Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΓΑΤΑ ΕΙΣΑΙ!!!!"


Recommended Posts

Παιδια ειλικρινα ομως...ειλικρινα...

ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!!!!

ΕΕΕΕ πια...

ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ - ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pou nai i gata oeo???

apo do kai sto eksis exoume tis parakato apagoreumenes lekseis :

1)gata

2)xapi

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

filenaditsa eisai ola ta lefta!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΑΤΑ?????ΟΕΟΟΟΟΟΟ

ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΝΗΓΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΧΑΠΙ????

Η ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ Ο ΣΚΥΛΟΣ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΑΠΙ???

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΑΛΛΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!

ΚΙ ΑΛΛΟ!!

ΚΙ ΑΛΛΟ~~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ έγραψε:

Παιδια ειλικρινα ομως...ειλικρινα...

ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!!!!

ΕΕΕΕ πια...

ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ - ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ!!!

Πολύ κακό για το τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ... κουράστηκα ειλικρινά...

Το θέμα με τη γάτα και το χάπι το βλέπω 2 μέρες στο φόρουμ αλλά ειλικρινά δεν μπήκα στον κόπο να το διαβάσω, γιατί δεν έχω γάτα και δε με απασχόλησε ποτέ το θέμα.. Άσε που πίστευα ότι δεν πρόκειται για ανεκδοτάκι, αλλά για "τέχνασμα" που θα βοηθούσε τους ιδιοκτήτες αυτών των αξιολάτρευτων τετράποδων να δώσουν χαπάκι στο γατάκι τους...

Μπήκα στο ποστ "Γάτα είσαι", και αμέσως έπιασα το νόημα...

Ε όχι ρε παιδιά, όχι κι έτσι!!!

"Θηλασμός", "έκτρωση", "εμβόλια" ήταν θέματα που καίγανε.. ήρθε να κάψει και να τσουρουφλίσει και ένα ανέκδοτο???? :dry: Απίστευτο!!!

Και επιτέλους... Το χάπι δεν μπορεί να αντικατασταθεί από σιρόπι?? Πιο εύκολη θα ήταν η χορήγηση :blink: :blink: :blink:

Ranini, πολύ όμορφο το υποκοριστικό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιω εγραψε:"Παιδια ειλικρινα ομως...ειλικρινα...

ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!!!!

ΕΕΕΕ πια...

ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ - ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!!!"αψε:

ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ Αννιω ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΑΡΜΠΗ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ!!! :blush:

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ.....Μ'ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΛΥΣΗ "ΣΙΡΟΠΙ":laugh: :laugh: :laugh:

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΖΑΡΙ....ΘΑ Σ'ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΚΟΚΚΟΡΑΚΙ....ΤΟ ΚΟΚΚΟΡΑΚΙ ΚΙΚΙΡΙΚΙΚΙ ΘΑ ΣΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ....

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΘΑ Σ'ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΙΑ ΓΑΤΟΥΛΑ (?):blink: ...

Η ΓΑΤΟΥΛΑ ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ....ΤΟ ΚΟΚΚΟΡΑΚΙ ΚΙΚΙΡΙΚΙΚΙΙΙΙΙΙ ΘΑ ΣΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ...(ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΧΑΠΙ ΣΤΗ ΓΑΤΑ...:P )

ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΠΑΡΙΟ.....

"ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΩ ΤΗΝ ΓΑΤΑΑΑΑΑ"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω και εγω η ερμη βρε κοριτσια που το επομενο σ/κ ειναι να της δωσω οντως το χαπι ???? :lol: :lol:

θα κυκλοφορω για μερες με "ριγε" χερια!!!

θα με χαρακωσει παλι :laugh:

και απ΄οτι ξερω (επειδη ρωτησα) δεν υπαρχει σε σιροπι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως scarlet το πιο πετυχημένο ήταν με τον Πάριο! Ομοίως ξεκαρδίστηκα στα γέλια και τώρα μ'έπιασε πονόκοιλος! Μη γεννήσουμε κιόλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΑΠ΄ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΤΑΙ ΑΔΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ..

ΜΗ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΕΤΑΓΜΑ ΓΑΤΑΣ ΑΠ΄ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera sas ....Parakoloutho gia meres to thema ...(an einai dynaton)...Disthxos gia allh mia fora faneronetai to epipedo kai ta adidimokratika pistebo tou kathena edo mesa..Den einai dynaton na katakrinete toses hmeres mia gnomh giati perei ekforas gnomhs prokeite pou katethese ena akshologo melos tou site , loipame para poly pou afethikate na ksexhlisoun aprepa synaisthmata se ena site agaphs , elpidas , agnothtas anthropon kai ypotithetai dhmokratiko pou apo oti apodiknhetai den einai katholou me ta osa exoun upothei autes ths hmeres..kai paly ntrepome gia to epipedo kapoion atomon einai pragmatika krima !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

symfwnw me tin ekoliou... egw pantos gia na pw tin ali8eia simera diavasa to thema.. pantos exei dikio i iraklakos. egw pantos gia na pw tin gnwmi mou dn to eida ka8olou asteio ayto to 8emataki.. anekdoto kapoia eipe oti einai e? an einai dynaton.. telika exoume xasei to pragmatiko xioumor edw mesa an ayta ta pragmata 8ewrounte anekdota tote ti na pw..

filika rinoula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Ο ορισμός του ανέκδοτου είναι η διήγηση ευτράπελου και διασκεδαστικού επεισοδίου. Συμφωνώ ότι το επεισόδιο που περιγράφει η δημοσίευση είναι ευτράπελο, το διασκεδαστικό ας το κρίνει η καθεμία εδώ μέσα.

(Προσωπικά δεν το θεωρώ διασκεδαστικό να βασανίζεται μία γάτα για να πάρει το χάπι της, αλλά αν ήξερε πόσο καλό της έκανε θα ζητούσε κι άλλο :woohoo: :woohoo: :woohoo:)

Γελάτε με τα ανέκδοτα με τις ξανθιές και τους πόντιους? (προσέξτε τι θα πείτε γιατίείμαι και ξανθιά και πόντια!!! :silly: :woohoo: :silly:)

Εεεε... τότε σίγουρα έχετε χάσει το πραγματικό χιούμορ! :laugh:

Χιούμορ είναι να ξεφτιλίζεται έτσι μια ομάδα ανθρώπων και να κρίνεται η πνευματική τους καλλιέργεια κι εξυπνάδα από το χρώμα των μαλλιών ή την καταγωγή τους??

Σας φιλώ!

Υ.Γ. Έχω 4 ζώα, κάποτε είχα και γάτο, τον "Φρίξο", όταν κατάλαβε τι είχε ανάμεσα στα σκέλια του πήρε τους δρόμους και δεν ξαναγύρισε και...

λατρεύω τα ανέκδοτα με τις ξανθιές και τους πόντιους!!! Όλα είναι ειπωμένα για μένα!!!!!!!!! :woohoo: :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...