Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλημέρα κ από μένα!!! Σήμερα ξεκινάω φυσικοθεραπεία γτ η πλάτη μου με πονάει πολύ. Ο ορθοπεδικός μου είπε ότι κ η εγκυμοσύνη φταίει κ τώρα που έχω την μικρή όλη την ώρα αγκαλιά. Γτ θέλει να περπατάω, έτσι κ κάτσω έχουμε τσιριδες!!! Εν τω μεταξύ κ ο γάτος μου ήρθε προχθές κ τα πίσω του πόδια παρέλυσαν. Η ακτινογραφία δεν έδειξε ότι τον χτύπησε αμάξι ή άνθρωπος κ μάλλον έχει δισκοκήλη στην σπονδυλική στήλη. Παίρνει κορτιζόνη κ θα δούμε...αφού δεν μου κόπηκε το γάλα από την στεναχώρια δεν θα μου κοπεί ποτέ! Η μικρή ευτυχώς είναι μια χαρά, ήσυχη κ ήρεμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Εμείς όλη μέρα κ όλη νυχτα αγκαλιά κ στήθος. Εννοείται αγκαλιά μόνο όρθιος 🥴

@Tweema @Clairy. πόσες φορές έχω πει μακάρι να μην ήξερα τίποτα από όσα ξέρω 

Οι δουλειές δε θα τελειώσουν ποτέ, το έχω παρει απόφαση (λέμε τώρα). Συνέχεια κάτι πρέπει να γίνει.... 

Ρε κορίτσια το βράδυ πως τα αλλάζετε χωρίς να ξυπνήσουν;

Και εμείς πολύ ανήσυχο βράδυ.. 

Εγώ τον αλλάζω το πρωί.. Κατα τις 6 που ξυπνάει. Μόνο τσισα κάνει το βράδυ. Η πανα του αυτή ζυγίζει περίπου 130 γραμμάρια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Έλα ντε.. Αν και όλοι οι γιατροί μου λένε ότι αυτήν την αλλεργία είναι εξαιρετικά δύσκολο να την έχει ο μικρός.. Είναι σπάνιο. Εντωμεταξύ είναι από το σόι της νύφης μου μάλλον κληρονομικό γιατί έχει και ο ανηψιος της.. 

Μιλουσα με μια φιλη μ που εχει ο μικρός της αλλεργιες σε πολλα κ σε μεγάλο βαθμο, είναι εγκυος τωρα σε δίδυμα. Την ρωτησα αν εχουν πιθανότητες να  εχουν κ τ μωρα αλλεργια κ μου είπε δεν ειναι κληρονομικό αλλά οργανικό. Πως γίνεται ομως αυτο; 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Εμείς όλη μέρα κ όλη νυχτα αγκαλιά κ στήθος. Εννοείται αγκαλιά μόνο όρθιος 🥴

@Tweema @Clairy. πόσες φορές έχω πει μακάρι να μην ήξερα τίποτα από όσα ξέρω 

Οι δουλειές δε θα τελειώσουν ποτέ, το έχω παρει απόφαση (λέμε τώρα). Συνέχεια κάτι πρέπει να γίνει.... 

Ρε κορίτσια το βράδυ πως τα αλλάζετε χωρίς να ξυπνήσουν;

Την αλλαζω συνήθως το πρωι μια κ καλη για να κάνει κακα της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Και εμείς πολύ ανήσυχο βράδυ.. 

Εγώ τον αλλάζω το πρωί.. Κατα τις 6 που ξυπνάει. Μόνο τσισα κάνει το βράδυ. Η πανα του αυτή ζυγίζει περίπου 130 γραμμάρια 😂

Εγω δεν εχω ζυγισει ποτέ την πρωινή αλλα είναι παντα πολυ βαρια μαζι κ οι επόμενες 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lenaki92 είπε:

Εγώ ειχα πάρει. Την augmentin

Και μια φίλη μου είχε πάρει μαζί με αντιφλεγμονωδη αλλά είχε και πυρετό. Εσύ έχεις;  

στις πριν 2 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Εμείς όλη μέρα κ όλη νυχτα αγκαλιά κ στήθος. Εννοείται αγκαλιά μόνο όρθιος 🥴

@Tweema @Clairy. πόσες φορές έχω πει μακάρι να μην ήξερα τίποτα από όσα ξέρω 

Οι δουλειές δε θα τελειώσουν ποτέ, το έχω παρει απόφαση (λέμε τώρα). Συνέχεια κάτι πρέπει να γίνει.... 

Ρε κορίτσια το βράδυ πως τα αλλάζετε χωρίς να ξυπνήσουν;

Εγώ δεν τον αλλαζω αν δεν ξυπνήσει, δεν παίζω με την τύχη μου 😂 ευτυχώς έχει κόψει τα 💩 το βράδυ

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Και εμείς πολύ ανήσυχο βράδυ.. 

Εγώ τον αλλάζω το πρωί.. Κατα τις 6 που ξυπνάει. Μόνο τσισα κάνει το βράδυ. Η πανα του αυτή ζυγίζει περίπου 130 γραμμάρια 😂

Ρε παιδιά εμένα χθες ξύπνησε η κόρη μου 4 φορές και ο μπέμπης 1, δλδ να τρελαίνεσαι 🙄😩😩😩

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tweema είναι και κληρονομικό.. Το έχει πει αλλεργιολογος στον αδελφό μου. Επίσης η πρώτη γαστρεντερολογος που πήγα μου είπε να της πω ιστορικό της οικογένειας. Δεν είναι απαραίτητο ότι θα έχουν τα μικρά της όμως. Αν παρατηρήσεις τα ποστ στην ομάδα αλλεργιων πολλές μαμάδες είχαν και τα επόμενα παιδάκια τους.

@Μαριλου1@Μαριλου1@Μαριλου1@Μαριλου1 και το σκυλί μου το είχε πάθει και τελικά έχει δισκοπαθεια. Με κορτιζόνη πέρασε. Που και που αγκυλώνουν τα πόδια της αλλά όχι έτσι όπως ήταν τότε πριν 2 3 χρόνια. Επίσης το παθαίνει όταν βλέπει τη μαμα μου ότι δεν είναι καλά.. Απίστευτο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε;; εγω νιώθω πολύ κουρασμένη παρόλο που η μικρή έπεσε σε λήθαργο γιατί κοιμήθηκε αργα! Σήμερα έμεινα σπίτι και πάλι όλο σκέφτομαι τι δουλειές εχω να κάνω.. 

Καλημέρα. Οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ. Μην αγχώνεσαι λιγα λίγα την φορά. Κ εμένα είναι ήσυχος απο χθες πολύ συνεργάσιμος κοιμαται και πολύ και μέσα στη μέρα οπότε ξεκουράστηκα. Έχει ωραία μέρα βάζω πλυντήριο, σκουπα, σφουγγαρισμα μπας κ βάλω σήμερα και τα χαλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Και μια φίλη μου είχε πάρει μαζί με αντιφλεγμονωδη αλλά είχε και πυρετό. Εσύ έχεις;  

Εγώ δεν τον αλλαζω αν δεν ξυπνήσει, δεν παίζω με την τύχη μου 😂 ευτυχώς έχει κόψει τα 💩 το βράδυ

Ρε παιδιά εμένα χθες ξύπνησε η κόρη μου 4 φορές και ο μπέμπης 1, δλδ να τρελαίνεσαι 🙄😩😩😩

 

Εγώ έκανα και πυρετό και έτσι κατάλαβα ότι είχα πάθει μαστίτιδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Εμείς όλη μέρα κ όλη νυχτα αγκαλιά κ στήθος. Εννοείται αγκαλιά μόνο όρθιος 🥴

@Tweema @Clairy. πόσες φορές έχω πει μακάρι να μην ήξερα τίποτα από όσα ξέρω 

Οι δουλειές δε θα τελειώσουν ποτέ, το έχω παρει απόφαση (λέμε τώρα). Συνέχεια κάτι πρέπει να γίνει.... 

Ρε κορίτσια το βράδυ πως τα αλλάζετε χωρίς να ξυπνήσουν;

Τον αλλάζω μόνο αν έχει ξυπνήσει από μόνος του για να φάει. Αν δεν ξυπνήσει όλο το βράδυ τότε μια και καλή το πρωί. Πάνα ναι ασηκωτη 🤭🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...το βράδυ κλασικά δεν έλεγε να κοιμηθεί ...κοιμάται μόνο αν είναι στο στήθος και χθες ήταν όλη μέρα ....εγώ άυπνη και από προχθές δεν είχα την υπομονή ..ήθελε να ναι απλά στο στήθος...σκέφτηκα πως δεν του δωσα πιπίλα από την αρχή..γιατί τώρα δεν τη θέλει..να την επερνε τουλάχιστον για να ηρεμεί...😔εγώ στην αλλαγή έχω δράματα ουρλιάζει...πάντα θα χει κάνει η τσισα η κακά και δεν θέλω να τον αφήνω ούτε στα τσισα του...το πρωί...απασχολείται λίγο στο ρηλαξ...η στο mobile πάνω από την κούνια και προλαβαίνω να κάνω συμμάζεμα πιάτα λίγο το μπάνιο  και μια γρήγορη σκουπα..μόνο σαλόνι κουζίνα🤪στο μαγείρεμα το μεσημέρι ανάλογα..μερικές φορές μαγειρεύουμε αγκαλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημέρα κορίτσια...το βράδυ κλασικά δεν έλεγε να κοιμηθεί ...κοιμάται μόνο αν είναι στο στήθος και χθες ήταν όλη μέρα ....εγώ άυπνη και από προχθές δεν είχα την υπομονή ..ήθελε να ναι απλά στο στήθος...σκέφτηκα πως δεν του δωσα πιπίλα από την αρχή..γιατί τώρα δεν τη θέλει..να την επερνε τουλάχιστον για να ηρεμεί...😔εγώ στην αλλαγή έχω δράματα ουρλιάζει...πάντα θα χει κάνει η τσισα η κακά και δεν θέλω να τον αφήνω ούτε στα τσισα του...το πρωί...απασχολείται λίγο στο ρηλαξ...η στο mobile πάνω από την κούνια και προλαβαίνω να κάνω συμμάζεμα πιάτα λίγο το μπάνιο  και μια γρήγορη σκουπα..μόνο σαλόνι κουζίνα🤪στο μαγείρεμα το μεσημέρι ανάλογα..μερικές φορές μαγειρεύουμε αγκαλιά....

Χθες κοιμήθηκε στο κρεβάτι μαζί μας..δεν είχα το κουράγιο να τον επιστρέφω στη κουνια γιατί ξυπνάει με το παραμικρό και μετά θα ήθελε πάλι στήθος για να κοιμηθεί..και είχα και το στομάχι μου...δεν θέλω καθόλου να το κάνω αλλά....είπα και τον άντρα μου να χει λίγο το νου του που δεν ενιωθα καλά ...κοιμήθηκε του καλού καιρού...το πρωί μου λέει να δώσουμε λίγο ξένο να είσαι ξεκούραστη...του λέω θα δώσω όταν δεν θα φτάνει το δικό μου..μν μου ακυρώνεις τη προσπάθεια...κάτι τέτοιο με κάνουν να θέλω να θηλάσω μέχρι να πάει δημοτικό🤪🤪

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

@tweema είναι και κληρονομικό.. Το έχει πει αλλεργιολογος στον αδελφό μου. Επίσης η πρώτη γαστρεντερολογος που πήγα μου είπε να της πω ιστορικό της οικογένειας. Δεν είναι απαραίτητο ότι θα έχουν τα μικρά της όμως. Αν παρατηρήσεις τα ποστ στην ομάδα αλλεργιων πολλές μαμάδες είχαν και τα επόμενα παιδάκια τους.

@Μαριλου1@Μαριλου1@Μαριλου1@Μαριλου1 και το σκυλί μου το είχε πάθει και τελικά έχει δισκοπαθεια. Με κορτιζόνη πέρασε. Που και που αγκυλώνουν τα πόδια της αλλά όχι έτσι όπως ήταν τότε πριν 2 3 χρόνια. Επίσης το παθαίνει όταν βλέπει τη μαμα μου ότι δεν είναι καλά.. Απίστευτο 😂

Ναι κ εγω το εχω παρατηρήσει γιαυτο κ την ρωτουσα, αλλα μιυ εκανε εντυπωση η απαντηση της. Ειναι κ εκεινη στην ομαδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Εγω δεν εχω ζυγισει ποτέ την πρωινή αλλα είναι παντα πολυ βαρια μαζι κ οι επόμενες 2!

Ζυγίζετε τις πανες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Χθες κοιμήθηκε στο κρεβάτι μαζί μας..δεν είχα το κουράγιο να τον επιστρέφω στη κουνια γιατί ξυπνάει με το παραμικρό και μετά θα ήθελε πάλι στήθος για να κοιμηθεί..και είχα και το στομάχι μου...δεν θέλω καθόλου να το κάνω αλλά....είπα και τον άντρα μου να χει λίγο το νου του που δεν ενιωθα καλά ...κοιμήθηκε του καλού καιρού...το πρωί μου λέει να δώσουμε λίγο ξένο να είσαι ξεκούραστη...του λέω θα δώσω όταν δεν θα φτάνει το δικό μου..μν μου ακυρώνεις τη προσπάθεια...κάτι τέτοιο με κάνουν να θέλω να θηλάσω μέχρι να πάει δημοτικό🤪🤪

 

Και εγω το ιδιο σκέφτομαι οταν μου λεει η πεθερά μου οτι την εχω συνέχεια στο στήθος! Το στήθος το εχουν στο μυαλό τους μονο ως φαι και ολοι λενε μην την αφηνεις να σε κανει πιπιλα, εφόσον εμενα δεν με ενοχλει τι τους νοιάζει; αυτο με την πιπιλα το εχω σκεφτει οταν ετσουζαν οι θηλες μου αλλα τωρα ολα καλα😂😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ την αλλάζω κάθε φορά που ξυπνάει το βράδυ, σίγουρα 3 φορές αλλά την σκουπίζω με μωρομαντηλα γτ αν τη πάω κ για πλύσιμο δεν θα ξανακοιμηθεί. Τη μέρα κανονικά πλύσιμο σε κάθε αλλαγή Πάνας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρωί τον αλλάζω εκτός και αν έχει φουσκώσει πολύ η έχει κάνει κακά.

Εντωμεταξύ εχθές και μέχρι και σήμερα δεν μου έχει κάνει κακά.

Εσείς κορίτσια τι θερμόμετρο χρησιμοποιείτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Το πρωί τον αλλάζω εκτός και αν έχει φουσκώσει πολύ η έχει κάνει κακά.

Εντωμεταξύ εχθές και μέχρι και σήμερα δεν μου έχει κάνει κακά.

Εσείς κορίτσια τι θερμόμετρο χρησιμοποιείτε?

Ένα ηλεκτρονικό παιδικο της avent. 

Πως είσαι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπρούμυτα ποσσες φορές την ημέρα τα βάζετε;;εμένα δεν θέλει καθόλου...γκρινιάζει..και ενώ αν τον έχω πάνω μου σε αυτή την θέση στηρζεται και σηκώνει το κεφάλι του όταν είναι κάτι η κλαίει η γυρίζει το κεφάλι του στο πλάι και κοιτάζει ο τεμπελακος...ΩΡΛ τα πήγατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Μπρούμυτα ποσσες φορές την ημέρα τα βάζετε;;εμένα δεν θέλει καθόλου...γκρινιάζει..και ενώ αν τον έχω πάνω μου σε αυτή την θέση στηρζεται και σηκώνει το κεφάλι του όταν είναι κάτι η κλαίει η γυρίζει το κεφάλι του στο πλάι και κοιτάζει ο τεμπελακος...ΩΡΛ τα πήγατε;;;

Εγω τον βαζω 2-3 φορές, αναλόγως όταν τον βλέπω να έχει καλή διάθεση. Προσπαθει να γυρίσει και μετα γκρινιάζει και τον παίρνω. Ωρλ γιατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Ένα ηλεκτρονικό παιδικο της avent. 

Πως είσαι σήμερα;

Μασχάλης? 

Πολύ καλύτερα ο μπέμπης μ έκανε δουλίτσα χαχα! Κ πήρα κ αντιφλεγμονώδες τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εγω τον βαζω 2-3 φορές, αναλόγως όταν τον βλέπω να έχει καλή διάθεση. Προσπαθει να γυρίσει και μετα γκρινιάζει και τον παίρνω. Ωρλ γιατι;

Μου το συνέστησαν κι στο νοσοκομείο..και η παιδίατρος..γέννησα σε δημόσια δομή.μηπως όσες γεννησατε ιδιωτικά έκαναν έλεγχο εκεί;;μέχρι α γίνει 3 μηνών μου είπαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια εγώ δεν έχω κάτι αμάν και τι. Κι εμένα η πεθερά μπορεί να πετάξει κάτι πχ για την αγκαλιά αλλά εμμέσως και έτσι γενικά οπότε δεν δίνω σημασία! Θα φανεί στην πορεία βέβαια!! Αχ @nanouko ότι παιδευτηκατε/ παιδευτηκαμε τόσο για ένα παιδάκι για να ακούμε κριτική από δικούς μας άνθρωπους κάπως μου φαίνεται.🤨🤨 @μαμά12345 καλά έκανες και το έκοψες γιατί δεν νομίζω να σταματούσε αλλιώς.   Ο καθένας βέβαια την άποψη του έχει αλλά ειδικά αυτή την περίοδο μόνο υποστήριξη και βοήθεια έχουμε ανάγκη όχι κριτική 
    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
    • Ναι, έχω κι εγώ από την πεθερά μου..πώς το κρατάτε έτσι και μην το φιλάτε και εσείς το μάθατε να κλαίει αν το αφήνετε κάτω.. άσε..μου έχει σπάσει τα νεύρα και θα της την πω καμία ώρα..μόνο χάρη στον άντρα μου δεν έχω μιλήσει ως τώρα.. αλλά πιστεύω στην επόμενη δε θα κρατηθώ..😀
    • Α και το άλλο ρε κορίτσια το ξέχασα να το γράψω πάνω ..! Μ έχουν ζαλίσει οι γύρω γύρω συγκεκριμένα ένα στενό συγγενικό πρόσωπο να μου δίνει όλο συμβουλές για τον μικρό...και γιατί τον κουνάς και γιατί ξυπνάει μόλις τον αφήνεις κάτω?? Εμείς τότε....μπλα μπλα.... Έχει κολικούς το παιδί..δεν έχει έλεγα εγώ δεν ξέρω το μωρό μου? Γκρίνια είναι μέχρι να κοιμηθεί..είχα παιδί με κολικούς και ξέρω να τα ξεχωρίσω ?? πόλλα τέτοια να μου λεει..και τελοσπαντων μην τα πολυλογω μια δυο τρεις της την είπα τσαντιστηκε και δεν μου ξαναπέ τίποτα... Εσείς έχετε τέτοια?
    • Καλησπέρα κορίτσια!! @barbieσ ευχαριστώ κορίτσι μου και για την απορία μου με τον ΟΑΕΔ ακόμα περιμένω αν θα εγκριθεί...Κατά τ αλλα έχουμε το πρώτο μας εμβόλιο..τα δύο πρώτα εμβόλια μάλλον..! Σας διαβάζω συνέχεια όλο θέλω να γράψω και δεν προλαβαίνω ...λεω σιγά σιγά να σταματήσω το θηλασμό..δε μπορώ άλλο έχω κουραστεί Μ έχει ρίξει πολύ ψυχολογικά...έχω και το μεγάλο μου γιο και η αληθεια είναι δεν μπορώ να τα συνδυάσω και τα δύο..ήδη επειδή συνέχεια βγαίνουμε με το μικρό..να πάμε στο σχολείο σε δραστηριότητες του μεγάλου κλπ του δίνω μπουκάλι για να κάθεται ήσυχα αλλιώς δε στέκεται στη μισή ώρα έψαχνε να θηλάσει..προσπαθώ να του μάθω κ πιπίλα γιατί έχουμε θέμα με τον ύπνο έχει πολύ γκρίνια μέχρι να κοιμηθεί και η πιπίλα έχει σώσει ..μόνο τότε του δίνω ..αυτά τα νέα μας..αύριο θα σας πω και τα νέα απ' το γιατρό..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...