Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Αληθεια;; θυμάμαι μόνο την επιλογή πολύτεκνιας αλλά από τους γονείς σου. Δε θυμάμαι να συμπληρώνω έγγαμος άγαμος κλπ. Θα ρωτήσω και μια φίλη που τα φτιάχνουμε μαζί κάθε φορά. Ξέρεις που μπορείς να μάθεις αν ισχύει για το δεύτερο πτυχίο; στον ασεπ.. Αν έστελνες ένα μέιλ ίσως και να απαντήσουν. 

Δεν ξέρω ισως και να μπηκα αλλού σε αλλη ειδοκοτητα και να μου το έβγαλε 😅 ναι εχεις δίκιο.. Θα κανω μια προσπάθεια να επικοινωνήσω να μαθω κάποια στιγμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω κορίτσια εβαλα αντρα και μωρο για ύπνο και είμαι πολυ χαρούμενη 😂🤗🥳

Κι εγώ έβαλα 2 μωρα για ύπνο μόνη μου σήμερα γτ έπαιζε ο Ολυμπιακός 😂 παιδιά η κόρη μου κοιμήθηκε χωρίς θηλασμό, με αγκαλιές και τραγουδάκι, νομίζω είμαστε κοντά στον αποθηλασμό.. Όσο το σκέφτομαι ενω θέλω να σταματήσει στενοχωριεμαι και παράλληλα 😅

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy to be είπε:

Έκανα και τις πρώτες αγορές μας για τα Χριστούγεννα σήμερα...συμβολικά δωράκια για όλους...

Τι πήρες; 😁 εγώ έχω ρωτήσει μέσω insta για κάποια δωράκια που θέλω για τους νονούς και περιμένω απάντηση 

 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Ναι γενικά υπάρχουν πολλές σκοτούρες γιατί στην Ελλάδα είναι και η εφορία που χτυπάει αλύπητα και ιδιαίτερα στα νησιά υπάρχει συχνός κι εντατικος έλεγχος 😅 Εδώ ακόμα δεν τελείωσε καλά καλά η σεζόν και μας ήρθε ειδοποιηση να πληρώσουμε ΦΠΑ 🙄 ενώ μας είχαν κλειστούς τόσο καιρό και πέρυσι ιδιαίτερα αλλά και φέτος και ανοίξαμε και τις δύο χρονιές αργά... Στην ουσία χάσαμε τη μισή σεζόν. Αλλά τα λεφτά τα θέλουν λες και έχει βοηθήσει κάπου το κράτος για να ανοίξουμε εμείς την επιχείρηση ή να επενδύσουμε... Μεγάλη κλοπή κατά τη γνώμη μου. Γι αυτό και κλείνουν βέβαια τόσες μικρές επιχειρήσεις... 😢 

Εμεις ευτυχώς δεν πληρώνουμε ενοίκιο γιατί το κτήριο είναι του άντρα μου οπότε αντέξαμε αυτά τα 2 χρόνια αλλά πολλοί άλλοι κλείσανε δυστυχώς γιατί δεν μπόρεσαν να τα βγάλουν πέρα καθώς τα ενοίκια των καταστημάτων στα νησιά είναι πολύ τσουχτερά. 

Να σου πω την αλήθεια προτιμώ την θεία που τη ξέρω και είναι καλή και τη συμπαθώ. Δεν θέλω να αφήνω το παιδί μου τυχαία όπου να ναι... Τόσα γίνονται συν ότι πολλές φορές δεν ασχολούνται καν με το παιδί οι απλά το παρατάνε. Η συγκεκριμένη θεία έχει μεγαλώσει και τα ανηψια του άντρα μου οπότε ξέρω από πρώτο χέρι ότι είναι καλή με τα παιδιά και μπορώ να την εμπιστευτώ καλύτερα... Αλλά πάλι δεν ξέρω αν μπορώ να αποχωριστώ το μωρό μου... Εδώ μια ωρίτσα τη πάει ο άντρας μου βόλτα και τον παίρνω τηλ να μου τη φερει γιατί μου λείπει 😂

Τη σελίδα στο insta τη δουλεύεις; εννοώ πουλάς και μέσω αυτής; δωστη μας αν θες να χαζεψουμε😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζω το δράμα ότι ο μικρός κοιμάται από οταν ήμασταν έξω βόλτα δλδ 6 με ένα διάλειμμα φαγητού στις 8 ύπνος και μετα ξυπνησε ίσα για το μπάνιο του χωρίς να θέλει να φαει. Ο άντρας μου κοιμάται.. Και εγώ δεν μπορώ να κλείσω μάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ μενα 6 κιλά είναι κ διαρροές κ εμείς από την πλάτη. Πρέπει να παραγγείλω κ εγώ το νούμερο 3. τα pampers premium care της βάζω. της έδωσα μια κουκλίτσα με μεγάλα μάτια κ τρελάθηκε! Κάθεται κ της "μιλάει" πολλη ώρα!!! Τώρα όλο κ κάτι καινούριο θα κάνουν κ θα λιώνουμε εμείς!!! 😍😍😍

Και εμένα μετά pampers έχει διαρροές.. νόμιζα ότι της ήταν μεγάλες ,είναι 5,5 κιλά.θα τελειώσω το πακέτο το μηνιαίο που πήρα κ μετά babylino.γιατι πήρα και babylino τώρα το 4-9 αλλά είναι τεράστια.οποτε υπομονή με αυτές κ βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι παρηγορο ότι δεν είναι μόνο ο δικός μου ο άντρας έτσι αλλά είναι και στενάχωρο .Οι αγορομανες να προσέξετε τα αγοράκια σας για να μην παιδεύουν τα δικά μας τα κοριτσάκια!😊♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Έλα μου ντε... Κι ο δικός μου παραπονιέται συνήθως εντονότερα όταν αυτός έχει κοιμηθεί όλη νύχτα στο σαλόνι κι εγώ εχω ξενυχτησει όλη νύχτα... Ειναι λες και το κάνει επίτηδες 😂 Με το που τον ακούω χτυπάνε κόκκινα καμπανάκια στο κεφάλι μου... Το ίδιο κι όταν τον ρωτάει κάποιος αν έχουμε ήρεμο μωρό και απαντάει 'α μια χαρά δεν μας ταλαιπωρεί καθόλου τις νυχτες' 🤯 εκεί με πιάνουν τα διαολια μου😅

Όλοι ειναι copy -paste;;;τα ίδια ακούω και εγώ!🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ έβαλα 2 μωρα για ύπνο μόνη μου σήμερα γτ έπαιζε ο Ολυμπιακός 😂 παιδιά η κόρη μου κοιμήθηκε χωρίς θηλασμό, με αγκαλιές και τραγουδάκι, νομίζω είμαστε κοντά στον αποθηλασμό.. Όσο το σκέφτομαι ενω θέλω να σταματήσει στενοχωριεμαι και παράλληλα 😅

Τι πήρες; 😁 εγώ έχω ρωτήσει μέσω insta για κάποια δωράκια που θέλω για τους νονούς και περιμένω απάντηση 

 

Τη σελίδα στο insta τη δουλεύεις; εννοώ πουλάς και μέσω αυτής; δωστη μας αν θες να χαζεψουμε😁

Πηρα καλτσες χριστουγεννιάτικες...προσωποποιημένα στολίδια Χριστουγέννων με ευχές ...και κάθε χρόνο αγοράζω και τα μπισκότα από το κάνε μια ευχή που είναι και για καλό σκοπό..φέτος αντί για κρασί σκέφτομαι...αλεξανδρινο....και ένα πανετονε έχει ένα ζαχαροπλαστείο εδώ που το φτιάχνει φανταστικό......αυτά για τους 3 κουμπάρους μας...προσφέρουμε δώρα και στους γονείς που γίναμε νονοί και στον κουμπάρο που μας πάντρεψε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Πηρα καλτσες χριστουγεννιάτικες...προσωποποιημένα στολίδια Χριστουγέννων με ευχές ...και κάθε χρόνο αγοράζω και τα μπισκότα από το κάνε μια ευχή που είναι και για καλό σκοπό..φέτος αντί για κρασί σκέφτομαι...αλεξανδρινο....και ένα πανετονε έχει ένα ζαχαροπλαστείο εδώ που το φτιάχνει φανταστικό......αυτά για τους 3 κουμπάρους μας...προσφέρουμε δώρα και στους γονείς που γίναμε νονοί και στον κουμπάρο που μας πάντρεψε...

 

Screenshot_20211025-022431.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έζησα ένα δράμα το βράδυ είπα αμάν να ξημερώσει! Δεν βλέπω μπροστά μου από την νυστα μου μπορεί να ξυπνήσε 15φορες κλαίγοντας δεν κοιμόταν με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα είπα? Δεν είπα

Καλημέρα κορίτσι μου! Ωχ αυτό είναι δύσκολο. Εμένα χθες το απόγευμα έπαθε κάτι αντίστοιχο να κλαίει και να μην σταματάει και λίγο το βράδυ πριν κοιμηθούμε και με έπιασε απελπισία. Ευτυχώς τελικά κοιμήθηκε μια χαρά. Εμένα ήταν σίγουρα το έντερο της, γιατί στηλωνε τα πόδια. Έφαγα χθες λουκάνικα Φρανκφούρτης και πιστεύω ότι την πείραξαν...🙄Μήπως ήταν κι εσένα τίποτε τέτοιο; Η περνάει κανένα άλμα; Υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα είπα? Δεν είπα

Καλημέρα! Αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!! Κ μένα δεν κοιμόταν με τπτ! ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Κ εμεις δύσκολο βράδυ! Ξύπνησε πάρα πάρα πολλές φορές, όχι με κλάματα όμως ήταν ήρεμη. Ξυπνουσε, μιλούσε, έτρωγε την κουβέρτα της, την θηλάζα κοιμόταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια από τα ίδια και εμείς.το το ειχε το βράδυ μάλλον.θα μπήκε η Σελήνη στον Σκορπιό τι να πω🤪🤪...δεν είχα το κουράγιο να τον επιστρέφω στην κούνια δίπλα μου..οπότε μετά τις 3 τον είχα  στο κρεβάτι μαζί μου...κάτι το οποίο δεν θέλω καθόλου να κάνω😔😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Μια από τα ίδια και εμείς.το το ειχε το βράδυ μάλλον.θα μπήκε η Σελήνη στον Σκορπιό τι να πω🤪🤪...δεν είχα το κουράγιο να τον επιστρέφω στην κούνια δίπλα μου..οπότε μετά τις 3 τον είχα  στο κρεβάτι μαζί μου...κάτι το οποίο δεν θέλω καθόλου να κάνω😔😇

Όπως έχω ξαναπεί απο την κούραση και την αϋπνία μου εκνευρίζομαι το βράδυ και μετά νιώθω τύψεις!!δεν φταιει σε κάτι η ψυχουλιτσα μου..😔😇👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα!! Κ εμεις δύσκολο βράδυ! Ξύπνησε πάρα πάρα πολλές φορές, όχι με κλάματα όμως ήταν ήρεμη. Ξυπνουσε, μιλούσε, έτρωγε την κουβέρτα της, την θηλάζα κοιμόταν. 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!! Κ μένα δεν κοιμόταν με τπτ! ✌️

 

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Μια από τα ίδια και εμείς.το το ειχε το βράδυ μάλλον.θα μπήκε η Σελήνη στον Σκορπιό τι να πω🤪🤪...δεν είχα το κουράγιο να τον επιστρέφω στην κούνια δίπλα μου..οπότε μετά τις 3 τον είχα  στο κρεβάτι μαζί μου...κάτι το οποίο δεν θέλω καθόλου να κάνω😔😇

Ολο το βράδυ έτριβε τα ούλα του και έκλαιγε το πρωί που τον είδα έχουν πρηστεί πολύ τα δύο κάτω! Ωραία ξεκινήσαμε μπράβο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

 

 

Ολο το βράδυ έτριβε τα ούλα του και έκλαιγε το πρωί που τον είδα έχουν πρηστεί πολύ τα δύο κάτω! Ωραία ξεκινήσαμε μπράβο

Καλύτερα να βγουν ρε συ να ηρεμήσει για λίγο. Εγώ σου είπα όλα αυτά πιυ κάνει η δική μ θυμίζουν την φάση των δοντιών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα. Εμείς είχαμε ένα ήσυχο βράδυ.. Μονο που στα μισά της νύχτας τον πήρα δίπλα γιατί εγώ άργησα να κοιμηθώ και κουτουλουσα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Εμένα εν τελη ξυπνησε κατα τις 9:30 και μεχρι και τις 11 δεν κοιμοταν οπότε ξαπλωσα μαζι της στο κρεβάτι με το βυζι στο στόμα και ξεραθηκαμε μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Κ εμείς δεν κοιμηθήκαμε καλά 😏😏 @Diana_caterina το προσπάθησα ξ εγώ το πρωί αλλά δεν έπιασε κ σηκωθηκαμε από της 7 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κ εμείς δεν κοιμηθήκαμε καλά 😏😏 @Diana_caterina το προσπάθησα ξ εγώ το πρωί αλλά δεν έπιασε κ σηκωθηκαμε από της 7 

Αα ωραία ειστε και εσεις😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...