Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Βασικα μπικίνι άνω χείλος μασχαλη είμαστε στα τελειώματα κανά 15-λεπτο όλα μαζί.  

Τα πόδια όμως τα χω κάνει μόνο 5 συνεδρίες οπότε σίγουρα 2ωρο .

Κανω τα τελευταία δύο χρόνια Άνα 3μηνο σχεδόν..Η οπότε έχουν βγει...

Εγω ξεκίνησα αφού γεννησα πόδια και μπικίνι και έχουν εξαφανιστεί σχεδόν με 3 φορές!

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Ολες γνωστές και φίλες έχουν μωρά...η παιδιά...ημαστσαν οι τελευταίοι  από τον κύκλο μας που έκαναν μωρό...

Από μας έχουμε μόνο εμείς οπότε ασχολούνται όλοι μαζί του.

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Καλημέρα,πιθανότατα να είναι κ από αυτο αλλά εγώ ότι pampers Της έβαλα είχαμε διαρροές δεν ήμουν ευχαριστημένη και παίρνω μόνο babylino πλέον.

Υποθέτω πως είναι λόγω αυτού γιατί προηγουμένως δεν είχαμε καθόλου.

Εμένα νυφικό μου πήρε ο πεθερός μου και λαμπάδες κλπ οι φίλες μου που θα γίνουν κουμπαρες. Τώρα έχουν ξεκινήσει να κοιτούν βαπτιστικα, δεν ξέρω αν θα έχουν κάποιο θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 49 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Βάλε ορο πριν ρουφήξεις 😛

 

Εγώ στην κόρη μου είχα θέμα κολοκύθα, ήταν το Νοέμβριο.. Σας βάζω να δείτε, το ανέβασε η κοπέλα που μου τα έκανε 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=476153046336405&substory_index=12&id=175509156400797

Τώρα θα κάνω τύπου τροπικαλ σικ με φύλλα και χρυσές λεπτομερειες, χθες μιλούσα μαζί της για στολισμό candy bar κλπ περιμένω τη λυπητερη 😂

Αχ ήταν πολύ όμορφα όλα!!!και ως θέμα και στην εκτέλεση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Βάλε ορο πριν ρουφήξεις 😛

 

Εγώ στην κόρη μου είχα θέμα κολοκύθα, ήταν το Νοέμβριο.. Σας βάζω να δείτε, το ανέβασε η κοπέλα που μου τα έκανε 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=476153046336405&substory_index=12&id=175509156400797

Τώρα θα κάνω τύπου τροπικαλ σικ με φύλλα και χρυσές λεπτομερειες, χθες μιλούσα μαζί της για στολισμό candy bar κλπ περιμένω τη λυπητερη 😂

Αυτο ποσσο περίπου σου είχε κοστίσει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Νομίζω πως του κουνιέται η πανα ήδη από πριν κάνει από τις σβουρες γιατί πιο πριν δεν έβγαιναν καθόλου.

 

Το έχεις βρει πουθενά σε συσκευασία των 800;

Ναι εγώ μονο συσκευασία των 800 παιρνω. Κανω μια φορά τον μήνα παραγγελια και παιρνω 7 κουτιά των 800. Βγαινει πολύ πιο φθηνά αντί να το πάρεις από φαρμακείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εγω ξεκίνησα αφού γεννησα πόδια και μπικίνι και έχουν εξαφανιστεί σχεδόν με 3 φορές!

 

Από μας έχουμε μόνο εμείς οπότε ασχολούνται όλοι μαζί του.

 

Υποθέτω πως είναι λόγω αυτού γιατί προηγουμένως δεν είχαμε καθόλου.

Εμένα νυφικό μου πήρε ο πεθερός μου και λαμπάδες κλπ οι φίλες μου που θα γίνουν κουμπαρες. Τώρα έχουν ξεκινήσει να κοιτούν βαπτιστικα, δεν ξέρω αν θα έχουν κάποιο θέμα.

Θέλει καλή συχνότητα για να φύγουν και εμένα δεν έχουν μεινει πολλες αλλά και πάλι χρειάζονται...επανάληψη...

Οι πάνες φρίκη κάθε μέρα έχουμε διαρροές😄😏😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommy to be είπε:

Θέλει καλή συχνότητα για να φύγουν και εμένα δεν έχουν μεινει πολλες αλλά και πάλι χρειάζονται...επανάληψη...

Οι πάνες φρίκη κάθε μέρα έχουμε διαρροές😄😏😏

Ενώ στα τσισα δεν έχουμε διαρροές στα κακα πάντα θα βγουν. Μα παντα ομως. Κ οχι απλα βγαινουν...μεχρι τον λαιμό του φτανουν. Δεν ξερω πως γινεται αυτο. Τις premium care φοραμε εμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

 

FB_IMG_1602864630218.jpg

FB_IMG_1602864590084.jpg

FB_IMG_1602864710354.jpg

Τέλειο 😍

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Αχ ήταν πολύ όμορφα όλα!!!και ως θέμα και στην εκτέλεση....

Ευχαριστώ πολύ! Έμεινα πολύ ευχαριστημένη γι αυτό τώρα πήγα κατευθείαν εκει, χωρίς ψάξιμο 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Αυτο ποσσο περίπου σου είχε κοστίσει;;

Ποιο απ όλα; 😂 

Στολισμός εκκλησίας 250 αλλά ήταν της νονας 

Κολυμπήθρα 30

Καντι μπαρ για 120 άτομα μαζί με το τραπέζι, στησιμο κλπ λίγο κάτω από 500. 

Μπομπονιέρες ήταν χειροποίητη μαρμελάδα κολοκύθας την οποία έφτιαξε η μαμά μου, απλά μου την έδεσε η κοπέλα με τα κουφέτα, πήγε γύρω στα 2ε το τμχ

Προσκλητήρια τα έστειλα ονλαιν στους περισσότερους μου έκανε απλά τη μακέτα και εκτυπωσε καμία 20αρια 

Τι άλλο; 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες!!! Ερώτηση !!! Ξέρει καμιά να με διαφωτίσει για το πώς χρησιμοποιείται το otrisalin;;;;;; Νομίζω πως το κάνω λάθος και δε μαζεύονται οι μυξουλες της σωστά 😅

Εγώ έχω της chicco. Πιστευω παρομοια θα είναι. Του βαζω πρώτα ορό και στα δύο ρουθούνια και μετα ρουφαμε με το σωληνακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofoula28 έτσι όπως λέει και η lenaki92 κάνουμε συνήθως, αλλά θα σου έλεγα να το κάνεις 2-3 φορές τη μέρα περίπου και όχι παραπάνω, γιατί απ' ότι θυμάμαι απ' την παιδίατρο μας, το παραπάνω ερεθίζει τον βλεννογόνο και παράγει περισσότερη μύξα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Τώρα είπα να βάλω και αλμύρα, θα έχω λιγότερα άτομα, γύρω στα 80 οπότε με παίρνει 😂

Εμας αύτα που είδες συν μπομπονιέρες τούρτα κλπ γύρω στα 1100 βγήκαν ....ήταν στα4ευρω η μπομπονιέρα..εκτύπωση με χρυσοτυπια..αν κάναμε ανοιχτό θα επερνα πιο οικονομικές ..στο γεύμα είχα αναμνηστικό κεράκι...και μπισκοτο για τα παιδακια..FB_IMG_1602864714771.thumb.jpg.6091401907eb59197c2804d96f813464.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Clairy.το χαμόγελο του παιδιού  πολύ ωραία ιδέα..και έχει σχεδόν παρόμοια σχέδια με ότι κυκλοφορεί και σε διοργανωτές από ιδεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommy to be είπε:

@Clairy.το χαμόγελο του παιδιού  πολύ ωραία ιδέα..και έχει σχεδόν παρόμοια σχέδια με ότι κυκλοφορεί και σε διοργανωτές από ιδεες

Στον γάμο μου είχα πάρει απο χαμογελο του παιδιού μπομπονιερες και προσκλητηρια. Η αδερφη μου φέτος που θα παντρευτεί και αυτή απο εκεί θα παρει. Και στην βαφτιση του μικρου φετος παλι απο εκει θα παρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dim.The. είπε:

@Sofoula28 έτσι όπως λέει και η lenaki92 κάνουμε συνήθως, αλλά θα σου έλεγα να το κάνεις 2-3 φορές τη μέρα περίπου και όχι παραπάνω, γιατί απ' ότι θυμάμαι απ' την παιδίατρο μας, το παραπάνω ερεθίζει τον βλεννογόνο και παράγει περισσότερη μύξα.

 

Μόνο άμα δω ότι ρουθουνιζει πολύ λέω να της κάνω δεν κάνω συνέχεια !! Απλώς με προβληματίζει το ποσό όρο πρέπει να βάλω !! Και δεν έχω βρει και σαφείς οδηγίες πουθενά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Μόνο άμα δω ότι ρουθουνιζει πολύ λέω να της κάνω δεν κάνω συνέχεια !! Απλώς με προβληματίζει το ποσό όρο πρέπει να βάλω !! Και δεν έχω βρει και σαφείς οδηγίες πουθενά !!

Κορίτσι μ εμένα μ είπε η παιδίατρος 2,5 μλ σε κάθε ρουθουνακι εγώ έριχνα στο ένα ρουθούνι το έβγαζε κ ρουφούσα μετά στο άλλο ρουθούνι 2,5μλ έπεφτε κ ρουφούσα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Βάλε ορο πριν ρουφήξεις 😛

 

Εγώ στην κόρη μου είχα θέμα κολοκύθα, ήταν το Νοέμβριο.. Σας βάζω να δείτε, το ανέβασε η κοπέλα που μου τα έκανε 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=476153046336405&substory_index=12&id=175509156400797

Τώρα θα κάνω τύπου τροπικαλ σικ με φύλλα και χρυσές λεπτομερειες, χθες μιλούσα μαζί της για στολισμό candy bar κλπ περιμένω τη λυπητερη 😂

Όλα υπέροχα!!! Οι μπομπονιέρες μέσα στο βαζακι τι είχαν..? Οκκκ είδα σπιτική μαρμελάδα κολοκύθας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Κάθε πρωί κάνεις μακιγιάζ;; σούπερ περιποίηση θα πω. εγώ μαλλί δεν έχω βάψει ποτέ,έχω το φυσικό καστανό σκούρο.Στη μόνη περιποίηση που έχω μείνει είναι προσώπου.μάσκες όρους κρέμες Ελαία ο,τι μπορείς να φανταστείς.

Κάνω ναι! Το βράδυ βέβαια με το ζόρι ξεβαφομαι βαριέμαι αφάνταστα τις κρέμες όρους και τέτοια!!! Κάθε φορά που έρχεται δείγμα από φαρμακείο τα στέλνω πακέτο στην μαμά μου που τα βάζει χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κ εγω τα προσκλητηρια στην βαφτιση του γιου μου τα εφτιαξα ον λαιν.. Μπομπο εκανα μόνη μου.. Τα ρούχα πιυ φορεσαμε τα πηραμε απο εδω στην περιοχη μας εχουμε αγορα κ να σου πω ειδικα για εμένα το μετανιωσα εδωσα παρα πολλα λεφτα... Ειχαμε θεμα τσιρκο στον γιο μου.. Πραγματικα αυτο το παιδι μου μέχρι κ τωρα ειναι τσιρκο.. 

Καποτε σκεφτόμουν αν κανω 2ο παιδι το θεμα θα ειναι παγωτό αλλα δεν έχουμε στο πρόγραμμα να κανουμε βαφτιση.. Θα δειξει... 

Εμένα γάμος Βάπτιση όλα τα πάντα ότι περιλαμβάνει μία γαμο-βαπτιση μου βγήκε 1.500 και ήταν ότι πιο καλό μπορούσα να κάνω!!! Τραπέζι δεν κάναμε μόνο τους κουμπάρους είχαμε κάνει στον αρραβώνα και στον πολιτικό όλους τους δικούς μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Τώρα είπα να βάλω και αλμύρα, θα έχω λιγότερα άτομα, γύρω στα 80 οπότε με παίρνει 😂

θα κανετε και κάτι σε τραπέζι; ή μόνο σε μπουφέ στην εκκλησία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim.The. είπε:

@Sofoula28 έτσι όπως λέει και η lenaki92 κάνουμε συνήθως, αλλά θα σου έλεγα να το κάνεις 2-3 φορές τη μέρα περίπου και όχι παραπάνω, γιατί απ' ότι θυμάμαι απ' την παιδίατρο μας, το παραπάνω ερεθίζει τον βλεννογόνο και παράγει περισσότερη μύξα.

 

Σωστά δεν θέλει συνέχεια. Κορίτσια σωθηκα πάντως. Το παιδί μετα απο 2 3 μερες που το καναμε ηρεμησε. Μας ειχε πει η παιδιατρος και κατι σταγόνες κ του ρίχναμε. Κ τωρα ουτε βηχα ουτε μυξουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Νομίζω πως του κουνιέται η πανα ήδη από πριν κάνει από τις σβουρες γιατί πιο πριν δεν έβγαιναν καθόλου.

 

Το έχεις βρει πουθενά σε συσκευασία των 800;

Ναι ναι σε πολλα μαγαζια ον λαιν. Στο φαρμακειο κοστιζει 32 ευρω εγω το παιρνω ονλαιν 25. Αν πατησεις στο ιντερνετ θα σου βγαλει μαγαζια. Κοιταω καθε φορα πού το εχει πιο οικονομικα. Στο pharmacy295 το εχει απ οσο θυμαμαι και σε αλλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...