Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά, θα γεμίσει τις κοιλιές μας με υπέροχα μωρά!!!! ❤️❤️❤️


Kostef

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!! Μόνο το ότι έχω λιγότερη ροή από άλλες φορές 

Τι να πω δε ξέρω κ απ’αυτά γιατί εγώ σπάνια είχα ανωμαλίες στον κύκλο..ήταν πολύ σταθερός κ με κανονική ροή κ μέρες πάντα..αλλά ελπίζω να μην είναι περίοδος μακάρι να μην κατέβει κανονικά , κάνε ένα τεστάκι ή μια χοριακή αν συνεχίσει λίγη ροή γιατί ποτέ δε ξέρεις!! Το ότι είναι κόκκινο με προβληματίζει μόνο, γιατί έχω ακούσει συνήθως είναι καφέ ή ροζ αν είναι εμφύτευσης.. Ή πάρε τη γιατρό σου να δεις μπορεί να σου πει ότι είναι φυσιολογικό..εμείς πάντα ελπίζουμε βέβαια!! 🙏 Δε μπορεί είναι ωραίος μήνας ο Αύγουστος κ προσπαθείς καιρό ρε γμτ..που θα πάει θα’ρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

Ωωω συγχαρητήρια!!!τι τέλεια νέα ειναι αυτα!!!οι καφε βλενιτσες μπορεί να ειναι κ από την εμφύτευση αλλά καλού κακού μην κουράζεσαι!!χαλαρά!!!η τιμή είναι τέλεια εγω την ίδια μέρα που περίμενα στο 3ο μου παιδί ηταν 70,95

Ναι, σημερα σταματησαν τα καφε. Μπορει κ απο τα utrogestan. Εν τω μεταξυ το στηθος μια ποναει, μια οχι. Δεν ξερω ρε κοριτσια! Φοβαμαι! Θα ειναι καλη η δευτερη χοριακη; Εγω την 24η μερα ειχα 64,5. Παρ’ολο που ο γιατρος μου ειπε να κανω υην Τεταρτη, εγω θα κανω κ μια αυριο που ειναι η 26η μερα,  γιατι θα σκασω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Ναι, σημερα σταματησαν τα καφε. Μπορει κ απο τα utrogestan. Εν τω μεταξυ το στηθος μια ποναει, μια οχι. Δεν ξερω ρε κοριτσια! Φοβαμαι! Θα ειναι καλη η δευτερη χοριακη; Εγω την 24η μερα ειχα 64,5. Παρ’ολο που ο γιατρος μου ειπε να κανω υην Τεταρτη, εγω θα κανω κ μια αυριο που ειναι η 26η μερα,  γιατι θα σκασω! 

Ολα καλα θα πανε! Θυμήσου να πας στο ίδιο μικροβιολογικο και την ίδια ώρα πάνω κάτω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νευρα μου με έπιασαν....ελειπε ο αντρας μου 3 μερες κ  τον περιμενα πως  και πως ολη μερα και ηρθε πριν απο λιγο κ η γκαντεμω μολις αδιαθετησα κ μαλιστα 3 μερες νωριτερα...οποτε παμε για τον επομενο μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Ναι, σημερα σταματησαν τα καφε. Μπορει κ απο τα utrogestan. Εν τω μεταξυ το στηθος μια ποναει, μια οχι. Δεν ξερω ρε κοριτσια! Φοβαμαι! Θα ειναι καλη η δευτερη χοριακη; Εγω την 24η μερα ειχα 64,5. Παρ’ολο που ο γιατρος μου ειπε να κανω υην Τεταρτη, εγω θα κανω κ μια αυριο που ειναι η 26η μερα,  γιατι θα σκασω! 

Θέλουμε διπλασιασμό στα 2 24ωρα οποτε ναι να ειναι πανω κατω ίδια ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

Τα νευρα μου με έπιασαν....ελειπε ο αντρας μου 3 μερες κ  τον περιμενα πως  και πως ολη μερα και ηρθε πριν απο λιγο κ η γκαντεμω μολις αδιαθετησα κ μαλιστα 3 μερες νωριτερα...οποτε παμε για τον επομενο μηνα...

Αχ εγώ τι να πω που στις πρώτες διακοπές με τον άντρα μου αδιαθετησα!😤 Περιμέναμε πως και πως εκείνο το ταξίδι γιατί ήταν η πρώτη φορά που θα μέναμε μόνοι μας μακρυά από όλους! Εν τέλει ήταν ένα ωραίο αδερφικο ταξίδι! Με μπόλικο.... φαγητό!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ εγώ τι να πω που στις πρώτες διακοπές με τον άντρα μου αδιαθετησα!😤 Περιμέναμε πως και πως εκείνο το ταξίδι γιατί ήταν η πρώτη φορά που θα μέναμε μόνοι μας μακρυά από όλους! Εν τέλει ήταν ένα ωραίο αδερφικο ταξίδι! Με μπόλικο.... φαγητό!😄

Το καλο ειναι οτι τη Παρασκευή που ξεκιναει η αδεια θα εχω καθαρισει οποτε θα κανω μπανακια  στις διακοπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου 

Καλημέρα αν μπορεις βαλε με στο πινακακι για 9/9!!Η κυρία με επισκέφτηκε νωριτερα παλι!!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :23/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:21/08

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:09/09

A&O:27/08

 

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:10/09

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:01/09

ζουζουνα*:11/09   

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ολα καλα θα πανε! Θυμήσου να πας στο ίδιο μικροβιολογικο και την ίδια ώρα πάνω κάτω! 

Καλημερα κοριτσια! Γυρισα Αθηνα, οποτε δεν μπορω να παω στο ιδιο μικροβιολογικο😂 Πηγαμε σημερα πρωι κ εκανα χοριακη, μια TSH και μια FT4 που μου ειπε η ενδοκρινολογος! Θα βγουνε λεει σημερα απογευμα! Για να δουμε❤️ Εχω πολυ αγχος!! Βιοιατρικη πηγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα την χοριακη την ειχα κανει 23η μερα! Στις 7/8! Σημερα ειμαι 26η μερα και επισημως εχω 1 μερα καθυστερηση! Ή καμια τελος παντων! Αλλα δοξα τω θεω, σταματησαν τα καφε υγρα. Αρα εχουν περασει 3 μερες! Πιστευω την 23η μερα βγηκε 64,5 γιατι γενικα εχω μικρο κυκλο και η οωρηξια εγινε την 13η μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσάκια μου μια από τα ίδια ακόμα όχι μόνο δεν αυξήθηκε η ροή μπορώ να πω ότι έχει μειωθεί κι ολας.... Σκέφτομαι να περιμένω 2-3 μέρες και να κάνω ένα τεστακι και αν είναι να πάω για χοριακη όταν γυρίσω Αθήνα γιατί εδώ που είμαι δεν ξέρω ούτε αν ούτε που έχει μικροβιολογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :23/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:21/08

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:09/09

A&O:27/08

 

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:01/09

ζουζουνα*:11/09   

Καλημερα κορίτσια!Αδιαθετσησα πρωι πρωι...Βάλτε με στο πινακακι στις 10 Σεπτεμβρίου πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ κοριτσάκια μου μια από τα ίδια ακόμα όχι μόνο δεν αυξήθηκε η ροή μπορώ να πω ότι έχει μειωθεί κι ολας.... Σκέφτομαι να περιμένω 2-3 μέρες και να κάνω ένα τεστακι και αν είναι να πάω για χοριακη όταν γυρίσω Αθήνα γιατί εδώ που είμαι δεν ξέρω ούτε αν ούτε που έχει μικροβιολογικο

Καλά αποτελέσματα σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Τελικα την χοριακη την ειχα κανει 23η μερα! Στις 7/8! Σημερα ειμαι 26η μερα και επισημως εχω 1 μερα καθυστερηση! Ή καμια τελος παντων! Αλλα δοξα τω θεω, σταματησαν τα καφε υγρα. Αρα εχουν περασει 3 μερες! Πιστευω την 23η μερα βγηκε 64,5 γιατι γενικα εχω μικρο κυκλο και η οωρηξια εγινε την 13η μερα!

Λογικά έκανες 12η μερα αν εχεις 26 μερες κύκλο...η τιμή ειναι μάλλον 2 μερες  με 3 πριν την περίοδο...λογικά θα δεις 3ψηφιο νούμερο τωρα.δες απο τις επαφές σου ποτε ειχες κ τοτε θα καταλάβεις ποτε επιασες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ έκανα σήμερα πρώτη φορά μαστογραφία... Αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα έκλεισα να κάνω και υπέρηχο μαστού το Σεπτέμβρη... Οδοντίατρος μου μένει κ είμαι κομπλέ από σέρβις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ έκανα σήμερα πρώτη φορά μαστογραφία... Αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα έκλεισα να κάνω και υπέρηχο μαστού το Σεπτέμβρη... Οδοντίατρος μου μένει κ είμαι κομπλέ από σέρβις.... 

Καλά αποτελέσματα!💗

Άστα! Εγώ πέρυσι έκανα υπέρηχο μαστού αλλά μαστογραφία δεν έχω κάνει. Το έχω στο πρόγραμμα όμως γιατί λένε ότι είναι καλό να έχεις μια πριν τα 40. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά αποτελέσματα!💗

Άστα! Εγώ πέρυσι έκανα υπέρηχο μαστού αλλά μαστογραφία δεν έχω κάνει. Το έχω στο πρόγραμμα όμως γιατί λένε ότι είναι καλό να έχεις μια πριν τα 40. 

Εγώ έχω πολλά ινοαδενωματα στο στήθος και ίσως γιαυτό μου είπε να την κάνω τώρα. Υπέρηχο μαστού έκανα μια φορά το χρόνο από τα 25 περίπου. Απλά τώρα που είχα εγκυμοσύνη θηλασμό κ μετά παλινδρομη δεν είχα κάνει για μεγάλο διάστημα. Ένα άγχος το έχω για το αποτέλεσμα αν κ λένε ότι ο θηλασμός βοηθάει στο θέμα στήθος (σε σχέση με τα ινοαδενωματα που έχω εγώ τουλ έτσι άκουσα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ έχω πολλά ινοαδενωματα στο στήθος και ίσως γιαυτό μου είπε να την κάνω τώρα. Υπέρηχο μαστού έκανα μια φορά το χρόνο από τα 25 περίπου. Απλά τώρα που είχα εγκυμοσύνη θηλασμό κ μετά παλινδρομη δεν είχα κάνει για μεγάλο διάστημα. Ένα άγχος το έχω για το αποτέλεσμα αν κ λένε ότι ο θηλασμός βοηθάει στο θέμα στήθος (σε σχέση με τα ινοαδενωματα που έχω εγώ τουλ έτσι άκουσα) 

Αληθεύει! Σίγουρα βοηθάει ο θηλασμός! Που δεν βοηθάει άλλωστε; Μην αγχώνεσαι πάντως όλα καλά θα είναι! Τώρα το αστείο είναι που μιλάω εγώ που μέχρι και τον οφθαλμίατρο φοβάμαι! 😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αληθεύει! Σίγουρα βοηθάει ο θηλασμός! Που δεν βοηθάει άλλωστε; Μην αγχώνεσαι πάντως όλα καλά θα είναι! Τώρα το αστείο είναι που μιλάω εγώ που μέχρι και τον οφθαλμίατρο φοβάμαι! 😆 

Και εγώ στουε άλλους έτσι είμαι παλικάρι.... Όταν πρόκειται για μένα να μου πάει χαχαχα... Εγω τρέμω τον οδοντίατρο απαπαπαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παραδόξως εγώ μόνο αυτόν δεν φοβάμαι. Σκέφτομαι τι μπορεί να μου βρει άλλωστε! Το πολύ πολύ καμιά απονεύρωση!😄

Το σίγουρο είναι ενα........... ότι θα ζήσω μετά την επίσκεψη!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά αποτελέσματα!💗

Άστα! Εγώ πέρυσι έκανα υπέρηχο μαστού αλλά μαστογραφία δεν έχω κάνει. Το έχω στο πρόγραμμα όμως γιατί λένε ότι είναι καλό να έχεις μια πριν τα 40. 

Ναι ο γυναικολογος στο Έλενα μου είχε πει ότι έπρεπε να έχω κάνει μια γύρω στα 35 γιατί την έχουν μου είπε σαν σημείο α αναφορας.. Αν και σε εμένα που έκανα πέρυσι μαστογραφία μου είπαν να κάνω και υπερυχο γιατί έχω πολύ πυκνους ιστούς στο στήθος και η μαστογραφία σε εμένα δεν δειχνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Παραδόξως εγώ μόνο αυτόν δεν φοβάμαι. Σκέφτομαι τι μπορεί να μου βρει άλλωστε! Το πολύ πολύ καμιά απονεύρωση!😄

Το σίγουρο είναι ενα........... ότι θα ζήσω μετά την επίσκεψη!😆

Εγώ έκανα ολόκληρο χειρουργείο και δεν φοβήθηκα ούτε μια στιγμή τον οδοντίατρο όμως τον τρέμω μόνο που βλέπω την καρέκλα παθαίνω ταχυπαλμιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...