Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά κορίτσια! 😊 Ηταν λίγο δύσκολη η μερα σήμερα γιατί ποναγα αρκετά και το depon δεν βοηθούσε και πολύ...  Αλλά τουλάχιστον κατάφερα να ξεκουραστώ λίγο γιατί κράτησε ο άντρας μου τη μικρή το απόγευμα οπότε έριξα έναν καλό ύπνο! Μιλήσαμε κιόλας με τον άντρα μου, ο κακομοίρης τρόμαξε πολύ και θέλει να βοηθάει περισσότερο λέει και τις νύχτες γιατί ως τωρα τράβαγα τα ξενύχτια μόνη μου, αλλά εκ των πραγμάτων αφού θηλάζω δεν μπορεί να κάνει κι αυτός πολλά... Αλλά δεσμεύτηκε να αλλάζει αυτός πάνες για να μη σηκώνομαι καθόλου από το κρεβάτι... Τον βλέπω να αντέχει μια βδομάδα μόνο 😂 Πάντως με λίγο ύπνο που έκανα το απόγευμα νιώθω άλλος άνθρωπος, πραγματικά και η διάθεση μου είναι καλύτερη αλλά και το σώμα μου. Θα εκμεταλλευτώ τη καλή του διάθεση για όσο με παίρνει λοιπόν 😅

Πέραστικα κι από μένα ... ειλικρινά καταλαβαίνω τοποσο δύσκολο είναι αυτό που κάνεις! ♥️Κι μόνο. Που θα αλλάζει πάνα ή θα βάζει το μωρό να ρευτεί πχ είναι βοήθεια ,ακόμα και ψυχολογικά ,θά νιώθεις ότι παίρνεις μια ανάσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Καλημέρα σε όλες!!! Θυμίστε μου σας παρακαλώ ποια είναι η γραμμή βοήθειας για τον θηλασμό; Κάποια κοπέλα μου είχε πει την ομάδα θηλασμού Αττική; Και Κάτι άλλο σαν γραμμή βοήθειας αλλά δεν μπορώ να βρω το post!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! 

Εξαντλημένη κ εγώ.. Δε θα κοιμηθώ ποτέ ξανά 3 συνεχόμενες ώρες 🥴 ξυπνάει ανά 2 με 2,5 ώρες κάθε βράδυ. Κ το καλυτερο... 6 το πρωι το μάτι γαρίδα, έτοιμος για ατελείωτο παιχνίδι 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Θυμίστε μου σας παρακαλώ ποια είναι η γραμμή βοήθειας για τον θηλασμό; Κάποια κοπέλα μου είχε πει την ομάδα θηλασμού Αττική; Και Κάτι άλλο σαν γραμμή βοήθειας αλλά δεν μπορώ να βρω το post!!

Αχ, δεν ξέρω τη γραμμή. Νομίζω υπάρχει η Φαιναρέτη,  για δες το. Επίσης στο φβ υπάρχει ομάδα υποστήριξης του θηλασμού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Εμεις ειχαμε εύκολο βράδυ αλλα ολη μερα σήμερα εχουν τρέξει σε καθε πανα τα κακάκια και έχουμε αλλάξει 2 αλλαξιες και στρωσιδια.. 

Συζητούσαμε για συμβάσεις παλιότερα και ήθελα να μου λύσετε καποιες αποριες.. 

Οταν είναι ορισμενου χρόνου και είσαι έγκυος και λήξει έχουν δικαίωμα να μην την ανανεωσουν; 

Και οταν ληξει.. Λογαριαζεται ως απόλυση ή αποχώρηση; μπορείς να μπεις στο ταμείο ανεργίας; 

Με λήξη συμβασης μπαίνεις ταμείο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Ακριβώς.Να είναι μόνο αυτό εύχομαι. Εσύ έκανες το εμβόλιο;

Όχι,θεωρητικά έχω αντισώματα για 6 μήνες αλλά θα το ψάξω .. και της γρίπης θα κάνω τώρα στα κοντά ! Ξέρω τι λέγεται για το εμβόλιο  κλπ και γενικά ήμουν κατά  όμως μετά από αυτό που πέρασα με το μωράκι μου δεν το διακινδυνεύω να το πάθω ξανά !  Εσύ το έκανες ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Εμεις ειχαμε εύκολο βράδυ αλλα ολη μερα σήμερα εχουν τρέξει σε καθε πανα τα κακάκια και έχουμε αλλάξει 2 αλλαξιες και στρωσιδια.. 

Συζητούσαμε για συμβάσεις παλιότερα και ήθελα να μου λύσετε καποιες αποριες.. 

Οταν είναι ορισμενου χρόνου και είσαι έγκυος και λήξει έχουν δικαίωμα να μην την ανανεωσουν; 

Και οταν ληξει.. Λογαριαζεται ως απόλυση ή αποχώρηση; μπορείς να μπεις στο ταμείο ανεργίας; 

Οι ορισμένου χρόνου λένε αν είναι με δυνατότητα ανανέωσης ή όχι. Αν ειναι ανανεώνεται, δεν παίζει ρόλο αν είσαι έγκυος. Οταν λήξει βγάζεις δελτίο ανεργίας λόγω λήξης σύμβασης και αν έχεις αρκετά ένσημα παίρνεις ταμείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Καλημέρα!!! καλέε μεγάλο μωρό για 3 μηνών ,τι ποσοτητες τρώει; Συγχώρεσε με αλλά σε έχω ρωτήσει τουλάχιστον 3 φορές αν θηλάζεις χαχαχ μπερδεύομαι και με άλλες κοπέλες εδώ.Εμείς είμαστε ακριβώς ένα κιλό κάτω από εσάς,πόσο το γέννησες το μικράκι;

Θηλαζω 3-4 φορές την ημέρα ,πριν από κάθε γεύμα σχεδόν.5 γεύματα τρώει.θηλαζεινο,τι θηλάζει από εμένα (φαντάζομαι λίγο,η παιδιατρος υποθέτει γύρω στα 50ml τη φορά!)και τρώει από 150ml και έχει φτάσει να φάει και 270!Αφού λέω θα σκάσει,θα τα βγάλει όλα!Αλλά αφού πεινάει τι να την κάνω!!🤪🤪🤪

Η ανάπτυξη έχει να κάνει με τα γονίδια .εγώ είμαι petit 1.60 αλλά ο άντρας μου είναι 1.92.Αδυνατος.Αλλα τρώει (και λαίμαργα όπως η μικρή!!🤣)Αν την δεις να τρώει θα πεις ότι την είχα νηστική 3μερες!

Τώρα για τον ύπνο,τι να πω,λίγο καιρό είχε ανησυχία κάποια βραδιά ως τον 2 μήνα.Αλλα δεν έχει πονακια και γενικώς είναι ήρεμο μωράκι,.. μπορεί να αποκοιμηθεί κ μόνη της στο λίκνο ή να θέλει πιπίλα κ λίγη αγκαλίτσα...την κουνάω στην αγκαλιά,της κάνω σσσσσσσςςςςς κ την χαϊδεύω και τεζα!!Η και στο λίκνο πάλι την χαϊδεύω στο κεφαλάκι κ αποκοιμιεται.. Αυτά!!

Α!γεννήθηκε 3 κιλα και 50εκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.. 

Εμεις δεν περναμε κ πολυ καλα θα λεγα. Τις 2 τελευταιες μερες παλι ειχε στις πανες της αιμα. Εχει απιστευτη γκρίνια μέρα-νύχτα. Απο την πλάτη κ κάτω ποναω απιστευτα. Κατι φαινεται στα ούλα της μια κουκιδα ασπρη αλλα δε ξερω αν παει να σκασει δοντι. Την κοιτουσα με μια φιλη σημερα κ μου λεει ετοιμη ειναι. Τεταρτη εχουμε εμβολιο οποτε θα το δουμε. Ο ύπνος μετα το 15-19 ειναι ενα χαος, δεν εχω ελπιδες γενικα δε με νοιαζει. Το μονο που θελω ειναι να καθεται λιγάκι να μην την εχω ολη την ωρα αγκαλια γιατι ποναωωω. 

Εγω γεννηθηκα 3200γρ κ 51εκ το ιδιο κ ο γιος μου. Ο άντρας μ γεννηθηκε 2900γρ εκατοστα δεν γνωριζουμε κ η μικρη γεννηθηκε 2900γρ κ 53εκ. Κ τα 2 παιδια μου ειναι αποκλειστικά θηλαζοντα κ τα 2 αναπτύσσονται αρκετα τους πρωτους μηνες. Εγώ πιστεύω οτι τα μωρακια έχουν τον δικο τους ρυθμο αναπτυξης ειτε με θηλασμο ειτε με ξενο. Με τον θηλασμό εχω παρατηρήσει οτι πολλα μωρα παίρνουν τους πρωτους μηνες αρκετα γρ κ μετα αρχίζουν κ φρεναρουν. 

@Μιντόριla leche greece ειναι η σελίδα,μπορείς να παρεις δωρεάν. Επίσης μπορείς να γραψεις στη σελιδα στο φβ στην αττικη εθελοντικη ομαδα υποστηριξης κ να στο ανεβασουν σαν ανωνυμο στην ομαδα εαν δεν θελεις να φανει το ονομα σου. Ως επι τον πλειστον στην ομαδα της αττικης εχουν πολυ καλη διαθεση να βοηθήσουν.. Κ επίσης εαν τυχον θελησεις συμβουλο θηλασμου θα ελεγα να επιλέξεις να σου προτεινουν απο την ομαδα. 

@Diana_caterinaστις συμβάσεις ορισμένου απο την στιγμη που θα ληξει η συμβαση κ εγκυος να εισαι δεν ειναι υποχρεωμένος ο εργοδοτης να στην ανανεωσει, δεν εχει καμια υποχρεωση απεναντι στην έγκυο. Οπως ανεφεραν κ τα κοριτσια μπαινεις ταμείο ανεργιας εφοσον διαθέτεις τιε απαραίτητες προυποθεσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η PanB είπε:

Καλημεραααα 😁 

Εγώ πια πιστεύω είναι στο παιδί 😂 έχω θηλάσει 2 αποκλειστικά, χωρίς συμπλήρωμα : η κόρη μου κοντεύει τα 3 και ξυπνάει ακόμα το βράδυ, ο μπέμπης κοιμάται από 40 ημερών 6 με 8 ώρες σερί.. Χθες κοιμήθηκε 10 με 6, τον ταισα και ξανακοιμηθηκε μια ωρίτσα και σηκωθήκαμε τώρα 🤭

Ο δικός μου είναι 2.5 και πριν 10 ημέρες ήταν 6650 και 64 εκ.. Δεν τον ζυγίζω φοβάμαι τι θα αντικρίσω 🤣

Εγώ απορώ πως χορταίνουν αυτά τα φαγανα τα παιδιά μόνο με το στήθος!!🤪 Δηλαδή σκέφτομαι αν θήλαζα αποκλειστικά πώς θα χόρταινε; Φαντάζομαι βέβαια ότι αυξάνεται η παραγωγή σιγά-σιγά γιατί εγώ έχασα τις πρώτες 10 μέρες την μπάλα με το θηλασμό και μετά δεν γινότανε το επαναφέρω ή δεν μπορούσα τέλος πάντων...!! Πόση ώρα θηλάζεις δηλαδή ?ή όσο θέλει ,όσες φορές θέλει...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Εγώ απορώ πως χορταίνουν αυτά τα φαγανα τα παιδιά μόνο με το στήθος!!🤪 Δηλαδή σκέφτομαι αν θήλαζα αποκλειστικά πώς θα χόρταινε; Φαντάζομαι βέβαια ότι αυξάνεται η παραγωγή σιγά-σιγά γιατί εγώ έχασα τις πρώτες 10 μέρες την μπάλα με το θηλασμό και μετά δεν γινότανε το επαναφέρω ή δεν μπορούσα τέλος πάντων...!! Πόση ώρα θηλάζεις δηλαδή ?ή όσο θέλει ,όσες φορές θέλει...?

Δεν μετραω, όσο θέλει 😊 δεν κάνει μαραθώνιους πάντως.. Άντε να κάτσει κανένα 10λ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!! Πως τα πατε; κοιμούνται; εμας χαζευει το ριχυαρι του καναπέ.. 

Νιώθω μεγάλη εξάντληση και δεν κανω και ολες τις δουλειές του σπιτιού.. Δεν ξέρω τι με έπιασε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tweema κορίτσι μ να σε ρωτήσω ο πόνος έφυγε το στήθος ο μπέμπης το αδειάζει αλλά αυτό το σκληρό σημείο δεν φεύγει, χωρίς να πιάνει πλέον κ χώρος να είναι ζεστό η κόκκινο κάνω μασάζ ζεστό στο μπάνιο τηρεί έβαλα κ κρύο δεν λέει να φύγει με τίποτα τι να κάνω ? Φοβάμαι ότι αν σταματήσω το αντιφλεγμονώδες θα ξανά πονάει ! Να πάω σε μαστολογο ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!! Πως τα πατε; κοιμούνται; εμας χαζευει το ριχυαρι του καναπέ.. 

Νιώθω μεγάλη εξάντληση και δεν κανω και ολες τις δουλειές του σπιτιού.. Δεν ξέρω τι με έπιασε.. 

Εγώ τον έχω στον ώμο μου κοιμησμενο και δε θέλω να τον αφήσω.. Πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός σκέφτομαι.. Πόσο μεγάλωσε... Ήταν ένα σκατουλακι και τωρα... Νομίζω θα τον κρατάω έτσι μέχρι να πάει φαντάρος.. 

Μέτα από τόσα που κάνεις μέσα στην εβδομάδα σου λογικό να μην έχεις κουράγιο και όρεξη. Εμένα πάντως με έχει πιάσει ένα παράπονο.. Είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου μετα απο τόσα χρόνια που δεν δουλεύω και είμαι τόσο σπίτι. Σήμερα πήγε ο άντρας μου γήπεδο και μόνο τα κλάματα δεν έβαλα που με άφησε μόνη Κυριακή ενώ τόσα χρόνια γίνεται σίγουρα 2 Κυριακές το μήνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!! Πως τα πατε; κοιμούνται; εμας χαζευει το ριχυαρι του καναπέ.. 

Νιώθω μεγάλη εξάντληση και δεν κανω και ολες τις δουλειές του σπιτιού.. Δεν ξέρω τι με έπιασε.. 

Πριν λίγο τον κοιμησα ! Μετά από μία ώρα στο στήθος ! Δεν ξέρω κ εγώ είμαι πολύ πεσμένη ! Διάθεση μηδέν. Έχω να βγω μια εβδομάδα από το σπίτι μόνο μία βόλτα τον έβγαλα εχθές για καμιά ώρα με το καρότσι περπάτημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ τον έχω στον ώμο μου κοιμησμενο και δε θέλω να τον αφήσω.. Πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός σκέφτομαι.. Πόσο μεγάλωσε... Ήταν ένα σκατουλακι και τωρα... Νομίζω θα τον κρατάω έτσι μέχρι να πάει φαντάρος.. 

Μέτα από τόσα που κάνεις μέσα στην εβδομάδα σου λογικό να μην έχεις κουράγιο και όρεξη. Εμένα πάντως με έχει πιάσει ένα παράπονο.. Είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου μετα απο τόσα χρόνια που δεν δουλεύω και είμαι τόσο σπίτι. Σήμερα πήγε ο άντρας μου γήπεδο και μόνο τα κλάματα δεν έβαλα που με άφησε μόνη Κυριακή ενώ τόσα χρόνια γίνεται σίγουρα 2 Κυριακές το μήνα.. 

Και εγω τόσο σπίτι δεν έχω ξανά κάτσει. Δύο μέρες τώρα εγώ κλαίω στο τσακ. Δεν ξέρω έχουμε κανέναν Ερμή πάλι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Tweema κορίτσι μ να σε ρωτήσω ο πόνος έφυγε το στήθος ο μπέμπης το αδειάζει αλλά αυτό το σκληρό σημείο δεν φεύγει, χωρίς να πιάνει πλέον κ χώρος να είναι ζεστό η κόκκινο κάνω μασάζ ζεστό στο μπάνιο τηρεί έβαλα κ κρύο δεν λέει να φύγει με τίποτα τι να κάνω ? Φοβάμαι ότι αν σταματήσω το αντιφλεγμονώδες θα ξανά πονάει ! Να πάω σε μαστολογο ?

 

Εαν εισαι κ αυριο ετσι καλυτερα πήγαινε σε μαστολογο,μήπως εχει γινει φλεγμονη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Tweema κορίτσι μ να σε ρωτήσω ο πόνος έφυγε το στήθος ο μπέμπης το αδειάζει αλλά αυτό το σκληρό σημείο δεν φεύγει, χωρίς να πιάνει πλέον κ χώρος να είναι ζεστό η κόκκινο κάνω μασάζ ζεστό στο μπάνιο τηρεί έβαλα κ κρύο δεν λέει να φύγει με τίποτα τι να κάνω ? Φοβάμαι ότι αν σταματήσω το αντιφλεγμονώδες θα ξανά πονάει ! Να πάω σε μαστολογο ?

 

Εκανες κ αυτο που είπαν τα κοριτσια; με το πηγουνι; 

FB_IMG_1636920407652.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Εαν εισαι κ αυριο ετσι καλυτερα πήγαινε σε μαστολογο,μήπως εχει γινει φλεγμονη. 

Δεν θα με πονούσε? Έχει περάσει ο πόνος κλπ αλλά το σκληρό σημείο δεν μαλακώνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Εκανες κ αυτο που είπαν τα κοριτσια; με το πηγουνι; 

FB_IMG_1636920407652.jpg

Πρέπει να ακουμπάει το σκληρό σημείο δηλαδή? Δεν το έκανα γιατί είναι από την πάνω πλευρά του στήθους οπότε θα πρέπει να είναι σαν ανάποδα το παιδί για να ακούμπησιε το πιρούνι το σκληρό κομμάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Και εγω τόσο σπίτι δεν έχω ξανά κάτσει. Δύο μέρες τώρα εγώ κλαίω στο τσακ. Δεν ξέρω έχουμε κανέναν Ερμή πάλι?? 

Και εγώ έτσι. Με ρώτησε ο άντρας μου τι έχω και του είπα δεν έχω διάθεση καλή και κόντευα να βάλω τα κλάματα.. Εντωμεταξύ όλην αυτήν την εβδομάδα είχα παρέα τη φίλη μου που είχε άδεια το πρωί για κάποιες ώρες. Δεν είναι ότι δεν βλέπω κόσμο. Τι να πω.. Ελπίζω να μου περάσει. Βασικά ελπίζω την αλλη εβδομάδα που έχει άδεια να μην του την κόψουν για να βγω λιγάκι παραπάνω. 

@Tweema και εμενα τσιριζει. Και παίρνει και ανάσα για να το βγάλει πιο δυνατά. Ότι και να θέλει φωνάζει.. Σπάνια κλαίει... Μονο στον ύπνο του βασικά. Τσιριζει και μετά σταματάει με κοιτάει του μιλάω και πάλι τα ίδια. Λέω στον άντρα μου αυτός αν αρχίσει να μιλάει δε θα μπορούμε να τον σταματήσουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Δεν θα με πονούσε? Έχει περάσει ο πόνος κλπ αλλά το σκληρό σημείο δεν μαλακώνει.

Κανονικα ναι.. Θέλεις να δοκιμάσεις να κόψεις το αντιφλεγμονώδες πρωτα; να δεις πως θα πας; 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Πρέπει να ακουμπάει το σκληρό σημείο δηλαδή? Δεν το έκανα γιατί είναι από την πάνω πλευρά του στήθους οπότε θα πρέπει να είναι σαν ανάποδα το παιδί για να ακούμπησιε το πιρούνι το σκληρό κομμάτι.

Εαν ειναι απο πάνω δεν μπορεις να κανεις τίποτα απο την εικονα. Δοκιμασε ετσι. 

 

FB_IMG_1636921323846.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Και εγώ έτσι. Με ρώτησε ο άντρας μου τι έχω και του είπα δεν έχω διάθεση καλή και κόντευα να βάλω τα κλάματα.. Εντωμεταξύ όλην αυτήν την εβδομάδα είχα παρέα τη φίλη μου που είχε άδεια το πρωί για κάποιες ώρες. Δεν είναι ότι δεν βλέπω κόσμο. Τι να πω.. Ελπίζω να μου περάσει. Βασικά ελπίζω την αλλη εβδομάδα που έχει άδεια να μην του την κόψουν για να βγω λιγάκι παραπάνω. 

@Tweema και εμενα τσιριζει. Και παίρνει και ανάσα για να το βγάλει πιο δυνατά. Ότι και να θέλει φωνάζει.. Σπάνια κλαίει... Μονο στον ύπνο του βασικά. Τσιριζει και μετά σταματάει με κοιτάει του μιλάω και πάλι τα ίδια. Λέω στον άντρα μου αυτός αν αρχίσει να μιλάει δε θα μπορούμε να τον σταματήσουμε.. 

Παιζει με την φωνη του!!τις περισσότερες φορες ετσι αισθανομαστε εμεις με την μικρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...