Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και του χρόνου με υγεία κορίτσι μου!!!!🙏 Γράμμα εμείς πιο μετά αν και μόνο με το δώρο γενεθλίων που είναι 19 Δεκεμβρίου δεν σωζόμαστε αγγίζει τα 120€ χωρια 2 τούρτες που θέλει να κάνει μια σπίτι και μια σχολείο χαχαχαχ βέβαια ο μπαμπάς επιμένει ότι θα πάρει και τα Χριστούγεννα

Τι θέλει καλέ 120ε;😂 ε ας πάρει κάτι συμβολικό τα χριστουγεννα 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Από κάποιο σημείο και μετά πάει στον αυτόματο 😂

Εχει 2 μέρες να ζητήσει 🤐 και έχει αρκετό καιρό που θηλαζε για 5 δευτερόλεπτα μια φορά τη μέρα πριν τον ύπνο και αν.. Ισως και κάθε 2 μέρες.. Την κοιμίζει ο μπαμπάς της πια.. Χθες που ξύπνησε και πήγα εγώ απλά κάναμε αγκαλιά και κοιμήθηκε.. Απίστευτο μου φαίνεται. Εσείς; 

Πάντως κι εγώ το ίδιο λέω.. Μετά το χρόνο θα μειώσω.. Δεν αντέχω αλλα 3 χρόνια 😂 θέλω πίσω τα βυζια μου 

Με νιώθεις!! Εμενα τελευταία φορά ηταν 25 Οκτώβρη συνεχεια λεω ειναι η τελευταία. Ναι οκ ειναι σε φαση απόθηλασμού δε με ενοχλει ιδιαιτερα αλλα οταν ζητάει παθαινω ενα σοκ, λεω ωχ Παναγία μου θα θηλάζουν κ τα 2.την τελευταία φορά θηλασαν ταυτόχρονα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valxris @PanB κ του χρόνου να ειστε καλα!! Εμεις γράμμα δεν εχουμε γραψει ακομα. Υποτίθεται οτι το κανουμε αρχες Δεκέμβρη ειναι σαν δραστηριοτητα  στο χριστουγεννιατικο ημερολογιο που αρχιζει 1η Δεκεμβρίου κ ακόμα δεν εχω φτιαξει 😂😂ειμαι παρα πολυ κουρασμενη τα βράδια για να καθισω να φτιάξω οτι θελω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

@Valxris @PanB κ του χρόνου να ειστε καλα!! Εμεις γράμμα δεν εχουμε γραψει ακομα. Υποτίθεται οτι το κανουμε αρχες Δεκέμβρη ειναι σαν δραστηριοτητα  στο χριστουγεννιατικο ημερολογιο που αρχιζει 1η Δεκεμβρίου κ ακόμα δεν εχω φτιαξει 😂😂ειμαι παρα πολυ κουρασμενη τα βράδια για να καθισω να φτιάξω οτι θελω. 

Αμα βρείτε κανένα έτοιμο, πείτε μου κι εμένα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Αμα βρείτε κανένα έτοιμο, πείτε μου κι εμένα 😂😂

Εγω ειχα δει να παρω απο αλι αλλα εβαλαν τελωνείο. Οπότε ειπα θα φτιαξω κ φετος, αλλα ειμαι πτωμα ρε συ. Μεχρι κ να βαψω βαριεμαι.. Νομιζω πως ειχα δει στο laredoute ετοιμο.. Αν το δω θα το βαλω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Αλήθεια μετά από τόσα χρόνια θηλασμού πως είναι το στήθος? 

@PanB θεααα 🤣🤣🤣

Υπήρξε και καλύτερα 😂😂 νταξει είναι λίγο πεσμένο αλλά δεν φιλαει και πάτωμα 🤭  όταν σταματήσω θα σας πω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα τι κάνετε; 

Έχετε πόνους περιοδου χωρίς να εχετε περιοδο; εχθες οταν ξαπλωσα πονουσα τοσο που νόμιζα πραγματικά οτι αδιαθετησα.. 

Μπορει να κάνεις ωορηξια... 

@Tweema  @PanB χαρά στο κουράγιο σας τόσα χρόνια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

΄εχεις γενικοτερα βοήθεια στο σπίτι ,κάποιος να στο κρατήσει; Γιατί εγώ είμαι μόνη μία φορά την εβδομάδα έρχεται η μαμά μου,απλά για ξεκούραση γιατι εργάζομαι κιολας τα απογεύματα.Αλλά είναι κάποιες δουλειές αναγκαίες που όντως πρέπει να γίνονται.

Τους περάσαμε έντονα η αλήθεια,αλλά δεν της έδωσα κάτι μόνο υπομονή αγκαλίτσα και ασκησούλες,τώρα είναι απλά μια ανάμνηση!! Εγώ την θήλασα 40 μέρες μόνο ,οπότε φαντάζομαι κάτι από τη διατροφή μου θα τους επιδείνωνε,αν και απέφευγα τα γαλακτοκομικα.

Βοήθεια μέχρι το απόγευμα που γυρίζει ο άντρας μου δεν έχω πλεον εκτός από μια μέρα που θα έρθει η μαμά μου! Όλη μέρα στο τρέξιμο κ το περιεργο είναι αυτό που λέει η @Valxris όταν δεν κοιμάμαι καθόλου είμαι φουλ στην ενέργεια 🤣 άρχισες κιόλας δουλειά; από το σπίτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PanB στο αλλο εχει εξαντληθεί αλλα ειδα αυτο εδω στο πλαισιο.γενικά ειναι καλα τα πραγματακια του.Εγω θα φτιαξω το πηρα αποφαση εβγαλα τα χαρτονια μου το μεσημερι. Οταν γυρισαμε απο κολυμβητηριο τα ειδε ο μικρος κ ηθελε να βαψει οποτε βοήθησαν τα αγορια στο βαψιμο. Θ περιμένω ν στεγνώσουν κ να τα διακόσμησω. 

https://www.plaisio.gr/xartopoleio/tetradia-mplok/imerologia/sentio-imerologio-antistrofis-metrisis-xmas-tree_3757331?gclid=Cj0KCQiAkNiMBhCxARIsAIDDKNWtfRu89w1M9sLO_Vzi4E7nt_mkSx_LZ3MeeDcb5jGv_opBr3rdQscaArypEALw_wcB

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στρατα ή κατι παρομοιο ποτε μπαίνουν τα μωρα; 

Το jumperoo μου φαίνεται πολυ ακριβο, εχω δειι και κάτι jumperoo που είναι σαν στρατα.. Τι προτείνετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

@Diana_caterina εγώ σκέφτομαι ν του πάρω jumberoo  η στρατές νομίζω έχουν απαγορευτεί!! 

 Δεν ξέρω δεν εχω ακούσει κατι για αυτο.. Αλλα σκέφτομαι ότι και το jumperoo είναι επικίνδυνο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

 Δεν ξέρω δεν εχω ακούσει κατι για αυτο.. Αλλα σκέφτομαι ότι και το jumperoo είναι επικίνδυνο.. 

Διάβασα πρόσφατα ένα άρθρο για τις στρατες.. Απλα εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι ότι το μωρό πρέπει να περάσει από τα φυσικά στάδια. Δλδ πάτωμα μπούσουλιμα και μετα όρθιο και περπάτημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

 Δεν ξέρω δεν εχω ακούσει κατι για αυτο.. Αλλα σκέφτομαι ότι και το jumperoo είναι επικίνδυνο.. 

https://iliaktida.eu/στράτα-ή-περπατούσα-μια-επικίνδυνη-επ/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Clairy. Πήρα τηλ στον ΟΑΕΔ. Αν ήσουν 8ωρη θα πάρουμε 568 καθαρά να ξέρεις.

Αα τόσα ήξερα και εγώ. Απλά μπερδεύτηκα γιατί κάποια ανέφερε κάτι άλλο.. Εγώ τον Ιανουάριο θα κάνω τα χαρτιά. Τώρα με πληρώνει η δουλειά. Έχω πάρει ισοχρονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αα τόσα ήξερα και εγώ. Απλά μπερδεύτηκα γιατί κάποια ανέφερε κάτι άλλο.. Εγώ τον Ιανουάριο θα κάνω τα χαρτιά. Τώρα με πληρώνει η δουλειά. Έχω πάρει ισοχρονη 

Εγω ειχα πει 650 γιατι ετσι διάβασα στο ίντερνετ σε σαιτ που γραφουν τα δικαιώματα τα εργασιακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμένα λέει στον ΟΑΕΔ ολοκλήρωση επεξεργασίας για το εξάμηνο οπότε λογικά θα πληρωθω αρχές Δεκεμβρίου. Θα σας πω ποσα χρήματα θα είναι για 8ωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αα τόσα ήξερα και εγώ. Απλά μπερδεύτηκα γιατί κάποια ανέφερε κάτι άλλο.. Εγώ τον Ιανουάριο θα κάνω τα χαρτιά. Τώρα με πληρώνει η δουλειά. Έχω πάρει ισοχρονη 

Εγώ θ την πάρω μετά μάλλον !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω ειχα πει 650 γιατι ετσι διάβασα στο ίντερνετ σε σαιτ που γραφουν τα δικαιώματα τα εργασιακα

Ναι 650 μεικτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...