Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Περίεργο που η καλλιέργεια δεν έδειξε κάτι και το pap έδειξε μύκητες..

Ναι εδειξε πολυ λιγους μικροοργανισμους

γιαυτο δεν εδειξε κατι η καλλιεργεια :) 

μου ειπαν ειναι πολυ συνιθισμενο και πως δεν ειναι κατι ανησχυτικο !!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έκανα την χοριακη πάλι. Ευτυχώς έπεσε. Πήγε στο 95. Σήμερα όλο το πρωί δεν είχα αίμα μόνο είδα πριν λίγο πολύ αχνό. Λέτε να μηδενίσει μόνη της η χοριακή;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Έκανα την χοριακη πάλι. Ευτυχώς έπεσε. Πήγε στο 95. Σήμερα όλο το πρωί δεν είχα αίμα μόνο είδα πριν λίγο πολύ αχνό. Λέτε να μηδενίσει μόνη της η χοριακή;; 

Μίλησες με τον γιατρο κορίτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θελω τη βοήθεια σας! Χτες που πηγα στο γιατρο μου ειπε πως σημερα ή αυριο θα έχω οωρρηξια και να εχω επαφη χτες και αυριο (ανα 1 μερα για να δυναμώνει το σπερμα). Το θεμα μου είναι οτι χτες οταν ηρθαμε σε επαφή επειδη περιμεναμε κοσμο και είμασταν βιαστικοί ο καλος μου τελείωσε μισο εξω και μισο μεσα! Δεν εδωσα σημασία ιδιαίτερη χτες γιατι νομιζα πως πεμπτη θα εχω οωριξια και πιστευα πως θα προλαβαιναμε ξανα να ειχαμε επαφη! Τελικα σημερα ειχα εντονες ενοχλήσεις οωριξιας που μαλλον σημαινει εκανα σημερα ωοριξια και τωρα δεν ξερω τι να κανω με τις επαφες μας😂😂😂 να κανω σήμερα ή αυριο? Και αν τη χάσουμε την κυρία??😛

Εκανα και τεστακι! Το πανω στη φωτογραφια ειναι το θετικο του περασμενου μηνα που το κράτησα για μετρο συγκρισης και το κατω το σημερινό! Το κατω δεν ειναι τοσο εντονο όσο το πανω! Αυτο σημαίνει ότι έγινε η ωοριξια και αρχιζει να πέφτει η ορμόνη?

20200715_192412.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου θελω τη βοήθεια σας! Χτες που πηγα στο γιατρο μου ειπε πως σημερα ή αυριο θα έχω οωρρηξια και να εχω επαφη χτες και αυριο (ανα 1 μερα για να δυναμώνει το σπερμα). Το θεμα μου είναι οτι χτες οταν ηρθαμε σε επαφή επειδη περιμεναμε κοσμο και είμασταν βιαστικοί ο καλος μου τελείωσε μισο εξω και μισο μεσα! Δεν εδωσα σημασία ιδιαίτερη χτες γιατι νομιζα πως πεμπτη θα εχω οωριξια και πιστευα πως θα προλαβαιναμε ξανα να ειχαμε επαφη! Τελικα σημερα ειχα εντονες ενοχλήσεις οωριξιας που μαλλον σημαινει εκανα σημερα ωοριξια και τωρα δεν ξερω τι να κανω με τις επαφες μας😂😂😂 να κανω σήμερα ή αυριο? Και αν τη χάσουμε την κυρία??😛

Εκανα και τεστακι! Το πανω στη φωτογραφια ειναι το θετικο του περασμενου μηνα που το κράτησα για μετρο συγκρισης και το κατω το σημερινό! Το κατω δεν ειναι τοσο εντονο όσο το πανω! Αυτο σημαίνει ότι έγινε η ωοριξια και αρχιζει να πέφτει η ορμόνη?

20200715_192412.jpg

Γεια σου κοπέλα μου!!! Λοιπόν σύμφωνα με την δίκη μ έμπειρια.,, όταν είχα βρει τεστ με γραμμουλα σαν την δίκη σου δεν γινόταν να έρθω σε επαφή... όποτε έκανα την επόμενη (όπου είχα κάνει τεστ πάλι και βγήκε πιο σκούρα σαν το πάνω τεστακι σου)και την μεθεπόμενη. Μόνο εκείνη την φορά έκανα μαζεμένα 2 μέρες.,, ελπίζω να σε βοήθησα.,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Γεια σου κοπέλα μου!!! Λοιπόν σύμφωνα με την δίκη μ έμπειρια.,, όταν είχα βρει τεστ με γραμμουλα σαν την δίκη σου δεν γινόταν να έρθω σε επαφή... όποτε έκανα την επόμενη (όπου είχα κάνει τεστ πάλι και βγήκε πιο σκούρα σαν το πάνω τεστακι σου)και την μεθεπόμενη. Μόνο εκείνη την φορά έκανα μαζεμένα 2 μέρες.,, ελπίζω να σε βοήθησα.,,, 

Και τα πονάκια που ένιωθα σήμερα?🤔 Μακάρι να είναι ετσι! Εγω νόμισα εγινε ήδη η ωορρηξία και αρχισε να πεφτει η ορμόνη γ αυτο φαινεται πιο αχνή στο σημερινο τεστακι! Αν κανω τεστακι και αύριο με τα πρωινα ούρα θα έχω αντιπροσωπευτικά αποτελέσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Και τα πονάκια που ένιωθα σήμερα?🤔 Μακάρι να είναι ετσι! Εγω νόμισα εγινε ήδη η ωορρηξία και αρχισε να πεφτει η ορμόνη γ αυτο φαινεται πιο αχνή στο σημερινο τεστακι! Αν κανω τεστακι και αύριο με τα πρωινα ούρα θα έχω αντιπροσωπευτικά αποτελέσματα?

Το πρώτο τεστακι δεν είναι από τον προηγούμενο μήνα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και το δευτερο σημερινο! Αν κανω και 1 αυριο το πρωι για να δω αν η γραμουλλα γινεται πιο εντονη ή πιο ελαφριά δεν θα είναι αντιπροσωπευτικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι και το δευτερο σημερινο! Αν κανω και 1 αυριο το πρωι για να δω αν η γραμουλλα γινεται πιο εντονη ή πιο ελαφριά δεν θα είναι αντιπροσωπευτικο?

Ααααα λες να έγινε χτες και να έπεσε σήμερα; Τι να πω .,, δεν ξέρω ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ααααα λες να έγινε χτες και να έπεσε σήμερα; Τι να πω .,, δεν ξέρω ... 

Χθες οχι, για σήμερα σκεφτομαι μηπως έγινε και αρχισε ήδη να πέφτει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Μίλησες με τον γιατρο κορίτσι μου?

Ναι μίλησα.. Μου είπε να πάρω mitrotan για 3-4 μέρες να βοηθήσει να φύγει αν τυχόν έχει μείνει αιματακι και να κάνω πάλι μια χοριακή την άλλη εβδομάδα. Από ότι λέει γλύτωσα την αποξεση. Θα πάω την άλλη εβδομάδα να με δει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου θελω τη βοήθεια σας! Χτες που πηγα στο γιατρο μου ειπε πως σημερα ή αυριο θα έχω οωρρηξια και να εχω επαφη χτες και αυριο (ανα 1 μερα για να δυναμώνει το σπερμα). Το θεμα μου είναι οτι χτες οταν ηρθαμε σε επαφή επειδη περιμεναμε κοσμο και είμασταν βιαστικοί ο καλος μου τελείωσε μισο εξω και μισο μεσα! Δεν εδωσα σημασία ιδιαίτερη χτες γιατι νομιζα πως πεμπτη θα εχω οωριξια και πιστευα πως θα προλαβαιναμε ξανα να ειχαμε επαφη! Τελικα σημερα ειχα εντονες ενοχλήσεις οωριξιας που μαλλον σημαινει εκανα σημερα ωοριξια και τωρα δεν ξερω τι να κανω με τις επαφες μας😂😂😂 να κανω σήμερα ή αυριο? Και αν τη χάσουμε την κυρία??😛

Εκανα και τεστακι! Το πανω στη φωτογραφια ειναι το θετικο του περασμενου μηνα που το κράτησα για μετρο συγκρισης και το κατω το σημερινό! Το κατω δεν ειναι τοσο εντονο όσο το πανω! Αυτο σημαίνει ότι έγινε η ωοριξια και αρχιζει να πέφτει η ορμόνη?

20200715_192412.jpg

Πόσα χιλιοστά ήταν το ωοθυλακιο σου? Κ πριν πότε είχατε επαφή? Εκτός από χθες?. Θεωρώ αύριο κ μεθαύριο επαφή. Αλλά αν ξέρεις κ τα χιλιοστά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου θελω τη βοήθεια σας! Χτες που πηγα στο γιατρο μου ειπε πως σημερα ή αυριο θα έχω οωρρηξια και να εχω επαφη χτες και αυριο (ανα 1 μερα για να δυναμώνει το σπερμα). Το θεμα μου είναι οτι χτες οταν ηρθαμε σε επαφή επειδη περιμεναμε κοσμο και είμασταν βιαστικοί ο καλος μου τελείωσε μισο εξω και μισο μεσα! Δεν εδωσα σημασία ιδιαίτερη χτες γιατι νομιζα πως πεμπτη θα εχω οωριξια και πιστευα πως θα προλαβαιναμε ξανα να ειχαμε επαφη! Τελικα σημερα ειχα εντονες ενοχλήσεις οωριξιας που μαλλον σημαινει εκανα σημερα ωοριξια και τωρα δεν ξερω τι να κανω με τις επαφες μας😂😂😂 να κανω σήμερα ή αυριο? Και αν τη χάσουμε την κυρία??😛

Εκανα και τεστακι! Το πανω στη φωτογραφια ειναι το θετικο του περασμενου μηνα που το κράτησα για μετρο συγκρισης και το κατω το σημερινό! Το κατω δεν ειναι τοσο εντονο όσο το πανω! Αυτο σημαίνει ότι έγινε η ωοριξια και αρχιζει να πέφτει η ορμόνη?

20200715_192412.jpg

Επίσης κ να έγινε η ωορρηξία σήμερα μένει ενεργό το ωάριο κ περιμένει έως 36 ώρες.... Εμένα μετά που το έβλεπε σπασμένο το ωοθυλακιο που είχε πει σίγουρη επαφή.... Εγώ θα εκανα επαφές έως κ Σάββατο.... Για να είμαι μέσα..... Τώρα που το σκέφτομαι κ πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Επίσης κ να έγινε η ωορρηξία σήμερα μένει ενεργό το ωάριο κ περιμένει έως 36 ώρες.... Εμένα μετά που το έβλεπε σπασμένο το ωοθυλακιο που είχε πει σίγουρη επαφή.... Εγώ θα εκανα επαφές έως κ Σάββατο.... Για να είμαι μέσα..... Τώρα που το σκέφτομαι κ πάλι.

Δεν ρωτησα για το ωοθυλάκιο κοριτσι μου γιατι δεν ξερω πως πανε αυτα! Πριν απο την επαφη που ειχαμε χθες, ειχαμε ξανα Κυριακη. Θα κανω και αυριο το πρωι τεστακι και θα δείξει! Μπορω να κανω με πρωινα ούρα σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

 

Δεν ρωτησα για το ωοθυλάκιο κοριτσι μου γιατι δεν ξερω πως πανε αυτα! Πριν απο την επαφη που ειχαμε χθες, ειχαμε ξανα Κυριακη. Θα κανω και αυριο το πρωι τεστακι και θα δείξει! Μπορω να κανω με πρωινα ούρα σωστά?

Νομίζω ότι είναι καλύτερα να μην κάνεις με πρωινά ούρα.

Εγώ πάντως θα έκανα και αύριο το πρωί. Δεν θα άφηνα να περάσουν δύο ολόκληρα 24ωρα. Αν κατάλαβα σου είπε ότι θα κάνεις σήμερα η αύριο. Χθές είχες επαφή . Άρα για εμένα αύριο πρωί να πιάσεις δουλειά!😉☺️ Αλλά θα κάνω και μια παρένθεση σε αυτό. Αν επιθυμείς να έρθεις σε επαφή και σήμερα να το κάνεις. Δεν θέλουν πρόγραμμα αυτά! Επιθυμία θέλουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

 

Δεν ρωτησα για το ωοθυλάκιο κοριτσι μου γιατι δεν ξερω πως πανε αυτα! Πριν απο την επαφη που ειχαμε χθες, ειχαμε ξανα Κυριακη. Θα κανω και αυριο το πρωι τεστακι και θα δείξει! Μπορω να κανω με πρωινα ούρα σωστά?

Μετά της 11 το πρωί...το λέει νομίζω κ στις οδηγίες... Μπορείτε να χετε επαφή αύριο πρωί... Κ Παρασκευή βράδυ.... Εμάς όταν έσπασε μας είχε πει επαφές σήμερα αύριο μεθαύριο..... Κάθε μέρα δηλ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Έκανα την χοριακη πάλι. Ευτυχώς έπεσε. Πήγε στο 95. Σήμερα όλο το πρωί δεν είχα αίμα μόνο είδα πριν λίγο πολύ αχνό. Λέτε να μηδενίσει μόνη της η χοριακή;; 

Δεν έχω και μεγάλη εμπειρία πάνω σ αυτό αλλά πιστεύω για να έχει αρχίσει να πέφτει πως θα μηδενίσει μόνη της... Εάν σου είπε και ο γιατρός ότι γλίτωσες την αποξεση να θεωρήσεις τον εαυτό σου πολύ τυχερή μέσα στην ατυχία σου.. Ίσως αυτό συνδέετε και με τον μηδενισμό της χοριακης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Και τα πονάκια που ένιωθα σήμερα?🤔 Μακάρι να είναι ετσι! Εγω νόμισα εγινε ήδη η ωορρηξία και αρχισε να πεφτει η ορμόνη γ αυτο φαινεται πιο αχνή στο σημερινο τεστακι! Αν κανω τεστακι και αύριο με τα πρωινα ούρα θα έχω αντιπροσωπευτικά αποτελέσματα?

Κάνε και ένα αύριο να δεις .εγώ πχ έκανα πάντα 1 πρωί κ 1 απόγευμα γιατί μπορεί η κορύφωση της lh να είναι για λίγο κ να μην την εβλεπα έτσι λοιπόν εγώ έβλεπα 2 μέρες τεστ θετικά κ μετά αρνητικό...Κάνε αύριο στις 10.00 νομίζω κάπου εκεί ανεβαίνει...αν είναι πιο σκούρα θα κάνει ισως αύριο ή μεθαύριο, αν βγει πιο άχνη έκανες σήμερα ή αύριο...απλά να έχεις επαφή κ αύριο σίγουρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

ioannastr:08/3

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

Basoula2:17/07

ntinaki83:19/07

A&O:07/07

Marina22:15/07

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:02/07

Νicol:06/07

Ntinaki_08:30/06     

  •  

Γεια!!!αδιαθετησα νωριτερα οποτε βαλε με τωρα 12/8!!!ευχαριστωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Νομίζω ότι είναι καλύτερα να μην κάνεις με πρωινά ούρα.

Εγώ πάντως θα έκανα και αύριο το πρωί. Δεν θα άφηνα να περάσουν δύο ολόκληρα 24ωρα. Αν κατάλαβα σου είπε ότι θα κάνεις σήμερα η αύριο. Χθές είχες επαφή . Άρα για εμένα αύριο πρωί να πιάσεις δουλειά!😉☺️ Αλλά θα κάνω και μια παρένθεση σε αυτό. Αν επιθυμείς να έρθεις σε επαφή και σήμερα να το κάνεις. Δεν θέλουν πρόγραμμα αυτά! Επιθυμία θέλουν!

Εχεις δικαιο κοριτσι μου, ειναι οριακό όμως το σπλερμα μας και πρεπει να το προσεχουμε! Το ιδανικο για μας ειναι ανα 1 μερα επαφή! Απλά προχθες το βραδυ είχαμε το ατυχηματακι που τελειωσε μισο εξω και προβληματιστικα μήπως το χάσαμε! Θα κανω ξανα η ωρα 1.30 γιατι ειμαι δουλεια!

στις πριν 11 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

Κάνε και ένα αύριο να δεις .εγώ πχ έκανα πάντα 1 πρωί κ 1 απόγευμα γιατί μπορεί η κορύφωση της lh να είναι για λίγο κ να μην την εβλεπα έτσι λοιπόν εγώ έβλεπα 2 μέρες τεστ θετικά κ μετά αρνητικό...Κάνε αύριο στις 10.00 νομίζω κάπου εκεί ανεβαίνει...αν είναι πιο σκούρα θα κάνει ισως αύριο ή μεθαύριο, αν βγει πιο άχνη έκανες σήμερα ή αύριο...απλά να έχεις επαφή κ αύριο σίγουρα...

Θα κανω ξανα η ωρα 1.30 αν ειναι πιο σκουρα σημαινει θα γινει σημερα, αν ειναι πιο απαλη σημαίνει εγινε εχτες και τη χασαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Εχεις δικαιο κοριτσι μου, ειναι οριακό όμως το σπλερμα μας και πρεπει να το προσεχουμε! Το ιδανικο για μας ειναι ανα 1 μερα επαφή! Απλά προχθες το βραδυ είχαμε το ατυχηματακι που τελειωσε μισο εξω και προβληματιστικα μήπως το χάσαμε! Θα κανω ξανα η ωρα 1.30 γιατι ειμαι δουλεια!

Θα κανω ξανα η ωρα 1.30 αν ειναι πιο σκουρα σημαινει θα γινει σημερα, αν ειναι πιο απαλη σημαίνει εγινε εχτες και τη χασαμε!

Και χθες να έγινε δεν την έχασες. Το ωάριο επιζεί για τουλάχιστον 12 με 24 ώρες! Άρα μόλις επιστρέψετε σπίτι ξέρεις!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Και χθες να έγινε δεν την έχασες. Το ωάριο επιζεί για τουλάχιστον 12 με 24 ώρες! Άρα μόλις επιστρέψετε σπίτι ξέρεις!😘💗

Χαχα εννοείται 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Να αλλάξουμε και τη δική μου ημερομηνια στο πινακακι..Αδιαθετησα ...Πάμε γαι 14/8 τώρα..

Σε ευχαριστώ πολυ @Lacostaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Εχεις δικαιο κοριτσι μου, ειναι οριακό όμως το σπλερμα μας και πρεπει να το προσεχουμε! Το ιδανικο για μας ειναι ανα 1 μερα επαφή! Απλά προχθες το βραδυ είχαμε το ατυχηματακι που τελειωσε μισο εξω και προβληματιστικα μήπως το χάσαμε! Θα κανω ξανα η ωρα 1.30 γιατι ειμαι δουλεια!

Θα κανω ξανα η ωρα 1.30 αν ειναι πιο σκουρα σημαινει θα γινει σημερα, αν ειναι πιο απαλη σημαίνει εγινε εχτες και τη χασαμε!

κανονικά στο 1ο αρνητικό πάλι πρέπει να έχεις επαφή...μην ξεχνάς ότι το τεστ δείχνει την ωορρηξία που θα έρθει.. δλδ μετά το 1ο θετικό θα έρθει από 24-48 ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...