Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

 

Γεια σας κοριτσια.. 

Η μικρη ειναι αρκετα καλα, εχει βηχαλακι ειναι ατο σταδιο που πνίγεται. Της κανω παρα πολυ ορο συνήθως καθε 2ωρες μπορεί κ λιγότερο. Σήμερα εφαγε κ δεν πνιγηκε οπότε καθισα κ αρκετή ώρα στο καρεκλακι. 

@nik_olκαταλαβαίνω τι εννοεις.νοκιζω ομως πως η προσαρμογή ειναι πολυ γρηγορη στα αλματα. Εχω παρατηρησει στα αλματα να μαλακωνει το στηθος μου. Μέχρι κ πριν λιγο η κατασταση στα στηθη ηταν χαλια, αλλα ηπιε αρκετα απο το δεξι κ μειωθηκε το πολυ πρήξιμο, αυτο πριν μιση ωρα λ ηδη ξεκίνησε να πρηζεται😕

 

Επισης τι γίνεται ;; ολοι εχουν κοβιντ!! Απο την δικη μου οικογένεια εχουν 4 ατομα κ μαλλον παμε κ για 5ο..φιλοι,γνωστοι ολοι κοβιντ. Κ τημ δευτερα θα ανοιξουν τα σχολεία οπότε μας έρχεται 🤣

Δεν το βλεπω πολυ καλα, θα το δεις κ τις επομενες μερες, στην ψηλαφιση θέλει 2-3 μερες νομιζω.. Παντως αν είναι δοντι είναι ο πρωτος γομφιος, το μωρο πρέπει να υποφερει🙄

Αχχχχ ετσι είναι το στήθος μου εδώ και δέκα μερες εχθες ξύπνησε το βράδυ γύρω στις 15 φορές πιπιλισε από δύο λεπτά την φορά ίσα που κατέβηκε το γάλα και τν ξαναεπερνε ο ύπνος! Αυτό το άλμα μας ρήμαξε τρώει και σε μισή ώρα πρήζεται πάλι!!!!έκανα ένα μπάνιο στην μαμά μου που πήγα για να κρατήσει την μεγάλη και έβγαζα γάλα 15λεπτα και πρησμένο παρέμεινε αν την γλυτώσω θα είμαι τυχερή!

Κάναμε εμβόλιο 150γρ έβαλε είναι 7.200 και 69εκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 14 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

εμας πάλι έγινε ακριβώς το ανάποδο,από δύο μηνών π ξεκίνησα το ξένο δε μ έκανε σχεδόν ποτέ γουλιές μέχρι που ξεκίνησε κάποια στιγμή στους 4μιση μήνες..Ενώ υποτίθεται όσο περνάει ο καιρός θα έπρεπε να στρώνει

Ρωτά τον μήπως να δοκιμάσεις το frisolac comfort που είναι πιο εύπεπτο 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Και του δικού μου έτσι είναι γύρω γύρω τα ούλα. Το είχα δει όταν ήταν 3.5 μηνών και λέω πάει έβγαλε μύκητες. Τελικά είναι τα δόντια που φαίνονται μέσα από τα ούλα. Μου το εξήγησε ο γιατρός τότε. Τα δόντια αυτά στα πλάγια κάνουν μια καμπύλη οπότε είναι πάνω στα τοιχώματα και φαίνεται πιο έντονα. Τα μπροστινά δόντια που δεν κάνουν κλήση δε τα βλέπουμε έτσι. Δεν ξέρω αν με κατάλαβες.. Ακόμα αυτό το δόντι δεν έχει κατέβει..

Αν κοιτάξεις γύρω γύρω στα ούλα θα δεις και άλλα ασπρα

Εγω αυτο δεν το παρατηρησα ποτέ 🤣🤣μόνο τα μπροστά βλεπω. 

Πως ειστε; δοκίμασε αλλο την φωνη του; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Αχχχχ ετσι είναι το στήθος μου εδώ και δέκα μερες εχθες ξύπνησε το βράδυ γύρω στις 15 φορές πιπιλισε από δύο λεπτά την φορά ίσα που κατέβηκε το γάλα και τν ξαναεπερνε ο ύπνος! Αυτό το άλμα μας ρήμαξε τρώει και σε μισή ώρα πρήζεται πάλι!!!!έκανα ένα μπάνιο στην μαμά μου που πήγα για να κρατήσει την μεγάλη και έβγαζα γάλα 15λεπτα και πρησμένο παρέμεινε αν την γλυτώσω θα είμαι τυχερή!

Κάναμε εμβόλιο 150γρ έβαλε είναι 7.200 και 69εκ

Αυτο κανει πιπιλαει για λιγο κ μολις κατεβαινει το γαλα το αφηνει.. 

Εμενα το καημενουλη θα έχει χασει με τοσους εμετους. Αλλα εχει αποθέματα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Αχχχχ ετσι είναι το στήθος μου εδώ και δέκα μερες εχθες ξύπνησε το βράδυ γύρω στις 15 φορές πιπιλισε από δύο λεπτά την φορά ίσα που κατέβηκε το γάλα και τν ξαναεπερνε ο ύπνος! Αυτό το άλμα μας ρήμαξε τρώει και σε μισή ώρα πρήζεται πάλι!!!!έκανα ένα μπάνιο στην μαμά μου που πήγα για να κρατήσει την μεγάλη και έβγαζα γάλα 15λεπτα και πρησμένο παρέμεινε αν την γλυτώσω θα είμαι τυχερή!

Κάναμε εμβόλιο 150γρ έβαλε είναι 7.200 και 69εκ

Πήρε το αντράκι! Ωραία! Τελευταίο εμβόλιο;

@Tweema εσύ που έχεις ξαναθηλασει δε μαλάκωσε κάποια στιγμή τελείως το στήθος;

Όλοι είναι με κοβιντ που δεν ανιχνεύεται στα ραπιντ τουλάχιστον οι δικοί είχαν συμπτώματα με αρνητικό ραπιντ κ θετικό μοριακό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Εγω αυτο δεν το παρατηρησα ποτέ 🤣🤣μόνο τα μπροστά βλεπω. 

Πως ειστε; δοκίμασε αλλο την φωνη του; 

Καλα είμαστε.. Ενώ είχε ηρεμήσει το βράδυ για 2 3 μέρες τώρα πάλι τα ίδια.. Εχθές έκλαιγε δεν ήρεμουσε ούτε με στήθος ούτε αγκαλιά.. Έβαζα τα δάχτυλα μου και μου τα δάγκωνε με μανία ενώ κοιμόταν. Τον ξύπνησα του έδωσα ντεπονακι και κοιμήθηκε μετά δίπλα μου καλύτερα μπορώ να πω.. Δεν έχω καταλάβει ακόμα αν είναι η φωνή του ή όντως αλλεργικό. Πάντως εχθές δε το έκανε στον ύπνο του.. Μόνο στον ξύπνιο και αυτό όχι σε κάθε γέλιο και κλάμα.. Θα δούμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Πήρε το αντράκι! Ωραία! Τελευταίο εμβόλιο;

@Tweema εσύ που έχεις ξαναθηλασει δε μαλάκωσε κάποια στιγμή τελείως το στήθος;

Όλοι είναι με κοβιντ που δεν ανιχνεύεται στα ραπιντ τουλάχιστον οι δικοί είχαν συμπτώματα με αρνητικό ραπιντ κ θετικό μοριακό. 

Ναι τελευταίο αλλά ενδέχεται σε δύο μήνες που θέλει να μας δεί προληπτικά να κάνουμε το bexcero!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Ναι τελευταίο αλλά ενδέχεται σε δύο μήνες που θέλει να μας δεί προληπτικά να κάνουμε το bexcero!

εμείς αύριο εχουμε το επαναληπτικό πνευμονιοκοκου.Πότε σταματάνε να γίνονται τ εμβόλια κάθε μήνα; Επίσης Ποιο είναι το εμβόλιο π αναφέρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

πείτε μου λίγο που κάνετε με μπανακι τα μωρά σας ,τώρα που έχουν μεγαλώσει; κάτι ασφαλές και εύκολο;

Εγω τον κάνω σε αυτό ακόμα αλλά τώρα που θα κάθεται καλά στον ποπο θα βγάλω το στήριγμα. Τα εμβόλια σταματούν στον 7ο με την 3η δοση του πνευμονιοκοκκου. 

20210929_143207.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

πείτε μου λίγο που κάνετε με μπανακι τα μωρά σας ,τώρα που έχουν μεγαλώσει; κάτι ασφαλές και εύκολο;

Εγώ μέσα στο μπανακι του και έχω μια βάση μέσα πλαστική που κάθεται ημιξαπλωτος.. Από τα jumbo την είχα πάρει. 

Εμβόλια εγώ έχω κάνει ως τώρα 2 hexion 2 prevenar και αυτόν τον μήνα θα κάνουμε άλλο ένα hexion. Μετά θα κάνουμε όταν πάει 1 και κάτι. Το εμβόλιο που ανέφερε είναι  της μηνιγγίτιδας αν το κάνεις πριν το έτος είναι 3 δώσεις αν το κάνεις κάπου στα 2 χρόνια είναι 2. Ο γιατρός μας είπε αν δεν πάει παιδικό και δεν έρχεται σε επαφή με μικρά παιδάκια κάτω του νηπιου να μην το κάνουμε ακόμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Πήρε το αντράκι! Ωραία! Τελευταίο εμβόλιο;

@Tweema εσύ που έχεις ξαναθηλασει δε μαλάκωσε κάποια στιγμή τελείως το στήθος;

Όλοι είναι με κοβιντ που δεν ανιχνεύεται στα ραπιντ τουλάχιστον οι δικοί είχαν συμπτώματα με αρνητικό ραπιντ κ θετικό μοριακό. 

Μαλακωσε μετα το 6μηνο δεν θυμάμαι ποτε ακριβως,περνουσε ομως τις φάσεις του. Μεχρι τα 2 ετη ειχα έντονο αντανακλαστικο καθόδου. 

Εγωω όσους ξερω ενω εχουν συμπτωματα τα τεστ 1η μερα βγαινουν αρνητικά, οσοι έκαναν κ επομενη βγήκαν θετικά σε ολους κ τα μοριακα εννοείται. 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Καλα είμαστε.. Ενώ είχε ηρεμήσει το βράδυ για 2 3 μέρες τώρα πάλι τα ίδια.. Εχθές έκλαιγε δεν ήρεμουσε ούτε με στήθος ούτε αγκαλιά.. Έβαζα τα δάχτυλα μου και μου τα δάγκωνε με μανία ενώ κοιμόταν. Τον ξύπνησα του έδωσα ντεπονακι και κοιμήθηκε μετά δίπλα μου καλύτερα μπορώ να πω.. Δεν έχω καταλάβει ακόμα αν είναι η φωνή του ή όντως αλλεργικό. Πάντως εχθές δε το έκανε στον ύπνο του.. Μόνο στον ξύπνιο και αυτό όχι σε κάθε γέλιο και κλάμα.. Θα δούμε... 

Τα ουλα φαίνεται τον πονάνε πολυ. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Προσπαθώ εδώ και 2 ώρες περίπου να κοιμησω την μικρή 🙄🙄🙄 πάνω που κοιμάται, ξυπνάει κ φτου κ από την αρχή!! Έχει λίγες μυξες από εχθές κ την ταλαιπωρούν..

Αχ αυτός ο κοβιντ!!! Κ εγώ ξέρω πολλούς που έχουν αλλά το κυριότερο είναι ότι παρεξηγήθηκα με μια φίλη μου χθες που με κάλεσε στο σπίτι της κ της είπα ότι θέλω να πάω αλλά είμαι λίγο διστακτική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki 16 είπε:

εμείς αύριο εχουμε το επαναληπτικό πνευμονιοκοκου.Πότε σταματάνε να γίνονται τ εμβόλια κάθε μήνα; Επίσης Ποιο είναι το εμβόλιο π αναφέρεις;

Κορίτσι μου καταρχήν χρόνια σου πολλά να είσαι πάντα γερή! Ξέχασα να ευχηθω συγνώμη!!!  Το bexcero είναι την μηνιγγίτιδας β και όπως είπες η @Clairy.όταν δεν έρχονται σε επαφή με παιδάκια το κάνουν μετά τα 2 όπως η κόρη μου το έκανε στα 2 αλλά επειδή η ίδια πηγαινει παιδικό ο μικρός θα το κάνει νωρίτερα! Εμείς σταματήσαμε το κάθε μήνα εμβόλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Προσπαθώ εδώ και 2 ώρες περίπου να κοιμησω την μικρή 🙄🙄🙄 πάνω που κοιμάται, ξυπνάει κ φτου κ από την αρχή!! Έχει λίγες μυξες από εχθές κ την ταλαιπωρούν..

Αχ αυτός ο κοβιντ!!! Κ εγώ ξέρω πολλούς που έχουν αλλά το κυριότερο είναι ότι παρεξηγήθηκα με μια φίλη μου χθες που με κάλεσε στο σπίτι της κ της είπα ότι θέλω να πάω αλλά είμαι λίγο διστακτική!

Κριμα... Μονο αυτο εχω να πω... Που μας εχουν φτασει! 

Την επομενη εβδ εχει ο γιος μου γενεθλια. Πρέπει να περιοριστουμε αλλα κ αυτος ζηταει. Μιλαμε αρκετα αυτες τις μερες θα συμβιβαστει με λιγα ατομα αλλα θα ζητήσουμε οποιος εχει συμπτωματα να μην έρθει κ επισης οποίος ερθει να κανει τεστ πληρωμενο απο εμας. Το ιδιο θα κάνουμε κ εμεις. Κ ο λογος που το σκεφτήκαμε ειναι γιατι φοβουνται οι περισσότεροι παρα πολυ, δεν θελω να ειμαστε η αιτία να νοσησει καποιος  δεν θα αισθάνομαι εγω μεσα μου καλα. Θα καλέσουμε οσο το δυνατόν λιγότερα ατομα αλλα πραγματικά με στεναχωρεί κ με εξοργιζει πλέον αυτη η κατάσταση. Εχω ποσα ατομα γυρω μου με κοβιντ κ ο εοδυ εχει δωσει διαφορετικές οδηγιες στους ανεμβολιαστους.. Επίσης ξέρει καποια να μου πει γιατι 3 νοσησαντες της τελευταίας εβδ πηραν διαφορετική διάρκεια πιστοποιητικου νοσησης; 3 ανεμβολιαστοι ο 1ος 2 μήνες, ο 2ος 3 μήνες κ ο 3ος 6 μηνες... Τι φαση;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κριμα... Μονο αυτο εχω να πω... Που μας εχουν φτασει! 

Την επομενη εβδ εχει ο γιος μου γενεθλια. Πρέπει να περιοριστουμε αλλα κ αυτος ζηταει. Μιλαμε αρκετα αυτες τις μερες θα συμβιβαστει με λιγα ατομα αλλα θα ζητήσουμε οποιος εχει συμπτωματα να μην έρθει κ επισης οποίος ερθει να κανει τεστ πληρωμενο απο εμας. Το ιδιο θα κάνουμε κ εμεις. Κ ο λογος που το σκεφτήκαμε ειναι γιατι φοβουνται οι περισσότεροι παρα πολυ, δεν θελω να ειμαστε η αιτία να νοσησει καποιος  δεν θα αισθάνομαι εγω μεσα μου καλα. Θα καλέσουμε οσο το δυνατόν λιγότερα ατομα αλλα πραγματικά με στεναχωρεί κ με εξοργιζει πλέον αυτη η κατάσταση. Εχω ποσα ατομα γυρω μου με κοβιντ κ ο εοδυ εχει δωσει διαφορετικές οδηγιες στους ανεμβολιαστους.. Επίσης ξέρει καποια να μου πει γιατι 3 νοσησαντες της τελευταίας εβδ πηραν διαφορετική διάρκεια πιστοποιητικου νοσησης; 3 ανεμβολιαστοι ο 1ος 2 μήνες, ο 2ος 3 μήνες κ ο 3ος 6 μηνες... Τι φαση;;; 

Πάει ανάλογα την ομορφιά 😂😂😂

Πραγματικά δεν ξέρω.. 

Απαράδεκτοι όσοι νευριαζουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κριμα... Μονο αυτο εχω να πω... Που μας εχουν φτασει! 

Την επομενη εβδ εχει ο γιος μου γενεθλια. Πρέπει να περιοριστουμε αλλα κ αυτος ζηταει. Μιλαμε αρκετα αυτες τις μερες θα συμβιβαστει με λιγα ατομα αλλα θα ζητήσουμε οποιος εχει συμπτωματα να μην έρθει κ επισης οποίος ερθει να κανει τεστ πληρωμενο απο εμας. Το ιδιο θα κάνουμε κ εμεις. Κ ο λογος που το σκεφτήκαμε ειναι γιατι φοβουνται οι περισσότεροι παρα πολυ, δεν θελω να ειμαστε η αιτία να νοσησει καποιος  δεν θα αισθάνομαι εγω μεσα μου καλα. Θα καλέσουμε οσο το δυνατόν λιγότερα ατομα αλλα πραγματικά με στεναχωρεί κ με εξοργιζει πλέον αυτη η κατάσταση. Εχω ποσα ατομα γυρω μου με κοβιντ κ ο εοδυ εχει δωσει διαφορετικές οδηγιες στους ανεμβολιαστους.. Επίσης ξέρει καποια να μου πει γιατι 3 νοσησαντες της τελευταίας εβδ πηραν διαφορετική διάρκεια πιστοποιητικου νοσησης; 3 ανεμβολιαστοι ο 1ος 2 μήνες, ο 2ος 3 μήνες κ ο 3ος 6 μηνες... Τι φαση;;; 

Δε ξέρω τι γίνεται με τον εοδυ!! Νομίζω ότι είναι στην κρίση του υπαλλήλου...δε ξέρω τι να σκεφτώ πια!! Πώς μας έχουν κάνει έτσι....εν τω μεταξύ, η συγκεκριμένη φίλη μου φοβόταν πάρα πολύ το τελευταίο διάστημα γιατί δεν έχει κάνει εμβόλιο και μου κάνει πραγματικά εντύπωση η αντίδραση της! Κυρίως γιατί ανταλλάξαμε δώρα με νονους πριν τις γιορτές..ότι δλδ εκεί πήγαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

πείτε μου λίγο που κάνετε με μπανακι τα μωρά σας ,τώρα που έχουν μεγαλώσει; κάτι ασφαλές και εύκολο;

Και απαντάω στα χθεσινά εμείς τελειώσαμε από εμβόλια κάναμε 3δοσεις infanrix 2δοσεις prevenar13 και 2δοσεις rotarix

Μπάνιο τώρα που κάθεται σταθερά και καλά τον κάνω μέσα σε μια λεκάνη και στην αρχή τον έχω ξαπλωμένο σε ένα σφουγγάρι από αυτά για την μπανιέρα και μετά κάθεται και παίζει με τα νερά και εγώ πλένω πλατουλα και ποπό

IMG_20211226_111424.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω καλημέρα κορίτσια μου πως είστε? Εμείς μαρτυρικό το βράδυ και πάλι έκανε και λίγα δέκατα από το εμβόλιο και ξύπνησε πάρα πολλές φορές και αργούσε να κοιμηθεί μετά αφήστε δράμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και συνεχίζω καλημέρα κορίτσια μου πως είστε? Εμείς μαρτυρικό το βράδυ και πάλι έκανε και λίγα δέκατα από το εμβόλιο και ξύπνησε πάρα πολλές φορές και αργούσε να κοιμηθεί μετά αφήστε δράμα!!!!

Και για εμας μαρτυρικό βράδυ... Τον είχα δίπλα μου μετά από κάποια στιγμή και όλο έψαχνε στήθος..επίσης το πρωί που ετοιμαζόταν ο άντρας μου με πήρε πάλι ο ύπνος και ήρθε να με χαιρετήσει και ο μικρός είχε πάει ανάποδα στο κραβατι.. Φωνάζει νον στοπ 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Και για εμας μαρτυρικό βράδυ... Τον είχα δίπλα μου μετά από κάποια στιγμή και όλο έψαχνε στήθος..επίσης το πρωί που ετοιμαζόταν ο άντρας μου με πήρε πάλι ο ύπνος και ήρθε να με χαιρετήσει και ο μικρός είχε πάει ανάποδα στο κραβατι.. Φωνάζει νον στοπ 😂😂

Και εμάς φωνάζει πολύ ο μικρός επίσης μας χτυπάει πολύ το έχει βρει παιχνίδι,μας αγκαλιάζει κιόλας και έρχεται στο μάγουλο και ανοίγει στομα όχι όμως αυτό που κάνουν να σε φάνε σαν να θέλει να δώσει φιλί ένα πράγμα! Και εννοείται κάνει όλο παλαμάκια ειδικά αν ακούσει την λέξη μπράβο το έχει συνδυάσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και εμάς φωνάζει πολύ ο μικρός επίσης μας χτυπάει πολύ το έχει βρει παιχνίδι,μας αγκαλιάζει κιόλας και έρχεται στο μάγουλο και ανοίγει στομα όχι όμως αυτό που κάνουν να σε φάνε σαν να θέλει να δώσει φιλί ένα πράγμα! Και εννοείται κάνει όλο παλαμάκια ειδικά αν ακούσει την λέξη μπράβο το έχει συνδυάσει!!!!

Και μένα με χτυπάει αλλά όχι επίτηδες του φεύγει το χέρι.. Παλαμάκια κάνει με κλειστά χέρια 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@Smurf88 δε θεωρώ ότι έκανες κάτι λάθος για να παρεξηγηθεί κάποιος! Με τον χαμο που γίνεται είναι δικαίωμα μας το να φοβόμαστε κ να θέλουμε να προστατέψουμε τα μωράκια μας! 

@Tweema μπράβο σας για τα τέστ, καλή ιδέα! Στεναχωριέμαι τόσο για τα μικράκια που ζουν δυο χρόνια τώρα αυτό το πραγμα που δε λέει να τελειώσει! 

@Clairy. @Valxris αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!! Από τις 2 κ μετά ξυπνουσε ανά μια ώρα μέχρι τις 6:30 που δε σταματουσε τα κλάμα.... Πονούσε στα δόντια! Ποτε θα βγουν πιααα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Smurf88 δε θεωρώ ότι έκανες κάτι λάθος για να παρεξηγηθεί κάποιος! Με τον χαμο που γίνεται είναι δικαίωμα μας το να φοβόμαστε κ να θέλουμε να προστατέψουμε τα μωράκια μας! 

@Tweema μπράβο σας για τα τέστ, καλή ιδέα! Στεναχωριέμαι τόσο για τα μικράκια που ζουν δυο χρόνια τώρα αυτό το πραγμα που δε λέει να τελειώσει! 

@Clairy. @Valxris αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!! Από τις 2 κ μετά ξυπνουσε ανά μια ώρα μέχρι τις 6:30 που δε σταματουσε τα κλάμα.... Πονούσε στα δόντια! Ποτε θα βγουν πιααα;

Για τον δικό μου δεν ξέρω αν φταίνε τα δόντια ή έχει κολλήσει με το στήθος. Βέβαια τα πρωινά δεν ψάχνει τόσο.. Καθόλου θα έλεγα. Εγώ πρέπει να τον βάλω.. Προχθές που του έδωσα ντεπονακι το βράδυ κοιμήθηκε βέβαια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Πώς είστε? 

Εμενα έχει λίγες μέρες που το βράδυ θέλει να γυρνάει μπρούμυτα να κοιμάται !! Δεν τον αφήνω κ έχουμε όλο το βράδυ αυτό !! Έχει ξεκινήσει ένα καινούργιο όταν είναι μπρούμυτα κ παίζει κάθεται λίγο στα γόνατα κ τουμπαρει προσοαθονττας να προχωρήσει στο πλάι 🤣🤣 !

Μπάνιο τον κάνω ακόμα ξαπλωτο . 

Εμένα δεν μ έχει πει ακόμα να τον βάζω να κάθεται ! Γενικά πως μπορούμε να τα βοηθήσουμε να κάθονται καλά χωρίς στιριξη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...