Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! 

Ξυπνησα με πονο στο στήθος, ευτυχώς έχω λάχανο κ πηρα κ νουροφεν... Κάπως υποχώρησε. Νομίζω είναι σε άλμα (23-26) κ βγάζει κ τα δυο πανω δόντια.. Σε κάποιες φάσεις θέλει συνέχεια στήθος 🧐 

@Love32 το κάγκελο για το κρεβάτι σας;

Για δευτερο δε σκέφτομαι καν (3πλα προφυλακτικα όταν κ αν 😂).... Γενικά τώρα που το σκέφτομαι είχα κ ευκολη συλληψη κ ευκολη εγκυμοσύνη αν εξαιρέσω το στομάχι αλλα δε θέλω άλλο παιδί.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Γεια σας κορίτσια! 

Ξυπνησα με πονο στο στήθος, ευτυχώς έχω λάχανο κ πηρα κ νουροφεν... Κάπως υποχώρησε. Νομίζω είναι σε άλμα (23-26) κ βγάζει κ τα δυο πανω δόντια.. Σε κάποιες φάσεις θέλει συνέχεια στήθος 🧐 

@Love32 το κάγκελο για το κρεβάτι σας;

Για δευτερο δε σκέφτομαι καν (3πλα προφυλακτικα όταν κ αν 😂).... Γενικά τώρα που το σκέφτομαι είχα κ ευκολη συλληψη κ ευκολη εγκυμοσύνη αν εξαιρέσω το στομάχι αλλα δε θέλω άλλο παιδί.... 

Nαι για το κρεβάτι μας! Γενικά δεν θες άλλο η προς το παρόν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

οπότε ενα δεύτερο Πάλι εξωσωματική και εσείς; Το σκέφτεσαι για σύντομα ;

Όχι σύντομα αλλά θα ήθελα σε 2 χρόνια να ξανά προσπαθούσα. Ναι με εξωσωματική κ η επόμενη προσπάθεια. Πρώτα ο Θεός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

Γενικά κορίτσια σας πήρε καιρό να αποκτήσετε τα παιδάκια σας ή είχατε εύκολες συλληψεις;

Εμεις στον 1ο μηνα προσπαθειών είχα βιοχημικη. Καπάκι στον επόμενο το έμβρυο δεν μεγάλωνε. Μετά άφησα 2 μήνες και στον 2ο μήνα προσπαθειών πιάσαμε τον μικρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Eγώ δόξα τον Θεό αποκτήσαμε με την 1η 2η προσπάθεια. 

@Μαριλου1 τι κάνεις? πώς είναι η μικρή? και εμείς προχθές είχαμε παιδίατρο. σταματήσαμε αποστείρωση (αν και εγώ του τα κάνω ακόμα) και τον αλλον μήνα ξεκινάμε φρούτα. Για δεύτερο και εγώ θέλω αλλά όχι ακόμα. Σε κανα χρόνο δύο @Diana_caterina εσείς πώς είστε η δουλειά? @PanB επίσης εμείς είμαστε κοντά κοντά και κάποια άλλα κορίτσια συγνώμη δεν θυμάμαι. .  

Όλα καλά! Εσείς; Πως τα πάτε; Έχει ξεκινήσει κ χώνει τις γροθιές με μανία στο στόμα κ τρίβει τα δόντια της. Τα βράδια θα ξυπνήσει ή μια ή δύο φορές αλλά κοιμάται εύκολα μετά! Κ όλο γελάει! Ειδικά με τα σκυλιά, τα λατρεύει!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Nαι για το κρεβάτι μας! Γενικά δεν θες άλλο η προς το παρόν?

Γενικά δε θέλω άλλο... Βέβαια είμαι λίγο απροβλεπτη γιατί κ πριν μείνω έγκυος, που έγινε εντελώς συνειδητά δεν ήθελα παιδιά 😛 

Κουνια δε χωράει στο δωμάτιο σας, ε; όπως κ μας.... Το κάγκελο κάνει για όλα τα κρεβάτια άραγε; πρέπει κ εμείς να αγοράσουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τα παιχνίδια δεν τα πλένω καθόλου αν πέσει κάτι κάτω και είναι σε στυλ μασητικου ή έτσι πλαστικο ή σιλικόνη το κάνω με ένα μωρομαντηλο! @Tweema αχ πόσο δίκιο καμία σχέση πρώτο με δεύτερο παιδί!!!

Εγωω θεωρώ πως έκλεισα στα δύο παιδιά γερά να είναι και ας είμαι 24 δεν το σκέφτομαι είχα δύο εγκυμοσύνες με συσπάσεις από τον 3ο μήνα μέχρι που γέννησα έναν τράχηλο ο οποίος αδυνατούσε να υποστηρίξει εγκυμοσύνη την πρώτη φορά είχα 6χιλ τράχηλο την 34η και έμεινα ένα μήνα νοσοκομείο+ξάπλα και στην δεύτερη έκανα και περίδεση οπότε μου ξεκαθάρισε ο γιατρός ότι σε περίπτωση τρίτης εγκυμοσύνης θ χρειαστεί περίδεση από την αρχή και πολύ προσοχή πράγμα που με δύο παιδιά και χωρίς βοηθεια είναι αδύνατο! Δεν πηραζει γέροι να είμαστε και εμείς και τα παιδιά μας! 

Ηθελα δεύτερο από όταν η μικρή μου ήταν 6μ ο άντρας μου ούτε να το ακούσει δεν ήθελε χαχαχα την πιάσαμε με τον δεύτερο μήνα προσπάθειας! Τελικά είχαμε πει να ξεκινήσουμε για δεύτερο τον Δεκέμβρη του 20 που θα έκλεινε τα 2 η κόρη μου αλλά τελικά μας την έσκασε κανονικά ο μικρός με 1 επαφή με προφυλαξη(έσπασε) και είπαμε ότι γίνει τελικά έγινε αγορακι χαχαχαχα 24Σεπτεμβριου ήταν η τελευταία μου περίοδος έχουν 2.5 χρόνια διαφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαντώ ότι θυμάμαι συγνώμη που δεν ταγκαρω εμένα κάθε βράδυ καταλήγει στο κρεβάτι και είναι κάτι που δεν μου πολυαρεσει γιατί λαγοκοιμαμαι αλλά δεν γίνεται και αλλιώς γιατί ξυπνάει συνεχειααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πολύ ωραία μέρα κι εδώ σήμερα, περπατήσαμε πολύ. @vasiliki 16 @Love32 εγώ έμεινα εύκολα έγκυος αλλά ξέρω αρκετές κοπέλες που έκαναν το πρώτο με εξωσωματική και μετά έμειναν πολύ εύκολα στο δεύτερο οπότε μπορείτε να έχετε ελεύθερες επαφές χωρίς να το σκέφτεστε και ποτέ δεν ξέρεις. Εμείς θέλαμε 2 εξ αρχής αλλά λόγω δύσκολης εγκυμοσύνης δεν ξέρω τι θα κάνουμε, τώρα στα κοντά σίγουρα τίποτα πάντως 😝 @Mommy to be εγώ όταν δεν είναι τελείως τιγκαρισμενο το πλυντήριο χώνω και κάνα υφασμάτινο παιχνίδι 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Γενικά δε θέλω άλλο... Βέβαια είμαι λίγο απροβλεπτη γιατί κ πριν μείνω έγκυος, που έγινε εντελώς συνειδητά δεν ήθελα παιδιά 😛 

Κουνια δε χωράει στο δωμάτιο σας, ε; όπως κ μας.... Το κάγκελο κάνει για όλα τα κρεβάτια άραγε; πρέπει κ εμείς να αγοράσουμε. 

Χαχα ! Από τι διάβασα σχόλια ναι κάνει για όλα ! Δεν χωράει κούνια όχι στο δωμάτιο μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Χαχα ! Από τι διάβασα σχόλια ναι κάνει για όλα ! Δεν χωράει κούνια όχι στο δωμάτιο μας. 

Θα το κοιτάξω γιατί εμείς θα παρουμε κ για την κούνια-κρεβατι κάγκελο. Μήπως αγοράζαμε μόνο ένα. Εγώ το λίκνο το αφήνω ακόμα γιατί με κρατάει μην πέσω κάτω το βράδυ 😂 

Κορίτσια εγώ δεν τα πλένω τα παιχνίδια. Μόνο αν πεσουν στον δρόμο ή κάπου εκτός σπιτιού. Μόνο τα μασητικά πλενω με βρεφικο απορρυπαντικό πιατων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η σύλληψη έγινε πολύ εύκολα...έχω σταθερό κύκλο...οπότε πέτυχα την γόνιμη κατευθείαν...με μια επαφη ..μάλλον ήταν να συμβεί..😇την συνέχεια την ανέφερα παραπάνω😏🤔 ..εγω τα παιχνίδια τα βάζω πλυντήριο κάθε 15 και τα υπόλοιπα που δεν μπαίνουν..με πανακι και βρεφικό υγρό πιάτων..τα μασητικά τα αποστειρωνω..αλλά δεν τα θελει και πολύ..προτιμάει να βάζει τα χέρια του η τα παιχνίδια..έχουμε σκεφτεί γενικά και την ανάδοχη ...η και την υιοθεσία ως προοπτική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Η σύλληψη έγινε πολύ εύκολα...έχω σταθερό κύκλο...οπότε πέτυχα την γόνιμη κατευθείαν...με μια επαφη ..μάλλον ήταν να συμβεί..😇την συνέχεια την ανέφερα παραπάνω😏🤔 ..εγω τα παιχνίδια τα βάζω πλυντήριο κάθε 15 και τα υπόλοιπα που δεν μπαίνουν..με πανακι και βρεφικό υγρό πιάτων..τα μασητικά τα αποστειρωνω..αλλά δεν τα θελει και πολύ..προτιμάει να βάζει τα χέρια του η τα παιχνίδια..έχουμε σκεφτεί γενικά και την ανάδοχη ...η και την υιοθεσία ως προοπτική..

Εμείς έχουμε την κούνια στο δωμάτιο..λίκνο δεν αγοράσαμε ...πιάνει αρκετό χώρο γιατί είναι μεγάλη..νομίζω θα με βόλευε καλύτερα το λικνο..στο 80 %των περιπτώσεων ο μικρός κοιμάται εκεί...εδώ και δύο μέρες καταφέρνω και τον αφήνω πάλι στην κούνια...😇😇ελπίζω να συνεχίσει έτσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Με δύο εγκυμοσύνες απολύτως φυσιολογικο. Εσύ που έχεις δύο παιδάκια ,Ποια θεωρείς ιδανική διαφορα μεταξύ τους; 

Εγώ έμεινα έγκυος λίγο πριν γίνει η κόρη μου 2. Σίγουρα δεν θα το έκανα νωρίτερα, εγώ ήθελα να περιμένω λίγο ακόμα, ο άντρας μου έλεγε να το αφήσουμε έτσι και όποτε έρθει.. 

Έχουν 2.5 χρόνια διαφορά.. Νομίζω είναι καλά γτ μπορώ να συνεννοηθώ κάπως με τη "μεγάλη" 😁

στις πριν 5 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Εντάξει μετά το δεύτερο και εγώ θα το σκεφτόμουν. 

Κορίτσια εγώ πάλι απίστευτα χάλια βράδυ.. Ούτε μωρό έτσι. Υπέκυψα και τον πήρα πάλι κρεβάτι. 

Εσείς κορίτσια που εχετε θηλάσει σας έχει συμβεί να σας κάνει πιπίλα όλο το βράδυ;; αν ναι έφτιαξε;; 

Ο μπέμπης ακόμα δεν το έχει κάνει, η κόρη μου περνούσε φάσεις ναι.. Περνούσε όμως, μην σε παίρνει από κάτω! 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς σήμερα έχουμε τελικά παιδίατρο,θα πάμε κ μια βόλτα γτ έχει τέλειο καιρό! Από κρούσματα κ εδώ γίνεται χαμός αλλά ευτυχώς ακόμα δεν έχει κάποιος κοντινός. Πόσο καιρό μετά το πρώτο σας παιδί θελήσατε κ δεύτερο; Γτ εγώ ακόμα ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω!!! 🤭🤭🤭

Καλά μόνο εδώ βρέχει;

Είναι νωρίς ακόμα 🤣

στις πριν 4 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Το πρωί περνάει και 4ωρο χωρίς να θέλει στήθος.. Δεν είναι καθόλου απαιτητικός τα πρωινά. Όλο γελάει. 

Σήμερα είναι 25 και 6 τελειώνει το άλμα ή έχουμε μια εβδομάδα ακόμα; μπερδεύομαι.. 

Εγώ τα παιχνίδια μόνο αν έχει πέσει έξω στο δρόμο τα πλένω.. 

Κι εγώ δεν τα πλένω και πολύ συχνά, μόνο έτσι.. Πραγματικά καμία σχέση το 1ο με το 2ο..το 2ο μεγαλωνει στον αυτόματο 

στις πριν 2 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Γενικά κορίτσια σας πήρε καιρό να αποκτήσετε τα παιδάκια σας ή είχατε εύκολες συλληψεις;

Εγώ και τα 2 τα έπιασα με την 3η 🤣 δεν μετρησαμε μέρες βέβαια ποτέ 🤔

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Γενικά δε θέλω άλλο... Βέβαια είμαι λίγο απροβλεπτη γιατί κ πριν μείνω έγκυος, που έγινε εντελώς συνειδητά δεν ήθελα παιδιά 😛 

Κουνια δε χωράει στο δωμάτιο σας, ε; όπως κ μας.... Το κάγκελο κάνει για όλα τα κρεβάτια άραγε; πρέπει κ εμείς να αγοράσουμε. 

Κάνει για όλα, μπαίνει και δένει κάτω απ το στρώμα 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Η σύλληψη έγινε πολύ εύκολα...έχω σταθερό κύκλο...οπότε πέτυχα την γόνιμη κατευθείαν...με μια επαφη ..μάλλον ήταν να συμβεί..😇την συνέχεια την ανέφερα παραπάνω😏🤔 ..εγω τα παιχνίδια τα βάζω πλυντήριο κάθε 15 και τα υπόλοιπα που δεν μπαίνουν..με πανακι και βρεφικό υγρό πιάτων..τα μασητικά τα αποστειρωνω..αλλά δεν τα θελει και πολύ..προτιμάει να βάζει τα χέρια του η τα παιχνίδια..έχουμε σκεφτεί γενικά και την ανάδοχη ...η και την υιοθεσία ως προοπτική..

Ανάδοχη; ουαου! Είναι εύκολη διαδικασία εδω στην Ελλάδα; πρώτη φορά το ακούω για εδώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lenaki92 είπε:

Eγώ δόξα τον Θεό αποκτήσαμε με την 1η 2η προσπάθεια. 

@Μαριλου1 τι κάνεις? πώς είναι η μικρή? και εμείς προχθές είχαμε παιδίατρο. σταματήσαμε αποστείρωση (αν και εγώ του τα κάνω ακόμα) και τον αλλον μήνα ξεκινάμε φρούτα. Για δεύτερο και εγώ θέλω αλλά όχι ακόμα. Σε κανα χρόνο δύο @Diana_caterina εσείς πώς είστε η δουλειά? @PanB επίσης εμείς είμαστε κοντά κοντά και κάποια άλλα κορίτσια συγνώμη δεν θυμάμαι. .  

Πόσο είστε και σταματήσατε Την αποστείρωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Όχι σύντομα αλλά θα ήθελα σε 2 χρόνια να ξανά προσπαθούσα. Ναι με εξωσωματική κ η επόμενη προσπάθεια. Πρώτα ο Θεός.

Και εμείς το ίδιο!! εμείς για δίδυμα πηγαίναμε αλλά προχωρησε μόνο το ενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Όχι σύντομα αλλά θα ήθελα σε 2 χρόνια να ξανά προσπαθούσα. Ναι με εξωσωματική κ η επόμενη προσπάθεια. Πρώτα ο Θεός.

είχες επιτυχία Την πρώτη προσπάθεια;εγώ ναι και έτσι ελπίζω και την επόμενη φορά. πάντως ήμουν αρκετά χαρούμενη Στην ολη διαδικασία και δε μου φάνηκε καθόλου ψυχοφθορα όπως ακούω συνήθως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Εμεις στον 1ο μηνα προσπαθειών είχα βιοχημικη. Καπάκι στον επόμενο το έμβρυο δεν μεγάλωνε. Μετά άφησα 2 μήνες και στον 2ο μήνα προσπαθειών πιάσαμε τον μικρό. 

αλλά κάθε μήνα είχες και σύλληψη ε;; εντυπωσιακό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Απαντώ ότι θυμάμαι συγνώμη που δεν ταγκαρω εμένα κάθε βράδυ καταλήγει στο κρεβάτι και είναι κάτι που δεν μου πολυαρεσει γιατί λαγοκοιμαμαι αλλά δεν γίνεται και αλλιώς γιατί ξυπνάει συνεχειααα

πλέον στη μέση της νύχτας και εγω στη μέση του κρεβατιού τη βάζω,οπότε Την καταλάβω ότι είναι ανήσυχη στο λίκνο της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε από παιδίατρο, με το που μπήκαμε στο ιατρείο άρχισε να κλαίει 😄 4 μηνών κ 7450 κ 67εκ. Θηρίο μου είπε ότι είναι! 🤭🤭🤭 

Εγώ με την πρώτη έμεινα έγκυος και για δεύτερο αν υπάρξει θα ήθελα να υιοθετήσουμε αλλά ο άντρας μου ακόμα δεν το συζητάει...την υιοθεσία γτ για δεύτερο μου είπε με το που γέννησα 😱😱😱

Όσο για παιχνίδια τα έπλυνα μια φορά όταν τα πήραμε κ από κει κ πέρα πλένω κάθε μέρα μόνο τα μασητικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

Πόσο είστε και σταματήσατε Την αποστείρωση;

Κλεισαμε προχθες τους 4 και μπηκαμε στους 5. Και εγώ μεχρι τον 6ο νομιζα ηταν η αποστείρωση και παραξενευτηκα αλλα λεει δεν εχει νοημα βάζει πλέον τα παντα στο στόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Γυρίσαμε από παιδίατρο, με το που μπήκαμε στο ιατρείο άρχισε να κλαίει 😄 4 μηνών κ 7450 κ 67εκ. Θηρίο μου είπε ότι είναι! 🤭🤭🤭 

Εγώ με την πρώτη έμεινα έγκυος και για δεύτερο αν υπάρξει θα ήθελα να υιοθετήσουμε αλλά ο άντρας μου ακόμα δεν το συζητάει...την υιοθεσία γτ για δεύτερο μου είπε με το που γέννησα 😱😱😱

Όσο για παιχνίδια τα έπλυνα μια φορά όταν τα πήραμε κ από κει κ πέρα πλένω κάθε μέρα μόνο τα μασητικά. 

Βρε μπραβοοο!! Εμενα ισα με την δικια σου και ειναι 7 κιλα και 64 πόντους κ μου λεει καλα ειναι πολυ μεγαλος φαντασου η δικια σου. Μπραβο κ της δινεις νομιζω δικο σου γαλα ε? 

Και εγώ παιχνίδια την 1η φορα που τα αγορασαμε. Αν ειναι μικρο παιχνιδακι μασητικο τα βαζω αποστειρωτη. Αν ειναι αρκουδακι θα τα πλένω μια τον μηνα. Τωρα του πηραμε 2 αρκουδακια. Αν πεσουν μεσα στο σπιτι που προσεχουμε κ δεν παταμε με παπούτσια δεν θεωρω σημαντικο να πλενονται συνεχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Γενικά κορίτσια σας πήρε καιρό να αποκτήσετε τα παιδάκια σας ή είχατε εύκολες συλληψεις;

Εγώ με την πρώτη!!Γι'αυτο είχα πάθει σοκ!!Είπαμε έτσι χαλαρά να κάνουμε ελεύθερα κ τσακ έμεινα!κ δεν το είχα πάρει απόφαση καλά καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Γυρίσαμε από παιδίατρο, με το που μπήκαμε στο ιατρείο άρχισε να κλαίει 😄 4 μηνών κ 7450 κ 67εκ. Θηρίο μου είπε ότι είναι! 🤭🤭🤭 

Εγώ με την πρώτη έμεινα έγκυος και για δεύτερο αν υπάρξει θα ήθελα να υιοθετήσουμε αλλά ο άντρας μου ακόμα δεν το συζητάει...την υιοθεσία γτ για δεύτερο μου είπε με το που γέννησα 😱😱😱

Όσο για παιχνίδια τα έπλυνα μια φορά όταν τα πήραμε κ από κει κ πέρα πλένω κάθε μέρα μόνο τα μασητικά. 

ποσο εύκολη είναι η διαδικασία της υιοθεσίας όμως;; φαντάζομαι χρονοβορα. μπράβο όμως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...