Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!σε λιγες μερες περιμενω περιοδο..αλλα μου κανε ιδιαίτερη εντυπωση οτι ηρθαμε σε επαφή με τον αντρα μου χθες κ οση ωρα διηρκησε ειχα εντονους πονους περιοδου αφου πιστεψα οτι μαλλον μου ηρθε τοσο πολυ...σας εχει συμβει ποτε??

Μου έχει τύχει μερικές φορές όταν έχω ωορρηξία ή όταν περιμένω περίοδο. Πότε περιμένεις κανονικά; Βρε λες το μικρουλι να είναι στο δρόμο και να σας στέλνει μήνυμα; Σου λέει έγινε αυτό ήθελαν τώρα κοντά τα χέρια του μπαμπά από την μαμά! Είναι δική μου!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια αν είναι να έρθει η ακατανομαστη και αυτό το μήνα ελπίζω να έρθει στην ώρα της (όχι ότι αργεί ποτέ στο ραντεβού της) γιατί από προχθές με έχει πεθάνει το στήθος μου και έχουν σπάσει τα νεύρα μου... Και που κάθομαι πονάω 

Μμμ!🤔 Πονάς γενικά ή πρώτη φορά σε ενοχλεί τόσο; Εμένα κάποιες φορές με ενοχλεί πολύ κι άλλες καθόλου. Άρα πιστεύω ότι δεν θα καταλάβω κάτι όταν με το καλό μείνω έγκυος! Μακάρι να είναι σημάδι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Tasiaa είπε:

Καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια! Εύχομαι σε όλες μας σύντομα με ένα σποράκι μέσα στην κοιλίτσα μας! Και εγώ έκανα ένα τεστ σήμερα (self clear) και με το ζόρι φάνηκε μια πολύ άχνη γραμμή...δε βιάζομαι να χαρώ, θα επαναλάβω πάλι σε δύο μέρες, αλλά θα ήθελα πολύ να ακούσω τη γνώμη σας! Να σημειωθεί πως περίμενα περίοδο στις 30/8 και πως κάνω συνήθως καθυστερημένη ωορρηξία! 
(θα ήθελα να σας κοινοποιήσω τη φωτογραφία, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω πώς να το κάνω 🤦🏻‍♀️)

 

Σου εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου σε λίγους μήνες να κρατάς ένα υπέροχο μωράκι στην αγκαλιά σου!💗

Για εμένα το πιο σωστό όμως είναι να κάνεις μια χοριακη. Με τα τεστ δεν θα καταλάβεις και πολλά. Από την στιγμή που βγήκε δεύτερη γραμμή είσαι σίγουρα έγκυος. Έτσι καλύτερα να πάρεις τον γιατρό σου τηλέφωνο για να σε καθοδηγήσει!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα για υπέρηχο στήθους. Είπα στο γιατρό που τον έκανε το ιστορικό μου και συζητάγαμε, του είπα και για την εγκυμοσύνη να δω ότι δεν επηρεάζει κάπου το στήθος. Δηλαδή οι ορμόνες της εγκυμοσύνης δεν θα επηρεάσουν κάπως την απεικόνιση. Τελειώνουμε όλα καλά ειμαι όπως παλιά στην ίδια κατάσταση. Και μου λέει μετά πόσο είσαι? Του λέω τίποτα τώρα το έμαθα στην 4η εβδομάδα. Μου έκανε υπέρηχο στη κοιλιά από μόνος του και είδαμε ένα μικρουυυυλη σάκο στο θολό της μήτρας. Σε καλό σημείο μου είπε. Έχω χεστει από τη χαρά μου!!! 

Λογικά η χοριακη θα πρέπει να είναι κάπου στο 350 πως το είδε? Θα φταίει και το μηχάνημα? Αν είναι πολύ καλό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια πήγα για υπέρηχο στήθους. Είπα στο γιατρό που τον έκανε το ιστορικό μου και συζητάγαμε, του είπα και για την εγκυμοσύνη να δω ότι δεν επηρεάζει κάπου το στήθος. Δηλαδή οι ορμόνες της εγκυμοσύνης δεν θα επηρεάσουν κάπως την απεικόνιση. Τελειώνουμε όλα καλά ειμαι όπως παλιά στην ίδια κατάσταση. Και μου λέει μετά πόσο είσαι? Του λέω τίποτα τώρα το έμαθα στην 4η εβδομάδα. Μου έκανε υπέρηχο στη κοιλιά από μόνος του και είδαμε ένα μικρουυυυλη σάκο στο θολό της μήτρας. Σε καλό σημείο μου είπε. Έχω χεστει από τη χαρά μου!!! 

Λογικά η χοριακη θα πρέπει να είναι κάπου στο 350 πως το είδε? Θα φταίει και το μηχάνημα? Αν είναι πολύ καλό? 

Υπέροχα νέα τώρα μόνο ο γυναικολόγος θα σου πει περισσότερα 😇 Καλή αρχή εγκυμοσύνης κορίτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια πήγα για υπέρηχο στήθους. Είπα στο γιατρό που τον έκανε το ιστορικό μου και συζητάγαμε, του είπα και για την εγκυμοσύνη να δω ότι δεν επηρεάζει κάπου το στήθος. Δηλαδή οι ορμόνες της εγκυμοσύνης δεν θα επηρεάσουν κάπως την απεικόνιση. Τελειώνουμε όλα καλά ειμαι όπως παλιά στην ίδια κατάσταση. Και μου λέει μετά πόσο είσαι? Του λέω τίποτα τώρα το έμαθα στην 4η εβδομάδα. Μου έκανε υπέρηχο στη κοιλιά από μόνος του και είδαμε ένα μικρουυυυλη σάκο στο θολό της μήτρας. Σε καλό σημείο μου είπε. Έχω χεστει από τη χαρά μου!!! 

Λογικά η χοριακη θα πρέπει να είναι κάπου στο 350 πως το είδε? Θα φταίει και το μηχάνημα? Αν είναι πολύ καλό? 

Μπορεί να μην διπλασιαζεται απλά αλλά να υπερδιπλασιαζεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, αυτή την εβδομάδα που περίμενες την περίοδο σου τι  συμπτώματα είχες; πρόσεξες κάτι διαφορετικό από τις άλλες φορές;

Οχι κάτι διαφορετικό από αυτά της περιόδου.. Μόνο δέκατακια έκανα και είδα λίγο ροζ την Παρασκευή. 

Απλά επειδή είχα και 2 αποτυχημενες πριν εγκυμοσύνες τα συμπτώματα δεν έχουν διαφορά... 

Πιστεύω ότι θα έρθει σύντομα.. Δεν γίνεται με την πρώτη πάλι να έπιασα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Οχι κάτι διαφορετικό από αυτά της περιόδου.. Μόνο δέκατακια έκανα και είδα λίγο ροζ την Παρασκευή. 

Απλά επειδή είχα και 2 αποτυχημενες πριν εγκυμοσύνες τα συμπτώματα δεν έχουν διαφορά... 

Πιστεύω ότι θα έρθει σύντομα.. Δεν γίνεται με την πρώτη πάλι να έπιασα.. 

Εγώ από τη στιγμή που έχεις καθυστέρηση και είδες το ένα τεστ αχνό θα πήγαινα για χοριακη αμέσως. Γιατί αν θυμάμαι καλά σε περίπτωση εγκυμοσύνης θα πρέπει να κάνεις ενέσεις η να πάρεις σαλοσπιρ δεν θυμάμαι καλά τι μας είχες γράψει. Οπότε σήκω και πήγαινε σήμερα δεν έχει σημασία το νούμερο απλά να δεις αν είσαι για να αρχίσεις άμεσα την αγωγή. 

Και κάτι άλλο. Μη δίνεις σημασία τι γράφουν πάνω τα τεστ για την ευαισθησία τόσο πολύ. Δηλαδή μια μάρκα που γράφει ευαισθησία 50 μπορεί να είναι πιο καλή από μια άλλη που γράφει 20. Τα δικά μου που είναι τα onestep από εξωτερικό γράφουν ευαισθησία 10 παρακαλώ αλλά να σου δείξω το τεστ που έκανα την ημέρα της χοριακης (175) δεν είναι πολύ σκούρο αχνό το λες πάλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μμμ!🤔 Πονάς γενικά ή πρώτη φορά σε ενοχλεί τόσο; Εμένα κάποιες φορές με ενοχλεί πολύ κι άλλες καθόλου. Άρα πιστεύω ότι δεν θα καταλάβω κάτι όταν με το καλό μείνω έγκυος! Μακάρι να είναι σημάδι!💗

Γενικα δεν ποναω!!! Με πονεσε μονο τον Αυγουστο που κανονικη περιοδος δεν ηρθε ποτε αλλα ηταν μια μερα πριν τωρα κοντευει σχεδον μια εβδομαδα....Για την πλατη δεν το συζηταω ποναει απο την προηγουμενη υποτιθεμενει περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου σε λίγους μήνες να κρατάς ένα υπέροχο μωράκι στην αγκαλιά σου!💗

Για εμένα το πιο σωστό όμως είναι να κάνεις μια χοριακη. Με τα τεστ δεν θα καταλάβεις και πολλά. Από την στιγμή που βγήκε δεύτερη γραμμή είσαι σίγουρα έγκυος. Έτσι καλύτερα να πάρεις τον γιατρό σου τηλέφωνο για να σε καθοδηγήσει!😘

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου και την απάντησή σου! Δυστυχώς έκανα άλλο ένα τεστ σήμερα και δεν βγήκε καμία γραμμουλα και λίγο αργότερα ειδα ελάχιστα καφέ υγρά...Παρόλα αυτά όμως πήγα και έκανα τη χοριακή και περιμένω αποτελέσματα σήμερα μετά τις 5! Έχω αγχωθεί πολύ, αλλά καλύτερα να μάθω την αλήθεια μια και καλή! 
Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια εδώ αυτός ο μήνας να είναι ο μήνας των μωρών! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ από τη στιγμή που έχεις καθυστέρηση και είδες το ένα τεστ αχνό θα πήγαινα για χοριακη αμέσως. Γιατί αν θυμάμαι καλά σε περίπτωση εγκυμοσύνης θα πρέπει να κάνεις ενέσεις η να πάρεις σαλοσπιρ δεν θυμάμαι καλά τι μας είχες γράψει. Οπότε σήκω και πήγαινε σήμερα δεν έχει σημασία το νούμερο απλά να δεις αν είσαι για να αρχίσεις άμεσα την αγωγή. 

Και κάτι άλλο. Μη δίνεις σημασία τι γράφουν πάνω τα τεστ για την ευαισθησία τόσο πολύ. Δηλαδή μια μάρκα που γράφει ευαισθησία 50 μπορεί να είναι πιο καλή από μια άλλη που γράφει 20. Τα δικά μου που είναι τα onestep από εξωτερικό γράφουν ευαισθησία 10 παρακαλώ αλλά να σου δείξω το τεστ που έκανα την ημέρα της χοριακης (175) δεν είναι πολύ σκούρο αχνό το λες πάλι. 

Θα κάνω αύριο πρωί γτ έπιανα δουλειά όταν το αποφάσισα και σχολαω 9 που θα είναι όλα κλειστά.. Έχω διαβάσει ότι τα predictor έχουν κάνει πολλά λάθη όμως γι αυτό δε βασίζομαι σε αυτό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Γενικα δεν ποναω!!! Με πονεσε μονο τον Αυγουστο που κανονικη περιοδος δεν ηρθε ποτε αλλα ηταν μια μερα πριν τωρα κοντευει σχεδον μια εβδομαδα....Για την πλατη δεν το συζηταω ποναει απο την προηγουμενη υποτιθεμενει περιοδο

Εμένα πάντως πριν την περίοδο δεν με πονάει ποτέ το στήθος. Μόνο οπότε ήμουν έγκυος πόναγε λίγο κ πρηζοταν ελάχιστα να σου πω κ από εκεί το καταλάβαινα. 

Μακάρι να είναι κ για εσένα έτσι κ να ετοιμάζεται κάτι καλό. Μια μέρα έμεινε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Θα κάνω αύριο πρωί γτ έπιανα δουλειά όταν το αποφάσισα και σχολαω 9 που θα είναι όλα κλειστά.. Έχω διαβάσει ότι τα predictor έχουν κάνει πολλά λάθη όμως γι αυτό δε βασίζομαι σε αυτό.. 

Αυτή τη περίοδο από περιέργεια και λίγο άγχος έβλεπα βίντεο στο γιουτουμπ με τεστ εγκυμοσύνης. Στο εξωτερικό κοπέλες κάνουν 4 - 4 τα τεστ κάθε μέρα και μετά ανεβάζουν βίντεο. Εκεί είδα "καλές" μάρκες να είναι πιο αχνες από άλλες λιγότερο καλές η πιο σκούρα τεστ με ευαισθησία 50 πχ και άλλα με χαμηλότερη ευαισθησία να είναι αρνητικά. Οπότε μη στέκεσαι στη μάρκα από τη στιγμή που το ένα τεστ έβγαλε γραμμή να πας αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αυτή τη περίοδο από περιέργεια και λίγο άγχος έβλεπα βίντεο στο γιουτουμπ με τεστ εγκυμοσύνης. Στο εξωτερικό κοπέλες κάνουν 4 - 4 τα τεστ κάθε μέρα και μετά ανεβάζουν βίντεο. Εκεί είδα "καλές" μάρκες να είναι πιο αχνες από άλλες λιγότερο καλές η πιο σκούρα τεστ με ευαισθησία 50 πχ και άλλα με χαμηλότερη ευαισθησία να είναι αρνητικά. Οπότε μη στέκεσαι στη μάρκα από τη στιγμή που το ένα τεστ έβγαλε γραμμή να πας αύριο. 

Αν δεν έχει έρθει θα πάω.. Αλλά αλήθεια νιώθω κατεβαίνει 😂

Δεν πειράζει όλα για κάποιον λόγο γίνονται.. Ίσως και καλύτερα για να έχουν περάσει 2 κύκλοι από την αποβολή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εμένα πάντως πριν την περίοδο δεν με πονάει ποτέ το στήθος. Μόνο οπότε ήμουν έγκυος πόναγε λίγο κ πρηζοταν ελάχιστα να σου πω κ από εκεί το καταλάβαινα. 

Μακάρι να είναι κ για εσένα έτσι κ να ετοιμάζεται κάτι καλό. Μια μέρα έμεινε. 

Εμενα γενικα δεν ποναει ουτε πριν ουτε κατα τη διαρκεια!! Τι να πω κοριτσι μου μακαρι απο το στομα σου και στου θεου το αυτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Θα κάνω αύριο πρωί γτ έπιανα δουλειά όταν το αποφάσισα και σχολαω 9 που θα είναι όλα κλειστά.. Έχω διαβάσει ότι τα predictor έχουν κάνει πολλά λάθη όμως γι αυτό δε βασίζομαι σε αυτό.. 

λαθος θετικο δεν υπαρχει λαθος αρνητικο πολλες φορες το θεμα οταν ειναι αχνο το τεστ ειναι οτι πρεπει να γινει χοριακη για να δεις αν προχωραει παντως απο τη στιγμη που βγαινει η γραμμη εστω και αχνη η συλληψη υπαρχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια πήγα για υπέρηχο στήθους. Είπα στο γιατρό που τον έκανε το ιστορικό μου και συζητάγαμε, του είπα και για την εγκυμοσύνη να δω ότι δεν επηρεάζει κάπου το στήθος. Δηλαδή οι ορμόνες της εγκυμοσύνης δεν θα επηρεάσουν κάπως την απεικόνιση. Τελειώνουμε όλα καλά ειμαι όπως παλιά στην ίδια κατάσταση. Και μου λέει μετά πόσο είσαι? Του λέω τίποτα τώρα το έμαθα στην 4η εβδομάδα. Μου έκανε υπέρηχο στη κοιλιά από μόνος του και είδαμε ένα μικρουυυυλη σάκο στο θολό της μήτρας. Σε καλό σημείο μου είπε. Έχω χεστει από τη χαρά μου!!! 

Λογικά η χοριακη θα πρέπει να είναι κάπου στο 350 πως το είδε? Θα φταίει και το μηχάνημα? Αν είναι πολύ καλό? 

Μπράβο, συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!! Αυτό για τη χοριακη δεν το γνωρίζω, αλλά γιατρός είναι αυτός, για να το είπε, θα το είδε!!! 😉👏🏽🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια πήγα για υπέρηχο στήθους. Είπα στο γιατρό που τον έκανε το ιστορικό μου και συζητάγαμε, του είπα και για την εγκυμοσύνη να δω ότι δεν επηρεάζει κάπου το στήθος. Δηλαδή οι ορμόνες της εγκυμοσύνης δεν θα επηρεάσουν κάπως την απεικόνιση. Τελειώνουμε όλα καλά ειμαι όπως παλιά στην ίδια κατάσταση. Και μου λέει μετά πόσο είσαι? Του λέω τίποτα τώρα το έμαθα στην 4η εβδομάδα. Μου έκανε υπέρηχο στη κοιλιά από μόνος του και είδαμε ένα μικρουυυυλη σάκο στο θολό της μήτρας. Σε καλό σημείο μου είπε. Έχω χεστει από τη χαρά μου!!! 

Λογικά η χοριακη θα πρέπει να είναι κάπου στο 350 πως το είδε? Θα φταίει και το μηχάνημα? Αν είναι πολύ καλό? 

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!! Μπορεί να παιζει και το μηχάνημα ρόλο, όπως λες και η εμπειρία του!!! Με το καλό όλα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δυστυχώς πάλι θα έρθει η ακατανομαστη έχουν αρχίσει οι πόνοι και ήδη έχω καφέ υγρά οπότε αύριο θα έρθει κανονικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς πάλι θα έρθει η ακατανομαστη έχουν αρχίσει οι πόνοι και ήδη έχω καφέ υγρά οπότε αύριο θα έρθει κανονικα 

Περίμενε κορίτσι μου καφέ υγρά έχεις μόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μου έχει τύχει μερικές φορές όταν έχω ωορρηξία ή όταν περιμένω περίοδο. Πότε περιμένεις κανονικά; Βρε λες το μικρουλι να είναι στο δρόμο και να σας στέλνει μήνυμα; Σου λέει έγινε αυτό ήθελαν τώρα κοντά τα χέρια του μπαμπά από την μαμά! Είναι δική μου!😄

εγω υπολογιζω 8 με 9 σεπτεμβρη αλλα η εφαρμογή με βγαζει 5 Σεπτέμβρη🤣🤣απο το σαββατο κ μετα θα είμαι σε επιφυλακή..δεν ελπιζω αυτο το μηνα γιατι δεν ειχα κ πολλες επαφες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

εγω υπολογιζω 8 με 9 σεπτεμβρη αλλα η εφαρμογή με βγαζει 5 Σεπτέμβρη🤣🤣απο το σαββατο κ μετα θα είμαι σε επιφυλακή..δεν ελπιζω αυτο το μηνα γιατι δεν ειχα κ πολλες επαφες...

Ποτέ δεν ξέρεις Ντινακι μου!Καμιά φορά και μια επαφή αρκεί!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kostef είπε:

 

 Με επισκέφτηκε τελικά η κυρία.. Ξεκίνησε από χθες λίγο παραπάνω το βράδυ. .. 1/10 η επόμενη ημερομηνία για μένα.. 

Καλή μέρα να έχετε κορίτσια ❤️❤️❤️

ΥΓ σόρι για την παράθεση δε μπορούσα να την βγάλω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!και σε μενα βλέπω μάλλον να έρχεται γιατι μαλλον πεφρει η θερμοκρασία θα δείξει...δεν πειράζει. εμείς είπαμε σε άλλες 2 κύκλους αν ερθει μετα στοπ.

@Kostef κοριτσι μου τι τελεια!!!συγχαρητήρια και πάλι!!!με το καλο να πας και για υπέρηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...