Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν είσαι τραγική κ εγω σκεφτόμουν να το πω αυτο🤣 εμενα ο μπαμπάς μου δεν έχει εμβολιαστεί ακομα κ δνε παίζει να κανω εξω γτ δε θέλω να μην είναι με τπτ, ίσως το κάνουμε σπιτι του! Το θέμα είναι ότι κ στους πιο στενούς να το πω μαζεύονται πάνω από 20 κατάλαβες; γι αυτο φοβαμαι!είμαι ακόμα υπό σκέψη 

Είστε και πολλοι! Ναι ρε συ αλλά είναι όλοι με τεστ τι πρόβλημα να υπάρχει; Θα ήθελα να γιορτάσω τα πρώτα γενέθλια ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είστε και πολλοι! Ναι ρε συ αλλά είναι όλοι με τεστ τι πρόβλημα να υπάρχει; Θα ήθελα να γιορτάσω τα πρώτα γενέθλια ... 

Πιστεύω δεν θα υπάρχει, γι αυτο το σκέφτομαι ετσι κ εγω!! Μα κ εγω θέλω δεν παίζει να μην της κάνω κάτι! 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πιστεύω δεν θα υπάρχει, γι αυτο το σκέφτομαι ετσι κ εγω!! Μα κ εγω θέλω δεν παίζει να μην της κάνω κάτι! 

Αυτό λέω και εγώ .,, και πως να το περιορίσεις.,,, μόνο αν σβήσεις κεράκια το μεσημέρι με την μια οικογένεια και το απόγευμα με την άλλη,,, και πάλι όμως σε επαφή θα έρθετε εσείς με όλους ,,, και θα είναι και ταλαιπωρια πιστεύω 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό λέω και εγώ .,, και πως να το περιορίσεις.,,, μόνο αν σβήσεις κεράκια το μεσημέρι με την μια οικογένεια και το απόγευμα με την άλλη,,, και πάλι όμως σε επαφή θα έρθετε εσείς με όλους ,,, και θα είναι και ταλαιπωρια πιστεύω 

Μα ναι παλι έρχεσαι σε επαφή με όλους οπότε στην ουσία το ιδιο θα είναι, κ πιο πολυ η ταλαιπωρία! Μάλλον θα το κανω κ εγω με τεστ,Παναγία μου όμως που έχουμε φτάσει, με στεναχωρεί αυτη η κατάσταση, στην τρίτη χρονιά παμε ελεος 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μα ναι παλι έρχεσαι σε επαφή με όλους οπότε στην ουσία το ιδιο θα είναι, κ πιο πολυ η ταλαιπωρία! Μάλλον θα το κανω κ εγω με τεστ,Παναγία μου όμως που έχουμε φτάσει, με στεναχωρεί αυτη η κατάσταση, στην τρίτη χρονιά παμε ελεος 

Πραγματικά ρε συ! Κουράστηκα τώρα δεν μπορώ άλλο! Στην αρχή έλεγα άντε μωρε σιγά λες και ποσό έξω θα βγαιναμε.,, αλλά δεν είναι μόνο το έξω.,, το σπίτι μ ήταν πάντα γεμάτο και τώρα ακόμη ούτε οι στενοί μας φίλοι έρχονται ... γιατί έχουν παιδάκια μικρά και φοβάμαι πολύ,,, 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πραγματικά ρε συ! Κουράστηκα τώρα δεν μπορώ άλλο! Στην αρχή έλεγα άντε μωρε σιγά λες και ποσό έξω θα βγαιναμε.,, αλλά δεν είναι μόνο το έξω.,, το σπίτι μ ήταν πάντα γεμάτο και τώρα ακόμη ούτε οι στενοί μας φίλοι έρχονται ... γιατί έχουν παιδάκια μικρά και φοβάμαι πολύ,,, 

Στα πάντα μας έχει επηρεάσει, έχουμε αποξενωθει τελειως, ότι χειρότερο και για μας κ για τα παιδιά μας! Κ εγω όπου κ να παμε το σκέφτομαι 100 φορες, εε μα κ αυυο δεν είναι ζωή ρε γαμωτο! Εύχομαι να τελειώσει φέτος αυτη η ιστορία 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Στα πάντα μας έχει επηρεάσει, έχουμε αποξενωθει τελειως, ότι χειρότερο και για μας κ για τα παιδιά μας! Κ εγω όπου κ να παμε το σκέφτομαι 100 φορες, εε μα κ αυυο δεν είναι ζωή ρε γαμωτο! Εύχομαι να τελειώσει φέτος αυτη η ιστορία 

Από το στόμα σου κι στου θεού τ αυτί!!!αγαπη θύμισε μου μ την αλλεργία τι γίνεται; Στον χρόνο θα δοκιμάσεις εισαγωγή; 

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Από το στόμα σου κι στου θεού τ αυτί!!!αγαπη θύμισε μου μ την αλλεργία τι γίνεται; Στον χρόνο θα δοκιμάσεις εισαγωγή; 

Ναι ναι όταν κλείνει χρόνο θα ξανά δοκιμάσω να φαω παλι εγω κι ο Θεός βοηθος!!

• 1 month later...
στις On 14/1/2022 at 9:28 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, χαθήκαμε! Καλξ χρόνια να έχουμε με υγεία, τι κάνετε πως ειστε; τα μωράκια σας;🥰🥰

Καλή χρόνια κατερινα μου !!!! Με υγεία πάνω απ όλα!  Είμαστε καλά εσείς;;;  Πως είστε; Πες μου τα νέα σας!!! 

στις On 14/1/2022 at 9:28 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, χαθήκαμε! Καλξ χρόνια να έχουμε με υγεία, τι κάνετε πως ειστε; τα μωράκια σας;🥰🥰

Καλή χρονιά!!! Με υγεία, αγάπη και πολλά χαμόγελα καρδιάς !! Εμείς είμαστε καλά δόξα τον Θεό. Μεγαλώνουμε . Σε λίγες  ημέρες 1 χρόνου !! Εσείς;;

στις πριν 6 ώρες, ο/η dimitra_ είπε:

Καλή χρονιά!!! Με υγεία, αγάπη και πολλά χαμόγελα καρδιάς !! Εμείς είμαστε καλά δόξα τον Θεό. Μεγαλώνουμε . Σε λίγες  ημέρες 1 χρόνου !! Εσείς;;

Αλήθεια; Ποτέ έχει; Εμείς γίναμε 1 στις 29 Δεκέμβρη .,, πως τα πάτε; Βρήκατε ρυθμό με την δουλειά - παιδί; 

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...