Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Να το πιστέψεις κορίτσι μου και να το απολαύσεις όσο περισσότερο μπορείς!!! Είσαι λίγο σφιγμένη και συγκρατημένη λόγω εξωσωματικής αλλά θα δεις ότι όσο περνάει ο καιρός θα χαλαρώνεις..μη φανταστείς πολύ αλλά θα χαλαρώνεις...χαχα!! 

Ναι για κάποιο λόγο νοιώθω ότι δεν το ζω εγώ αυτό αλλά κάποια άλλη... Ελπίζω να πάνε όλα καλά και στον υπέρηχο και να αρχίσω να το πιστεύω.. χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Ανέβηκε κορίτσια... 38.8 την Παρασκευή 108.60 σήμερα... Να χαρώ λέτε;; 

Εννοείται να χαρείς κορίτσι μου!! Καλή εγκυμοσύνη και από δω και πέρα να είσαι ήρεμη να ξεκουράζεσαι και να προσέχεις το μωράκι σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ευχαριστώωω. Είπα στον γυναικολόγο ότι θα πάω και την Τετάρτη να κάνω άλλη μια να είμαι σίγουρη 😂..

Και εγώ σήμερα ήθελα να πάω να κάνω και τρίτη να δω ότι όλα πάνε καλά αλλά δεν πήγα γιατί και ο γιατρός με μάλωσε ότι οι χοριακες προκαλούν μόνο άγχος και μου είπε να το πιστέψω και να σκέφτομαι θετικά.. Οπότε δεν πήγα... 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου.. Έχει διπλασιαστεί οπότε ξεκινά αμέσως να απολαμβάνεις από τώρα κάθε λεπτό την εγκυμοσύνης σου😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Ανέβηκε κορίτσια... 38.8 την Παρασκευή 108.60 σήμερα... Να χαρώ λέτε;; 

Συγχαρητηρια κορτσι μου !!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kalina είπε:

Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα. Εγώ πήγα για την 2η χοριακη σήμερα και αύριο τα αποτελέσματα. Ανησυχώ λιγάκι γιατί χθες το βράδυ είχα πολύ λίγο,μια ιδέα,αίμα.απειροελλαχιστο αλλά μου έφερε στο μυαλό εικόνες από την παλλιδρομη και αγχώθηκα. Σήμερα δεν έχω τίποτα αλλά ψυχολογικά είμαι τρομοκρατημένη. 

Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να μην κάνεις άσχημες σκέψεις... Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά πρέπει να το κάνεις και για σενα και για το φασολάκι που είναι στην κοιλλίτσα σου!!! Έχεις πει στον γιατρό σου για την ανησυχία σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να μην κάνεις άσχημες σκέψεις... Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά πρέπει να το κάνεις και για σενα και για το φασολάκι που είναι στην κοιλλίτσα σου!!! Έχεις πει στον γιατρό σου για την ανησυχία σου? 

Το ξέρω,το ξέρω μα είναι μνήμες φρέσκες. Όχι δεν έχουμε μιλήσει ιδιαίτερα για αυτό. Θέλει να δει και τα σημερινά αποτελέσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kalina είπε:

Το ξέρω,το ξέρω μα είναι μνήμες φρέσκες. Όχι δεν έχουμε μιλήσει ιδιαίτερα για αυτό. Θέλει να δει και τα σημερινά αποτελέσματα. 

Καταλαβαίνω... απλά λέω εγώ τα δικά μου έξω από τον χορό! Εύχομαι να είναι όλα καλά! Αυτός ο μήνας είναι γούρικος για το γκρουπ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

@Clairy. και @Mari84 καλά αποτελέσματα σήμερα στις χοριακές σας.
@Ευάγγελοςτ γιατί να αδιαθετήσεις βρε κοπελιά; Κάθε μήνα τα ίδια, δεν βαρέθηκες;; 🤣
@Kardoula1991 εσύ έκανες υπέρηχο ή είναι νωρίς για να δείτε κάτι;
@Lacostaki τι έγινε με την περίπτωσή σου; Μίλησες με γιατρό;

Καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα!

Αν βαρέθηκα λέει misofeggaro μου! Έλα όμως που επιμένει να ξαναέρχεται! Ούτε η πεθερά μου να ήταν!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αν βαρέθηκα λέει misofeggaro μου! Έλα όμως που επιμένει να ξαναέρχεται! Ούτε η πεθερά μου να ήταν!😆

χαχαχαχαχα!!

Με έκανες και γέλασα πολύ όμως :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.. Τα πονάκια δεν σημαίνουν απαραίτητα περίοδο. Ειναι και σύμπτωμα εγκυμοσύνης εγώ τις μέρες που περίμενα χοριακή είχα πολλά.. 

Γειά σου κορίτσι μου! Καταρχήν να σου πω πόσο χαίρομαι που όλα πάνε καλά στην εγκυμοσύνη σου!😊 Η αλήθεια είναι ότι στον γιό μου είχα πονάκια περιόδου και νόμιζα ότι θα αδιαθετησω αλλά ευτυχώς ήταν από την εγκυμοσύνη. Τώρα είναι διαφορετικά! Τους τελευταίους μήνες 3-4 ημέρες πιο πρίν έχω πονάκια και την προηγμένη αρκετά πιο έντονα. Το ίδιο συμβαίνει και τώρα. Άρα μάλλον πάει κι αυτός ο μήνας! Αλλά επειδή η hope😉 πεθαίνει πάντα τελευταία μέχρι να την δω την άτιμη ελπίζω!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου κορίτσι μου! Καταρχήν να σου πω πόσο χαίρομαι που όλα πάνε καλά στην εγκυμοσύνη σου!😊 Η αλήθεια είναι ότι στον γιό μου είχα πονάκια περιόδου και νόμιζα ότι θα αδιαθετησω αλλά ευτυχώς ήταν από την εγκυμοσύνη. Τώρα είναι διαφορετικά! Τους τελευταίους μήνες 3-4 ημέρες πιο πρίν έχω πονάκια και την προηγμένη αρκετά πιο έντονα. Το ίδιο συμβαίνει και τώρα. Άρα μάλλον πάει κι αυτός ο μήνας! Αλλά επειδή η hope😉 πεθαίνει πάντα τελευταία μέχρι να την δω την άτιμη ελπίζω!😘💗

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!❤️

Εννοείτε ελπίζουμε μέχρι τελευταία στιγμή. Εγώ πάντως σου λέω είχα ακριβώς τα ίδια πονάκια με την περίοδο. Καμμία διαφορά.. Κι επειδή τις πρώτες μερες είχα και ροζ υγρά από την εμφυτευση δεν με αφηνε να το πιστέψω.. Νόμιζα ότι θα δω περίοδο.. Τώρα ευτυχώς ολα καλά, σταματησαν τα παλιοροζ... Πάντως αυτό που λένε ότι όλα είναι ίδια ισχύει.

Εγώ το μόνο που είχα διαφορετικό ήταν η απίστευτη υπνηλία και εξάντληση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!❤️

Εννοείτε ελπίζουμε μέχρι τελευταία στιγμή. Εγώ πάντως σου λέω είχα ακριβώς τα ίδια πονάκια με την περίοδο. Καμμία διαφορά.. Κι επειδή τις πρώτες μερες είχα και ροζ υγρά από την εμφυτευση δεν με αφηνε να το πιστέψω.. Νόμιζα ότι θα δω περίοδο.. Τώρα ευτυχώς ολα καλά, σταματησαν τα παλιοροζ... Πάντως αυτό που λένε ότι όλα είναι ίδια ισχύει.

Εγώ το μόνο που είχα διαφορετικό ήταν η απίστευτη υπνηλία και εξάντληση.. 

Θυμάσαι από πόσο νωρίς άρχισες να έχεις υπνηλία και εξάντληση μήπως? Επίσης το αισθανόσουν όλη την ημέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Αυτό που μου φαίνεται περίεργο είναι ότι ήταν η χοριακη 4 .

Πώς γίνεται αφού δεν είμαι αντί για μηδενική να είναι 4?

Τι να πω.

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου 🥰🥰😘

Πραγματικά μου κάνει εντύπωση που ήταν θετικό το τεστ και δεν είσαι. Αλλά από την άλλη το 4 είναι αρνητικό αποτέλεσμα; Το λέω γιατί μετά την αποξεση με είχε στείλει ο γιατρός μου για χοριακη κι επειδή το μικροβιολογικό που πηγαίνω ήταν κλειστό πήγα σε μια άλλη. Είχα 4 αν δεν κάνω λάθος και μου είπε: Συγχαρητήρια! Πώς το κατάλαβες τόσο νωρίς; Είσαι από εξωσωματική; Που να ήξερε η γυναίκα. Μετά της εξήγησα. Εγώ νομίζω ή ότι κάτι πήγε να γίνει και δυστυχώς δεν προχώρησε ή ότι είναι αρχή . Εξάλλου την έκανες πριν την καθυστέρηση. Ελπίζω να είναι το δεύτερο και να μην την δεις για αρκετούς μήνες.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πραγματικά μου κάνει εντύπωση που ήταν θετικό το τεστ και δεν είσαι. Αλλά από την άλλη το 4 είναι αρνητικό αποτέλεσμα; Το λέω γιατί μετά την αποξεση με είχε στείλει ο γιατρός μου για χοριακη κι επειδή το μικροβιολογικό που πηγαίνω ήταν κλειστό πήγα σε μια άλλη. Είχα 4 αν δεν κάνω λάθος και μου είπε: Συγχαρητήρια! Πώς το κατάλαβες τόσο νωρίς; Είσαι από εξωσωματική; Που να ήξερε η γυναίκα. Μετά της εξήγησα. Εγώ νομίζω ή ότι κάτι πήγε να γίνει και δυστυχώς δεν προχώρησε ή ότι είναι αρχή . Εξάλλου την έκανες πριν την καθυστέρηση. Ελπίζω να είναι το δεύτερο και να μην την δεις για αρκετούς μήνες.🥰

Τι χα παθει και εγώ έδειξε θετικό και όμως δεν ημουν έγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Θυμάσαι από πόσο νωρίς άρχισες να έχεις υπνηλία και εξάντληση μήπως? Επίσης το αισθανόσουν όλη την ημέρα?

Επειδη εκανα εξωσωματικη , ξεκινησαν  λιγες μερες μετα απο οτι θυμαμαι την εμβρυομεταφορα.

Δηλαδη υπολογισε σε εναν κανονικο κυκλο περιπου  5 μερες πριν την περιοδο.

Ολη την μερα το νοιωθω . Μπορει να περπατησω 100μετρα και να λαχανιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Ανέβηκε κορίτσια... 38.8 την Παρασκευή 108.60 σήμερα... Να χαρώ λέτε;; 

😃 Ανέβηκε πολύ καλά! Φυσικά και να χαρείς κορίτσι μου!💗💗💗💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Τι χα παθει και εγώ έδειξε θετικό και όμως δεν ημουν έγκυος

Πω πω τι απαίσιο συναίσθημα! Να δεις θετικό και να μην είσαι! Το 4 όμως είναι αρνητικό Σταυρι μου; Γιατί εμένα μου είχε πει έτσι; Πολύ πιθανό όμως να εξαρτάται κι από το μικροβιολογικό γιατί θυμάμαι που ο γιατρός μου έλεγε να επαναλαμβάνω τις χοριακες πάντα στο ίδιο εργαστήριο.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ηθελα να σας πω πριν 1 χρονο εκανα τεστ παπ .. βγηκε ηπια φλεγμονη στον κολπο-εξω τραχηλο.. ο γιατρος μου ειπε πως εαν δεν εχω συμπτωμτα δεν χρειαζεται να παρω καποια αγωγη .. 

φετος ακομα δε εχω κανει τεστ παπ  ομως θα κανω .!!! Στο χαρτι δεν εγραφε να κανω καλλιεργειες και ουτε ο γιατρος μου ειπε να κανω.. 

πιστευτε πως θα επρεπε να μου δωσει αγωγη ??? 
 

επισης μου ειπε πως πολλες γυναικες εχουν καποια φλεγμη ηπια μορφη και πως δεν χρειαζεται παντα αγωγη... (αντιβιωση) 

:)  Εγω παντως κοριτσια μου ειμαι καλα ουτε υγρα εχω ουτε αλλες ενοχλησεις !!! Πιστευτε εκανα καλα που δεν πηρα αγωγη η πιστυετε εμποδιζει αυτο την συλληψη ? Ο γιατρος παντως ξερει οτι προσπαθουμε για μωρακι !!! 
 

Απο δυο γιατρους πηρα γνωμη και οι δυο ειπαν αυτο που σας ειπα !!! 
Η αληθεια ειναι πως εχω στεναχωρηθει και ισως επρεπε να παρω κ αλλη γνωμη και αυτο μηπως το εμποδιζει ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

@Clairy. και @Mari84 καλά αποτελέσματα σήμερα στις χοριακές σας.
@Ευάγγελοςτ γιατί να αδιαθετήσεις βρε κοπελιά; Κάθε μήνα τα ίδια, δεν βαρέθηκες;; 🤣
@Kardoula1991 εσύ έκανες υπέρηχο ή είναι νωρίς για να δείτε κάτι;
@Lacostaki τι έγινε με την περίπτωσή σου; Μίλησες με γιατρό;

Καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα!

Καλησπερα σε ολες!!! οχι κοριτσι μου αποφασισα να μην το ψαξω περεταιρω...και να ηταν βιοχημικη παει περασε...θα παω σημερα να κανω την εξεταση για την ΑΜΗ και προχωραμε μπροστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Γιατί αργούν τόσο τα αποτελέσματα? Εμένα μέσα σε 1 ώρα τα βγάζει... Μην σε αγχώνει είναι φυσιολογικό και κάτι που έγινε μια φορά δεν σημαίνει ότι θα ξανά γίνει☺️

Κι εγώ τώρα που επικοινώνησα με διαγνωστικό κέντρο μου είπαν ότι τα αποτελέσματα της χοριακης αν γίνει η αιμοληψια ως τις 11 το πρωί θα βγουν το απόγευμα. Αν γίνει πιο αργά την άλλη μέρα τα αποτελέσματα. Κ φυσικά θα ξυπνήσω αύριο από τις 6 κ θα πάω να πιάσω κ σειρά μη σας πω! Ποιος μπορεί να περιμένει άλλη μια μέρα μέχρι τα αποτελέσματα! Κοντευουμε να σκάσουμε! Με το καλό στα κορίτσια με τις αυξημένες χοριακες τους!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πραγματικά μου κάνει εντύπωση που ήταν θετικό το τεστ και δεν είσαι. Αλλά από την άλλη το 4 είναι αρνητικό αποτέλεσμα; Το λέω γιατί μετά την αποξεση με είχε στείλει ο γιατρός μου για χοριακη κι επειδή το μικροβιολογικό που πηγαίνω ήταν κλειστό πήγα σε μια άλλη. Είχα 4 αν δεν κάνω λάθος και μου είπε: Συγχαρητήρια! Πώς το κατάλαβες τόσο νωρίς; Είσαι από εξωσωματική; Που να ήξερε η γυναίκα. Μετά της εξήγησα. Εγώ νομίζω ή ότι κάτι πήγε να γίνει και δυστυχώς δεν προχώρησε ή ότι είναι αρχή . Εξάλλου την έκανες πριν την καθυστέρηση. Ελπίζω να είναι το δεύτερο και να μην την δεις για αρκετούς μήνες.🥰

Μακάρι κορίτσι μου να είναι νωρίς κ τελικά να είμαι.

Πραγματικά έχω κουραστεί πολύ σε ένα μήνα κλείνουμε ένα χρόνο προσπαθειών κ δεν γίνεται τίποτα.

Κ το χειρότερο είναι ο περίγυρος που ρωτάει κάθε 3 και λίγο πότε θα κάνουμε παιδί.

Βαρέθηκα αλήθεια.

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Τι χα παθει και εγώ έδειξε θετικό και όμως δεν ημουν έγκυος

Αυτά γίνονται μάλλον για να παίζουν με τα νεύρα μας...🤯🤯

Έκανα χαζομάρα που δεν το έβγαλα φωτογραφία.

Τέλος πάντων κεφάλι ψηλά και προχωράμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να είναι νωρίς κ τελικά να είμαι.

Πραγματικά έχω κουραστεί πολύ σε ένα μήνα κλείνουμε ένα χρόνο προσπαθειών κ δεν γίνεται τίποτα.

Κ το χειρότερο είναι ο περίγυρος που ρωτάει κάθε 3 και λίγο πότε θα κάνουμε παιδί.

Βαρέθηκα αλήθεια.

Αυτά γίνονται μάλλον για να παίζουν με τα νεύρα μας...🤯🤯

Έκανα χαζομάρα που δεν το έβγαλα φωτογραφία.

Τέλος πάντων κεφάλι ψηλά και προχωράμε!!

Κορίτσι μου πόσο σε νοιώθω στο θέμα του περίγυρου. Εμείς προσπαθούσαμε δύο χρόνια, τελικά κάναμε εξωσωματική αλλά άσχετο αυτό..

Το πόσο άσχημα ένοιωθα κάθε φορά που κάποιος ρωτούσε , ήταν φρικτό.. Να ξέρεις είναι πολύ αγενής ερώτηση αυτή από όποιον κι αν προέρχεται. Γιατί δεν τον αφορά. Πρώτον, δεν ξέρει αν θέλετε να κάνετε παιδί και δεύτερον εάν μπορείτε. Δεν μπορούν να φανταστούν πόσο μας πληγώνει αυτό.. Απλά κλείσε τα αυτιά σου και προσπάθησε να μην σε επηρεάζει. Στο λεω εγώ που με επηρέαζε πάρα πολυ και έκλαιγα κάθε φορά. Θα έρθει και για σας το μωράκι. Πίστεψε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσι μου πόσο σε νοιώθω στο θέμα του περίγυρου. Εμείς προσπαθούσαμε δύο χρόνια, τελικά κάναμε εξωσωματική αλλά άσχετο αυτό..

Το πόσο άσχημα ένοιωθα κάθε φορά που κάποιος ρωτούσε , ήταν φρικτό.. Να ξέρεις είναι πολύ αγενής ερώτηση αυτή από όποιον κι αν προέρχεται. Γιατί δεν τον αφορά. Πρώτον, δεν ξέρει αν θέλετε να κάνετε παιδί και δεύτερον εάν μπορείτε. Δεν μπορούν να φανταστούν πόσο μας πληγώνει αυτό.. Απλά κλείσε τα αυτιά σου και προσπάθησε να μην σε επηρεάζει. Στο λεω εγώ που με επηρέαζε πάρα πολυ και έκλαιγα κάθε φορά. Θα έρθει και για σας το μωράκι. Πίστεψε το!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια κοπέλα μου 🥰🥰

Όταν βλέπω κοπέλες εδώ μέσα να μένουν έγγυος χαίρομαι πολύ αλλά όταν είδα ότι είσαι έγκυος χάρηκα λιγάκι παραπάνω γιατί είχα διαβάσει ότι προσπαθείς καιρό❤️❤️

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και κάποια στιγμή θα έρθει κ η σειρά μου🐳

Όσο για τον περίγυρο άστα να πάνε ...

Έχω βρεί όμως ατάκα καλή όταν με ρωτάνε..

Παιδί δεν έχω αλλά τις διαδικασίες τις κάνω και με το παραπάνω 🙊💯💯🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Κι εγώ τώρα που επικοινώνησα με διαγνωστικό κέντρο μου είπαν ότι τα αποτελέσματα της χοριακης αν γίνει η αιμοληψια ως τις 11 το πρωί θα βγουν το απόγευμα. Αν γίνει πιο αργά την άλλη μέρα τα αποτελέσματα. Κ φυσικά θα ξυπνήσω αύριο από τις 6 κ θα πάω να πιάσω κ σειρά μη σας πω! Ποιος μπορεί να περιμένει άλλη μια μέρα μέχρι τα αποτελέσματα! Κοντευουμε να σκάσουμε! Με το καλό στα κορίτσια με τις αυξημένες χοριακες τους!!! 

Πραγματικά πιστεύω αυτή η αναμονή είναι ότι χειρότερο...εδώ περιμένεις 1 ώρα και κοντεύει να πεθάνεις από το άγχος.. Οπότε Να πας από τις 6😂😂😂😂 καλά αποτελέσματα κορίτσι μου😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...