Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2021


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ πήρα τα αποτελέσματα και είναι όλα φυσιολογικά! Δόξα το Θεό!!! Μάλλον εχουμε αγοράκι :)

ΒΡε κορίτσι μ εσύ π είσαι παλιά? Σήμερα 14+1 κάτι ένιωσα !! Είναι στο μυαλό μου?

Νωρίς είναι πιστεύω 😅 τι ένιωσες; επίσης μήπως είσαι πολύ αδύνατη; 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Νωρίς είναι πιστεύω 😅 τι ένιωσες; επίσης μήπως είσαι πολύ αδύνατη; 😝

Αδύνατη είμαι μην φανταστείς κ κόκαλο αλλά κοιλιά είχα πάντα πλάκα!σαν να γαργαλιεμαι εσωτερικα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Αδύνατη είμαι μην φανταστείς κ κόκαλο αλλά κοιλιά είχα πάντα πλάκα!σαν να γαργαλιεμαι εσωτερικα :P

Μπορεί να ήταν το έντερο σου 😅 εγώ το 1ο το ένιωσα στην 18η 

Σκέψου ένιωσα σαν κάποιος να μου κάνει τοκ τοκ από μέσα 😂😂 μια φορά μόνο, σε φάση απόλυτης ηρεμίας που ήμουν ξάπλα 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Μπορεί να ήταν το έντερο σου 😅 εγώ το 1ο το ένιωσα στην 18η 

Σκέψου ένιωσα σαν κάποιος να μου κάνει τοκ τοκ από μέσα 😂😂 μια φορά μόνο, σε φάση απόλυτης ηρεμίας που ήμουν ξάπλα 😃

Κατάλαβα!!! Εντάξει κορίτσι μ ευχαριστω!! Εσύ πόσο είσαι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Δεν σ έχουν πει φύλλο ε?

Όχι είναι νωρίς ακόμα.. Σκέψου πήγα πριν 10 μέρες.. Ελπίζω στην αυχενική 😛

Είχες κανένα φιλινγκ εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Όχι είναι νωρίς ακόμα.. Σκέψου πήγα πριν 10 μέρες.. Ελπίζω στην αυχενική 😛

Είχες κανένα φιλινγκ εσύ; 

Κ εγώ ανυπομονώ για το ραντεβού! ) Θα τ πω ότι δεν μπορώ να πηγαίνω μια φορά το μήνα θέλω τουλάχιστον 2. Όχι να σ πω την αλήθεια προαίσθημα δεν είχα καθόλου! Αλλά νόμιζα κοριτσι 😂😂 οχι απο προαίσθημα έτσι απλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κ εγώ ανυπομονώ για το ραντεβού! ) Θα τ πω ότι δεν μπορώ να πηγαίνω μια φορά το μήνα θέλω τουλάχιστον 2. Όχι να σ πω την αλήθεια προαίσθημα δεν είχα καθόλου! Αλλά νόμιζα κοριτσι 😂😂 οχι απο προαίσθημα έτσι απλά.

Κι εγώ στο 1ο πίστευα κορίτσι.. Τώρα τπτ 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Ναι ναι κορίτσι είναι ☺️

Ωραια!! Να το χαίρεσαι το λουλουδάκι σου με το καλό και το δεύτερο!!! Πώς δεν μ περνάει ο καιρός κάθε φορά δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Βρε κοριτσια τους άσχετους π μα ςρωτανε αν είμαστε έγκυος κ λέμε όχι είναι κακό?

Αν φαίνεται γτ να πεις όχι; 😅 εμένα δεν φαίνεται ακμ 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Αν φαίνεται γτ να πεις όχι; 😅 εμένα δεν φαίνεται ακμ 🤔

Είναι της γειτονιάς π δεν θέλω να το πω ακόμα κ δεν ρώτησαν εμένα τον άντρα μου πολύ μ την δίνει. Κ εμένα δεν φαίνεται πολύ έχει φουσκώσει η κοιλίτσα λίγο αλλά με φαρδιά δεν φαίνεται. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Βρε κοριτσια τους άσχετους π μα ςρωτανε αν είμαστε έγκυος κ λέμε όχι είναι κακό?

Εγω επειδη εχω κανει κοιλιτσα πάντως και το ξερουν μονο οι πολυ φιλοι δεν εχω τετοιο προβλημα! Μονο εχουν αρχισει και με κοιταν οι γνωστοι-ασχετοι πολυ εντονα στην κοιλια ειναι η αλήθεια!!! Απλα φοβουνται να  ρωτησουν φανταζομαι μηπως παχυνα στην καραντινα ξερω γω 😂 παντως μη νιώθεις άσχημα, εγω και να με ρωτούσαν οχι θα ελεγα ,τουλαχιστον μεχρι να κανω την αυχενικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Εγω επειδη εχω κανει κοιλιτσα πάντως και το ξερουν μονο οι πολυ φιλοι δεν εχω τετοιο προβλημα! Μονο εχουν αρχισει και με κοιταν οι γνωστοι-ασχετοι πολυ εντονα στην κοιλια ειναι η αλήθεια!!! Απλα φοβουνται να  ρωτησουν φανταζομαι μηπως παχυνα στην καραντινα ξερω γω 😂 παντως μη νιώθεις άσχημα, εγω και να με ρωτούσαν οχι θα ελεγα ,τουλαχιστον μεχρι να κανω την αυχενικη!

Εμ δεν είναι καθόλου όμορφο αυτό που κάνουν. Δηλαδή έλεος πολύ νευριάζω. Κάνουν εμένα να νιώθω άσχημα ενώ εκείνη είναι η τραγικοί !!!

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμ δεν είναι καθόλου όμορφο αυτό που κάνουν. Δηλαδή έλεος πολύ νευριάζω. Κάνουν εμένα να νιώθω άσχημα ενώ εκείνη είναι η τραγικοί !!!

 

 

 

 

Μην το σκεφτεσαι τοσο !! Οταν αρχισει να φαινεται κανονικα τοτε θα το μάθουν όλοι! Μεχρι τοτε σε οσους θελετε εσεις θα το πεις !! Εμενα προσωπικα επειδη ειχα και την παλινδρομη ,ειλικρινά δε με ενδιαφερει καθολου ποιος θα παρεξηγηθει η οχι . Το εχουμε πει σε λίγους και καλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Μην το σκεφτεσαι τοσο !! Οταν αρχισει να φαινεται κανονικα τοτε θα το μάθουν όλοι! Μεχρι τοτε σε οσους θελετε εσεις θα το πεις !! Εμενα προσωπικα επειδη ειχα και την παλινδρομη ,ειλικρινά δε με ενδιαφερει καθολου ποιος θα παρεξηγηθει η οχι . Το εχουμε πει σε λίγους και καλους!!

Και εμείς μια από τα ίδια! Σε λίγους και καλούς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι κ εγώ δεν θέλω να το πω. Τώρα μπήκα στο 4ο κ σιγά σιγά θα το σκεφτώ που θα το πω. Καλά εμάς βέβαια δεν τον ξέρει κανείς από το σόι του άντρα μου,ούτε κουμπάροι 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εμείς το είπαμε στους πολυ γνωστούς μας σχεδόν αμέσως, μόλις ακούσαμε καρδιά. Στους απλά γνωστούς τώρα το λέω (15η εβδομάδα μόλις μπηκα). Επειδή γενικά είμαι της άποψης ότι πρέπει να μιλάμε για τα παντα, δηλαδή και κάτι που μπορεί να μην πάει καλά, δεν θα νιώσω άσχημα να το πω. Δεν μου αρέσουν τα ταμπού. Είναι πράγματα που συμβαίνουν σε πολλές πολλές γυναίκες και πιστεύω ότι πρέπει να τα επικοινωνούμε. Μπορεί όλες να έχουμε παρόμοιες εμπειρίες, είναι καλό να μοιράζεσαι. Αύριο έχω ραντεβού στη γιατρό και ελπίζω ειλικρινά να μπορέσει να δει κάτι...να μας πει έστω με πιθανότητες να έχουμε κοριτσάκι ή αγοράκι. Εμείς θέλουμε κοριτσάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Εμείς το είπαμε στους πολυ γνωστούς μας σχεδόν αμέσως, μόλις ακούσαμε καρδιά. Στους απλά γνωστούς τώρα το λέω (15η εβδομάδα μόλις μπηκα). Επειδή γενικά είμαι της άποψης ότι πρέπει να μιλάμε για τα παντα, δηλαδή και κάτι που μπορεί να μην πάει καλά, δεν θα νιώσω άσχημα να το πω. Δεν μου αρέσουν τα ταμπού. Είναι πράγματα που συμβαίνουν σε πολλές πολλές γυναίκες και πιστεύω ότι πρέπει να τα επικοινωνούμε. Μπορεί όλες να έχουμε παρόμοιες εμπειρίες, είναι καλό να μοιράζεσαι. Αύριο έχω ραντεβού στη γιατρό και ελπίζω ειλικρινά να μπορέσει να δει κάτι...να μας πει έστω με πιθανότητες να έχουμε κοριτσάκι ή αγοράκι. Εμείς θέλουμε κοριτσάκι!!!

Εγω προσωπικα μιλαω πλεον ανοιχτα για την παλινδρομη μου! Το εχω συζητησει με πολλες γυναικες οι οποιες δεν γνωριζαν καν για την εγκυμοσυνη μου ,και ετυχε το ανεφερα σε σχετικες συζητησεις ! Αφου περασε καποιος καιρος δεν ειχα κανενα ταμπου να το συζητησω. Ομως η περιοδος που μου συνέβη ,ηταν η χειροτερη διοτι το ειχαμε πει σε πολλους κ επρεπε να αναλύω σε όλους τι έγινε και να δέχομαι τα σχόλια και τα βλεματα λυπησης (με αγαπη φυσικα και συμπονια ,ομως αλλιως το μετεφραζα τοτε). Σκεψου πως 2 μηνες μετα την αποξεση και αφου αρχισα να ηρεμω και να ξανακυκλοφορω ειδα εξω εναν γνωστο και μολις με ειδε απο μακρια φωναξε "Τι κανετε?? Φουσκωνουμε φουσκωνουμε???" ! Ε εμεινα αλλον ποσο καιρο σπιτι με πηγε πολυ πισω μια και μονο φραση ! Οποτε αποφασισα αυτη την εγκυμοσυνη να την ανακοινώσω οσο πιο αργα μπορω! Φυσικα η καθε γυναικα λειτουργει αλλιώς και υποστηριζω την καθε αποψη ,ομως εμενα προσωπικα ειναι επιλογη μου λογω ασχημης εμπειρίας!! Οσο για το φύλο,ελπιζω να σου κανει τη χαρη να το δειτε 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κανενα κιλό έχετε πάρει η μόνο εγώ είμαι 🐷? 😂 

Εγώ τπτ ακόμα και μπαίνω 14η εβδ. 

Κρέμες για την κοιλιά κ το στήθος ξεκινήσατε? Εγώ τώρα παραγγέλνω κ θα ξεκινήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...