Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Πρέπει να την κάνω δεν μου είπε αν θέλω!! Πίστεψτε με δεν την θέλετε χαχαχα! Εχτές πεινούσα 😂😂

 

Εεε δεν μας τα λες όλα. Άρα πεινάς...ε αν πεινάς αδυνατίζεις χεχε...το περίεργο θα ήταν αν ήσουν χορτασμένη και αδυνάτιζες 🤣🤣🤣 όχι εντάξει στην αρχή είναι δύσκολο αλλά θα συνηθίσεις. Εγώ πάντως αν εβλεπα το 1 κιλο κάτω θα μου έδινε ώθηση να συνεχίσω 😋🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

@nik_ol μ έδωσε διατροφή και κάνω μετρήσεις θα ξανά πάω να τις δει! 

@lenaki92 πείνασα εχτές που άργησα αρκετά να κοιμηθώ! Την κάνω από την προηγούμενη εβδομάδα δεν νομίζω πως συνιθιζεται χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@nik_ol μ έδωσε διατροφή και κάνω μετρήσεις θα ξανά πάω να τις δει! 

@lenaki92 πείνασα εχτές που άργησα αρκετά να κοιμηθώ! Την κάνω από την προηγούμενη εβδομάδα δεν νομίζω πως συνιθιζεται χαχα!

Σκέψου ότι δε θα πάρεις άλλα κιλά! Το μωρό τρέφεται μια χαρά ακόμα κ αν εσυ δε βάζεις κιλά 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Σκέψου ότι δε θα πάρεις άλλα κιλά! Το μωρό τρέφεται μια χαρά ακόμα κ αν εσυ δε βάζεις κιλά 😉

Ναι αυτό μου το είπε! Ήρθαν τα πράγματα σας τα τελευταία τελείωσες?

Ήρθε η παραγγελιά από h&m είναι πολύ ωραία κ ωραίο ύφασμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι αυτό μου το είπε! Ήρθαν τα πράγματα σας τα τελευταία τελείωσες?

Ήρθε η παραγγελιά από h&m είναι πολύ ωραία κ ωραίο ύφασμα.

Σε πόσο χρόνο σου ήρθε το h and m??? Χθες έκανα παραγγελία. Έχει εκπτώσεις κ πηρα μερικά ρούχα της μπεμπας κ του μικρού μου..... Οταν είχα ξανά παραγγείλει έκανε 15 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε πόσο χρόνο σου ήρθε το h and m??? Χθες έκανα παραγγελία. Έχει εκπτώσεις κ πηρα μερικά ρούχα της μπεμπας κ του μικρού μου..... Οταν είχα ξανά παραγγείλει έκανε 15 μέρες. 

Σε 5 μέρες μου ήρθαν! ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε πόσο χρόνο σου ήρθε το h and m??? Χθες έκανα παραγγελία. Έχει εκπτώσεις κ πηρα μερικά ρούχα της μπεμπας κ του μικρού μου..... Οταν είχα ξανά παραγγείλει έκανε 15 μέρες. 

Στην καραντίνα εκαναν τοσο, τωρα είναι πιο γρήγοροι 😂 σε 2 εργάσιμες εμένα μου ήρθαν 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Ναι αυτό μου το είπε! Ήρθαν τα πράγματα σας τα τελευταία τελείωσες?

Ήρθε η παραγγελιά από h&m είναι πολύ ωραία κ ωραίο ύφασμα.

Ήρθαν τα πραγματα για το δωμάτιο αλλά θέλουν στήσιμο 😝

Ήρθε κ η δική μου παραγγελία από τα h&m, 4 μέρες έκανε. Ωστόσο το ένα φόρεμα που πηρα για μένα πιο διάφανο κ από τσιγαροχαρτο. Δηλαδή το φοράς μόνο για υπνο 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Για εμένα έχω σταματήσει να παίρνω ρούχα από το ίντερνετ γιατί το χειμωνα πήγαν πολλά χαμένα.!

Τα είχε πολυυυ φθηνά κ λέω ας τα παρω αλλά δεν.... Σκέψου αυτό που είναι χάλια είχε 9€. Βέβαια κ μέσα στο σπίτι θα το χρειαστώ κ τωρα κ αργότερα με το μωρό οπότε τελείως χαμένο δε θα παει. 

Εσύ πως τα πας με τις δουλειές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Τα είχε πολυυυ φθηνά κ λέω ας τα παρω αλλά δεν.... Σκέψου αυτό που είναι χάλια είχε 9€. Βέβαια κ μέσα στο σπίτι θα το χρειαστώ κ τωρα κ αργότερα με το μωρό οπότε τελείως χαμένο δε θα παει. 

Εσύ πως τα πας με τις δουλειές;

Ε μια χαρά κ μέσα στο σπίτι με φορεματακι πιο άνετα είμαι εγώ τουλάχιστον! Ειδικά καλοκαίρι. 

Με τις δουλειές δεν έχω ξεκινήσει 😑! Περίμενα τον άντρα μου να σχολάσει να φαμε κ θα ξεκινήσουμε την κρεβατοκάμαρα! Έχω λίγο ανχοθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ε μια χαρά κ μέσα στο σπίτι με φορεματακι πιο άνετα είμαι εγώ τουλάχιστον! Ειδικά καλοκαίρι. 

Με τις δουλειές δεν έχω ξεκινήσει 😑! Περίμενα τον άντρα μου να σχολάσει να φαμε κ θα ξεκινήσουμε την κρεβατοκάμαρα! Έχω λίγο ανχοθει.

Γιατί έχεις αγχωθεί; έχεις χρόνο καλέ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Γιατί έχεις αγχωθεί; έχεις χρόνο καλε

 

Εχω αφήσει πολλά δεν έχω κάνει τίποτα στο σπίτι. Την σοφίτα την προηγούμενη εβδομάδα κ μέχρι εκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Love32να έρθω να βάλω ένα χεράκι; 😂 πήγα πηρα εχθες την αλαξιέρα 

Αχ και δεν έρχεσαι κοντά πρέπει να είμαστε 😂😂 κερνάω καφεδάκι κ ότι πρωινό θέλεις!! Χαχα! Τέλεια πόσο την πήρες? Με μαξιλάρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Αχ και δεν έρχεσαι κοντά πρέπει να είμαστε 😂😂 κερνάω καφεδάκι κ ότι πρωινό θέλεις!! Χαχα! Τέλεια πόσο την πήρες? Με μαξιλάρι?

Νομίζω σκληρη λέγεται.. Βέβαια μου βγαίνει λιγο μεγάλη.. Και την εβαλα ανάποδα αλλιώς θα έπρεπε να τραβήξω την κουνια πιο εξω και μετά δεν θα χωραγα να περάσω.. 

Λιγο στριμωγμενοι είμαστε αλλα αν δω οτι δεν με βολεύει θα το βαλω πανω στην συρταριέρα.. Θα με πιασει λιγο η μεση μου απο το σκυψιμο αλλα νταξει κάπως θα βολευτούμε 😂 

Την πηρα 20 ευρώ απο τα jumbo για να πω την αλήθεια νόμιζα ότι στηρίζεται διαφορετικα αλλα και παλι είναι σταθερη και ετσι 

IMG_20210702_175111.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Νομίζω σκληρη λέγεται.. Βέβαια μου βγαίνει λιγο μεγάλη.. Και την εβαλα ανάποδα αλλιώς θα έπρεπε να τραβήξω την κουνια πιο εξω και μετά δεν θα χωραγα να περάσω.. 

Λιγο στριμωγμενοι είμαστε αλλα αν δω οτι δεν με βολεύει θα το βαλω πανω στην συρταριέρα.. Θα με πιασει λιγο η μεση μου απο το σκυψιμο αλλα νταξει κάπως θα βολευτούμε 😂 

Την πηρα 20 ευρώ απο τα jumbo για να πω την αλήθεια νόμιζα ότι στηρίζεται διαφορετικα αλλα και παλι είναι σταθερη και ετσι 

IMG_20210702_175111.jpg

Κ εγώ στη συρταριερα την έχω.... Άσε που τώρα που θα είναι κ μωρά χωράνε κ στο στρώμα μέσα στη κούνια με ένα σελτεδακια φυσικά κ τέλος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Νομίζω σκληρη λέγεται.. Βέβαια μου βγαίνει λιγο μεγάλη.. Και την εβαλα ανάποδα αλλιώς θα έπρεπε να τραβήξω την κουνια πιο εξω και μετά δεν θα χωραγα να περάσω.. 

Λιγο στριμωγμενοι είμαστε αλλα αν δω οτι δεν με βολεύει θα το βαλω πανω στην συρταριέρα.. Θα με πιασει λιγο η μεση μου απο το σκυψιμο αλλα νταξει κάπως θα βολευτούμε 😂 

Την πηρα 20 ευρώ απο τα jumbo για να πω την αλήθεια νόμιζα ότι στηρίζεται διαφορετικα αλλα και παλι είναι σταθερη και ετσι 

IMG_20210702_175111.jpg

Δεν εχει βαση; 🤔πως στέκει; απλα την ακουμπάς πάνω στο κάγκελο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Δεν εχει βαση; 🤔πως στέκει; απλα την ακουμπάς πάνω στο κάγκελο; 

Απο κατω είναι έτσι στην ουσία οι προεξοχες ειναι το στοπ και η ταινια για να μενει σταθερη πρέπει να εχει πλαστικο απο κατω γιατι ειναι σκληρη βαση

@Love32εύχομαι πραγματικά να με βολεψει..

@Starrrκαλε τα ξαδελφια μου πανω στα κρεβάτια τα αλλαζανε με σελτεδακια απο κατω 😂 πιστεύω ότι αν πανε στραβα ολα καπου θα βολευτουμε για να αλλαζουμε τις πανες μας😊

IMG_20210702_183857.jpg

IMG_20210702_183921.jpg

IMG_20210702_183904.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Απο κατω είναι έτσι στην ουσία οι προεξοχες ειναι το στοπ και η ταινια για να μενει σταθερη πρέπει να εχει πλαστικο απο κατω γιατι ειναι σκληρη βαση

@Love32εύχομαι πραγματικά να με βολεψει..

@Starrrκαλε τα ξαδελφια μου πανω στα κρεβάτια τα αλλαζανε με σελτεδακια απο κατω 😂 πιστεύω ότι αν πανε στραβα ολα καπου θα βολευτουμε για να αλλαζουμε τις πανες μας😊

IMG_20210702_183857.jpg

IMG_20210702_183921.jpg

IMG_20210702_183904.jpg

Πρώτη φορά το βλεπω😯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πρώτη φορά το βλεπω😯

Εγω γενικα δεν ήξερα απο αλλαξιερες τιποτα κοιτα σίγουρα δεν είναι απο τις καλύτερες υπάρχουν αλλες που γαντζωνουν πανω και τετοια.. Υπάρχουν ενα σωρο εναλλακτικες αλλαξιερες.. Πήρα αυτην και μου αρκει που είναι σταθερή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diana_caterina όμορφη η αλλαξιερα!!! Μια χαρά θα βολέψει αν είναι σταθερή 😉

Κορίτσια έχει παρει καποια κουνουπιερα για το αυγό; χρειάζεται λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

@Diana_caterina όμορφη η αλλαξιερα!!! Μια χαρά θα βολέψει αν είναι σταθερή 😉

Κορίτσια έχει παρει καποια κουνουπιερα για το αυγό; χρειάζεται λέτε;

Εάν έχετε σκοπό να το κουμπωνεται πάνω στο καρότσι σίγουρα χρειάζεται εμάς δεν είχε και επειδή χρησιμοποιώ το Πορτ μπεμπέ το κουμπωνω στο καρότσι χρησιμοποιώ την κουνουπιέρα που είχε το καρότσι της κόρης μου εεεε τραβάμε λίγο από εδώ λίγο από εκεί και μπαίνει έχει πολύ κουνούπι Τουλ έδω που είμαι εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Εάν έχετε σκοπό να το κουμπωνεται πάνω στο καρότσι σίγουρα χρειάζεται εμάς δεν είχε και επειδή χρησιμοποιώ το Πορτ μπεμπέ το κουμπωνω στο καρότσι χρησιμοποιώ την κουνουπιέρα που είχε το καρότσι της κόρης μου εεεε τραβάμε λίγο από εδώ λίγο από εκεί και μπαίνει έχει πολύ κουνούπι Τουλ έδω που είμαι εγώ!!

Εμάς του καροτσιου κάνει μόνο για το πορτ μπεμπέ αλλά σκέφτομαι ότι έστω κ μια φορά να τον πάμε βόλτα τώρα το καλοκαίρι κ για λίγο με το αυγό θα πρεπει να έχουμε κουνουπιερα που θα είναι νεογέννητο κιόλας. Θα πάρω μια universal που βρήκα κ νομίζω θα είναι εντάξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...