Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια κοπέλα μου 🥰🥰

Όταν βλέπω κοπέλες εδώ μέσα να μένουν έγγυος χαίρομαι πολύ αλλά όταν είδα ότι είσαι έγκυος χάρηκα λιγάκι παραπάνω γιατί είχα διαβάσει ότι προσπαθείς καιρό❤️❤️

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και κάποια στιγμή θα έρθει κ η σειρά μου🐳

Όσο για τον περίγυρο άστα να πάνε ...

Έχω βρεί όμως ατάκα καλή όταν με ρωτάνε..

Παιδί δεν έχω αλλά τις διαδικασίες τις κάνω και με το παραπάνω 🙊💯💯🤪

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου.. Μακάρι να συνεχίσουν όλα καλά γιατί ένα φόβο τον έχω.

 

Αυτό να κάνεις κλείσε τα αυτιά σου και να τους απαντάς.. ΠΟλύ μου αρέσει η απάντηση σου δεν την είχα σκεφτεί τότε χαχα!! Φαντάσου εμένα είχε γυρίσει μια κατίνα της γειτονιάς και είχε πει στη μάνα μου ''τι κάνει η κόρη σου δύο χρόνια παντρεμένη; Κάθεται; Ακόμα να κάνει παιδί? ''   Ε και η μανα μου την κανονισε αναλογως.. Για αυτο σου λεω ο κοσμος ειναι κακος! Αυτό να είναι το τελευταίο που θα σε στεναχωρεί..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mari84 έχεις καθυστέρηση ή πηγές νωρίτερα;; στο εργαστήριο που πάω εγώ γράφει κάτω από ένα αρνητικό.. Σε άλλο εργαστήριο πάνω από 5.. Αλλά αν δεν έχεις ακόμα καθυστέρηση μήπως ανέβει μετά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου.. Μακάρι να συνεχίσουν όλα καλά γιατί ένα φόβο τον έχω.

 

Αυτό να κάνεις κλείσε τα αυτιά σου και να τους απαντάς.. ΠΟλύ μου αρέσει η απάντηση σου δεν την είχα σκεφτεί τότε χαχα!! Φαντάσου εμένα είχε γυρίσει μια κατίνα της γειτονιάς και είχε πει στη μάνα μου ''τι κάνει η κόρη σου δύο χρόνια παντρεμένη; Κάθεται; Ακόμα να κάνει παιδί? ''   Ε και η μανα μου την κανονισε αναλογως.. Για αυτο σου λεω ο κοσμος ειναι κακος! Αυτό να είναι το τελευταίο που θα σε στεναχωρεί..

 

Εγώ σιχαίνομαι την φράση άντε σειρά σας τώρα για παιδάκι! Εκεί είναι που κοιτάω επιδεικτικά γύρω γύρω κ λέω με έμφαση μωρέ σίγουρα είναι η σειρά μας μη πάρουμε τη σειρά κανενός άλλου δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος εγω! Κ γελάνε αμήχανα....αλλά κι αυτό με τη διαδικασία είναι πετυχημένο! Θα το υιοθετήσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kikip είπε:

Κι εγώ τώρα που επικοινώνησα με διαγνωστικό κέντρο μου είπαν ότι τα αποτελέσματα της χοριακης αν γίνει η αιμοληψια ως τις 11 το πρωί θα βγουν το απόγευμα. Αν γίνει πιο αργά την άλλη μέρα τα αποτελέσματα. Κ φυσικά θα ξυπνήσω αύριο από τις 6 κ θα πάω να πιάσω κ σειρά μη σας πω! Ποιος μπορεί να περιμένει άλλη μια μέρα μέχρι τα αποτελέσματα! Κοντευουμε να σκάσουμε! Με το καλό στα κορίτσια με τις αυξημένες χοριακες τους!!! 

Αγάπη εγω περιμενα 3 μερες για κάθε χοριακη π εκανα .αλλα εκτος Ελλάδος πηγα ν τρελαθώ αληθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου.. Μακάρι να συνεχίσουν όλα καλά γιατί ένα φόβο τον έχω.

 

Αυτό να κάνεις κλείσε τα αυτιά σου και να τους απαντάς.. ΠΟλύ μου αρέσει η απάντηση σου δεν την είχα σκεφτεί τότε χαχα!! Φαντάσου εμένα είχε γυρίσει μια κατίνα της γειτονιάς και είχε πει στη μάνα μου ''τι κάνει η κόρη σου δύο χρόνια παντρεμένη; Κάθεται; Ακόμα να κάνει παιδί? ''   Ε και η μανα μου την κανονισε αναλογως.. Για αυτο σου λεω ο κοσμος ειναι κακος! Αυτό να είναι το τελευταίο που θα σε στεναχωρεί..

 

😤😤😤😤 Δεν μπορώ ούτε να το σχολιάσω! Τι άνθρωποι υπάρχουν!☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια κοπέλα μου 🥰🥰

Όταν βλέπω κοπέλες εδώ μέσα να μένουν έγγυος χαίρομαι πολύ αλλά όταν είδα ότι είσαι έγκυος χάρηκα λιγάκι παραπάνω γιατί είχα διαβάσει ότι προσπαθείς καιρό❤️❤️

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και κάποια στιγμή θα έρθει κ η σειρά μου🐳

Όσο για τον περίγυρο άστα να πάνε ...

Έχω βρεί όμως ατάκα καλή όταν με ρωτάνε..

Παιδί δεν έχω αλλά τις διαδικασίες τις κάνω και με το παραπάνω 🙊💯💯🤪

Aχχ τι ωραία απάτνηση κορίτσι μου!!! Και εγώ θα την υιοθετήσω!! Αν και να σας πως την αλήθεια για κάποιο λόγο δεν νιώθω να με πειράζει όταν με ρωτάνε.. ίσως επειδή δεν με ρωτάνε πολλοί, λόγω του ότι είμαστε μικροί ακόμη και ακόμη να παντρευτούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;; Η τιμή της χοριακης που είναι μόνο 108 σήμερα με 7η μέρα καθυστερήσεις λέτε να σημαίνει κάτι;; ότι δλδ μπορει να παλινδρομισει αργότερα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;; Η τιμή της χοριακης που είναι μόνο 108 σήμερα με 7η μέρα καθυστερήσεις λέτε να σημαίνει κάτι;; ότι δλδ μπορει να παλινδρομισει αργότερα;; 

Αν έκανες ωορρηξια αργότερα και η σύλληψη έγινε επομένως αργότερα δε σημαίνει τίποτα! Μόνο να περιμένεις δυστυχώς μπορείς... Πιστεύω όλα καλά θα πάνε! 

Και εγώ περιμένω σε 2 μέρες σύμφωνα μεε το κινητό και αν και δεν προσπάθησα επισήμως ένα δύο ατυχήματακια τα είχαμε χάχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αν έκανες ωορρηξια αργότερα και η σύλληψη έγινε επομένως αργότερα δε σημαίνει τίποτα! Μόνο να περιμένεις δυστυχώς μπορείς... Πιστεύω όλα καλά θα πάνε! 

Και εγώ περιμένω σε 2 μέρες σύμφωνα μεε το κινητό και αν και δεν προσπάθησα επισήμως ένα δύο ατυχήματακια τα είχαμε χάχα! 

Τα ατυχήματα είναι τα καλύτερα χαχαχα εκεί συμβαίνει πάντα το καλό😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;; Η τιμή της χοριακης που είναι μόνο 108 σήμερα με 7η μέρα καθυστερήσεις λέτε να σημαίνει κάτι;; ότι δλδ μπορει να παλινδρομισει αργότερα;; 

Μπορεί να έγινε αργά ή σύλληψη κορίτσι μου και για αυτό.. Να σκέφτεσαι θετικά.. Όλα καλά θα πάνε😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Τα ατυχήματα είναι τα καλύτερα χαχαχα εκεί συμβαίνει πάντα το καλό😜😜

Μακάρι να γίνει το ίδιο και σε εμένα!!!! Θα δείξει χαχαχαχα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Μπορεί να έγινε αργά ή σύλληψη κορίτσι μου και για αυτό.. Να σκέφτεσαι θετικά.. Όλα καλά θα πάνε😍

Αυτό το ίντερνετ θα μας φάει.. Διαβάζω διαφορά και σκέφτομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αυτό το ίντερνετ θα μας φάει.. Διαβάζω διαφορά και σκέφτομαι.. 

Λογικά δεν θα ξανά κάνεις.? Θα φανεί τότε. 💙💞💕 Καλά αποτελέσματα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Clairy.Εφόσον αυτήν την στιγμή ξέρεις ότι το σποράκι σου είναι στην κοιλίτσα σου γιατί δεν το χαίρεσαι?? Κανείς δεν ξέρει το μέλλον!! Όσο για το ίντερνετ...μπορεί να τρελαθεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι να γίνει το ίδιο και σε εμένα!!!! Θα δείξει χαχαχαχα!!!! 

Στο εύχομαι κορίτσι μου😍 εμείς αυτόν τον μήνα έτσι το πιάσαμε το σποράκι μας😍😜

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αυτό το ίντερνετ θα μας φάει.. Διαβάζω διαφορά και σκέφτομαι.. 

Ναι η αλήθεια είναι πως είναι πολύ κακό.. Διαβάζουμε συνέχεια διαφορά και μπαίνουμε σε αυτή την διαδικασία του άγχους... Προσπαθησε να το αφήσεις λίγο στην άκρη αυτό☺️ θα είναι πολύ καλύτερα.. Εμπιστεύσου τον γιατρό σου αυτός σίγουρα ξέρει καλύτερα από την κάθε μία μας και από διαφορα site.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!🥰 Να έχουμε μια όμορφη και δημιουργική ημέρα!

Εγώ πάντως ασχολούμαι με τα μπαλκονακια μου σήμερα! Δεν ξέρω τι έχω πάθει κι όλο λουλούδια βάζω τελευταία! 🌹🌺 Να πω ότι είμαι  κι άνθρωπος που το έχω με αυτά ψέματα θα πω! Ελπίζω μόνο να μην ξεχνάω να τα ποτίζω!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!🥰 Να έχουμε μια όμορφη και δημιουργική ημέρα!

Εγώ πάντως ασχολούμαι με τα μπαλκονακια μου σήμερα! Δεν ξέρω τι έχω πάθει κι όλο λουλούδια βάζω τελευταία! 🌹🌺 Να πω ότι είμαι  κι άνθρωπος που το έχω με αυτά ψέματα θα πω! Ελπίζω μόνο να μην ξεχνάω να τα ποτίζω!😁

Πω πω.. Εγώ πιστεύω και να με αφησουν μόνη μου με νερό και φυτά, δεν θα το ποτίσω ποτέ.. Δεν το έχω καθόλου. Παρ όλα αυτά ζηλεύω τα ωραία μπαλκόνια με χρώμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!🥰 Να έχουμε μια όμορφη και δημιουργική ημέρα!

Εγώ πάντως ασχολούμαι με τα μπαλκονακια μου σήμερα! Δεν ξέρω τι έχω πάθει κι όλο λουλούδια βάζω τελευταία! 🌹🌺 Να πω ότι είμαι  κι άνθρωπος που το έχω με αυτά ψέματα θα πω! Ελπίζω μόνο να μην ξεχνάω να τα ποτίζω!😁

Χαχαχα μια από τα ίδια.. Ο άντρας μου κάθε χρόνο με μαλώνει γιατί αγοράζω και βάζω πάρα πολλά λουλούδια και μετά από ένα μήνα έχουν πεθάνει όλα😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαα ❤️

Κι εγώ τα λατρεύω τα λουλούδια, αλλά δε ξέρω αν θα είμαι τόσο τυπική στο πότισμα...τώρα μετακομίσαμε στο σπίτι μας, δεν έχουμε φτιάξει τη βεράντα ακόμη, θα κάνω μια δοκιμή γιατί λατρεύω κι εγώ τα χρωματιστά μπαλκόνια!! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!🥰 Να έχουμε μια όμορφη και δημιουργική ημέρα!

Εγώ πάντως ασχολούμαι με τα μπαλκονακια μου σήμερα! Δεν ξέρω τι έχω πάθει κι όλο λουλούδια βάζω τελευταία! 🌹🌺 Να πω ότι είμαι  κι άνθρωπος που το έχω με αυτά ψέματα θα πω! Ελπίζω μόνο να μην ξεχνάω να τα ποτίζω!😁

Χαχχα εχω μια Φιλη π με κυνηγάει να βάλω λουλούδια στον κήπο μ γτ αυτη μενα σε διαμέρισμα κ  δεν εχει κήπο η μπαλκόνι κ της λεω ρε εγώ βαλω αν ερχεσε να τα φροντίζεις απο εκείνο περα δε τα λυπάσαι τα κακόμοιρα αφπυ ξεχνάω. Ένα βασιλικό μικρο γλαστρακι ειχα στη κουζίνα στ παραθυρο πανω απο τν νεροχύτη κ αυτον τν ξέχναγα να τν ποτίσω κ μαραθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ νομίζω κορίτσια η το έχεις η δεν το έχεις.. Έτσι απλά.. Και όπως καταλαβαίνω εμείς σίγουρα δεν το έχουμε😂😂😂 εδώ κατάφερα και χάλασα αλόη βέρα που δεν θέλει σχεδόν καμία φροντίδα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...