Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Στείλτα σε μένα που το χω κάψει το θέμα χαχαχαχα

Ααα δεν έχω μόνο τους μηχανισμούς έχω.. κατάλαβες , αυτό που δείχνει τις φάτσες.. αλλιώς πολύ ευχαρίστως δε το συζητουσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ήμαστε τρελές... αυτές εννοείς; Αχαχαχαχααχα

IMG_20201218_223352.jpg

Χαχαχαχαχ ναι ναι.. ωραιότατες.. εγχείριση στα ηλεκτρονικά τεστ κάνουμε .. μια χαρά βοηθάνε κ αυτές άμα βλέπεις τον κύκλο χωρίς φάτσα στις αρχές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πως προχώρησε έτσι η συζήτηση; Νόμιζα ότι είχαμε θετικό τεστακι!

Κι αντί αυτού, κι ύστερα από μια γρήγορη ανάγνωση, το μάτι μου έπεσε στο πιο σημαντικό! Τις σοκολάτες!😆 Αχ κορίτσια εγώ την λατρεύω την σοκολάτα. Ακόμα δεν έχω μασήσει την τελευταία μπουκιά του φαγητού μου και ήδη κρατάω το γλυκό στα χέρια μου!🥧 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι που με προβλημάτισε μιας που συζητάμε για τεστ ωορρηξίας. Έκανα ένα στις 3 και είμαι 13η ημέρα. Εγώ όσες φορές έκανα έχω θετικό 13η ή 14η ημέρα. Σήμερα είναι αρκετά αχνό. Τις άλλες φορές ήταν αρκετά σκούρο τέτοια ημέρα όταν έβρισκα 14η ημέρα θετικό. Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα!😄 Λέτε να κάνω ακόμα ένα σήμερα ή αύριο καλύτερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι που με προβλημάτισε μιας που συζητάμε για τεστ ωορρηξίας. Έκανα ένα στις 3 και είμαι 13η ημέρα. Εγώ όσες φορές έκανα έχω θετικό 13η ή 14η ημέρα. Σήμερα είναι αρκετά αχνό. Τις άλλες φορές ήταν αρκετά σκούρο τέτοια ημέρα όταν έβρισκα 14η ημέρα θετικό. Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα!😄 Λέτε να κάνω ακόμα ένα σήμερα ή αύριο καλύτερα; 

Άμα έχεις πολλά. Κάνε ένα κ στις 7μμ κ αύριο κατά της 12 άλλο ένα.... Κ μετά πάλι 7μμ....για να δεις. Αφού φτάνεις στις γόνιμες σου μην τις χάσεις. Αλλά να θυμάσαι ότι δεν έχουμε κάθε μήνα ωορρηξια. Αλλά μην απογοητεύσει. Ελπίζω το αποψινό το βραδυνο να σκουρυνει πολύ. ❤️ Να θυμάσαι να μην έχεις πιει πολλά υγρά κ να μην έχεις πάει τουαλέτα μετά της 5-5.30 εάν μπορείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Άμα έχεις πολλά. Κάνε ένα κ στις 7μμ κ αύριο κατά της 12 άλλο ένα.... Κ μετά πάλι 7μμ....για να δεις. Αφού φτάνεις στις γόνιμες σου μην τις χάσεις. Αλλά να θυμάσαι ότι δεν έχουμε κάθε μήνα ωορρηξια. Αλλά μην απογοητεύσει. Ελπίζω το αποψινό το βραδυνο να σκουρυνει πολύ. ❤️ Να θυμάσαι να μην έχεις πιει πολλά υγρά κ να μην έχεις πάει τουαλέτα μετά της 5-5.30 εάν μπορείς. 

Θα κάνω ξανά ένα αν είναι γιατί έχω αρκετά. Συνήθως δεν χρησιμοποιώ πάνω από τρία τέστ αλλά μου έκανε εντύπωση γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα ήταν αρκετά σκούρη η γραμμή. Η αλήθεια είναι ότι τα πονάκια μου δεν είναι έντονα ακόμα. Ίσως σε αυτόν τον κύκλο να κάνω λίγο πιο αργά ωορρηξία γιατί μου έχει τύχει να αδιαθετησω και στις 30-31 ημέρες. Ελπίζω μόνο να κάνω και να μην χαθεί αυτός ο μήνας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα κάνω ξανά ένα αν είναι γιατί έχω αρκετά. Συνήθως δεν χρησιμοποιώ πάνω από τρία τέστ αλλά μου έκανε εντύπωση γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα ήταν αρκετά σκούρη η γραμμή. Η αλήθεια είναι ότι τα πονάκια μου δεν είναι έντονα ακόμα. Ίσως σε αυτόν τον κύκλο να κάνω λίγο πιο αργά ωορρηξία γιατί μου έχει τύχει να αδιαθετησω και στις 30-31 ημέρες. Ελπίζω μόνο να κάνω και να μην χαθεί αυτός ο μήνας!

Όλα καλά θα πάνε. Αισιοδοξία να χεις. Κ ότι μπορούσες αυτή τη στιγμή το έκανες.... Είχες κάνει χθες προχθές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Αγάπη ας επικρατήσει η ειρήνη μέρες που είναι μην συγχιζεσαι. Εσύ τώρα ξέρεις αγάπες και έρωτες με τον αντρούλη σου.... Προχώρα ακάθεκτη κι άσε τους γιατρούς και τις υποβοηθούμενες...... Περιμένουμε σύντομα τα καλά σου νέα... Εγώ είμαι σίγουρη ότι είναι θέμα χρόνου... οπότε υπομονή

Καλησπέρα κορίτσι μου και σε ευχαριστώ πολύ!!!  δεν συγχιζομαι απλά κουράζομαι όταν πρέπει να εξηγώ συνέχεια τα ίδια πράγματα ότι προτιμώ να περνάω τον ελεύθερο χρόνο μου με τον αντρουλη μου και όχι με τον γιατρό μου και αν δεν κάνω ωορρηξία είναι κάτι που είτε το ξέρω είτε όχι το ίδιο μου κάνει  εγώ έχω επαφές με τον άντρα μου γιατί θέλω να έχω επαφές και όχι απλά και μόνο για να κάνω παιδί τώρα αν προκύψει και μια εγκυμοσύνη θα είναι ότι καλύτερο αν δεν πρόκειψει δεν θα πεθανουμε κι ολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι που με προβλημάτισε μιας που συζητάμε για τεστ ωορρηξίας. Έκανα ένα στις 3 και είμαι 13η ημέρα. Εγώ όσες φορές έκανα έχω θετικό 13η ή 14η ημέρα. Σήμερα είναι αρκετά αχνό. Τις άλλες φορές ήταν αρκετά σκούρο τέτοια ημέρα όταν έβρισκα 14η ημέρα θετικό. Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα!😄 Λέτε να κάνω ακόμα ένα σήμερα ή αύριο καλύτερα; 

Το βράδυ κάνε κατά τις 10-11 και αύριο το πρωί πάλι κατά τις 8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Ένα ώραιο πρωι πήγα στο γιατρό να παρακολουθήσουμε ωορρηξία, κ αντί για το αβγό είδε μια κύστη να με το συμπαθειο στην δεξια ωοθηκη.. κ έτσι κάπως ξεκίνησαν όλα... Σχετικα με συμπτώματα δεν είχα ποτέ τίποτα. Σταθερή περίοδο, όχι ιδιαίτερο πόνο, σταθερή ροή όλα ρολόι.. αφαιρέθηκαν λαμπαροσκοπικα , κ δυστυχώς μέσα σ ένα χρόνο ξανά βγήκε κύστη κ έτσι προχώρησα σε έξωσωματικη. Τώρα σκέψου πως έχει απορροφηθεί τελείως Επδ δε βλέπω περίοδο κ η περίοδος ήταν αυτή που έτρεφε την κύστη

 

 

 

 

 

 

 

 

Εγώ παλεύω με την ενδομητριωση απ'τα 28 μου και είμαι 39-40,,,,μια ωραία πρωία λοιπόν έσπασε ένα πράγμα μέσα μου και περπάταγα σα να είχα ένα πορτοκάλι ανάμεσα στα πόδια μου...έκανα επέμβαση με λέιζερ davinci,,,αφαίρεση κύστης 4εκατοστων απ'την αριστερή ωοθήκη που κάθε μήνα φούσκωνε , έσπαγε και ούρλιαζα απ'τον πόνο στην περίοδο έκτοτε .... Έφυγε,,,ξαναβγήκε όμως,,,μετά από δύο χρόνια έκανα arvecap τρίμηνη (καθαρά συμπτώματα εμμηνόπαυσης ε? Να θέλω να σπάσω κεφάλια απ'τα νεύρα και τις εξάψεις),,, έφυγε,,,,και μετά από 8 χρόνια πάλι αμέσως μετά την αποβολή της βιοχημικης μου ξαναβγήκε ένα πράγμα ΝΑ με το συμπαθειο στην αριστερή μου ωοθήκη. Πλέον δεν έχω στην ουσία αριστερή ωοθήκη αλλά κύστη. Και επειδή αρχίζει και η δεξιά να υπολειτουργεί να 'μαστε με εξωσωματικη. Μη ρωτήσετε γιατί δεν ξαναέκανα χειρουργείο,,,ρωτήσαμε ήδη τους καλύτερους λαπαροσκοπους της Ελλάδας..."δεν την πειραζεις τη γυναίκα 39-40 που θέλει να κάνει παιδί,,,πας για εξωσωματικη και βλέποντας με καταστολή arvecap" ... Τώρα που αδιαθετησα μετά την ετ που δεν πέτυχε είναι η πρώτη φορά που δεν πονάω σε περίοδο και είμαι ευγνώμων για αυτό,,,η arvecap κανει οντως δουλειά αλλά όχι θαύματα. Επειδή όποιος πει ότι αφού γεννήσεις δεν κάνεις ενδομητριωση είναι μύθος,,,η αδερφή μου μετά από δύο παιδιά έχει υποψία και  μικρή κύστη ενδομητριωσης. Αυτά από μια ταλαίπωρη 😂🤣😂🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όλα καλά θα πάνε. Αισιοδοξία να χεις. Κ ότι μπορούσες αυτή τη στιγμή το έκανες.... Είχες κάνει χθες προχθές? 

Ναι έκανα χθες και ήταν το ίδιο με σήμερα. Θα κάνω ένα και πιο αργά αν και θεωρώ δύσκολο να δω σήμερα θετικό.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα κάνω ξανά ένα αν είναι γιατί έχω αρκετά. Συνήθως δεν χρησιμοποιώ πάνω από τρία τέστ αλλά μου έκανε εντύπωση γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα ήταν αρκετά σκούρη η γραμμή. Η αλήθεια είναι ότι τα πονάκια μου δεν είναι έντονα ακόμα. Ίσως σε αυτόν τον κύκλο να κάνω λίγο πιο αργά ωορρηξία γιατί μου έχει τύχει να αδιαθετησω και στις 30-31 ημέρες. Ελπίζω μόνο να κάνω και να μην χαθεί αυτός ο μήνας!

Κάνε να είσαι σίγουρη,,,και βουρ για απόλαυση 😉😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πανωειναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό τεστακι αν και το έκανα μισή ώρα νωρίτερα από χθες αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο να μην πάω τουαλέτα από τη μια κρατιομουν στις 2μιση δεν άντεξα αλλο

IMG_20201220_160257.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το πανωειναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό τεστακι αν και το έκανα μισή ώρα νωρίτερα από χθες αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο να μην πάω τουαλέτα από τη μια κρατιομουν στις 2μιση δεν άντεξα αλλο

IMG_20201220_160257.jpg

Αρχίζει να σκουραινει κορίτσι νομίζω όπως τα βλέπω.... Κ εγώ δε κρατιόμουν μια χαρά κρατηθηκες κ τόσο.... Κάνε κ αύριο κ ίσως είναι τέρμα θετικό αύριο... Γράψε κ αν σε βολεύει με μαρκαδορακι στη άκρη του τεστ τις ημερομηνίες να μη τα μπερδεύεις.... Εγώ τα κολλούσαν κ σε χαρτάκια... Βεβαια τα έκανα πολλούς μήνες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το πανωειναι το χθεσινό και το κάτω το σημερινό τεστακι αν και το έκανα μισή ώρα νωρίτερα από χθες αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο να μην πάω τουαλέτα από τη μια κρατιομουν στις 2μιση δεν άντεξα αλλο

IMG_20201220_160257.jpg

Σκουραίνει Lacostaki μου! Έρχεται το θετικό!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια πως προχώρησε έτσι η συζήτηση; Νόμιζα ότι είχαμε θετικό τεστακι!

Κι αντί αυτού, κι ύστερα από μια γρήγορη ανάγνωση, το μάτι μου έπεσε στο πιο σημαντικό! Τις σοκολάτες!😆 Αχ κορίτσια εγώ την λατρεύω την σοκολάτα. Ακόμα δεν έχω μασήσει την τελευταία μπουκιά του φαγητού μου και ήδη κρατάω το γλυκό στα χέρια μου!🥧 

Χαχαχαχα μαζέψου εσύ με τα γλυκά... άσε εμείς με τα τέστ το έχουμε κάψει το έχουμε πάει σε άλλο επίπεδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και σε ευχαριστώ πολύ!!!  δεν συγχιζομαι απλά κουράζομαι όταν πρέπει να εξηγώ συνέχεια τα ίδια πράγματα ότι προτιμώ να περνάω τον ελεύθερο χρόνο μου με τον αντρουλη μου και όχι με τον γιατρό μου και αν δεν κάνω ωορρηξία είναι κάτι που είτε το ξέρω είτε όχι το ίδιο μου κάνει  εγώ έχω επαφές με τον άντρα μου γιατί θέλω να έχω επαφές και όχι απλά και μόνο για να κάνω παιδί τώρα αν προκύψει και μια εγκυμοσύνη θα είναι ότι καλύτερο αν δεν πρόκειψει δεν θα πεθανουμε κι ολας

Γλέντα το τώρα που μπορείς... χαχαχαχα καλά κάνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ πιστεύω στο Θεό. Κ άμα δεν θέλει να σου δώσει παιδιά να σαι σίγουρη πως δεν θα σου δώσει ούτε με εξωσωματική...... Αν το σκέφτεσαι έτσι..... Κ μη θεωρείς ότι αν δεις θετικό τεστ ορμόνης θα χεις στάνταρ ωορρηξια. Αυτά μπορεί να αυξηθούν κ εν τέλει να μην γίνει ωορρηξια.... Μην το χεις στάνταρ δηλ. Κ εννοείται κ στα τεστακια πρέπει να χεις προγραμματισμένη επαφές όπως κ στο υπέρηχο... Αλλιώς τσάμπα τα πήρες. Που μου έλεγες χθες δουλεύουμε κ δε μπορούμε πάντα. Δηλ μόλις δεις θετικό τεστ έχεις δύο μέρες επαφές. Αυτό να χεις στο νου σου. 

εγώ κορίτσια εφόσον εχω θέμα με τις πολυκυστικες τον τελευταίο μήνα κάναμε προσπάθεια με τον άντρα μου με παρακολούθηση στον γυναικολόγο για να ξέρω στάνταρ τις γόνιμες μέρες μου !!! Και μας είπε εκείνος ποτέ να έχουμε επαφές! Είναι κάτι που το θέλουμε πολύ και αξίζει πιστεύω όλο αυτό! Δεν μας πειράζουν οι επαφές με πρόγραμμα .. αλλά ούτε κ σκέφτομαι την κούραση της δουλειάς...αυτές είναι οι δικές μας απόψεις.. ο κάθε άνθρωπος όμως σκέφτεται διαφορετικά φυσικά! ♥️😘🌹

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

εγώ κορίτσια εφόσον εχω θέμα με τις πολυκυστικες τον τελευταίο μήνα κάναμε προσπάθεια με τον άντρα μου με παρακολούθηση στον γυναικολόγο για να ξέρω στάνταρ τις γόνιμες μέρες μου !!! Και μας είπε εκείνος ποτέ να έχουμε επαφές! Είναι κάτι που το θέλουμε πολύ και αξίζει πιστεύω όλο αυτό! Δεν μας πειράζουν οι επαφές με πρόγραμμα .. αλλά ούτε κ σκέφτομαι την κούραση της δουλειάς...αυτές είναι οι δικές μας απόψεις.. ο κάθε άνθρωπος όμως σκέφτεται διαφορετικά φυσικά! ♥️😘🌹

 

Ε ναι. Είναι ότι ταιριάζει στο καθένα. Κ πόσο πολύ το βιάζεται.... Κ το προγραμματιζει. Καλά το έκανες. Θα βγάλεις γρήγορα άκρη με το τι γίνεται εκεί μέσα. Πολύ καλή επιτυχία..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

Ασε κ εγω ειμαι πολυ αγχωδης...κ στο κομμάτι του παιδιου προσπαθησα παρα πολυ να ηρεμησω και να εχω τις επαφες χωρις να αγχωνομαι...αλλα γενικα θα αγχωθω με το παραμικρο...ο αντρας μου απο την αλλη ηρεμος και χαλαρος...

Άσε μην το ψάχνεις!!! Εγώ άρχισα να αγχώνομαι για το τι και πώς και ποιος θα το κρατήσει αν έρθει όταν εγώ θα δουλεύω πριν καν ξεκινήσω προσπάθειες.....Όσο για τους άντρες ο δικός μου ορισμένες φορές μου δίνει την εντύπωση ότι πιστεύει ακόμα ότι τα παιδιά τα φέρνει ο πελαργός αλλιώς τέτοια ηρεμία και τέτοια χαλαρωτητα δεν εξηγείται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

εγώ κορίτσια εφόσον εχω θέμα με τις πολυκυστικες τον τελευταίο μήνα κάναμε προσπάθεια με τον άντρα μου με παρακολούθηση στον γυναικολόγο για να ξέρω στάνταρ τις γόνιμες μέρες μου !!! Και μας είπε εκείνος ποτέ να έχουμε επαφές! Είναι κάτι που το θέλουμε πολύ και αξίζει πιστεύω όλο αυτό! Δεν μας πειράζουν οι επαφές με πρόγραμμα .. αλλά ούτε κ σκέφτομαι την κούραση της δουλειάς...αυτές είναι οι δικές μας απόψεις.. ο κάθε άνθρωπος όμως σκέφτεται διαφορετικά φυσικά! ♥️😘🌹

 

Φυσικά κορίτσι μου εφ όσον έχεις θέμα με τις πολυκυστικες θα το παρακολουθήσεις με τον γιατρό σου κι εγώ θα το έκανα αν είχα τέτοιο θέμα αλλά εγώ δεν έχω τέτοια θέματα ίσως λόγω ηλικίας να μην έχω πάντα ποιοτικές ωορρηξίας αλλά θεωρώ ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Άσε μην το ψάχνεις!!! Εγώ άρχισα να αγχώνομαι για το τι και πώς και ποιος θα το κρατήσει αν έρθει όταν εγώ θα δουλεύω πριν καν ξεκινήσω προσπάθειες.....Όσο για τους άντρες ο δικός μου ορισμένες φορές μου δίνει την εντύπωση ότι πιστεύει ακόμα ότι τα παιδιά τα φέρνει ο πελαργός αλλιώς τέτοια ηρεμία και τέτοια χαλαρωτητα δεν εξηγείται

πριν μιλαγαμε οτι επειδη ακομη η περιοδος ειναι άφαντη κ του ελεγα αν ειναι να παω για χοριακη αν αργησει κ αλλο κ μου λεει πηγαινε μετα τα Χριστούγεννα🤣🤣🤣🤣 καλα λεω μιλας σοβαρα εγω μεχρι τριτη θα περιμενω αλλιως τεταρτη πηγα να κανω...κ μου λεει μη βιαζεσαι...βεβαια πιστευω οτι θελει να περασουν μερες λογω της βιοχημικης που μεσα σε 5 μερες τα ζησαμε ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι. Είναι ότι ταιριάζει στο καθένα. Κ πόσο πολύ το βιάζεται.... Κ το προγραμματιζει. Καλά το έκανες. Θα βγάλεις γρήγορα άκρη με το τι γίνεται εκεί μέσα. Πολύ καλή επιτυχία..!!! 

Σε ευχαριστουμε πολύ!!! 😘😘💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έκανα πριν καμιά ώρα αλλά βγήκε η ίδια γραμμή. Ήπια όμως νερό γιατί είχα πάει για περπάτημα και δεν άντεξα. Άρχισαν όμως πιο έντονα πονάκια. Ελπίζω για ένα καλύτερο αύριο!

Μια που πιάσαμε τους άντρες κορίτσια να πω και για το καμάρι μου. 4:30 είχα ραντεβού για περπάτημα 4:25 τον έπιασε και ήθελε να με εκμεταλλευτεί!😆 Καταλαβαίνετε;😄 Όπα βρε φίλε του λέω τρώω που τρώω τις σοκολάτες μου άσε να το κάνω με λιγότερες τύψεις! Καλό είναι να γυμνάζομαι και λίγο. Κι αυτό τι είναι μου απαντάει! 🤭

Άλλο 10 λεπτά άλλο μια ώρα του απαντάω! Ακόμα μούτρα μου κρατάει!😆😆😆😆😆

 

IMG_20201220_203101.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...