Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Εγώ είδα κ λίγο orchestra και το motherbaby έχει ωραία !! Εγώ έκλεισα ραντεβού στο ηλεκτρονικα ραντεβού. Π είναι σίγουρα του ΙΚΑ γυναικολόγοι εκεί θα πάω να Μ το φτιάξουν.

Δες και στα cool club έχει πολυ ωραία και εκει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Πόσα εν τέλει θα πάρεις ? 

Δεν θα παρω αλλα ειναι τα πρωτα οπότε δεν θα της κάνουν μετα απο λιγο! Εχω 8 θα τα πλενω στο χερι θα στεγνώνουν και γρήγορα. Με το καλο οταν δω οτι δεν της κανουν θα την παρω και θα παμε για ψωνια στο cool club! Μεχρι στιγμής εχει τα πιο ωραία πέρα από το h&m απλα δεν βρίσκεις οτι θες στα h&m 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν θα παρω αλλα ειναι τα πρωτα οπότε δεν θα της κάνουν μετα απο λιγο! Εχω 8 θα τα πλενω στο χερι θα στεγνώνουν και γρήγορα. Με το καλο οταν δω οτι δεν της κανουν θα την παρω και θα παμε για ψωνια στο cool club! Μεχρι στιγμής εχει τα πιο ωραία πέρα από το h&m απλα δεν βρίσκεις οτι θες στα h&m 

Δεν ξέρω πόσα τεμάχια από το καθένα να πάρω! Ίσως ναι ότι πάρουμε για αρχή κ μετά βλέπουμε ανάλογα! Ναι τώρα μπήκα έχει πολύ ωραία στο coolclub. H&m σκέφτομαι να πάω κάποια στιγμή όταν σταματήσω να ρίξω μια ματιά με έχουν ενθουσιάσει στο site να δω τι έχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Δεν ξέρω πόσα τεμάχια από το καθένα να πάρω! Ίσως ναι ότι πάρουμε για αρχή κ μετά βλέπουμε ανάλογα! Ναι τώρα μπήκα έχει πολύ ωραία στο coolclub. H&m σκέφτομαι να πάω κάποια στιγμή όταν σταματήσω να ρίξω μια ματιά με έχουν ενθουσιάσει στο site να δω τι έχει!!

 Δυστυχώς ακόμα δεν εχουν και οτι βλέπεις στο σαιτ δεν τα εχει ολα! Πχ τα 5 τεμάχια κολαν, παντελονια ή κορμακια βγαλτα απο το μυαλό σου δεν εχω βρει σε κανένα απο τα 3 που πηγα🤣 εχω μια ελπίδα ότι θα εχει στο μαλλ περισσότερα πράγματα! Αλλα θα περιμένω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

 Δυστυχώς ακόμα δεν εχουν και οτι βλέπεις στο σαιτ δεν τα εχει ολα! Πχ τα 5 τεμάχια κολαν, παντελονια ή κορμακια βγαλτα απο το μυαλό σου δεν εχω βρει σε κανένα απο τα 3 που πηγα🤣 εχω μια ελπίδα ότι θα εχει στο μαλλ περισσότερα πράγματα! Αλλα θα περιμένω! 

Αχαχα ναι το είπε κ η panb ότι δεν έχει γιατί όμως ρε παιδί μου πως θα τα δει ο κόσμος γιατί απλά να παραγγείλω δεν θέλω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Δεν ξέρω πόσα τεμάχια από το καθένα να πάρω! Ίσως ναι ότι πάρουμε για αρχή κ μετά βλέπουμε ανάλογα! Ναι τώρα μπήκα έχει πολύ ωραία στο coolclub. H&m σκέφτομαι να πάω κάποια στιγμή όταν σταματήσω να ρίξω μια ματιά με έχουν ενθουσιάσει στο site να δω τι έχει!!

Πήγα σήμερα, ακόμα έχει πολύ περιορισμένα σχέδια.. Καλύτερα να τα παραγγείλεις, καμία σχέση σε ποικιλία. Εγκυμοσύνης ακόμα να φέρουν 😂 πήρα κάτι πυτζάμες για μένα κανονικές μεγαλύτερο νούμερο απλα🙄 κ ένα φόρεμα, πάλι το ίδιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πήγα σήμερα, ακόμα έχει πολύ περιορισμένα σχέδια.. Καλύτερα να τα παραγγείλεις, καμία σχέση σε ποικιλία. Εγκυμοσύνης ακόμα να φέρουν 😂 πήρα κάτι πυτζάμες για μένα κανονικές μεγαλύτερο νούμερο απλα🙄 κ ένα φόρεμα, πάλι το ίδιο. 

Α καλά εντάξει!!!! Τι γίνεται δεν τα γεμίζουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Α καλά εντάξει!!!! Τι γίνεται δεν τα γεμίζουν?

Πιστεύω προσπαθούν να πουλήσουν αυτά που τους είχαν μείνει 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πιστεύω προσπαθούν να πουλήσουν αυτά που τους είχαν μείνει 😂😂

Εμ έλεος έχετε πάει τόσες φορές κ ακόμα έτσι είναι αχαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Δεν ξέρω πόσα τεμάχια από το καθένα να πάρω! Ίσως ναι ότι πάρουμε για αρχή κ μετά βλέπουμε ανάλογα! Ναι τώρα μπήκα έχει πολύ ωραία στο coolclub. H&m σκέφτομαι να πάω κάποια στιγμή όταν σταματήσω να ρίξω μια ματιά με έχουν ενθουσιάσει στο site να δω τι έχει!!

Κι εγώ τόσα που πήρε η @Diana_caterinaπαρήγγειλα για 3 μηνών και δε θα πάρω άλλα. Εκτός που δε θα του κάνουν, θέλω να δω και αν θα με βολέψουν στη χρήση για γρήγορο αλλαγμα για να δω άμα θα του πάρω πάλι τέτοιο στυλ. Του παρήγγειλα και 2 σετ σεντονακια και 6 σελτεδακια 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Κι εγώ τόσα που πήρε η @Diana_caterinaπαρήγγειλα για 3 μηνών και δε θα πάρω άλλα. Εκτός που δε θα του κάνουν, θέλω να δω και αν θα με βολέψουν στη χρήση για γρήγορο αλλαγμα για να δω άμα θα του πάρω πάλι τέτοιο στυλ. Του παρήγγειλα και 2 σετ σεντονακια και 6 σελτεδακια 😍

Από πόσα δηλαδή? Δεν θυμάμαι. Από πού παράγγειλες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Και τις βεβαιώσεις που πρέπει να γραψει ο εργοδότης τις παίρνεις από το ικα; 

Όχι τις πήρα από τον εργοδότη εγώ.... Βασικά ένα χαρτί είναι..... Κ το χαρτι του γυναικολόγου του εοππυ.... Έκανα κ εξουσιοδότηση στον άντρα μου. Είχα φάκελο εγώ στο ικα από τον μικρό μου.... Οπότε τα υπόλοιπα δεν χρειάστηκαν. Εσύ θα θες φώτο ταυτότητας κ ibank σίγουρα... Κ να κλείσεις ραντεβού στο ικα που ανήκεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tweema μάλλον σε τεσταρει η μικρή 😂😂 στον υπέρηχο πως την είδες; Κατέβηκε καθόλου; Εγώ η ανάποδη,αισθανομουν πίεση κ λίγες συσπάσεις στους μικρούς μήνες και από τον 8ο και μετά νιώθω πάλι ανάλαφρη όπως στην αρχή!! Κάνω καμιά Braxton αλλά μέχρι εκεί.. σήμερα βέβαια είχα κάποιες ενοχλήσεις, νομίζω ότι κατεβαίνει η μικρή σιγά σιγά! Περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει από το ταξίδι για να πάρω εγώ τη βαλίτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Από πόσα δηλαδή? Δεν θυμάμαι. Από πού παράγγειλες? 

Από laredoute 8 αμανικα και 6 κοντομανικα φορμακια 3 μηνών και 6 ζευγάρια καλτσακια. Σεντόνια και σελτεδακια nef nef. Δεν έχουν έρθει ακόμα αλλά τα εμπιστεύομαι απολύτως. Τέτοια λευκά είδη έχω και για μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

@Tweema μάλλον σε τεσταρει η μικρή 😂😂 στον υπέρηχο πως την είδες; Κατέβηκε καθόλου; Εγώ η ανάποδη,αισθανομουν πίεση κ λίγες συσπάσεις στους μικρούς μήνες και από τον 8ο και μετά νιώθω πάλι ανάλαφρη όπως στην αρχή!! Κάνω καμιά Braxton αλλά μέχρι εκεί.. σήμερα βέβαια είχα κάποιες ενοχλήσεις, νομίζω ότι κατεβαίνει η μικρή σιγά σιγά! Περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει από το ταξίδι για να πάρω εγώ τη βαλίτσα..

Καψόνια μου έκανε ο γιος μου, αλλά νομίζω ότι εκείνη θα το τερματίσει 😂Τι να δω με αυτούς τους υπερηχους του Έλενα; έχω αγανακτήσει!! Άλλο μηχάνημα σήμερα, άλλες μετρήσεις, ότι να ναι πια.. Προσπαθώ να μην σκέφτομαι, να έχω στο μυαλό μου ότι πριν 1 μήνα έκανα ντοπλερ που δεν έχει καμία σχέση το μηχάνημα. Δεν έχει κατέβει σίγουρα θα το είχε αναφέρει ο γιατρός αλλά σίγουρα προσπαθεί να εμπεδωθεί, με πιάνει η λεκανη μου κατέβαινει η κοιλια μου, κοιμάμαι, ξυπνάω κ έχει ανέβει πάλι γιατί με πιέζει πάνω. 

Εσύ στο ιδιωτικό δεν χρειάζεσαι πολλά πράγματα μαζί σου ευτυχώς. Βαλτα εκεί σε ένα συρτάρι να τα έχεις κ τα βάζεις κ "τελευταία στιγμή".. Να σου πω στην εβδ αυτή δε θέλω να γεννήσω σπίτι από την άλλη δεν έχω θέμα,γιαυτο κ ετοίμασα βαλίτσα άρον άρον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Όχι τις πήρα από τον εργοδότη εγώ.... Βασικά ένα χαρτί είναι..... Κ το χαρτι του γυναικολόγου του εοππυ.... Έκανα κ εξουσιοδότηση στον άντρα μου. Είχα φάκελο εγώ στο ικα από τον μικρό μου.... Οπότε τα υπόλοιπα δεν χρειάστηκαν. Εσύ θα θες φώτο ταυτότητας κ ibank σίγουρα... Κ να κλείσεις ραντεβού στο ικα που ανήκεις.. 

Καλημέρα ακόμη με ραντεβού είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Love328 πήρα εγώ όλο κοντομανικα και 9 ζευγάρια κάλτσες. Σκέψου ότι τον πρώτο καιρό θα μεγαλώσει γρήγορα οπότε μην πάρεις πολλά κορμάκια! Αμάνικα δεν πήρα γιατί κάτι μου εχουν φερει. Σεντόνια επίσης.. Τα νεφ νεφ όντως πολυ καλα! Και palamaiki είναι καλά! 

Απο ρουχα σκέφτηκα ότι δεν θα πάρω αλλά γιατί μετά τον μήνα θα βγούμε έξω και θα παω να της ψωνισω ανάλογα την εποχή γιατί πλέον όλα τα περιμένεις από αυτον τον καιρό και ανάλογα με τα κιλα της γιατι στην αρχή έλεγα να την παρω τα πρωτα κ να φτάσει οκτωμβρης Νοέμβριος για να ψωνισω αλλα... Μετά όμως σκέφτηκα ότι η φορμα στα κορμακια μπορει να ειναι διαφορετικη απο το νούμερο (να μην συμπίπτουν) πολλα παιδακια φορανε ρουχα μεγαλυτερα ή καμιά φορά και μικρότερα ανάλογα το παιδί, το ρούχο και την εταιρεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Ήμουν πιο παλιά με τα περισσότερα κορίτσια από εδώ μέσα και με τεράστια χαρά είδα ότι οι περισσότερες ή είναι ήδη εγκκυουλες ή έχουν γεννήσει!! Μέσα από την καρδιά μου χίλια μπράβο. Με το καλό όλα να σας έρθουν και όσες περιμένετε να γεννησετε με ένα πόνο!! Τις θερμότερες ευχές μου σε όλα τα κορίτσια :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Τι κάνετε κορίτσια;; πως ειστε; ηρθα για την καμπύλη!! Εμενα παλι καλα μου εδωσαν γλυκοζη με λεμόνι, σαν σιρόπι είναι 🤣

Εγώ είχα πάει την προηγούμενη βδομάδα. Εντάξει δεν με ενόχλησε τόσο η γλυκόζη, τα περίμενα χειρότερα. Άντε καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Εγώ είχα πάει την προηγούμενη βδομάδα. Εντάξει δεν με ενόχλησε τόσο η γλυκόζη, τα περίμενα χειρότερα. Άντε καλά αποτελέσματα!!

Χαχα και εγω το περίμενα χειρότερο! Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...