Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαϊου 2021 ❤️


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Χαχα σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εμένα ο άντρας μου έλεγε από την πρώτη στιγμή ότι θα βγει αγόρι για να είναι και ο προστάτης στα επόμενα παιδιά και βασικά ήθελε αγόρι το πρώτο 😛 εγώ να πω την αλήθεια ήθελα και κοριτσάκι για τους λόγους τους οποίους είπες και το πίστευα επειδή στην οικογένεια μας τα περισσότερα είμαστε κορίτσια. Αλλά μετά σκέφτηκα ότι τα αγόρια έχουν αδυναμία στις μαμάδες τους και χάρηκα  😛 βέβαια γερα να είναι τα μαναρακια μας και ότι να είναι ❤️

Εγώ να σας πω την αλήθεια...πάντα ήθελα το πρώτο κορίτσι και το δεύτερο αγόρι..για να ξέρουμε με ποιους βγαίνει η κόρη μας...και καλά τους φίλους του αγοριού... Κλασική Ελληνίδα μάνα!!!! 

Αυτό με τις αδυναμίες είναι αλήθεια!!! Όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου αν έφευγε ο άντρας μου για δουλειά και δεν την φιλουσε..όλη μέρα δεν κλωτσούσε μέχρι να γυρίσει ο άντρας μου... Τώρα ο μπέμπης έχω παρατηρήσει μόλις με παίρνει αγκαλιά ο άντρας μου και ακουμπήσει την κοιλιά μου τον κλωτσαει πολύ δυνατά...και του λέω ενοχλείς τη μαμά του...😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 543
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Beatricee είπε:

Αυτό πάνω από όλα...εμείς είμαστε το κλασσικό ο μπαμπάς θέλει κόρη και η μαμά γιο 😂 Καταλαβαίνεις...ο άντρας μου χρειάστηκε να φάει μια πάστα μετά την β επιπέδου για να συνέλθει.

Προφανώς δεν ήταν μέσα λόγω της γνωστής κατάστασης με τον κοβιντ και έκανα το gender reveal με μια πιπίλα σε χρώμα γαλάζιο... καταλαβαίνετε έκπληξη 😂Στην αρχή πίστεψε ότι κάνω πλάκα αλλά όχι...τον λυπήθηκα για κάποια δευτερόλεπτα 😂

Εμένα ο δικός μου ευτυχώς μπαίνει κανονικά μέσα και έβαλε την γιατρό μου στους υπερήχους να βάλει και το γεννητικό όργανο για να το έχει και να το βλέπει κάθε μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Έχω ξεκινήσει τα ψώνια του μπέμπη και δεν ξέρω τι να ψωνίσω...στα κοριτσίστικα η αλήθεια είναι ότι έχεις ποικιλία... 

Μην νομίζεις κι εγώ που της πήρα πάνω από 30 κορδέλες..ζήτημα αν έχει βάλει καμία 10αρια..και αυτό για λίγο μετά τις έβγαζε..τώρα που είναι 2,5 ούτε να τις δει δεν θέλει... Ούτε καν μποτάκια δεν θέλει να βάλει...μου βγήκε λίγο ατίθαση...χαχαχχα.. 

Για να πούμε την αλήθεια όντως πρέπει να είναι εκνευριστικες οι κορδέλες για τα μωράκια 😂Έχουν και κάτι φιόγκους ίσα με το κεφάλι τους.

Εμείς τώρα λέμε να ξεκινήσουμε τα ψώνια,καθώς όπως σας είπα είχαμε την ανατροπή και πάλι καλά που μου είχες πει εσύ να ξεκινήσω μετά την αυχενική 😊

Εγώ αυτό που παρατηρώ με μια γρήγορη ματιά είναι ότι τα μαγαζιά έχουν πλέον αρκετές ελλείψεις όσον αφορά τα νούμερα...Δεν ξέρω εάν φταίει η κατάσταση και έχουν μειωθεί οι παραλαβές τους αλλά γενικά δύσκολα βρίσκεις το νουμερακι που θέλεις.

Εσύ Κατερίνα είχες ψωνίσει από κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη και τα είχες βρει όλα μαζεμένα;Για πες εμπειρία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Εμένα ο δικός μου ευτυχώς μπαίνει κανονικά μέσα και έβαλε την γιατρό μου στους υπερήχους να βάλει και το γεννητικό όργανο για να το έχει και να το βλέπει κάθε μέρα.

Εσείς είστε τυχεροί...εμείς πάμε σε ειδικό fmf για αυτές τις "χοντρές" εξετάσεις και δεν αφήνει συνοδό.Στον κανονικό γιατρό μπαίνει και ο σύζυγος.

Αααααχ ο άντρας σου είναι πολύ φίλος μου.Στο DVD που δίνεται μαζί με την εξέταση έχω κάτσει και έχω παγώσει το πλάνο σε όλους τους φίλους και γνωστούς για να φανεί ξεκάθαρα ποοοοοσο ωραία προσόντα έχει 😂 Εντάξει είμαι τρελή 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Εγώ να σας πω την αλήθεια...πάντα ήθελα το πρώτο κορίτσι και το δεύτερο αγόρι..για να ξέρουμε με ποιους βγαίνει η κόρη μας...και καλά τους φίλους του αγοριού... Κλασική Ελληνίδα μάνα!!!! 

Αυτό με τις αδυναμίες είναι αλήθεια!!! Όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου αν έφευγε ο άντρας μου για δουλειά και δεν την φιλουσε..όλη μέρα δεν κλωτσούσε μέχρι να γυρίσει ο άντρας μου... Τώρα ο μπέμπης έχω παρατηρήσει μόλις με παίρνει αγκαλιά ο άντρας μου και ακουμπήσει την κοιλιά μου τον κλωτσαει πολύ δυνατά...και του λέω ενοχλείς τη μαμά του...😂

Κορίτσια ετοιμαστείτε ένας νέος άντρας θα μπει στις ζωές μας από Μάϊο...και νομίζω ότι θα είναι έρωτας με τη πρώτη ματιά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Έχετε ξεκινήσει τα ψώνια για τα μωράκια σας.? Εγώ για να πω την αλήθεια τίποτα ακόμα. Βέβαια έχω βρει τα πράγματα για το βρεφικό που θέλω αλλά ούτε φορμακια έχω ξεκινήσει ούτε τίποτα. Εδώ στην Βοιωτία μας έχουν και σε lockdown και είναι δύσκολα τα πράγματα

Εγώ έχω κάνει δύο παραγγελίες στο τζάμπο..λίγα πράγματα της μικρής και λίγα του μικρού... Έχω παραλάβει την μια..και εκκρεμεί η άλλη... Ρουχαλακια θα μου δώσει η κουμπάρα μου κάποια από το βαφτηστηρι μου... Έχω και κάποια ουδέτερα από την μικρή... Και θα μου πάρει η μαμά μου 4 κοντομανικα και 2 μακρυμάνικα για τις πρώτες μέρες στο νοσοκομείο... Σεντονακια έχω πάρει ήδη... Κούνια μας έδωσαν... 

Μπιμπερο δεν έχω πάρει ακόμα... Αποστείρωση έχω από την μικρή... 

Πάνες τώρα που βάζουν προσφορές παίρνω από ένα νούμερο να έχω καβατζα...το ίδιο και μωρομαντηλα... 

Καρότσι δεν έχω πάρει ακόμα...κάθισμα αυτοκινήτου...και μια ακόμα συρταριερα... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Έχετε ξεκινήσει τα ψώνια για τα μωράκια σας.? Εγώ για να πω την αλήθεια τίποτα ακόμα. Βέβαια έχω βρει τα πράγματα για το βρεφικό που θέλω αλλά ούτε φορμακια έχω ξεκινήσει ούτε τίποτα. Εδώ στην Βοιωτία μας έχουν και σε lockdown και είναι δύσκολα τα πράγματα

Εγώ κάποια πράγματα τα ψώνισα.Πηρα το καρότσι 3 σε 1,την κούνια,την συρταριερα,την αλλαξιερα, στρώμα,το πάρκο κρεβάτι,την ενδοεπικοινωνια και κάποια άλλα πράγματα...Πάλι καλά που τα είχα πάρει σε ουδέτερα χρώματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από την εμπειρία μου...στα orchestra έχουν μικρή φόρμα...όπως και τα zara.. εμείς ευχαριστήθηκαμε του τζάμπο...ακόμα και τώρα της μικρής της βαζω εσώρουχα φορμακια για 24 μηνών...έχουν ελαστικότητα...

Σίγουρα αυτή την περίοδο δεν υπάρχουν πολλά νούμερα... Επίσης θα σας πρότεινα να μην πάρετε για 0-3 μηνών..διότι θα έχει ζέστες και πολλά δεν θα τα φορέσει το μωρό...καλύτερα να πάρετε 3-6 μηνών και ας είναι μεγαλύτερα..και ας τα σκεπαζετε με ένα σεντονακι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κορίτσια από την εμπειρία μου...στα orchestra έχουν μικρή φόρμα...όπως και τα zara.. εμείς ευχαριστήθηκαμε του τζάμπο...ακόμα και τώρα της μικρής της βαζω εσώρουχα φορμακια για 24 μηνών...έχουν ελαστικότητα...

Σίγουρα αυτή την περίοδο δεν υπάρχουν πολλά νούμερα... Επίσης θα σας πρότεινα να μην πάρετε για 0-3 μηνών..διότι θα έχει ζέστες και πολλά δεν θα τα φορέσει το μωρό...καλύτερα να πάρετε 3-6 μηνών και ας είναι μεγαλύτερα..και ας τα σκεπαζετε με ένα σεντονακι... 

Εμείς ευελπιστούμε σύντομα να ανοίξουν οι μετακινήσεις από νομό σε νομό για να μπορέσουμε να πάμε Αθήνα να πάρουμε τα πράγματα για το δωμάτιο. Τα τζάμπο έχουν πολύ καλά πράγματα. Εγώ πρόσφατα πήρα σουτιέν θηλασμού και είμαι κατά ευχαριστημένη. Και τα περισσότερα κορμάκια από εκεί θα τα πάρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κορίτσια από την εμπειρία μου...στα orchestra έχουν μικρή φόρμα...όπως και τα zara.. εμείς ευχαριστήθηκαμε του τζάμπο...ακόμα και τώρα της μικρής της βαζω εσώρουχα φορμακια για 24 μηνών...έχουν ελαστικότητα...

Σίγουρα αυτή την περίοδο δεν υπάρχουν πολλά νούμερα... Επίσης θα σας πρότεινα να μην πάρετε για 0-3 μηνών..διότι θα έχει ζέστες και πολλά δεν θα τα φορέσει το μωρό...καλύτερα να πάρετε 3-6 μηνών και ας είναι μεγαλύτερα..και ας τα σκεπαζετε με ένα σεντονακι... 

Και δηλαδή ποια περιόδου έρχονται τα νούμερα;Τώρα μάθαμε το φύλο,τώρα θέλουμε να ψωνίσουμε 😝Ε μα πια...

Εμ φαινεται η πείρα.Τα ίδια μου λέει και η μαμά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Xristina biman εγώ από βεροια ή δράμα..δεν θυμάμαι κιόλας...είχα παραγγείλει την κούνια της μικρής μου...το κατάστημα λέγεται Στοργή έχει πολύ καλά πράγματα και κατά καιρούς έβαζε σετ δωματίου προσφορές... Ρίξε μια ματιά...σίγουρα θα έρθουν πιο οικονομικά από το να ταξιδέψετε Αθήνα... Ααα και το καρότσι από εκεί το είχα παραγγείλει...και είχε έρθει κρητη με δωρεάν μεταφορικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης από το beberose.gr είχα παραγγείλει την πάντα της κούνιας...έχει και πολλά ακόμα βρεφικά...πολύ καλή ποιότητα... 

Και τώρα του μπέμπη από εκεί θα παραγγείλω..αλλά από Σεπτέμβρη το σκέφτομαι...μέσα στο καλοκαίρι θα είναι άχρηστο... 

Και το koudounistra.gr έχει καλά πράγματα...έχω βρει μπιμπερο και θηλαστρο από εκεί να παραγγείλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Επίσης από το beberose.gr είχα παραγγείλει την πάντα της κούνιας...έχει και πολλά ακόμα βρεφικά...πολύ καλή ποιότητα... 

Και τώρα του μπέμπη από εκεί θα παραγγείλω..αλλά από Σεπτέμβρη το σκέφτομαι...μέσα στο καλοκαίρι θα είναι άχρηστο... 

Και το koudounistra.gr έχει καλά πράγματα...έχω βρει μπιμπερο και θηλαστρο από εκεί να παραγγείλω....

Καλημέρα κορίτσια μου ♥️ σε ευχαριστώ πολύ για τα ονόματα θα τα κοιτάξω. Αν και από το κουδουνιστρα έχω βρει το καρότσι του μπέμπη. Για να πω την αλήθεια το σετ του βρεφικού δωματίου το έχω βρει από το polihome κ σε πολύ καλή τιμή απλά θέλω να ελέγξω ποιότητα των υλικών και όλα αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε σκεφτεί που θα γεννησετε.? Δημόσιο νοσοκομείο η ιδιωτικό μαιευτήριο.? Εμείς ιδιωτικό γτ εκεί είναι η γιατρός μου και την θελω-της έχω τρελή εμπιστοσύνη.βεβαια ξέρουμε ότι τα λεφτά είναι πολλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ♥️ σε ευχαριστώ πολύ για τα ονόματα θα τα κοιτάξω. Αν και από το κουδουνιστρα έχω βρει το καρότσι του μπέμπη. Για να πω την αλήθεια το σετ του βρεφικού δωματίου το έχω βρει από το polihome κ σε πολύ καλή τιμή απλά θέλω να ελέγξω ποιότητα των υλικών και όλα αυτά.

Καλημέρα!!! Τα είχα δει κι εγώ από το polihome αλλά δεν μου γέμισαν το μάτι να πω την αλήθεια...δεν έχω ψωνίσει ποτέ από εκεί...και έχω μια επιφύλαξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xristina biman είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ♥️ σε ευχαριστώ πολύ για τα ονόματα θα τα κοιτάξω. Αν και από το κουδουνιστρα έχω βρει το καρότσι του μπέμπη. Για να πω την αλήθεια το σετ του βρεφικού δωματίου το έχω βρει από το polihome κ σε πολύ καλή τιμή απλά θέλω να ελέγξω ποιότητα των υλικών και όλα αυτά.

Καλημέρα και από εμένα!

Κοιτάξτε για λευκά είδη και στο spitishop.Δεν έχω προσωπική εμπειρία καθώς ακόμη βρισκομαι για αυτά τα είδη στην αναζήτηση αλλά νομίζω ότι έχει ποικιλία και σίγουρα κάτι θα βρει η καθεμία μας που θα της ταιριάζει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xristina biman είπε:

Έχετε σκεφτεί που θα γεννησετε.? Δημόσιο νοσοκομείο η ιδιωτικό μαιευτήριο.? Εμείς ιδιωτικό γτ εκεί είναι η γιατρός μου και την θελω-της έχω τρελή εμπιστοσύνη.βεβαια ξέρουμε ότι τα λεφτά είναι πολλά..

Εγώ σε δημόσιο εδώ στο Ηράκλειο... Ο γιατρός που με παρακολουθεί τώρα δεν είναι ο ίδιος με την προηγούμενη εγκυμοσύνη...λογω ότι τον τελευταίο χρόνο μένουμε στο Ηράκλειο...αλλά τον επέλεξα επειδή έχω ακούσει πολύ καλά λόγια... Ελπίζω να μείνω ευχαριστημένη μέχρι το τέλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημέρα!!! Τα είχα δει κι εγώ από το polihome αλλά δεν μου γέμισαν το μάτι να πω την αλήθεια...δεν έχω ψωνίσει ποτέ από εκεί...και έχω μια επιφύλαξη! 

Γι'αυτό κι εγώ θέλω να πάω Αθήνα να τα δω από κοντά. Δεν θέλω να πάρω έτσι από το ίντερνετ ότι να ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Εγώ σε δημόσιο εδώ στο Ηράκλειο... Ο γιατρός που με παρακολουθεί τώρα δεν είναι ο ίδιος με την προηγούμενη εγκυμοσύνη...λογω ότι τον τελευταίο χρόνο μένουμε στο Ηράκλειο...αλλά τον επέλεξα επειδή έχω ακούσει πολύ καλά λόγια... Ελπίζω να μείνω ευχαριστημένη μέχρι το τέλος!!!

Στο εύχομαι πραγματικά 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xristina biman είπε:

Έχετε σκεφτεί που θα γεννησετε.? Δημόσιο νοσοκομείο η ιδιωτικό μαιευτήριο.? Εμείς ιδιωτικό γτ εκεί είναι η γιατρός μου και την θελω-της έχω τρελή εμπιστοσύνη.βεβαια ξέρουμε ότι τα λεφτά είναι πολλά..

Ναι έχουμε αποφασίσει με τον σύζυγό να πάμε ιδιωτικά.

Τα λεφτά όντως είναι πολλά αλλά επειδή τον Ιούλιο έχασα ένα παιδί και αφού χειρουργήθηκα λαπαροσκοπικα νοσηλευτηκα στο ιδιωτικό,είδα πως είναι τα πράγματα και έμεινα υπερευχαριστημένη.Επιπλεον ο γιατρός μου(που τη προηγούμενη φορά μου έσωσε τη ζωή στη κυριολεξία) συνεργάζεται μόνο με το συγκεκριμένο μαιευτήριοβοποτε νομίζω πως είναι μονόδρομος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες κορίτσια... 

Σας διαβάζω τόσο καιρό και σήμερα αποφάσισα να γράψω πως είμαι κι εγώ μαμά Μαΐου. Περιμένουμε κοριτσάκι με τελική 21/5. 

Μεχρι στιγμής δεν έχω αγοράσει τπτ ούτε για το μωρό ούτε για το δωμάτιο. Πήγαμε είδαμε αυτή τη βδομάδα για καρότσι και κρεβάτι και καταλήξαμε παιδουπολη. 

Προσπαθουσαμε πολλά χρόνια και λίγο πριν το πρώτο μας ραντεβού μας για εξωσωματική, είπε να μας κάνει έκπληξη φυσιολογικά. Θα γεννήσω είτε γενεσις είτε βιοκλινικη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anastasia07 είπε:

Καλημερες κορίτσια... 

Σας διαβάζω τόσο καιρό και σήμερα αποφάσισα να γράψω πως είμαι κι εγώ μαμά Μαΐου. Περιμένουμε κοριτσάκι με τελική 21/5. 

Μεχρι στιγμής δεν έχω αγοράσει τπτ ούτε για το μωρό ούτε για το δωμάτιο. Πήγαμε είδαμε αυτή τη βδομάδα για καρότσι και κρεβάτι και καταλήξαμε παιδουπολη. 

Προσπαθουσαμε πολλά χρόνια και λίγο πριν το πρώτο μας ραντεβού μας για εξωσωματική, είπε να μας κάνει έκπληξη φυσιολογικά. Θα γεννήσω είτε γενεσις είτε βιοκλινικη. 

Καλημερααααα!!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το κοριτσάκι σου!!! 🥰🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Anastasia07 είπε:

Καλημερες κορίτσια... 

Σας διαβάζω τόσο καιρό και σήμερα αποφάσισα να γράψω πως είμαι κι εγώ μαμά Μαΐου. Περιμένουμε κοριτσάκι με τελική 21/5. 

Μεχρι στιγμής δεν έχω αγοράσει τπτ ούτε για το μωρό ούτε για το δωμάτιο. Πήγαμε είδαμε αυτή τη βδομάδα για καρότσι και κρεβάτι και καταλήξαμε παιδουπολη. 

Προσπαθουσαμε πολλά χρόνια και λίγο πριν το πρώτο μας ραντεβού μας για εξωσωματική, είπε να μας κάνει έκπληξη φυσιολογικά. Θα γεννήσω είτε γενεσις είτε βιοκλινικη. 

Καλημέρα κορίτσι μου!

Ποοοοοσο χαίρομαι για εσάς! Πάντα πίστευα πως τα θαύματα συμβαίνουν λίγο πριν πάψεις να πιστεύεις 😊

Προς το παρόν εδώ στη συζήτηση συμμετέχουμε κατά μόνιμη βάση τρεις κοπέλες και περιμένουμε όλες αγοράκια.Εγω έχω ΠΗΤ 15/5.

Επίσης και εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη και θα γεννήσω στη βιοκλινικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημερααααα!!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το κοριτσάκι σου!!! 🥰🥰

 

Καλημέρα Κατερινακι🥰!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...