Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ κορίτσι μου μια χαρά είναι....είμαι στις γόνιμες κάνουμε τις προσπάθειές μας και περιμένουμε σε δύο εβδομάδες περίπου να δούμε τι κάναμε... εντωμεταξυ από αύριο βγαίνω σε αναστολή

Μπραβοοοοοο,,,,για όλα!!!!! 🥰😍😘,,,,Η αναστολή είναι ότι πρέπει για να ξεκουραστείς και να προφυλαχθείς και απ'τον κοροναιο. Stay safe, stay calm, stay positive!!!!!! 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας. Και καλό μήνα σε όλες με Χαρά στα σπιτικά σας και καλές γιορτές.... σκέφτηκα εγώ ένα ποιηματάκι για καινούργιο θεματάκι.....

Καμπανάκια ελαφάκια και όλων των ειδών δωράκια ο χριστούλης μας ζεσταίνει στην καρδιά μας θα το φέρει, τα αγγελάκια με ακούνε Και κρυφά με υποβοηθουνε σα θαρθει ο Άη Βασίλης η μαγεία θα σκορπίσει την κοιλιά μας να γεμίσει!!!

 

Αν σας αρέσει μπορούμε να το ανοίξουμε για θεματάκι του μήνα

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα να έχουμε!!!Τελικά το θέματακι του Δεκέμβρη δεν θα το ανοίξει καμία;;;;

Καλημέρα καλημέρα,,,ας ανοίξει η @Taggeris που έφτιαξε και το ωραίο ποιηματάκι,,ασχολήθηκε αν μη τι άλλο και είναι ωραίο!!!! Κατά τη γνώμη μου πάντα !!! Τι λέτε?? 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλημέρα καλημέρα,,,ας ανοίξει η @Taggeris που έφτιαξε και το ωραίο ποιηματάκι,,ασχολήθηκε αν μη τι άλλο και είναι ωραίο!!!! Κατά τη γνώμη μου πάντα !!! Τι λέτε?? 🤞🙏👶❤️

Εγώ αγαπημένη προτείνω να το πάρεις το ποιηματάκι και να το ανοίξεις εσύ το θεματάκι για να σου φέρει και γούρι. Άσε που δεν ξέρω να ανοίγω θέμα οπότε σε παρακαλώ κάντο εσύ.... Χαχαχαχα άντε σε περιμένω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα!🥰

@Taggeris μου πως είσαι κορίτσι μου; Φοβερό το ποιηματάκι σου! Συμφωνώ με την πρόταση σου να το ανοίξει η @condios το θέμα!( Αν και δεν θα ξεφύγεις κι εσύ! Δεν μπορεί να μην έχεις ανοίξει ένα θέμα μέχρι τώρα!Δεν το δέχομαι!💗) Αυτός ο μήνας είναι πολύ σημαντικός για εκείνη και εύχομαι να της φέρουμε πολύ πολύ γούρι! Condios άνοιξε εσύ το θεματακι μας κοπέλα μου! Είμαι σίγουρη ότι θα μας στείλεις πολλή θετική ενέργεια! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα!🥰

@Taggeris μου πως είσαι κορίτσι μου; Φοβερό το ποιηματάκι σου! Συμφωνώ με την πρόταση σου να το ανοίξει η @condios το θέμα!( Αν και δεν θα ξεφύγεις κι εσύ! Δεν μπορεί να μην έχεις ανοίξει ένα θέμα μέχρι τώρα!Δεν το δέχομαι!💗) Αυτός ο μήνας είναι πολύ σημαντικός για εκείνη και εύχομαι να της φέρουμε πολύ πολύ γούρι! Condios άνοιξε εσύ το θεματακι μας κοπέλα μου! Είμαι σίγουρη ότι θα μας στείλεις πολλή θετική ενέργεια! 

 

Μία χαρά είμαι κοριτσάρα μου δόξα τω Θεώ σας παρακολουθώ όλες με πολλή αγάπη. @condios σε περιμένουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα ..ειμαι λιγο σοκαρισμενη ..το βλεπετε και σεις?μηπως τρελαθηκα και βλεπω οτι θελω να δω?μηπως κανουν πουλακια τα ματια μου?μηπως ειναι χαλασμενο?

IMG_20201201_111557.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η billbas είπε:

καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα ..ειμαι λιγο σοκαρισμενη ..το βλεπετε και σεις?μηπως τρελαθηκα και βλεπω οτι θελω να δω?μηπως κανουν πουλακια τα ματια μου?μηπως ειναι χαλασμενο?

IMG_20201201_111557.jpg

Μπραβο βρε κοριτσι μου συγχαρητηρια!!! ειναι θετικοτατο!!! Αντε επιτελους γιατι νομιζω οτι ειχαμε κολλησει λιγο τις τελευταιες μερες αντε να ερθουν και τα επομενα θετικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η billbas είπε:

καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα ..ειμαι λιγο σοκαρισμενη ..το βλεπετε και σεις?μηπως τρελαθηκα και βλεπω οτι θελω να δω?μηπως κανουν πουλακια τα ματια μου?μηπως ειναι χαλασμενο?

IMG_20201201_111557.jpg

Μπράβο μπράβο με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η billbas είπε:

καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα ..ειμαι λιγο σοκαρισμενη ..το βλεπετε και σεις?μηπως τρελαθηκα και βλεπω οτι θελω να δω?μηπως κανουν πουλακια τα ματια μου?μηπως ειναι χαλασμενο?

 

Ναι κορίτσι μου είναι θετικότατο!😃🥳 Είσαι εγκυουλα! Θα γίνεις μανούλα! Πολλά πολλά συγχαρητήρια!

Τι υπέροχα που ξεκινά ο μήνας! Να το βάλεις και στο καινούριο θέμα μας για να μας φέρει γούρι!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι κορίτσι μου είναι θετικότατο!😃🥳 Είσαι εγκυουλα! Θα γίνεις μανούλα! Πολλά πολλά συγχαρητήρια!

Τι υπέροχα που ξεκινά ο μήνας! Να το βάλεις και στο καινούριο θέμα μας για να μας φέρει γούρι!😘💗

ναι κοριτσι μου θα το βαλω για να παει καλα σε ολες...μακαρι να πανε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μπραβο βρε κοριτσι μου συγχαρητηρια!!! ειναι θετικοτατο!!! Αντε επιτελους γιατι νομιζω οτι ειχαμε κολλησει λιγο τις τελευταιες μερες αντε να ερθουν και τα επομενα θετικα!!!

ευχαριστω ρε κοριτσι μου.μακαρι να παει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η billbas είπε:

ναι κοριτσι μου θα το βαλω για να παει καλα σε ολες...μακαρι να πανε ολα καλα...

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου! Το θαύμα σου έγινε! Το παιδάκι σου ήρθε και μεγαλώνει στην κοιλίτσα σου! Τώρα εσύ να έχεις πίστη και μόνο θετική σκέψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η billbas είπε:

καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα ..ειμαι λιγο σοκαρισμενη ..το βλεπετε και σεις?μηπως τρελαθηκα και βλεπω οτι θελω να δω?μηπως κανουν πουλακια τα ματια μου?μηπως ειναι χαλασμενο?

IMG_20201201_111557.jpg

κοριτσι μου συγχαρητήρια!!με το καλο!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η billbas είπε:

ευχαριστω ρε κοριτσι μου.μακαρι να παει καλα

και φυσικα θα παει καλα!!! εσυ κοιτα να εισαι ηρεμη και μονο θετικες σκεψεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα!🥰

@Taggeris μου πως είσαι κορίτσι μου; Φοβερό το ποιηματάκι σου! Συμφωνώ με την πρόταση σου να το ανοίξει η @condios το θέμα!( Αν και δεν θα ξεφύγεις κι εσύ! Δεν μπορεί να μην έχεις ανοίξει ένα θέμα μέχρι τώρα!Δεν το δέχομαι!💗) Αυτός ο μήνας είναι πολύ σημαντικός για εκείνη και εύχομαι να της φέρουμε πολύ πολύ γούρι! Condios άνοιξε εσύ το θεματακι μας κοπέλα μου! Είμαι σίγουρη ότι θα μας στείλεις πολλή θετική ενέργεια! 

 

@Taggeris @Ευάγγελοςτ @Lacostaki εντάξει με πείσατε!!!! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία,,,σκέφτομαι και επανέρχομαι με το θέμα μας λοιπόν!!!! 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω ακομα σοκαρισμενη μετα το τεστ θα σας ενημερωσω για περαιτερω εξελιξεις.ευχομαι αυτο το μηνα ενα θετικο τεστ για ολα τα κοριτσια που το επιθυμουν..οι μερες που περναμε ειναι δυσκολες αλλα θα περασει κ αυτο με τον ιο  και θα το θυμομαστε σαν κακο ονειρο..👼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η billbas είπε:

καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα ..ειμαι λιγο σοκαρισμενη ..το βλεπετε και σεις?μηπως τρελαθηκα και βλεπω οτι θελω να δω?μηπως κανουν πουλακια τα ματια μου?μηπως ειναι χαλασμενο?

IMG_20201201_111557.jpg

Τι ωραία εικόνα ❤️❤️ Συγχαρητήρια ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η billbas είπε:

καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα ..ειμαι λιγο σοκαρισμενη ..το βλεπετε και σεις?μηπως τρελαθηκα και βλεπω οτι θελω να δω?μηπως κανουν πουλακια τα ματια μου?μηπως ειναι χαλασμενο?

IMG_20201201_111557.jpg

Η καλύτερη αρχή του μήνα που θα μπορούσαμε να έχουμε!!!!! Συγχαρητήρια,,,καλή αρχή στο υπέροχο ταξίδι της μητρότητας,,,όλα να πάνε υπέροχα για σας!!!! 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@billbas Καλημέρα κουκλίτσα μου καλό μήνα τι χαρά μου έδωσες μου έφτιαξες την μέρα😊συγχαρητήρια είναι υπέροχο που καλωσοριζεις τον Δεκέμβρη με το πρώτο θετικό μας δίνεις ελπίδα να βρεθούμε και εμείς στην θέση σου με το καλό να έρθει το μωράκι σου 💜👼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

@billbas Καλημέρα κουκλίτσα μου καλό μήνα τι χαρά μου έδωσες μου έφτιαξες την μέρα😊συγχαρητήρια είναι υπέροχο που καλωσοριζεις τον Δεκέμβρη με το πρώτο θετικό μας δίνεις ελπίδα να βρεθούμε και εμείς στην θέση σου με το καλό να έρθει το μωράκι σου 💜👼

να σαι καλα κοριτσι μου ,σε ευχαριστω παρα πολυ..το ευχομαι και για σενα κ για ολα τα κοριτσια που προσπαθουν  ❤️ 👼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...