Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ πιστεύω στο Θεό. Κ άμα δεν θέλει να σου δώσει παιδιά να σαι σίγουρη πως δεν θα σου δώσει ούτε με εξωσωματική...... Αν το σκέφτεσαι έτσι..... Κ μη θεωρείς ότι αν δεις θετικό τεστ ορμόνης θα χεις στάνταρ ωορρηξια. Αυτά μπορεί να αυξηθούν κ εν τέλει να μην γίνει ωορρηξια.... Μην το χεις στάνταρ δηλ. Κ εννοείται κ στα τεστακια πρέπει να χεις προγραμματισμένη επαφές όπως κ στο υπέρηχο... Αλλιώς τσάμπα τα πήρες. Που μου έλεγες χθες δουλεύουμε κ δε μπορούμε πάντα. Δηλ μόλις δεις θετικό τεστ έχεις δύο μέρες επαφές. Αυτό να χεις στο νου σου. 

Τις επαφές τις έχω και χωρίς τα τεστακια αυτό που θέλω να δω εγώ είναι αν όντως γίνεται ωορρηξία και είναι εντελώς διαφορετικό το να γυρίσω σπίτι μου το μεσημέρι να χαλαρώσω και να έχω μετά τις επαφές μου και άλλο μετά από 8 ώρες δουλειάς τρέχω και στο γιατρό και να καταλήξω να φτάσω βράδυ σπίτι μου εκεί ούτε κουράγιο ούτε διάθεση θα έχω για επαφές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Έτσι μπράβο το κορίτσι μου🥰🥰 ηρεμία ψυχραιμία και όλα θα γίνουν εξάλλου το παν είναι να περνάμε όμορφα🍷🥂όσο για τα τεστ ωορρηξίας κι εγώ εντελώς άσχετη είμαι πρώτη φορά τα χρησιμοποιω

Σε ευχαριστώ πολύ 😘🥰😍,,, έμαθα για τα τεστ ωορρηξίας από μια φίλη που τα πήρε και τα δοκίμασε,,,αν θες το συζητάμε σε μήνυμα 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μπράβο κορίτσι μου για την στάση σου! Δεν πρέπει ποτέ να το βάζουμε κάτω!

Λένε ότι μια επίμονη σταγόνα νερού μπορεί να ανοίξει τρύπα σε βράχο!

Γι' αυτό δεν εγκαταλείπουμε ποτέ! Τα καλύτερα είναι μπροστά μας!💗

Σε ευχαριστώ πολύ 😘🥰😍,,, δεν εγκαταλείπουμε,,, απλά λυγίζουμε λίγο και με μια αγκαλιά απ'τον άνθρωπο μας ισιωνουμε και ξανασηκωνομαστε για να συνεχίσουμε!!!!! Τα καλύτερα ναι, είναι μπροστά μας και αυτά που ακόμα δεν έχουμε ζήσει.🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 😘🥰😍,,, δεν εγκαταλείπουμε,,, απλά λυγίζουμε λίγο και με μια αγκαλιά απ'τον άνθρωπο μας ισιωνουμε και ξανασηκωνομαστε για να συνεχίσουμε!!!!! Τα καλύτερα ναι, είναι μπροστά μας και αυτά που ακόμα δεν έχουμε ζήσει.🤞🙏👶❤️

Είναι μπροστά μας τα καλύτερα κ θα έρθουν... Ο γιατρός τι σας είπε τυχαίο γεγονός?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Είναι μπροστά μας τα καλύτερα κ θα έρθουν... Ο γιατρός τι σας είπε τυχαίο γεγονός?? 

Καλημέρα κορίτσι μου όμορφο,,, κλασικά,,,τι λένε όλοι? 50-50 οι πιθανότητες του ναι και του όχι,,, αδιαθετησα σήμερα και θα επικοινωνήσω μαζί της αυριο για να με δει. Πάντως είναι η πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια που δεν πονάω (πολύ) στην περίοδο μου,,,έκανε δουλειά το καθετηρακι της ετ ή χαλαρώνουν τη μήτρα τα οιστρογόνα?? Επίσης έπεσε ένα μεγάλο κομμάτι στη λεκάνη (το έχω ζήσει άλλη μια φορά με την αποβολή αυτό),,, σκέφτομαι διαφορα (του τύπου κάτι πήγε να γίνει και γύρισε),,, εκτός αν είναι η κολπική προγεστερόνη που απλά συσσωρεύονταν και τώρα έφυγε...! Έχεις καμιά γνώμη τι και πώς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 😘🥰😍,,, έμαθα για τα τεστ ωορρηξίας από μια φίλη που τα πήρε και τα δοκίμασε,,,αν θες το συζητάμε σε μήνυμα 😘

Καλημερα κοριτσι μου!! φυσικα να το συζητησουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ πιστεύω στο Θεό. Κ άμα δεν θέλει να σου δώσει παιδιά να σαι σίγουρη πως δεν θα σου δώσει ούτε με εξωσωματική...... Αν το σκέφτεσαι έτσι..... Κ μη θεωρείς ότι αν δεις θετικό τεστ ορμόνης θα χεις στάνταρ ωορρηξια. Αυτά μπορεί να αυξηθούν κ εν τέλει να μην γίνει ωορρηξια.... Μην το χεις στάνταρ δηλ. Κ εννοείται κ στα τεστακια πρέπει να χεις προγραμματισμένη επαφές όπως κ στο υπέρηχο... Αλλιώς τσάμπα τα πήρες. Που μου έλεγες χθες δουλεύουμε κ δε μπορούμε πάντα. Δηλ μόλις δεις θετικό τεστ έχεις δύο μέρες επαφές. Αυτό να χεις στο νου σου. 

Πόσα ξέρει το κορίτσι μας ☺️

Πάντως, ο Θεός δεν είναι τιμωρός. Μπορεί σε κάποιες να μην δίνει εύκολα ένα παιδάκι, για να τους διδάξει κάτι. Συν Αθηνά όμως και χείρα κινει.. Εδώ μέσα έχουμε δει κοπέλες με απίστευτο αγώνα σε πολύ μικρές ηλικίες, να δοκιμάζονται και στο τέλος να αποκτούν αυτό που τόσο ποθουν. Η καθεμία κάνει τις επιλογές της, που ναι σεβαστές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πόσα ξέρει το κορίτσι μας ☺️

Πάντως, ο Θεός δεν είναι τιμωρός. Μπορεί σε κάποιες να μην δίνει εύκολα ένα παιδάκι, για να τους διδάξει κάτι. Συν Αθηνά όμως και χείρα κινει.. Εδώ μέσα έχουμε δει κοπέλες με απίστευτο αγώνα σε πολύ μικρές ηλικίες, να δοκιμάζονται και στο τέλος να αποκτούν αυτό που τόσο ποθουν. Η καθεμία κάνει τις επιλογές της, που ναι σεβαστές.. 

ακριβως η καθε μια κανει τις επιλογες της και διαλεγει μονη της τον τροπο που θα αποκτησει αυτο που θελει...Ειμαι αρκετα ωριμη για να αποφασιζω για τον εαυτο μου και δεν προκειται καμια να με πεισει να ακολουθησω τα δικα της βηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι εγώ έχω άλλες απόψεις γι'αυτό το θέμα πιστεύω ότι τα παιδιά τα στέλνει ο Θεός και αν δεν τα στείλει κάτι παραπάνω ξερει

Σεβαστό το ότι δεν θέλεις να πας σε υποβοηθουμενη, αλλά θεωρώ πως το έθεσες λίγο άκομψα (ίσως φταίει κι ο γραπτός λόγος, δεν ξέρω), σ ένα φόρουμ που πολλές κάνουν εξωσωματικη. 

Αν μια γυναίκα έχει πρόβλημα και πρέπει να ακολουθήσει μία θεραπεία, πηγαίνει στον γιατρό. Όπως κι αν αρρωστήσουμε πάμε επίσης σε γιατρό. 

Καλό προαιρετα το λέω γιατί πιστεύω πως όπως ένιωσα εγώ διαβάζοντας το θα ένιωσαν κι άλλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Τις επαφές τις έχω και χωρίς τα τεστακια αυτό που θέλω να δω εγώ είναι αν όντως γίνεται ωορρηξία και είναι εντελώς διαφορετικό το να γυρίσω σπίτι μου το μεσημέρι να χαλαρώσω και να έχω μετά τις επαφές μου και άλλο μετά από 8 ώρες δουλειάς τρέχω και στο γιατρό και να καταλήξω να φτάσω βράδυ σπίτι μου εκεί ούτε κουράγιο ούτε διάθεση θα έχω για επαφές 

Μα κ με τα τεστακια δε θα δεις αν έχεις όντως ωορρηξια... Μπορεί να αυξάνεται η ορμόνη κ μετά να μην γίνεται ωορρηξια..... Απλά σου λέει ότι αυξάνεται η ορμόνη. Δε σου λέει ότι θα σκάσει στάνταρ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πόσα ξέρει το κορίτσι μας ☺️

Πάντως, ο Θεός δεν είναι τιμωρός. Μπορεί σε κάποιες να μην δίνει εύκολα ένα παιδάκι, για να τους διδάξει κάτι. Συν Αθηνά όμως και χείρα κινει.. Εδώ μέσα έχουμε δει κοπέλες με απίστευτο αγώνα σε πολύ μικρές ηλικίες, να δοκιμάζονται και στο τέλος να αποκτούν αυτό που τόσο ποθουν. Η καθεμία κάνει τις επιλογές της, που ναι σεβαστές.. 

Αυτό ακριβώς. Συν Αθήνα κ χείρα κινει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Μα κ με τα τεστακια δε θα δεις αν έχεις όντως ωορρηξια... Μπορεί να αυξάνεται η ορμόνη κ μετά να μην γίνεται ωορρηξια..... Απλά σου λέει ότι αυξάνεται η ορμόνη. Δε σου λέει ότι θα σκάσει στάνταρ.... 

Να σου πω κοριτσι μου επειδη εχω αρχισει να κουραζομαι πραγματικα διαλεξες τον τροπο που θα μεινεις εγκυος ασε με κι εμενα να διαλεξω τον δικο μου και αν ειναι λαθος δικια μου η ευθυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου όμορφο,,, κλασικά,,,τι λένε όλοι? 50-50 οι πιθανότητες του ναι και του όχι,,, αδιαθετησα σήμερα και θα επικοινωνήσω μαζί της αυριο για να με δει. Πάντως είναι η πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια που δεν πονάω (πολύ) στην περίοδο μου,,,έκανε δουλειά το καθετηρακι της ετ ή χαλαρώνουν τη μήτρα τα οιστρογόνα?? Επίσης έπεσε ένα μεγάλο κομμάτι στη λεκάνη (το έχω ζήσει άλλη μια φορά με την αποβολή αυτό),,, σκέφτομαι διαφορα (του τύπου κάτι πήγε να γίνει και γύρισε),,, εκτός αν είναι η κολπική προγεστερόνη που απλά συσσωρεύονταν και τώρα έφυγε...! Έχεις καμιά γνώμη τι και πώς?

Κοιτα από προγεστερόνη έβγαζα κ εγώ κομματάκια κ στο εσώρουχο. Μη σκέφτεσαι τέτοια αφού το θες κ το παλεύεις θα γίνει δεν υπάρχει περίπτωση!! Απλά θέλει επιμονή αλλιώς δεν έρχεται ευκολα.. το ξέρουμε καλά αυτό εμεις.. έχεις έμβρυακια ε??

Κάνε μια νέα αρχή κ σου στέλνω στην μπεμπεδοσκονη των διδύμων μου 🤣😘👶👶🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Τις επαφές τις έχω και χωρίς τα τεστακια αυτό που θέλω να δω εγώ είναι αν όντως γίνεται ωορρηξία και είναι εντελώς διαφορετικό το να γυρίσω σπίτι μου το μεσημέρι να χαλαρώσω και να έχω μετά τις επαφές μου και άλλο μετά από 8 ώρες δουλειάς τρέχω και στο γιατρό και να καταλήξω να φτάσω βράδυ σπίτι μου εκεί ούτε κουράγιο ούτε διάθεση θα έχω για επαφές 

Σε αυτο με τις επαφες συμφωνω απολυτα  ...κ μενα μου λεγε ο γιατρός μερα παρα μερα...μα οταν παω σπιτι 10.30 το βραδυ και ποναει το κορμι μου απο τη κουραση κ ο αντρας μου κ αυτος κομματια που να βρουμε το κουραγιο ...αυτο το μερα παρα μερα το εφαρμοσαμε μονο στη καραντινα που ειμαστε σε αναστολη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Να σου πω κοριτσι μου επειδη εχω αρχισει να κουραζομαι πραγματικα διαλεξες τον τροπο που θα μεινεις εγκυος ασε με κι εμενα να διαλεξω τον δικο μου και αν ειναι λαθος δικια μου η ευθυνη

Προσπαθούσα να σε βοηθήσω.... Δεν χρειάζεται να έχεις νεύρα. Όλοι εδώ είμαστε για να βοηθάμε η μια την άλλη..... Κ να λέμε τις δικές μας εμπειρίες κ τα λάθη που κάναμε για να βοηθάμε τις υπόλοιπες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοιτα από προγεστερόνη έβγαζα κ εγώ κομματάκια κ στο εσώρουχο. Μη σκέφτεσαι τέτοια αφού το θες κ το παλεύεις θα γίνει δεν υπάρχει περίπτωση!! Απλά θέλει επιμονή αλλιώς δεν έρχεται ευκολα.. το ξέρουμε καλά αυτό εμεις.. έχεις έμβρυακια ε??

Κάνε μια νέα αρχή κ σου στέλνω στην μπεμπεδοσκονη των διδύμων μου 🤣😘👶👶🙏

Κομματάκια δεν έβγαζα καθόλου,,,αλλά έχεις δίκιο,,,δεν έχει νόημα να τα σκέφτομαι. Ας περάσουμε ομορφες γιορτές και η ανασυγκρότηση έρχεται. Έχουμε αλλά 2 ναι. Σε ευχαριστώ πολύ 😘 πολύ πολύ για τη θετική αύρα σου... φιλάκια πολλά στα διδυμακια ,,με το καλό έρθουν και να γεμίσει η αγκαλιά σας τρυφερότητα!!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Προσπαθούσα να σε βοηθήσω.... Δεν χρειάζεται να έχεις νεύρα. Όλοι εδώ είμαστε για να βοηθάμε η μια την άλλη..... Κ να λέμε τις δικές μας εμπειρίες κ τα λάθη που κάναμε για να βοηθάμε τις υπόλοιπες... 

Δεν έχω νεύρα απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί προσπαθείς σώνει και καλά να με πείσεις ότι πρέπει να τρέχω στον γιατρό για υπερήχους από τη στιγμή που είμαι ξεκάθαρη ότι δεν θελω να το κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...για τα τεστ ωορρηξίας που λέτε, επειδή κ εγώ 2-3 φορές τα χρησιμοποίησα, μου έλυνε όλες τις απορίες η ομάδα της hometest, από όπου κ τα πήρα..ειδικά την πρώτη φορά επειδή είδα κ θετικό τεστ εγκυμοσύνης, μιλούσα με την κοπέλα στο τηλέφωνο κ μετά και στο messenger..μπορείτε να πάρετε τηλέφωνο και να σας λύσουν όλες τις απορίες, είναι πολύ εξυπηρετικές..γενικά πάντως δε θα βγει συμπέρασμα από τον πρώτο μήνα, νομίζω θέλει κανένα 3μηνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια...για τα τεστ ωορρηξίας που λέτε, επειδή κ εγώ 2-3 φορές τα χρησιμοποίησα, μου έλυνε όλες τις απορίες η ομάδα της hometest, από όπου κ τα πήρα..ειδικά την πρώτη φορά επειδή είδα κ θετικό τεστ εγκυμοσύνης, μιλούσα με την κοπέλα στο τηλέφωνο κ μετά και στο messenger..μπορείτε να πάρετε τηλέφωνο και να σας λύσουν όλες τις απορίες, είναι πολύ εξυπηρετικές..γενικά πάντως δε θα βγει συμπέρασμα από τον πρώτο μήνα, νομίζω θέλει κανένα 3μηνο..

Ναι εγώ πέντε μήνες έπαιρνα. Είχα πήξει στα τεστ ωορρηξιας 😂😂😂 έδιναν κ δώρο τεστ κύησης θυμάμαι. Κ έμπαινα στο τρύπα κι να κάνω κ τεστακια κύησης... 😜 Τα άτιμα. Όσο τα θυμάμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πόσα ξέρει το κορίτσι μας ☺️

Πάντως, ο Θεός δεν είναι τιμωρός. Μπορεί σε κάποιες να μην δίνει εύκολα ένα παιδάκι, για να τους διδάξει κάτι. Συν Αθηνά όμως και χείρα κινει.. Εδώ μέσα έχουμε δει κοπέλες με απίστευτο αγώνα σε πολύ μικρές ηλικίες, να δοκιμάζονται και στο τέλος να αποκτούν αυτό που τόσο ποθουν. Η καθεμία κάνει τις επιλογές της, που ναι σεβαστές.. 

Και φυσικά ο Θεός δεν είναι τιμωρός δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο απλά θεωρώ ότι ξέρει πολλά παραπάνω από έμας και ότι όλα γίνονται για κάποιον λογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι εγώ πέντε μήνες έπαιρνα. Είχα πήξει στα τεστ ωορρηξιας 😂😂😂 έδιναν κ δώρο τεστ κύησης θυμάμαι. Κ έμπαινα στο τρύπα κι να κάνω κ τεστακια κύησης... 😜 Τα άτιμα. Όσο τα θυμάμαι... 

Χαχαχα...εμένα την πρώτη φορά ήρθαν στο τέλος των γόνιμων περίπου κ έτυχε εκείνο τον μήνα να μείνω έγκυος αλλά ήταν βιοχημική..μετά τα χρησιμοποίησα άλλους 2 μήνες αλλά ήταν καλοκαίρι οπότε λείπαμε για μπάνια κ δεν τα έκανα κάθε μέρα..απλά διαπίστωσα ότι μου έβγαινε θετικό 15η αργά το βράδυ.. ευτυχώς μετά έμεινα ξανά έγκυος!! Μάλιστα τον μήνα που έμεινα, την ημέρα που είχα πολλά υγρά ωορρηξίας δεν ήρθαμε σε επαφή αλλά είχαμε την προηγούμενη κ τις 2 επόμενες οπότε το πιάσαμε το σπορακι!! Φυσικά αυτά για μένα είναι μεγάλο κατόρθωμα καθώς πριν κάνω εξωσωματική κ πιάσω την μικρή μου είχα φάει μεγάλο ζόρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Να σου πω κοριτσι μου επειδη εχω αρχισει να κουραζομαι πραγματικα διαλεξες τον τροπο που θα μεινεις εγκυος ασε με κι εμενα να διαλεξω τον δικο μου και αν ειναι λαθος δικια μου η ευθυνη

Αγάπη ας επικρατήσει η ειρήνη μέρες που είναι μην συγχιζεσαι. Εσύ τώρα ξέρεις αγάπες και έρωτες με τον αντρούλη σου.... Προχώρα ακάθεκτη κι άσε τους γιατρούς και τις υποβοηθούμενες...... Περιμένουμε σύντομα τα καλά σου νέα... Εγώ είμαι σίγουρη ότι είναι θέμα χρόνου... οπότε υπομονή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Επειδή είμαι εντελώς άσχετη με αυτά...πόση ώρα πριν θα πρέπει να μην έχω πιει υγρά;;

κοριτσάρα μου δεν νομίζω ότι έχουν σχέση τα υγρά Εγώ πίνω υπερβολικό νερό όλη μέρα και μία χαρά μου έδειξε το τεστάκι της ωορρηξίας. Μην κορακιασεις κιόλας..χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Κομματάκια δεν έβγαζα καθόλου,,,αλλά έχεις δίκιο,,,δεν έχει νόημα να τα σκέφτομαι. Ας περάσουμε ομορφες γιορτές και η ανασυγκρότηση έρχεται. Έχουμε αλλά 2 ναι. Σε ευχαριστώ πολύ 😘 πολύ πολύ για τη θετική αύρα σου... φιλάκια πολλά στα διδυμακια ,,με το καλό έρθουν και να γεμίσει η αγκαλιά σας τρυφερότητα!!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σ ευχαριστω πολύ κοριτσάκι μου με το καλό όλα... Κάνε μια νέα αρχή κ όλα θα πάνε καλά θα δεις... 🙏🙏👶👶 Απ' τη στιγμή που προσπαθείς κ το θες θα έρθει δεν υπάρχει περίπτωση.μπορει να περνάμε τόσα άλλα πίστεψέ με μετά τα ξεχνάς κ θα λες αν χρειαστεί θα τα ξανά κάνα..αξίζουν τα πάντα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...