Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια. Το βράδυ πως τα ταιζετε τα μπεμπακια? Περιμένετε να ξυπνήσουν και να φωνάξουν /κλαψουν η οταν κουνιουνται κια πάνε προς ξύπνημα? 

Σας ζηλεύω όσες κοιμουνται ώρες.. Εμείς σταθερα 2 ξυπνήματα... Τη μερα ειδικα χαχαχαχαχαχαχ μαχηηηη

Εμενα η μικρή γεννήθηκε 50cm στο μηνα 57cm, και στο 2 μηνο 61.2. Τωρα ειναι 2.5 μηνων και δε ξέρω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

@Lia5 σου εχω στείλει πμ. 

Σου απαντησα απλως αργησα γιατι εκανα γενικη και περιμένω τα χαλια

Good news! Δικαιούμαι 6μηνη αδεια προστασιας μητρότητας και μολις τελειωσει μειωμενο ωραριο! 🤩🤩🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Σου απαντησα απλως αργησα γιατι εκανα γενικη και περιμένω τα χαλια

Good news! Δικαιούμαι 6μηνη αδεια προστασιας μητρότητας και μολις τελειωσει μειωμενο ωραριο! 🤩🤩🤩🤩

Αυτά είναι υπέροχα νέα!! Τέλεια ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Αυτά είναι υπέροχα νέα!! Τέλεια ❤️❤️❤️

Δεν μπορεις να φανταστείς πόσο χαρηκα! Απλως δεν ειναι υποχρεωμενοι να μου την δωσουν αμεσως. Μαλλιν δηλαδη υα φαμε ολο το Νοέμβριο το λουκι γιατι Δευτέρα πιανω δουλεια και θα την παρω Δεκέμβριο με Μάιο. Και ετσι ειναι πολυ καλα γιατι θα ειμαι σπιρι να του κανω την εισαγωγη στερεων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Δεν μπορεις να φανταστείς πόσο χαρηκα! Απλως δεν ειναι υποχρεωμενοι να μου την δωσουν αμεσως. Μαλλιν δηλαδη υα φαμε ολο το Νοέμβριο το λουκι γιατι Δευτέρα πιανω δουλεια και θα την παρω Δεκέμβριο με Μάιο. Και ετσι ειναι πολυ καλα γιατι θα ειμαι σπιρι να του κανω την εισαγωγη στερεων

Ένας μήνας υπομονή. Κ εκεί που θα συνηθίσει ο μπαμπάς θα μείνεις σπίτι. Κ ναι είναι πολύ καλύτερα που θα είσαι εσύ εκεί για την εισαγωγή των στερεών. Μπράβο, χάρηκα πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Και μένα όλα αυτά τα είχε. Τώρα όχι όμως. Τα μαγουλακια και του πιγούνι δεν είναι πεντακάθαρα αλλά μόνιμα έχει τα χέρια του στο στόμα και μετά με τα σάλια σε όλο το πρόσωπο. Μου έχει πει ο γιατρός να του κάνω με βαμβάκι που να έχει λίγο από το σαμπουαν του και μετά να το περνάω και με σκέτο νερό. Λόγο ότι το δέρμα είναι πολύ ευαίσθητο και με τη σκόνη σάλια κλπ ερεθιζεται..

Κάνεις αποχή από κάτι;; 

Όχι δεν μου ανέφερε κάτι η παιδίατρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Έχω καιρό να μπω...είχαμε τα γενέθλια της μεγάλης μου, έψαχνα να βρω χώρο και πέσαμε πάνω στις βροχές! Ευτυχώς όμως εκείνη την ημέρα ήταν όλα καλά!! Έχουμε αύριο παιδίατρο να δούμε τι κάναμε αυτό τον μήνα..πάντως κ η δικιά μου θέλει να κάθεται και να κουτσομπολευει!! Στηρίζεται πολύ καλά..

Για την τριχόπτωση δείτε λίγο και την β12 όταν κάνετε εξετάσεις..εμένα είναι λίγο πεσμένη και θα πάρω συμπλήρωμα! Βοηθάει και στην κόπωση γιατί ώρες ώρες σερνομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Να ρωτήσω κάτι έχω αποστειρώνει το θήλαστρο και το έχω στο ντουλάπι. Πρέπει να το αποστειρώσω πάλι για να το χρησιμοποιήσω; 

Νομίζω μετά τους 2 μήνες δεν έχει νόημα η αποστείρωση γιατί τα μωρά ήδη βάζουν χέρια στο στόμα αφού έχουν πιάσει με τα χεράκια τους το γυρω περιβάλλον οπότε δεν έχει νόημα κανένα. Αλλά σίγουρα θέλουν όλα καλό πλύσιμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Βέβαια νομίζω ότι παίζει ρόλο το μπιμπερό τρώει εκεί καλά-καλά και χορταίνει και πέφτει ξερή. Όταν της δίνω να θηλάσει της κρατάει μισή ώρα το γάλα και μετά θέλει μπιμπερό!! Απλώς αυτό το συνδυαστικό μπιμπερό και θηλασμός είναι περίπλοκο γιατί τρώει πολύ ώρα... Με το θηλασμό δεν εχεις ούτε μπουκάλια ούτε τίποτα αλλά δεν κοιμάται τόσο πολύ... Το κάθενα έχει τα δικά του καλά και κακά

Ναι άστα το ξέρω, σε καταλαβαίνω... Κι εγώ στην αρχή έδινα και στήθος και μπουκάλι κι έκανα πόση ώρα να ξανακοιμηθω...όντως θέλει πολύ χρόνο! 😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Σου απαντησα απλως αργησα γιατι εκανα γενικη και περιμένω τα χαλια

Good news! Δικαιούμαι 6μηνη αδεια προστασιας μητρότητας και μολις τελειωσει μειωμενο ωραριο! 🤩🤩🤩🤩

Τι ωραία νέα! Έτσι και τη δουλειά θα κρατήσεις και τον μπέμπη σου. Μπράβο πολύ χαίρομαι, για ένα μήνα θα κάνει υπομονή ο μπαμπάς 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Νομίζω μετά τους 2 μήνες δεν έχει νόημα η αποστείρωση γιατί τα μωρά ήδη βάζουν χέρια στο στόμα αφού έχουν πιάσει με τα χεράκια τους το γυρω περιβάλλον οπότε δεν έχει νόημα κανένα. Αλλά σίγουρα θέλουν όλα καλό πλύσιμο 

Αν όμως θέλω να το φυλαξω κατάψυξη που θέλει αποστείρωση;; λογικά θα θέλει πάλι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αν όμως θέλω να το φυλαξω κατάψυξη που θέλει αποστείρωση;; λογικά θα θέλει πάλι.. 

Α δεν θα το δώσεις απευθείας; Δεν ξέρω τότε... Κάνε καλού κακού εσύ για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexey είπε:

Τι ωραία νέα! Έτσι και τη δουλειά θα κρατήσεις και τον μπέμπη σου. Μπράβο πολύ χαίρομαι, για ένα μήνα θα κάνει υπομονή ο μπαμπάς 😉

Ελπιζω να μη με απογοητευσει 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Πόσο είναι τα μικρά σας και κοιμούνται σερί βρε κορίτσια; Εμένα κλείνει 4ων μηνών αυτή την εβδομάδα κι ακόμα ξυπνάει 2 φορες μέσα στη νύχτα για γαλα συν κάποιες φορές απλά για παρηγοριά αναλόγως τη νύχτα. Και τη μέρα δεν κοιμάται πολύ, ένα 40λεπτο το πρωί κι αντε μια με μιάμιση ώρα μεσημέρι προς απόγευμα 

Εμένα αύριο κλείνει τους δύο μήνες. Μεσα στη μερα κοιμάται κάποιες φορές απο τις 4 περιπου μέχρι 7 8 το απογευμα. Γενικά έχει στρωσει αρκετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Εμένα αύριο κλείνει τους δύο μήνες. Μεσα στη μερα κοιμάται κάποιες φορές απο τις 4 περιπου μέχρι 7 8 το απογευμα. Γενικά έχει στρωσει αρκετά. 

Εμείς σήμερα γίναμε 2 μηνών, κάναμε κ το πρώτο μας εμβόλιο με κλάματα!!!! Κ μένα μέσα στη μέρα κοιμάται κάτι 2ωρα 11-1 κ το μεσημέρι 4-6 αλλά το βράδυ κάθε δυωρο είμαστε στο στήθος για φαγητό! 

Τι θερμόμετρο έχετε; Η παιδίατρος μου είπε να πάρω του λεπτού, όχι ηλεκτρονικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εμείς σήμερα γίναμε 2 μηνών, κάναμε κ το πρώτο μας εμβόλιο με κλάματα!!!! Κ μένα μέσα στη μέρα κοιμάται κάτι 2ωρα 11-1 κ το μεσημέρι 4-6 αλλά το βράδυ κάθε δυωρο είμαστε στο στήθος για φαγητό! 

Τι θερμόμετρο έχετε; Η παιδίατρος μου είπε να πάρω του λεπτού, όχι ηλεκτρονικό.

Εμένα δεν έδωσε σημασία, είπε ο,τι βάζουμε και εμείς ένα απλό θερμομετρο. Πήραμε ηλεκτρονικό. Δευτέρα εμείς εμβόλιο, ελπίζω να μην κάνει πυρετό. Σήμερα τον ζυγισα απλά πανω μου στην ζυγαρια μου στο σπιτι και ελεγε 6 κιλα 🤣😮

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Τέλεια και εμείς 6 είμαστε! 

Τελικα συνεχισε την υπνηλια! Και εκανε ενα 3ωρο υπνο 

Κ μένα στου σπιτιού 6 την έδειχνε αλλά στη γιατρό 5800 κ 60 εκατοστά!!! Έχει πέσει ξερή κ σκέφτομαι να πάω κ εγώ για ύπνο. 🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Ελπιζω να μη με απογοητευσει 😏

Όσο περισσότερα τους αφήνουμε να κάνουν τόσο καλύτεροι γίνονται... Μόνο που θέλουν επιβραβευση, να τους λέμε μπράβο και πόσο καλοί μπαμπάδες είναι 😂 Ο δικός μου ούτε πάνα δεν άλλαζε στην αρχή και τώρα αλλάζει κανονικά περίπου τις μισές πάνες την ημέρα και ρούχα της Αλλάζει ακόμα και μπάνιο. Βέβαια κάνει τον τριπλάσιο χρόνο από μένα αλλά τι να γίνει εγώ του λέω υπέροχα τα έκανες γι αυτό η μικρή σου έχει αδυναμία 🤣 Εκείνος φουσκώνει σαν παγώνι και θέλει να κάνει όλο και περισσότερα. Ακομα και βόλτα με το καρότσι τη πηγαίνει τα πρωινά για να κοιμηθώ εγώ λίγο. 😁 Τι να κάνεις... Οι άντρες ώρες ώρες είναι σαν μικρά παιδιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε χρόνια πολλά όσες έχετε Δημήτρη-Δημητρα να τους χαίρεστε!!!

Σας διάβασα στα πεταχτά γιατί το βράδυ μας όπως και μέρα μας ήταν ζορικη ξυπνούσε το βράδυ ανά μία ώρα κλαιγοντας έκλαιγε και στον ύπνο του και γενικά πολύ ξενύχτι κ δεν κοιμήθηκε καθόλου σήμερα για μέρα μόνο δύο μισάωρα κουτσά!

Σήμερα είπε μαμά φυσικά τελείως ασυνείδητο αλλά χάρηκα χαχαχαχ!!!!

Παρασκευή λέω να τον πάω για εμβόλιο ήταν να το κάνουμε την παραπροηγούμενη Παρασκευή! Σήμερα είναι 4μ και 12ημερων! Εκεί που κοιμόταν μια χαρά και είχε προγραμμα και ξυπνούσε 3κ 6 ο πρώτος ύπνος ήταν 6ωρος για δύο μήνες σερί τώρα έχει μια εβδομάδα μου τα έχει χαλάσει! Άντε να βγούμε από το άλμα....

Τριχόπτωση και εγώ φουλ είχα και στην κόρη μου όταν γέννησα αλλά μετά από 2-3 μήνες σταματήσε τώρα δεν ξέρω έτσι όπως πάει θα χρειαστώ περούκα μου τα ξεπατωνει και ο μικρός και θα μου μείνουν τρεις τρίχες να είμαστε ασορτι με τον μπέμπη στο τελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Τούφες πέφτουν κ σε μένα. Έτσι κ στο 1ο κάποια στιγμή σταμάτησε. 

Εμείς δεν έχουμε καλά βραδια τωρα τελευταία. Δεν θυμάμαι πότε κοιμήθηκε 6-7 ωρες σερι. Σήμερα ξύπνησε 6 φορές μέχρι τις 4 πάρα είκοσι όπου κάθισε ξύπνια μέχρι τις 6,που γκρίνιαζε κ ήθελε να την κάνω βόλτα αλλά εγώ δεν είχα αντοχή. Σηκώθηκε ο άντρας μ την κοιμησε 1 ώρα. Θέλει συνέχεια γάλα μέρα νύχτα. 

Αχχχχ σε αυτό το μνμ ήθελα να απαντήσω το πρωί αλλά δεν προλάβαινα έτσι ήταν το βράδυ μας ξύπνησε 8φορες από τις 12 έως τις 3 μετά σταμάτησα να κοιτάω ώρα είπα δεν υπάρχει λόγος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Όσο περισσότερα τους αφήνουμε να κάνουν τόσο καλύτεροι γίνονται... Μόνο που θέλουν επιβραβευση, να τους λέμε μπράβο και πόσο καλοί μπαμπάδες είναι 😂 Ο δικός μου ούτε πάνα δεν άλλαζε στην αρχή και τώρα αλλάζει κανονικά περίπου τις μισές πάνες την ημέρα και ρούχα της Αλλάζει ακόμα και μπάνιο. Βέβαια κάνει τον τριπλάσιο χρόνο από μένα αλλά τι να γίνει εγώ του λέω υπέροχα τα έκανες γι αυτό η μικρή σου έχει αδυναμία 🤣 Εκείνος φουσκώνει σαν παγώνι και θέλει να κάνει όλο και περισσότερα. Ακομα και βόλτα με το καρότσι τη πηγαίνει τα πρωινά για να κοιμηθώ εγώ λίγο. 😁 Τι να κάνεις... Οι άντρες ώρες ώρες είναι σαν μικρά παιδιά. 

Κι εγω ετσι του λεω, ποτε δεν του λεω οτι δεν τα κανει καλα, εκτος απο τις 2 πρωτες βδομαδες που δεν ημουν καλα ψυχολογικα και μου εφταιγαν ολα. Και σημερα του ελεγα κοιτα πως σε κοιταει και χαιρεται που του εβαλες καθαρη πανα και πως σε αγαπαει που του δινεις γαλατακι. Ελπιζω να μη μου τα χαλασει γιατι ειναι πολυ καλη δουλεια και τωρα που εχουμε οικογενεια αυτο ειναι πολυ σημαντικο!

@Diana_caterina @Μαριλου1 @lenaki92 εγω γεννησα σχεδον 1 μηνα πιο πριν απο σας και ειναι 5550 😂 Αλλα εμας μας φαινεται παχουλος γιατι οταν γεννηθηκε ηταν σαν ενα γατακι. Αλλα ειναι ψηλος 62 εκ. Εμεις ειμαστε 1,70 και 1,90

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Κι εγω ετσι του λεω, ποτε δεν του λεω οτι δεν τα κανει καλα, εκτος απο τις 2 πρωτες βδομαδες που δεν ημουν καλα ψυχολογικα και μου εφταιγαν ολα. Και σημερα του ελεγα κοιτα πως σε κοιταει και χαιρεται που του εβαλες καθαρη πανα και πως σε αγαπαει που του δινεις γαλατακι. Ελπιζω να μη μου τα χαλασει γιατι ειναι πολυ καλη δουλεια και τωρα που εχουμε οικογενεια αυτο ειναι πολυ σημαντικο!

@Diana_caterina @Μαριλου1 @lenaki92 εγω γεννησα σχεδον 1 μηνα πιο πριν απο σας και ειναι 5550 😂 Αλλα εμας μας φαινεται παχουλος γιατι οταν γεννηθηκε ηταν σαν ενα γατακι. Αλλα ειναι ψηλος 62 εκ. Εμεις ειμαστε 1,70 και 1,90

Δεν θα στα χαλάσει γιατί κι εκείνος ξέρει πόσο σημαντική είναι αυτή η δουλειά για την οικογένεια πιστεύω και θα βάλει τα δυνατά του να τη κρατήσεις. Δεν είναι και λιγο να αυξηθεί το εισόδημα του σπιτιού κατά 1000 ευρώ το μήνα... Θα μπορείτε να κάνετε τόσα πράγματα πιο άνετα συν ότι κι εσύ θα είσαι πιο καλά ψυχολογικά με τη δουλειά και θα γυρνάς χαρούμενη στο σπίτι και γεμάτη ενέργεια. 😉 Εγώ κατάφερα να αφήσω σήμερα για 2 ωριτσες τη μικρή με τον άντρα μου και να πάω να δουλέψω λίγο στο μαγαζί και γύρισα άλλος άνθρωπος.. 😀 Είχα πολύ διάθεση κι ενέργεια κι ας μην είχα κοιμηθεί καλά για ακόμα ένα βράδυ. Χρειαζόμαστε και την εργασία για τη προσωπική μας αυτοπραγματωση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Όσο περισσότερα τους αφήνουμε να κάνουν τόσο καλύτεροι γίνονται... Μόνο που θέλουν επιβραβευση, να τους λέμε μπράβο και πόσο καλοί μπαμπάδες είναι 😂 Ο δικός μου ούτε πάνα δεν άλλαζε στην αρχή και τώρα αλλάζει κανονικά περίπου τις μισές πάνες την ημέρα και ρούχα της Αλλάζει ακόμα και μπάνιο. Βέβαια κάνει τον τριπλάσιο χρόνο από μένα αλλά τι να γίνει εγώ του λέω υπέροχα τα έκανες γι αυτό η μικρή σου έχει αδυναμία 🤣 Εκείνος φουσκώνει σαν παγώνι και θέλει να κάνει όλο και περισσότερα. Ακομα και βόλτα με το καρότσι τη πηγαίνει τα πρωινά για να κοιμηθώ εγώ λίγο. 😁 Τι να κάνεις... Οι άντρες ώρες ώρες είναι σαν μικρά παιδιά. 

Όχι ώρες ώρες..πάντα!!🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά το δικό μου κορίτσι πρέπει να είναι το πιο αργό στην ανάπτυξη εδώ μέσα.. Ενώ γεννήθηκε 3200 και 52 εκατοστά, σήμερα 2μηνες και 10 μέρες μετά είναι 4400 και 56 πόντους. Στην αρχή ήταν στην πράσινη καμπύλη στο βάρος και στο ύψος πάνω από την πράσινη, στα ψηλά παιδιά. Τώρα έπεσε καμπύλη στο βάρος πήγε στην κόκκινη και στο ύψος στην πράσινη, στα φυσιολογικά. Έτσι ήταν ο γιος μου. Με τη διαφορά όμως ότι εκείνος δεν έτρωγε, ενώ αυτή είναι φαγανη, αλλά φαίνεται πως κι αυτή έμοιασε το dna του μπαμπά. Τρώει τρώει και παίρνει 1 κιλό με το ζόρι κι εγώ 6!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...