Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Με γεια να το ευχαριστηθεί ο μικρούλης.! Ειναι πολύ όμορφο 😍

Εγω ακομα δεν εχω καταληξει τι θα παρω απο πιατα, κουταλια, ποτηράκι. 

Ευχαριστούμε πολυυυ!Εγώ τα έχω όλα από την κόρη μου πήρα μόνο το πιάτο με βεντούζα!Αν πάει καλά το blw θα πάρω άλλο ένα! έχω 4κουταλια πλαστικά και 3σιλικονης και απλά μπολακια(ελπιζω να μην χρησιμοποιήσω τίποτα)δύο ποτηράκια μικρά ένα με σκληρό στόμιο και ένα με μαλακό αχρησιμοποίητα γιατί η κόρη μου έπινε από 5.5 μηνών νερό από κανονικό παγουρακι με καλαμακι αγόρασα 5-6 σαλιαρες αυτές που είναι μπροστά ύφασμα και πίσω νάιλον και παρήγγειλα 4 που είναι μόνο νάιλον με συλλέκτη φαγητού θα πάρω και ένα τραπεζομάντηλο με το μετρό 1×1 να το στρώσω κάτω από το καρεκλακι για να καθαρίζω εύκολα και ο Θεός βοηθός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Γεια σας κορίτσια!!! Η μικρή με έχει τεντώσει τις τελευταίες ημέρες...όλο το βράδυ κοιμάται και ξυπνάει κλαίγοντας, ηρεμεί μόνο με το στήθος και πάνω μου ή δίπλα μου!! Γύρω στις 4 ηρεμεί λίγο ..μάλλον περνάμε άλμα διαρκείας 😂😂 έχει επίσης 2 ημέρες που μπουκωσε με μυξουλες οπότε ήρθε και έδεσε το γλυκό! Ευτυχώς ηρέμησε η μεγάλη..

Όσες έχετε μεγάλα αδερφάκια, τους κάνατε της γρίπης; Χθες μου πρότεινε ο γιατρός να το κάνουμε στη μεγάλη για να προστατεύσουμε το μωρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Η μικρή με έχει τεντώσει τις τελευταίες ημέρες...όλο το βράδυ κοιμάται και ξυπνάει κλαίγοντας, ηρεμεί μόνο με το στήθος και πάνω μου ή δίπλα μου!! Γύρω στις 4 ηρεμεί λίγο ..μάλλον περνάμε άλμα διαρκείας 😂😂 έχει επίσης 2 ημέρες που μπουκωσε με μυξουλες οπότε ήρθε και έδεσε το γλυκό! Ευτυχώς ηρέμησε η μεγάλη..

Όσες έχετε μεγάλα αδερφάκια, τους κάνατε της γρίπης; Χθες μου πρότεινε ο γιατρός να το κάνουμε στη μεγάλη για να προστατεύσουμε το μωρό..

Ναι εγώ το έκανα το εμβόλιο της γρίπης στον μεγάλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Η μικρή με έχει τεντώσει τις τελευταίες ημέρες...όλο το βράδυ κοιμάται και ξυπνάει κλαίγοντας, ηρεμεί μόνο με το στήθος και πάνω μου ή δίπλα μου!! Γύρω στις 4 ηρεμεί λίγο ..μάλλον περνάμε άλμα διαρκείας 😂😂 έχει επίσης 2 ημέρες που μπουκωσε με μυξουλες οπότε ήρθε και έδεσε το γλυκό! Ευτυχώς ηρέμησε η μεγάλη..

Όσες έχετε μεγάλα αδερφάκια, τους κάνατε της γρίπης; Χθες μου πρότεινε ο γιατρός να το κάνουμε στη μεγάλη για να προστατεύσουμε το μωρό..

Στα ίδια και εμείς απορρω πως ξημερωσαμε....😴😔κοιμάται ξυπνάει κλάμα...δεν ξέρω τι του φταιει πια...δεν τρώει καλά;;δεν ξέρω....ήθελα να βάλω εγώ τα κλάματα από τον εκνευρισμό μου😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Εμείς σταθερό ξυπνημα ανά δυο ώρες όλο το βράδυ, μην τυχόν κ κοιμηθώ λιγάκι η κακομοίρα.... @Mommy to be πραγματικά κάποιες στιγμές θέλω κ εγώ να κλάψω φωνάζοντας ταυτόχρονα "ΝΥΣΤΑΖΩ". 

Χθες πηγαμε παιδίατρο... Έκανε το επαναληπτικό εμβόλιο, ευτυχώς το πηρε πολυ ήρεμα! Τον ζυγισε 7500 κιλά κ τον μέτρησε 67εκ. Μπορουμε να τον βάζουμε να κάθεται με υποστηριξη για αρχή εφόσον κάνει κ μόνος του την κίνηση για να κάτσει. Της είπα ότι θα ξεκινήσουμε στερεές με blw κ συμφώνησε. Η μόνη παρατήρηση της ήταν ότι ξεκινάμε όταν συμπληρώσει 180 μέρες κ δίνουμε πρωτα λαχανικά. Ευτυχώς μου τα είπε πολυ καλά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τώρα "ντρέπομαι" που θα πω πως εμένα ευτυχώς πια ξυπνάει μόνο μια φορά το βράδυ κ επιτέλους έχει ρυθμιστεί κ το στήθος μου με αυτό το πρόγραμμα! Βέβαια με αυτά που διαβάζω κοιτάω να χαρώ αυτά τα βράδια γτ ξέρω ότι δεν θα είναι έτσι για πάντα 🤭🤭🤭 κουράγιο βρε κορίτσια! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! Τώρα "ντρέπομαι" που θα πω πως εμένα ευτυχώς πια ξυπνάει μόνο μια φορά το βράδυ κ επιτέλους έχει ρυθμιστεί κ το στήθος μου με αυτό το πρόγραμμα! Βέβαια με αυτά που διαβάζω κοιτάω να χαρώ αυτά τα βράδια γτ ξέρω ότι δεν θα είναι έτσι για πάντα 🤭🤭🤭 κουράγιο βρε κορίτσια! 💕

Μπράβο σας...ας κοιμάται και καποιος..θυμάμαι και εσείς δεν κοιμοσασταν...εγώ πραγματικά δεν ξέρω τι του φτάνει....κρύωνει ...πονάει τον ενοχλεί το φωτάκι;;το άλμα ;;τα δοκίμασα όλα...αν δεν πάρει και αυτή τη φορά το αναμενόμενο βάρος θα της πώς να μας δώσει φόρμουλα.εστω ένα γεύμα το βραδυ...είναι και σύμβουλος θηλασμού η παιδίατρος...και δεν το συζητάει...αλλά αν είναι να υποφέρει ο μικρός.. και να μν αναπτύσσετε σωστα..δεν έχει νόημα ο θηλασμος...😔😏😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! Τώρα "ντρέπομαι" που θα πω πως εμένα ευτυχώς πια ξυπνάει μόνο μια φορά το βράδυ κ επιτέλους έχει ρυθμιστεί κ το στήθος μου με αυτό το πρόγραμμα! Βέβαια με αυτά που διαβάζω κοιτάω να χαρώ αυτά τα βράδια γτ ξέρω ότι δεν θα είναι έτσι για πάντα 🤭🤭🤭 κουράγιο βρε κορίτσια! 💕

Χαχαχα!!!! Γέλασα 😛 να το χαρείς, να το χαρείς! Βέβαια μπορεί να μην αλλάξει κ ποτε αυτό κ στο ευχομαι! Θεωρώ ότι είναι στο παιδί... Δηλαδή κ η  @PanB το έλεγε κ με αρκετές μαμάδες που έχω μιλήσει μου έχουν πει το ίδιο.... Οπότε αρχίζω να συμβιβάζομαι αλλά δε σταματάω να γκρινιάζω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Η μικρή με έχει τεντώσει τις τελευταίες ημέρες...όλο το βράδυ κοιμάται και ξυπνάει κλαίγοντας, ηρεμεί μόνο με το στήθος και πάνω μου ή δίπλα μου!! Γύρω στις 4 ηρεμεί λίγο ..μάλλον περνάμε άλμα διαρκείας 😂😂 έχει επίσης 2 ημέρες που μπουκωσε με μυξουλες οπότε ήρθε και έδεσε το γλυκό! Ευτυχώς ηρέμησε η μεγάλη..

Όσες έχετε μεγάλα αδερφάκια, τους κάνατε της γρίπης; Χθες μου πρότεινε ο γιατρός να το κάνουμε στη μεγάλη για να προστατεύσουμε το μωρό..

Καλημερα κοπελα μου...πως ειναι η μαμα σου; 

Το εμβολιο της γριπης δεν το εχουμε κανει ποτέ, ουτε θα το κανουμε. Δεν συμφωνω ουτε εγω, ουτε οι παιδιατροι μας. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα σε όλες! Εμείς σταθερό ξυπνημα ανά δυο ώρες όλο το βράδυ, μην τυχόν κ κοιμηθώ λιγάκι η κακομοίρα.... @Mommy to be πραγματικά κάποιες στιγμές θέλω κ εγώ να κλάψω φωνάζοντας ταυτόχρονα "ΝΥΣΤΑΖΩ". 

Χθες πηγαμε παιδίατρο... Έκανε το επαναληπτικό εμβόλιο, ευτυχώς το πηρε πολυ ήρεμα! Τον ζυγισε 7500 κιλά κ τον μέτρησε 67εκ. Μπορουμε να τον βάζουμε να κάθεται με υποστηριξη για αρχή εφόσον κάνει κ μόνος του την κίνηση για να κάτσει. Της είπα ότι θα ξεκινήσουμε στερεές με blw κ συμφώνησε. Η μόνη παρατήρηση της ήταν ότι ξεκινάμε όταν συμπληρώσει 180 μέρες κ δίνουμε πρωτα λαχανικά. Ευτυχώς μου τα είπε πολυ καλά 🤣

Καλημέρα!!  Χαχαχα καλα το παει😂

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! Τώρα "ντρέπομαι" που θα πω πως εμένα ευτυχώς πια ξυπνάει μόνο μια φορά το βράδυ κ επιτέλους έχει ρυθμιστεί κ το στήθος μου με αυτό το πρόγραμμα! Βέβαια με αυτά που διαβάζω κοιτάω να χαρώ αυτά τα βράδια γτ ξέρω ότι δεν θα είναι έτσι για πάντα 🤭🤭🤭 κουράγιο βρε κορίτσια! 💕

Είναι καλό να εισαι προετοιμασμενη για ολα αλλα μπορει κ να μην αλλαξει ποτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς είστε? 

Εμένα ο μικρούλης έχει ευχαριστηθεί πολύ το λάμα της fisher price που έχει και καθρέφτη!! Έχει πολύ πλάκα κοιτάζεται χαμογελάει κ μπορεί να κάτσει κ μπρούμυτα σαν μαξιλαράκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Εμείς συνεχίζουμε 4ο βραδυ ανησυχιας.. Μόλις καθισα κοιταξα ημερολογια, φωτογραφίες.. Ημερολογιακα ειναι στην 25η αλλα αν θυμάμαι καλα στην 22η εβδ εκανε 2 μερες απεργια κ στην 23η το ιδιο, συν καποια ανησυχια που ειχε, αν μπηκε μια εβδ νωριτερα στο αλμα θα πρέπει να ειναι στην 26η τωρα που ειναι κ η κορυφωση. Κ καπως ετσι μπορω να εξηγησω το πως ειναι μερα νύχτα 😂😂 μπορει να σας εκαψα λιγάκι, μην μου δίνετε σημασια. 

@nik_ol να σε ρωτήσω κατι.. Τα πιατακια θα τα παρεις απο bamboobamboo ή έχεις βρει κατι ελλαδα; οσον αφορα τα ξυπνηματα, θα σου αλλαξει σιγουρα καποια στιγμη!!! Μπορει να αργησει αλλα θα αλλαξει... Οταν θα ολοκληρωθεί η οδοντοφυια θα εχουμε να λεμε... Εσένα μπορει να κοιμαται 12ωρα.. Κ το πιστεύω αυτο.. Κ εγω στον γιο μου ειχα συνηθισει τα ξυπνηματα. Εδω η μικρη μου τα χαλασε που ενώ εκανε κατι ωραιους ύπνους μου τους χαλασε κ δεν ακομα δεν εχω προσαρμοστει. Καλυτερα να ηταν ετσι απο την αρχη, θα ειχα συνηθισει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Μπράβο σας...ας κοιμάται και καποιος..θυμάμαι και εσείς δεν κοιμοσασταν...εγώ πραγματικά δεν ξέρω τι του φτάνει....κρύωνει ...πονάει τον ενοχλεί το φωτάκι;;το άλμα ;;τα δοκίμασα όλα...αν δεν πάρει και αυτή τη φορά το αναμενόμενο βάρος θα της πώς να μας δώσει φόρμουλα.εστω ένα γεύμα το βραδυ...είναι και σύμβουλος θηλασμού η παιδίατρος...και δεν το συζητάει...αλλά αν είναι να υποφέρει ο μικρός.. και να μν αναπτύσσετε σωστα..δεν έχει νόημα ο θηλασμος...😔😏😔

Καλημέρα!!Συμφωνώ απόλυτα!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! Τώρα "ντρέπομαι" που θα πω πως εμένα ευτυχώς πια ξυπνάει μόνο μια φορά το βράδυ κ επιτέλους έχει ρυθμιστεί κ το στήθος μου με αυτό το πρόγραμμα! Βέβαια με αυτά που διαβάζω κοιτάω να χαρώ αυτά τα βράδια γτ ξέρω ότι δεν θα είναι έτσι για πάντα 🤭🤭🤭 κουράγιο βρε κορίτσια! 💕

Καλημέρα!!Να μην ντρέπεσαι καθόλου!😊😊Σημαίνει ότι μαζί με εσένα κοιμάται και ξεκουράζεται και το μωράκι σου!!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα!! Εμείς συνεχίζουμε 4ο βραδυ ανησυχιας.. Μόλις καθισα κοιταξα ημερολογια, φωτογραφίες.. Ημερολογιακα ειναι στην 25η αλλα αν θυμάμαι καλα στην 22η εβδ εκανε 2 μερες απεργια κ στην 23η το ιδιο, συν καποια ανησυχια που ειχε, αν μπηκε μια εβδ νωριτερα στο αλμα θα πρέπει να ειναι στην 26η τωρα που ειναι κ η κορυφωση. Κ καπως ετσι μπορω να εξηγησω το πως ειναι μερα νύχτα 😂😂 μπορει να σας εκαψα λιγάκι, μην μου δίνετε σημασια. 

@nik_ol να σε ρωτήσω κατι.. Τα πιατακια θα τα παρεις απο bamboobamboo ή έχεις βρει κατι ελλαδα; οσον αφορα τα ξυπνηματα, θα σου αλλαξει σιγουρα καποια στιγμη!!! Μπορει να αργησει αλλα θα αλλαξει... Οταν θα ολοκληρωθεί η οδοντοφυια θα εχουμε να λεμε... Εσένα μπορει να κοιμαται 12ωρα.. Κ το πιστεύω αυτο.. Κ εγω στον γιο μου ειχα συνηθισει τα ξυπνηματα. Εδω η μικρη μου τα χαλασε που ενώ εκανε κατι ωραιους ύπνους μου τους χαλασε κ δεν ακομα δεν εχω προσαρμοστει. Καλυτερα να ηταν ετσι απο την αρχη, θα ειχα συνηθισει..

Από bamboo bamboo θα τα παρω....  Δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα 

Εσυ από που σκέφτεσαι;

Λες να κοιμηθουμε ξανά κάποτε; 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Εμείς αρρωστησαμε πάλι 🙄🔫 η κόρη μου δλδ αλλά το βλέπω να έρχεται 😩

Περαστικά κοπελα μου!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Από bamboo bamboo θα τα παρω....  Δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα 

Εσυ από που σκέφτεσαι;

Λες να κοιμηθουμε ξανά κάποτε; 🤣

Φυσικα κ θα κοιμηθούμε!! Έχω βρει το babydonkey αλλα εχει σχεδον σε ολα ελλειψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Σας ψιλο διαβασα σήμερα αλλα δεν έγραψα 

@PanB περαστικα σας!!

Εγω απολαμβανω τις τελευταίες μέρες ως νοικοκυρα στο σπίτι 😂 

Της δινω της μικρης τα μασητικα για να ασχολείται και σιγα σιγα το βρισκει και τα φερνει στο στομα 

Παρα το μικρο μεγεθος την βολευουν στο πιασιμο ολα! Τσαντιζεται βέβαια γιαυτο κ την βοηιαω λιγο κ εγω 😂

IMG_20211127_140953.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια μόλις άνοιξα κάτι πιατάκια που μας είχαν πάρει.. Λένε ότι είναι από bamboo.. Ειναι καλα;; 

Screenshot_20211127_120244_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Καλα φαινονται αλλα να ξερεις ειναι παρα παρα πολυ εύθραυστα.. Θα καθυστερουσα παρα πολυ να δωσω τα συγκεκριμένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλα φαινονται αλλα να ξερεις ειναι παρα παρα πολυ εύθραυστα.. Θα καθυστερουσα παρα πολυ να δωσω τα συγκεκριμένα. 

Φαίνονται σκληρά.. Επειδή θα το χειρίζομαι εγώ λέω να ξεκινήσω με αυτό και βλέπω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλο ένα βράδυ χωρίς ύπνο 😂😂 με είχε συνηθίσει στα ωραίο αυτό το παιδάκι μου κ τώρα μου κακοφαινεται! Εύχομαι να επιστρέψει ξανά!!! Μόλις είδα και εγώ @Tweema τις εβδομάδες και είμαστε στην κορύφωση του άλματος 😭😭 κρατάτε γερά κορίτσια!!! Η μαμά μου είναι πολύ καλύτερα γιατί κάναμε αξονική και είναι καθαρά όλα τα υπόλοιπα όργανα!! Έχει από βδομάδα ραντεβού σε μαστολογο για να ορίσουμε το χειρουργείο. 

Πήρα πριν από 2 εβδομάδες πιατάκια από τα bamboo bamboo... Είναι φανταστικά!!! Μέχρι τη Δευτέρα έχει εκπτώσεις με 40% και λέω να πάρω κανένα ακόμα γιατί αξίζουν...τα πήρα από το γερμανικό site χωρίς έξοδα τελωνείου και ήταν εδώ σε 5 ημέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Φαίνονται σκληρά.. Επειδή θα το χειρίζομαι εγώ λέω να ξεκινήσω με αυτό και βλέπω.. 

Οπως νομίζεις εσυ😍

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Άλλο ένα βράδυ χωρίς ύπνο 😂😂 με είχε συνηθίσει στα ωραίο αυτό το παιδάκι μου κ τώρα μου κακοφαινεται! Εύχομαι να επιστρέψει ξανά!!! Μόλις είδα και εγώ @Tweema τις εβδομάδες και είμαστε στην κορύφωση του άλματος 😭😭 κρατάτε γερά κορίτσια!!! Η μαμά μου είναι πολύ καλύτερα γιατί κάναμε αξονική και είναι καθαρά όλα τα υπόλοιπα όργανα!! Έχει από βδομάδα ραντεβού σε μαστολογο για να ορίσουμε το χειρουργείο. 

Πήρα πριν από 2 εβδομάδες πιατάκια από τα bamboo bamboo... Είναι φανταστικά!!! Μέχρι τη Δευτέρα έχει εκπτώσεις με 40% και λέω να πάρω κανένα ακόμα γιατί αξίζουν...τα πήρα από το γερμανικό site χωρίς έξοδα τελωνείου και ήταν εδώ σε 5 ημέρες! 

Πολυ καλα νεα για την μανουλα. 

Τι να πω βρε κοριτσι μου δεν ξερω. Έχουν πολλα να περάσουν κ αυτα τα μικρακια.. Εμενα σημερα δεν σταματαει να κλαιει κ να την εχω αγκαλια παλι κλαίει. Ποναω η πλατη κ η μεση παλι.

 ειδα ενα πιατο ενα μπολ κ κουτάλι αλα black friday κοστιζουν το ιδιο με το σετ. Γιατί εμενα μου φαινεται οτι ετσι δεν υπαρχει εκπτωση.. Ενα σετ με τα μεταφορικα παει στα 50€..ειδα το babydonkey που ειναι ελλαδα αλλα δεν εχω καταφερει να δω ποσο παει ολο το πακετο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Σας ψιλο διαβασα σήμερα αλλα δεν έγραψα 

@PanB περαστικα σας!!

Εγω απολαμβανω τις τελευταίες μέρες ως νοικοκυρα στο σπίτι 😂 

Της δινω της μικρης τα μασητικα για να ασχολείται και σιγα σιγα το βρισκει και τα φερνει στο στομα 

Παρα το μικρο μεγεθος την βολευουν στο πιασιμο ολα! Τσαντιζεται βέβαια γιαυτο κ την βοηιαω λιγο κ εγω 😂

IMG_20211127_140953.jpg

Το χειλάκια τέλεια ❤️

@Tweema θα δω τι θα κανω με έβαλες σε σκέψεις 😂😂

@Smurf88 να είναι αισιόδοξη η μαμα σου μόνο αυτό χρειάζεται. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσες ενδιαφερεστε να πάρετε απο bamboobamboo... 

Μπείτε σε αυτο το σαιτ

https://www.littlehandsblw.com/shop/

Αν πατησετε μεσα απο το σαιτ το λινκ για bamboo υπαρχει 10% επιπλέον εκπτωση στο checkout κ για να μην υπαρχουν μεταφορικά η παραγγελία πρεπει να ειναι πανω απο 49€...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...