βγήκαν αρκετά ψηλά οι τρςνσαμινασες μου. Είχε κάποια άλλη παρόμοια αποτελέσματα? Ευχαριστώ πολύ❤️

Καλησπέρα! Έκανες κάτι και κουράστηκες; η στα καλά καθούμενα σε έπιασε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλησπέρα! Έκανες κάτι και κουράστηκες; η στα καλά καθούμενα σε έπιασε; 

Από χθες άρχισαν οι ενοχλήσεις. Χθες έκανα μια κουραστική βόλτα 1,5 ώρας και το βράδυ ήρθαμε λίγο πιο κοντά με τον άντρα μου. Νομίζω από εκείνη την ώρα Μ ενοχλεί έντονα. Φοβάμαι μην έγινε τίποτα κακό μετα τις συσπάσεις της μήτρας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!!! Δεν έχω νιώσει κάτι παρόμοιο κ δεν μπορώ να βοηθήσω. Θα πρότεινα να περιμένεις να σε καλέσει η γιατρός σου κ αν όχι να την ξανακαλεσεις. Ρίξε κ καμιά ξάπλα μέχρι τότε, κακό δεν κάνει. 

Έχω ήδη καλέσει δύο φορές κ η γραμματεας της μου είπε πως θα της αφήσει μνμ να με καλέσει πίσω. Πφφφ τι να πω. Σήμερα αραχτη είμαι όλη μέρα, Μ εξαίρεση το μαγείρεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπανυ είπε:

Από χθες άρχισαν οι ενοχλήσεις. Χθες έκανα μια κουραστική βόλτα 1,5 ώρας και το βράδυ ήρθαμε λίγο πιο κοντά με τον άντρα μου. Νομίζω από εκείνη την ώρα Μ ενοχλεί έντονα. Φοβάμαι μην έγινε τίποτα κακό μετα τις συσπάσεις της μήτρας!

Οι συσπάσεις είναι πολύ μικρές που γίνονται στο σεξ, δεν επηρεάζουν το μωράκι.. Εμένα μου έχει πει απλά να μην τελειώνει μέσα γτ γίνονται πιο έντονες.. Πότε έχεις υπέρηχο; μήπως να πας να το δεις για να ηρεμήσεις και να σου φύγει η ιδέα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Οι συσπάσεις είναι πολύ μικρές που γίνονται στο σεξ, δεν επηρεάζουν το μωράκι.. Εμένα μου έχει πει απλά να μην τελειώνει μέσα γτ γίνονται πιο έντονες.. Πότε έχεις υπέρηχο; μήπως να πας να το δεις για να ηρεμήσεις και να σου φύγει η ιδέα 😊

Αχ εντάξει τοτε.... γενικά από τότε που έμεινα έγκυος,φοβάμαι πολύ να κάνω σεξ! Με καθυσηχασες μπορώ να πω! Πριν από δέκα μέρες πήγα και ήταν όλα μια χαρά! Δυστυχώς είμαι μακριά απ' τον τόπο μου, οπότε βρήκα μια "προσωρινή" γιατρο εδώ που βρίσκομαι, η οποία όμως έχει μεγάλη πελατεία οπότε.... Εύχομαι απλά να με θυμηθεί και να με πάρει σήμερα. Δε θέλω να πάρω κ τρίτη φορά τηλεφωνο γιατί νιώθω πως γίνομαι ενοχλητικη! Που φτάσαμε...😋 Ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως ούτε από αυτό κάνω χαχαχ :P οταν με.ειχαν πιάσει αυτοί οι πονοι αρχές μ είχαν πει πως μεγαλώνει η μήτρα ! Λογικά κάτι τέτοιο εφόσον μεγαλώνει μέχρι κ τον 9ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μπανυ είπε:

Αχ εντάξει τοτε.... γενικά από τότε που έμεινα έγκυος,φοβάμαι πολύ να κάνω σεξ! Με καθυσηχασες μπορώ να πω! Πριν από δέκα μέρες πήγα και ήταν όλα μια χαρά! Δυστυχώς είμαι μακριά απ' τον τόπο μου, οπότε βρήκα μια "προσωρινή" γιατρο εδώ που βρίσκομαι, η οποία όμως έχει μεγάλη πελατεία οπότε.... Εύχομαι απλά να με θυμηθεί και να με πάρει σήμερα. Δε θέλω να πάρω κ τρίτη φορά τηλεφωνο γιατί νιώθω πως γίνομαι ενοχλητικη! Που φτάσαμε...😋 Ευχαριστώ πολύ!!!

Καλέ μην αγχώνεσαι.. Σκέψου οι συσπάσεις στο σεξ είναι σαν του θηλασμού κ σκέψου ότι θηλάζω περίπου 6 φορές την ημέρα κατά μέσο ορο😂

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ πάντως ούτε από αυτό κάνω χαχαχ :P οταν με.ειχαν πιάσει αυτοί οι πονοι αρχές μ είχαν πει πως μεγαλώνει η μήτρα ! Λογικά κάτι τέτοιο εφόσον μεγαλώνει μέχρι κ τον 9ο

Εσένα θα σε βάλουμε σε μια γυάλα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ πάντως ούτε από αυτό κάνω χαχαχ :P οταν με.ειχαν πιάσει αυτοί οι πονοι αρχές μ είχαν πει πως μεγαλώνει η μήτρα ! Λογικά κάτι τέτοιο εφόσον μεγαλώνει μέχρι κ τον 9ο

Αχ μακαρι να είναι αυτό! Πάντως τώρα έχω ξαπλώσει ανάσκελα με δύο μαξιλαρες στα πόδια ώστε να είναι ανυψωμένα και σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα!!!έτσι θα με πάει μέχρι το βράδυ 🤣🤣🤣 κ γω δεν έχω όρεξη για σεξ, ίσως γιατί υποσυνείδητα φοβάμαι μην πάθει κάτι ο μπέμπης μας! Σύνολο να έχει γίνει...3 φορές απ όταν έκανα το τεστ κ βγήκε θετικό🤣🤣🤣 μιλάμε....σπάμε ρεκορ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπανυ είπε:

Αχ μακαρι να είναι αυτό! Πάντως τώρα έχω ξαπλώσει ανάσκελα με δύο μαξιλαρες στα πόδια ώστε να είναι ανυψωμένα και σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα!!!έτσι θα με πάει μέχρι το βράδυ 🤣🤣🤣 κ γω δεν έχω όρεξη για σεξ, ίσως γιατί υποσυνείδητα φοβάμαι μην πάθει κάτι ο μπέμπης μας! Σύνολο να έχει γίνει...3 φορές απ όταν έκανα το τεστ κ βγήκε θετικό🤣🤣🤣 μιλάμε....σπάμε ρεκορ!!!

Σε περνάω έχει γίνει 0 φορές 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλέ μην αγχώνεσαι.. Σκέψου οι συσπάσεις στο σεξ είναι σαν του θηλασμού κ σκέψου ότι θηλάζω περίπου 6 φορές την ημέρα κατά μέσο ορο😂

 

Εσένα θα σε βάλουμε σε μια γυάλα 😂😂😂

Χαχαχα άσε εγώ είμαι για κλάματα !!! Απορώ πως κ πάω κ για δουλειά χααχχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/3/2021 at 12:56 ΜΜ, ο/η Lia5 είπε:

Εγκυμοσύνης πήρα της Dreamgenii και θηλασμού μου έστειλε της Chicco. Είναι πολύ καλά ποιοτικώς αλλά καθόλου οικονομικά 😝 Εγώ τα βρήκα δεύτερο χέρι στο Marketplace με 30 € 🙂

Καλημέρα σε όλες τις μέλλουσες μανουλες!

Κι εγώ στο μαξιλάρι εγκυμοσύνης της dreamgenii κατευθύνομαι και δεν με νοιάζει αν είναι ακριβό γιατί έχω από μικρή θέμα στη μέση μου... 

Το πήρες εσύ στα χέρια σου; Σε βόλεψε; Γιατί αν είναι να δώσω 60και ευρώ θέλω να είμαι κάπως σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Βρε κορίτσια νιώθω συνέχεια οτιηθελω να κατουρήσω πάω κ δεν ξελαφρονω. Μια πίεση ένα βάρος.

Εγώ έφαγα πολύ μουσακά χθες κ το νιώθω σε όλη την κοιλιά, δεν είναι κάτι μην αγχώνεσαι 😂😂😂 

Πέρα απ την πλάκα θα πιέζει η θέση του μωρού 😛 όσο μεγαλώνει θα είναι πιο έντονο το βάρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ έφαγα πολύ μουσακά χθες κ το νιώθω σε όλη την κοιλιά, δεν είναι κάτι μην αγχώνεσαι 😂😂😂 

Πέρα απ την πλάκα θα πιέζει η θέση του μωρού 😛 όσο μεγαλώνει θα είναι πιο έντονο το βάρος 

Αχ δεν σταματάει !! Πώς θα ηρεμισω ρε συ όλο ανχος έχω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πραγματικά δεν ηρεμείς με τπτ 😂😂

Ναι πάντα ήμουν ανχοδης ανθρώπος αλλά τώρα το έχω πάει σε άλλο επίπεδο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε?? 

@Lia5 κορίτσι μ με το utrogestan κολπικά παρατηρήσες να έχεις υγρά σαν νερό?

Ναι. Πρωί πρωί ή το βράδυ που πάω τουαλέτα βγαίνει υγρό. Αργότερα μέσα στη μέρα βγαίνει το πιο πηχτό που έχει μείνει μέσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitram είπε:

Καλημέρα σε όλες τις μέλλουσες μανουλες!

Κι εγώ στο μαξιλάρι εγκυμοσύνης της dreamgenii κατευθύνομαι και δεν με νοιάζει αν είναι ακριβό γιατί έχω από μικρή θέμα στη μέση μου... 

Το πήρες εσύ στα χέρια σου; Σε βόλεψε; Γιατί αν είναι να δώσω 60και ευρώ θέλω να είμαι κάπως σίγουρη!

Καλά κάνεις κι εγώ είδα αρκετές κριτικές πριν το παραγγείλω. Τώρα το έχω εδώ και καμία δεκαριά μέρες και με βολεύει πολύ. Το βάζω και ανάμεσα στα πόδια μου και το κρατάω με τα χέρια για να μην πιανομαι. Εγώ θέμα με τη μέση δεν είχα αλλά κοιμόμουν πάντα μπρούμυτα οπότε τώρα χρειάζομαι προπς για να βολευτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...