Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Pixies είπε:

Κορίτσι μου δεν είμαι έγκυος δυστυχώς. Αδιαθετησα κανονικότατα 17 του μήνα και το πήρα κάπως βαριά. Δεν το βάζω κάτω όμως. Θα δούμε 

Δεν πειράζει κορίτσι μου. Σημασία έχει ότι δεν το βάζεις κάτω! Έχε πίστη!Θα έρθει θα δείς! Απλά μας παιδεύει λίγο παραπάνω!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα 💓💓

Μπαίνω καθημερινά και σας διαβάζω ....

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είδαν θετικά τεστακια και στα κορίτσια που γέννησαν τα μπεμπακια τους!!!!!!!

@Dimitra91  κορίτσι μου να σου ζήσει η μπέμπα ❤️❤️❤️❤️❤️

Και φυσικά @Frogel kai @st3llina ,να σας ζήσουν τα μωράκια σας❤️❤️❤️

Δεν ξέρω αν θυμόσαστε εγώ με τον άντρα μου αποφασίσαμε να παντρευτούμε αρχές Οκτωβρίου και ενώ κάναμε τις ετοιμασίες του γάμου έπαθε ανακοπή ο πεθερός μου και πέθανε.

Τελικά ο γάμος έγινε πολιτικός στις 2 του μηνός χωρίς γλέντι όμως.

Ήταν όμως πολύ όμορφος γάμος γιατί έγινε σε ένα μαγαζί δίπλα στην θάλασσα με λίγους καλεσμένους άλλα πολλά χαμόγελα 🤗❤️💓💓

Τώρα στο θέμα για μπεμπέ δεν έχω απολύτως κανένα νέο.

Προσπαθούμε πάνω από χρόνο και δυστυχώς τίποτα.

Αύριο πάμε μαζί με τον άντρα μου εγώ για σάλπιγγογραφια και εκείνος για σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπέρματος...

Μακάρι όλα να είναι καλά 🤗🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα 💓💓

Μπαίνω καθημερινά και σας διαβάζω ....

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είδαν θετικά τεστακια και στα κορίτσια που γέννησαν τα μπεμπακια τους!!!!!!!

@Dimitra91  κορίτσι μου να σου ζήσει η μπέμπα ❤️❤️❤️❤️❤️

Και φυσικά @Frogel kai @st3llina ,να σας ζήσουν τα μωράκια σας❤️❤️❤️

Δεν ξέρω αν θυμόσαστε εγώ με τον άντρα μου αποφασίσαμε να παντρευτούμε αρχές Οκτωβρίου και ενώ κάναμε τις ετοιμασίες του γάμου έπαθε ανακοπή ο πεθερός μου και πέθανε.

Τελικά ο γάμος έγινε πολιτικός στις 2 του μηνός χωρίς γλέντι όμως.

Ήταν όμως πολύ όμορφος γάμος γιατί έγινε σε ένα μαγαζί δίπλα στην θάλασσα με λίγους καλεσμένους άλλα πολλά χαμόγελα 🤗❤️💓💓

Τώρα στο θέμα για μπεμπέ δεν έχω απολύτως κανένα νέο.

Προσπαθούμε πάνω από χρόνο και δυστυχώς τίποτα.

Αύριο πάμε μαζί με τον άντρα μου εγώ για σάλπιγγογραφια και εκείνος για σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπέρματος...

Μακάρι όλα να είναι καλά 🤗🤗

 

Να ζήσετε κοπέλα μου!! Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις!! Εύχομαι να είναι όλα καλά!! Πάντως να ξέρεις μετά τη σαλπιγγογραφια θα είσαι πιο γόνιμη.. Και να υπήρχαν κάποια εμποδιάκια ανοίγουν όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Το έπαθα κ εγώ το καλοκαίρι. Ενώ έχω σταθερή περίοδο είχα φτάσει τις 36 μέρες κ αρνητική χοριακη στις 37 μου ήρθε.

Χεχεχε πρώτη φορά έχει χαζέψει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Pixies είπε:

Κορίτσι μου δεν είμαι έγκυος δυστυχώς. Αδιαθετησα κανονικότατα 17 του μήνα και το πήρα κάπως βαριά. Δεν το βάζω κάτω όμως. Θα δούμε 

Έλα βρε, δεν πειράζει!!!!! Όλες μαζί στον αγώνα!!! Δεν το βάζουμε κάτω φυσικα!!!!! Βουρ για τον κύκλο που έρχεται με καλή διάθεση και θετική σκέψη (ξέρεις, τα λεω για να τα ακούω κι εγώ) 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Εγώ από χθες που ήταν 9η ημέρα του κύκλου ξεκίνησα τεστ ωορρηξίας, αλλά ακόμα τίποτα...Η γραμμή σχεδόν δεν φαίνεται...! Δεν αγχώνομαι, έχω ακόμα περιθώριο για ωορρηξία....!!! 

20201022_095239.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ από χθες που ήταν 9η ημέρα του κύκλου ξεκίνησα τεστ ωορρηξίας, αλλά ακόμα τίποτα...Η γραμμή σχεδόν δεν φαίνεται...! Δεν αγχώνομαι, έχω ακόμα περιθώριο για ωορρηξία....!!! 

20201022_095239.jpg

Καλημέρα, είμαστε στις ίδιες μέρες ακριβώς! Αύριο που θα είναι η 11η θα πάω να με δει η γυναικολόγος μου για την κατάσταση των ωοθηκών μου. Αν και πότε θα κάνω ωοριξια. Έχω αγχωθεί λίγο γιατί αν κάνω ωοριξια μες το Σαββατοκύριακο δύσκολα να έρθω σε επαφή με τον άντρα μου γιατί πρέπει να πάμε στο χωριό στους γονείς του 😵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τελικά οι ορμόνες μου τα έχουν παίξει !! Μου ήρθε το πρωί περίοδος!!! Πολύ χάρηκα να σας πω την αλήθεια που έκανα ένα κανονικό πρώτο κύκλο! Πάμε για άλλα τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ από χθες που ήταν 9η ημέρα του κύκλου ξεκίνησα τεστ ωορρηξίας, αλλά ακόμα τίποτα...Η γραμμή σχεδόν δεν φαίνεται...! Δεν αγχώνομαι, έχω ακόμα περιθώριο για ωορρηξία....!!! 

20201022_095239.jpg

Τι κύκλο έχεις συνήθως;; Νομίζω είναι ακόμα λίγο νωρίς για ωορρηξία..σε ένα δικό μου κύκλο και πάνω που είχα απογοητευτεί ότι ίσως δεν κάνω ωορρηξία, ανέβηκε απότομα σε μια μέρα μέσα..οπότε θα σου έρθει το θετικό σε  λίγες μερούλες..υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα 💓💓

Μπαίνω καθημερινά και σας διαβάζω ....

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είδαν θετικά τεστακια και στα κορίτσια που γέννησαν τα μπεμπακια τους!!!!!!!

@Dimitra91  κορίτσι μου να σου ζήσει η μπέμπα ❤️❤️❤️❤️❤️

Και φυσικά @Frogel kai @st3llina ,να σας ζήσουν τα μωράκια σας❤️❤️❤️

Δεν ξέρω αν θυμόσαστε εγώ με τον άντρα μου αποφασίσαμε να παντρευτούμε αρχές Οκτωβρίου και ενώ κάναμε τις ετοιμασίες του γάμου έπαθε ανακοπή ο πεθερός μου και πέθανε.

Τελικά ο γάμος έγινε πολιτικός στις 2 του μηνός χωρίς γλέντι όμως.

Ήταν όμως πολύ όμορφος γάμος γιατί έγινε σε ένα μαγαζί δίπλα στην θάλασσα με λίγους καλεσμένους άλλα πολλά χαμόγελα 🤗❤️💓💓

Τώρα στο θέμα για μπεμπέ δεν έχω απολύτως κανένα νέο.

Προσπαθούμε πάνω από χρόνο και δυστυχώς τίποτα.

Αύριο πάμε μαζί με τον άντρα μου εγώ για σάλπιγγογραφια και εκείνος για σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπέρματος...

Μακάρι όλα να είναι καλά 🤗🤗

 

να ζησετε κοριτσι μου!!!καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!!εμενα σιγα σιγα τελειώνει η περιοδος κ θα παρω το γιατρο να παω να με δει!ανυπομονω να ξεκινησουμε παλι προσπαθείες με τον αντρουλη μου!!!αν κ φαντάζομαι αυτο θα αργησει λιγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα κοριτσια μου!!εμενα σιγα σιγα τελειώνει η περιοδος κ θα παρω το γιατρο να παω να με δει!ανυπομονω να ξεκινησουμε παλι προσπαθείες με τον αντρουλη μου!!!αν κ φαντάζομαι αυτο θα αργησει λιγο!!

Μπορείτε να σου δώσει το οκ για τώρα. Στη βίο χημική νομίζω δεν πειραζει κ να κάνεις αμέσως προσαπθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μπορείτε να σου δώσει το οκ για τώρα. Στη βίο χημική νομίζω δεν πειραζει κ να κάνεις αμέσως προσαπθεια 

ο αντρας μου παντως μεχρι να παω στο γιατρο δεν με πλησιαζει🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ο αντρας μου παντως μεχρι να παω στο γιατρο δεν με πλησιαζει🤣🤣🤣

Και εμένα δεν με πλησιασε ουτε καν!! Είχα κ ποτε ποτε κάτι ροζ δε ξέραμε τι γίνεται αστα χαχα! Ελπίζω να είναι όλα καλά κ να ξεκινήσω κ εγώ! 

Τώρα ήρθα στην αιματολογο και από το άγχος μου ήρθα κάπως πιο νωρίς από το ραντεβού, αντε να περασει η ώρα κ πειναω κιόλας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ο αντρας μου παντως μεχρι να παω στο γιατρο δεν με πλησιαζει🤣🤣🤣

Κορίτσι μου δεν νομίζω να σε περιορίσει για να ξεκινήσεις.Εγω με εξωμήτριο ξεκίνησα κατευθείαν και έμεινα ξανά έγκυος με τη πρώτη 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Και εμένα δεν με πλησιασε ουτε καν!! Είχα κ ποτε ποτε κάτι ροζ δε ξέραμε τι γίνεται αστα χαχα! Ελπίζω να είναι όλα καλά κ να ξεκινήσω κ εγώ! 

Τώρα ήρθα στην αιματολογο και από το άγχος μου ήρθα κάπως πιο νωρίς από το ραντεβού, αντε να περασει η ώρα κ πειναω κιόλας.... 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!Μακάρι αν υπάρχει πρόβλημα να το εντοπίσει κατευθείαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Και εμένα δεν με πλησιασε ουτε καν!! Είχα κ ποτε ποτε κάτι ροζ δε ξέραμε τι γίνεται αστα χαχα! Ελπίζω να είναι όλα καλά κ να ξεκινήσω κ εγώ! 

Τώρα ήρθα στην αιματολογο και από το άγχος μου ήρθα κάπως πιο νωρίς από το ραντεβού, αντε να περασει η ώρα κ πειναω κιόλας.... 

καλη αρχη κοριτσι μου ευχομαι!!κ καλα αποτελεσματα να εχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσι μου δεν νομίζω να σε περιορίσει για να ξεκινήσεις.Εγω με εξωμήτριο ξεκίνησα κατευθείαν και έμεινα ξανά έγκυος με τη πρώτη 😍

μπραβο κοριτσι μου!!πιστεύω την αλλη βδομαδα να παω κ να ξεκινησουμε σιγα σιγα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

μπραβο κοριτσι μου!!πιστεύω την αλλη βδομαδα να παω κ να ξεκινησουμε σιγα σιγα!!

Καλή αρχή λοιπόν και σε εσένα!Αφού έγινε μια φορά θα ξαναγίνει να είσαι σίγουρη 👌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα κοριτσια μου!!εμενα σιγα σιγα τελειώνει η περιοδος κ θα παρω το γιατρο να παω να με δει!ανυπομονω να ξεκινησουμε παλι προσπαθείες με τον αντρουλη μου!!!αν κ φαντάζομαι αυτο θα αργησει λιγο!!

Λογικά θα σου πει να αρχίσεις από τώρα...στη βιοχημική δεν υπάρχει θέμα κ να ξέρεις ότι είναι πιο εύκολα τα πράγματα τώρα 😉😉 θα σου έρθει άμεσα μέσα στους επόμενους κύκλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Έχω πολύ καιρό ν γράψω αλλά εννοείται ότι σας διάβαζα.. Όχι κάθε μέρα λόγω φόρτου εργασίας αλλά όποτε είχα χρόνο.. τώρα που τελείωσα τη δουλειά είπα να σας γράψω κ πάλι κ να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια καλό χειμώνα κ επισήμως! 

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είναι εγκυουλες κ στα κορίτσια που ακόμα προσπαθούν να τους πω να μην το βάζουν κάτω κ να έχουν υπομονή κ επιμονή κ όλα θα γίνουν! Για όσες δε θυμούνται εγώ προσπαθούσα για μωράκι ένα χρόνο ακριβώς! Πέρυσι τέτοιο μήνα είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες! Μετά από αρκετούς μήνες, πολύ ταλαιπωρία, εξετάσεις,γιατρούς, άγχος, κλάμα, αυτό το μήνα λοιπόν κ συγκεκριμένα σήμερα είδα το πρώτο μου θετικό τεστ! Είμαι στην ουσία 2 μέρες πριν την καθυστερηση.. κ επειδή μια εικόνα χίλιες λέξεις σας στέλνω κ τη φωτογραφία την οποία περίμενα πως κ πως να την ανεβάσω κ εγώ σε αυτό το φόρουμ κ να μπω κ στο περίφημο πινακακι σας!❤

20201022_081533.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Έχω πολύ καιρό ν γράψω αλλά εννοείται ότι σας διάβαζα.. Όχι κάθε μέρα λόγω φόρτου εργασίας αλλά όποτε είχα χρόνο.. τώρα που τελείωσα τη δουλειά είπα να σας γράψω κ πάλι κ να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια καλό χειμώνα κ επισήμως! 

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είναι εγκυουλες κ στα κορίτσια που ακόμα προσπαθούν να τους πω να μην το βάζουν κάτω κ να έχουν υπομονή κ επιμονή κ όλα θα γίνουν! Για όσες δε θυμούνται εγώ προσπαθούσα για μωράκι ένα χρόνο ακριβώς! Πέρυσι τέτοιο μήνα είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες! Μετά από αρκετούς μήνες, πολύ ταλαιπωρία, εξετάσεις,γιατρούς, άγχος, κλάμα, αυτό το μήνα λοιπόν κ συγκεκριμένα σήμερα είδα το πρώτο μου θετικό τεστ! Είμαι στην ουσία 2 μέρες πριν την καθυστερηση.. κ επειδή μια εικόνα χίλιες λέξεις σας στέλνω κ τη φωτογραφία την οποία περίμενα πως κ πως να την ανεβάσω κ εγώ σε αυτό το φόρουμ κ να μπω κ στο περίφημο πινακακι σας!❤

20201022_081533.jpg

Με τον καλό κορίτσι!! Να πανε ολα τέλεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Εγώ γυρισα σπιτι. Ολα καλα με τη γιατρό μου πήραν αίμα και τα αποτελέσματα σε 20 μέρες!

Έπαθα μια μικρή λαχτάρα... Εκεί που καθόμουν κ ήμουν το επόμενο ραντεβού λέω να σηκωθω να κάνω 2 βήματα. Σηκώνομαι κ μετα απο λιγο καταλαβαίνω κάτι να βγαίνει από εκεί κάτω κ να τρέχει ζεστό. Κοιτάω κ βλέπω αίμα. Ετρεξα να βρω τουαλέτα παω στη μαιευτικη που είναι δίπλα, πλυμμηρα από αίμα κ βγήκε ένα μεγάλο υπόλειμμα. Ευτυχώς κρατουσα σερβιέτα αλλά το παντελονι χαααααλια. Για καλή μου τυχη φόραγα πολυ μακριά μπλουζα κ δε φαινόταν μου έδωσαν και μπόλικα χαρτιά για να μπορώ να κάτσω... Ίσως γιαυτο είχα ροζ τόσο καιρό μάλλον είχα υπολλειματα. Από τη κλινική μου ειπαν οτι συμβαίνει αυτό. Τώρα θα παω μετα που θα μ τελειώσει η περιοδος σε καμία 10 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Έχω πολύ καιρό ν γράψω αλλά εννοείται ότι σας διάβαζα.. Όχι κάθε μέρα λόγω φόρτου εργασίας αλλά όποτε είχα χρόνο.. τώρα που τελείωσα τη δουλειά είπα να σας γράψω κ πάλι κ να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια καλό χειμώνα κ επισήμως! 

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είναι εγκυουλες κ στα κορίτσια που ακόμα προσπαθούν να τους πω να μην το βάζουν κάτω κ να έχουν υπομονή κ επιμονή κ όλα θα γίνουν! Για όσες δε θυμούνται εγώ προσπαθούσα για μωράκι ένα χρόνο ακριβώς! Πέρυσι τέτοιο μήνα είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες! Μετά από αρκετούς μήνες, πολύ ταλαιπωρία, εξετάσεις,γιατρούς, άγχος, κλάμα, αυτό το μήνα λοιπόν κ συγκεκριμένα σήμερα είδα το πρώτο μου θετικό τεστ! Είμαι στην ουσία 2 μέρες πριν την καθυστερηση.. κ επειδή μια εικόνα χίλιες λέξεις σας στέλνω κ τη φωτογραφία την οποία περίμενα πως κ πως να την ανεβάσω κ εγώ σε αυτό το φόρουμ κ να μπω κ στο περίφημο πινακακι σας!❤

20201022_081533.jpg

συγχαρητηρια κοπελα μου!!να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...