Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς Ειναστε 23 ημερών και δεν το πιστεύω!!!! Είναι μαγεία πραγματικά!!!  😍😍😍😍 πως τα πάτε;;

Βρίσκουμε ρυθμούς σιγά σιγά. Δυνάμωσε αρκετά κ η μικρούλα. Τώρα περιμένω να μας ζυγίσει τέλος της εβδομάδας ο παιδίατρος να δούμε τι κάναμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Βρίσκουμε ρυθμούς σιγά σιγά. Δυνάμωσε αρκετά κ η μικρούλα. Τώρα περιμένω να μας ζυγίσει τέλος της εβδομάδας ο παιδίατρος να δούμε τι κάναμε 

Όλα καλά θα είναι,,, για να βλέπεις εσυ ότι δυνάμωσε κάτι θα ξέρεις ! Μην αγχώνεσαι! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Κοριτσια μου γέννησα και εγώ. 

Πήγα το πρωί στο νοσοκ γιατί δεν άκουγα το μωρό και δεν είχα αμνιακα και με βαλαν με καισαρικη... 

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου το μωράκι σου!!!! Να είναι γερό και τυχερό 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Όλα καλά θα είναι,,, για να βλέπεις εσυ ότι δυνάμωσε κάτι θα ξέρεις ! Μην αγχώνεσαι! ❤️❤️❤️❤️

Δεν αγχώνομαι τα βλέπω κ τα 2 πάνε πολύ καλύτερα. Ελπίζω μόνο να μας πάει το βραδινό τάισμα στο 3ωρο ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δεν αγχώνομαι τα βλέπω κ τα 2 πάνε πολύ καλύτερα. Ελπίζω μόνο να μας πάει το βραδινό τάισμα στο 3ωρο ο γιατρός 

Εμας μας το έκανε στο δίωρο για να τρώει λιγότερο ο μικρός γιατί βγάζει γαλατάκι ... τρώει πολύ λαίμαργα και δεν σταματάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια Μ πως είναι τ μπεμπακια σας.??εμείς άυπνοι κάθε βράδυ ανά μισή ώρα θέλει στήθος κ δεν κοιμάται άμα την αφήσω στο κρεβατάκι βγάζει συνέχεια ήχου ς κ βγάζει κ γουλιτσες δεν ξέρω τι φταίει το παθαίνει καμία??δεν ξέρω άμα φταίνε οι κολικοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια Μ πως είναι τ μπεμπακια σας.??εμείς άυπνοι κάθε βράδυ ανά μισή ώρα θέλει στήθος κ δεν κοιμάται άμα την αφήσω στο κρεβατάκι βγάζει συνέχεια ήχου ς κ βγάζει κ γουλιτσες δεν ξέρω τι φταίει το παθαίνει καμία??δεν ξέρω άμα φταίνε οι κολικοί.

Κορίτσι μου κ εμένα μου τα κάνει αυτά που λες, άλλες φορές θέλει στήθος στη μια ώρα άλλες στη μισή κτλ, και κλαίει ειδικά το βράδυ στο κρεβατάκι!! Θέλουν αγκαλίτσα νομίζω, εμείς όταν κουραστώ την παίρνει ο άντρας μου, κάποια στιγμή κοιμάται βαθιά κ τη βάζουμε στο κρεβατάκι μάξιμουμ ξανά 3ωρο θα κοιμηθεί να κοιμηθούμε κ εμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!! Εύχομαι ό,τι καλύτερο στη κάθε μία ξεχωριστά. Να έχουμε υγιείς και ο,τι άλλο επιθυμεί η κάθε μία για τα μωράκια μας!!! 💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια Μ πως είναι τ μπεμπακια σας.??εμείς άυπνοι κάθε βράδυ ανά μισή ώρα θέλει στήθος κ δεν κοιμάται άμα την αφήσω στο κρεβατάκι βγάζει συνέχεια ήχου ς κ βγάζει κ γουλιτσες δεν ξέρω τι φταίει το παθαίνει καμία??δεν ξέρω άμα φταίνε οι κολικοί.

Καλά είμαστε αγάπη μ! Εσυ; Εχεισ Καθόλου βοήθεια; Έτσι και εμας βγάζει γουλιές!Είναι λαιμαργη η μικρή σου;  Θέλει υπομονή με το κλάμα! Λογικά είναι κολικοι ,, μίλησες με παιδίατρο; Εμένα μ είπε θέλει πολύ αγκαλιά και να δοκιμάσουμε Λευκούς ήχους! Με το πιστολάκι βρήκαμε σωτηρία ! Μια που το ανάβω και μια που ηρεμεί! Από προχτες βγάζω ένα γεύμα με το θήλαστρο και βάζουμε προβιοτικά μέσα! Μας το έδωσε γιατί ζορίζεται να κάνει κακά (αν και κάνει πολλές φορές) αλλά στο κουτί διάβασα πως κάνει και για κολικούς! Μου πρότεινε και ένα αρκουδάκι με λευκούς ήχους αλλά το σκέφτομαι ακόμη αν θα το πάρω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά είμαστε αγάπη μ! Εσυ; Εχεισ Καθόλου βοήθεια; Έτσι και εμας βγάζει γουλιές!Είναι λαιμαργη η μικρή σου;  Θέλει υπομονή με το κλάμα! Λογικά είναι κολικοι ,, μίλησες με παιδίατρο; Εμένα μ είπε θέλει πολύ αγκαλιά και να δοκιμάσουμε Λευκούς ήχους! Με το πιστολάκι βρήκαμε σωτηρία ! Μια που το ανάβω και μια που ηρεμεί! Από προχτες βγάζω ένα γεύμα με το θήλαστρο και βάζουμε προβιοτικά μέσα! Μας το έδωσε γιατί ζορίζεται να κάνει κακά (αν και κάνει πολλές φορές) αλλά στο κουτί διάβασα πως κάνει και για κολικούς! Μου πρότεινε και ένα αρκουδάκι με λευκούς ήχους αλλά το σκέφτομαι ακόμη αν θα το πάρω! 

Μάλλον είναι λεμαργη ναι δεν βγάζω άκρη.ευτυχωε δεν κλαίει πολύ αλλά βγάζει συνέχεια ήχους κ δεν κοιμάται . παίρνουμε κ εμείς τις σταγόνες.εχει καλυτερεύσει λίγο αλλά κ πάλι δεν ηρεμεί.μια ώρα με το ζωρι κοιμάται το βράδυ .εσάς κοιμούνται καθόλου.πηρα το zazu το σκυλάκι που έχει με λευκούς ήχους δεν βοήθησε ακόμα να σ πω την αλήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μάλλον είναι λεμαργη ναι δεν βγάζω άκρη.ευτυχωε δεν κλαίει πολύ αλλά βγάζει συνέχεια ήχους κ δεν κοιμάται . παίρνουμε κ εμείς τις σταγόνες.εχει καλυτερεύσει λίγο αλλά κ πάλι δεν ηρεμεί.μια ώρα με το ζωρι κοιμάται το βράδυ .εσάς κοιμούνται καθόλου.πηρα το zazu το σκυλάκι που έχει με λευκούς ήχους δεν βοήθησε ακόμα να σ πω την αλήθεια.

Το σκυλάκι κοιτούσα και εγώ!αλλα ακόμη το σκέφτομαι ! Δοκίμασε και πιστολάκι η απορροφητηρα! Έχει και στο κινητό αλλά τα live πιάνουν καλύτερα 🤣 Κοιμάται ναι δεν μπορώ να πω.., ένα τρίωρο κρατάει εμας το κλάμα το πολύ  ! Αλλά αυτό με τους ήχους το κάνει και μέσα στην μέρα και το βράδυ! Γενικά πως τα πάτε με τον ύπνο; Κάθεται σε πολλά γεύματα ξύπνια; Εμένα είναι πολύ υπναρας ! Δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχήσω! Ποιες σταγόνες παίρνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά είμαστε αγάπη μ! Εσυ; Εχεισ Καθόλου βοήθεια; Έτσι και εμας βγάζει γουλιές!Είναι λαιμαργη η μικρή σου;  Θέλει υπομονή με το κλάμα! Λογικά είναι κολικοι ,, μίλησες με παιδίατρο; Εμένα μ είπε θέλει πολύ αγκαλιά και να δοκιμάσουμε Λευκούς ήχους! Με το πιστολάκι βρήκαμε σωτηρία ! Μια που το ανάβω και μια που ηρεμεί! Από προχτες βγάζω ένα γεύμα με το θήλαστρο και βάζουμε προβιοτικά μέσα! Μας το έδωσε γιατί ζορίζεται να κάνει κακά (αν και κάνει πολλές φορές) αλλά στο κουτί διάβασα πως κάνει και για κολικούς! Μου πρότεινε και ένα αρκουδάκι με λευκούς ήχους αλλά το σκέφτομαι ακόμη αν θα το πάρω! 

Εγώ πήρα ένα πιγκουινακι έχει λευκό ήχο, νανουρίσματα και κάποιους άλλους ήχους. Το έχει λατρέψει. Εάν πεινάει όμως δεν πιάνει κανένας ήχος χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Εγώ πήρα ένα πιγκουινακι έχει λευκό ήχο, νανουρίσματα και κάποιους άλλους ήχους. Το έχει λατρέψει. Εάν πεινάει όμως δεν πιάνει κανένας ήχος χαχα

Καλά αν πεινάει το μωρό πραγματικά δεν πιάνει τίποτα! 🤣🤣🤣Θέλει μόνο φαΐ με ότι και να το απασχολήσεις  από ποια εταιρία είναι; 
γενικα κορίτσια τι παιχνιδάκια έχετε πάρει στα μωρα σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά αν πεινάει το μωρό πραγματικά δεν πιάνει τίποτα! 🤣🤣🤣Θέλει μόνο φαΐ με ότι και να το απασχολήσεις  από ποια εταιρία είναι; 
γενικα κορίτσια τι παιχνιδάκια έχετε πάρει στα μωρα σας; 

Zazu είναι η μάρκα

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έχει πάρει καμιά σας πλεξούδες για τις κούνιες?? Κι αν ναι έχετε να προτείνετε κάτι??? 

Εχω παρει εγώ κορίτσι μου για τα δίδυμα. Είναι ακριβές αλλά τις βρήκα πιστευω καλή τιμή, σ σχέση με αυτά που έβλεπα.Τις παρηγγειλα απευθείας από την εταιρεία 40€ η μια χωρίς έξοδα αντίκαταβολης κ μεταφορικά, διαστάσεις 2,00μηκος επί 18υψος . Η εταιρεία είναι η Baby Oliver.  Ρίξε μια ματιά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εχω παρει εγώ κορίτσι μου για τα δίδυμα. Είναι ακριβές αλλά τις βρήκα πιστευω καλή τιμή, σ σχέση με αυτά που έβλεπα.Τις παρηγγειλα απευθείας από την εταιρεία 40€ η μια χωρίς έξοδα αντίκαταβολης κ μεταφορικά, διαστάσεις 2,00μηκος επί 18υψος . Η εταιρεία είναι η Baby Oliver.  Ρίξε μια ματιά!! 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Και κάλυψες όλη την κούνια ή δε χρειάζεται???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Και κάλυψες όλη την κούνια ή δε χρειάζεται???? 

Δεν έχουν έρθει ακόμα για να τα δοκιμάσω αλλά όχι δε καλύπτεται όλη η κουνια. Σκέψου θα θέλει πανω απο 3 μέτρα για να γίνει αυτό κ θα ειναι πανακριβες. Θα το βάλω σαν Π στο κεφαλακια τους, θα καλυπτει δλδ το μισό κρεβάτι.. Καλυτερα έτσι γιατί τώρα που ήρθαν τα κρεβάτια διαπιστώνω πως αν έπαιρνα για όλο το κρεβάτι γυρω γυρω θα στενευε πολυ ο χώρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δεν έχουν έρθει ακόμα για να τα δοκιμάσω αλλά όχι δε καλύπτεται όλη η κουνια. Σκέψου θα θέλει πανω απο 3 μέτρα για να γίνει αυτό κ θα ειναι πανακριβες. Θα το βάλω σαν Π στο κεφαλακια τους, θα καλυπτει δλδ το μισό κρεβάτι.. Καλυτερα έτσι γιατί τώρα που ήρθαν τα κρεβάτια διαπιστώνω πως αν έπαιρνα για όλο το κρεβάτι γυρω γυρω θα στενευε πολυ ο χώρος. 

Κατάλαβα.. σε ευχαριστώ πολύ!!! Ναι κι εγώ αυτό σκεφτόμουν ότι για να καλύψω όλη την κούνια είναι πανάκριβες για αυτό αναρωτιόμουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2021 at 3:13 ΜΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Το σκυλάκι κοιτούσα και εγώ!αλλα ακόμη το σκέφτομαι ! Δοκίμασε και πιστολάκι η απορροφητηρα! Έχει και στο κινητό αλλά τα live πιάνουν καλύτερα 🤣 Κοιμάται ναι δεν μπορώ να πω.., ένα τρίωρο κρατάει εμας το κλάμα το πολύ  ! Αλλά αυτό με τους ήχους το κάνει και μέσα στην μέρα και το βράδυ! Γενικά πως τα πάτε με τον ύπνο; Κάθεται σε πολλά γεύματα ξύπνια; Εμένα είναι πολύ υπναρας ! Δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχήσω! Ποιες σταγόνες παίρνεις; 

Κοιμάται πολύ λίγο  μια ώρα περίπου μαζίε τορεψιμο η θα τρώει η θα είναι ξύπνια πολύ γριλισμα.στο κάνει κ εσένα? σταγόνες παίρνω το biogaia  κ νομίζω κάτι κάνουν αλλά έκοψα κ το αγελαδινό κάνει κάτι σφιξιματα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω άμα είναι από τα πονακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κοιμάται πολύ λίγο  μια ώρα περίπου μαζίε τορεψιμο η θα τρώει η θα είναι ξύπνια πολύ γριλισμα.στο κάνει κ εσένα? σταγόνες παίρνω το biogaia  κ νομίζω κάτι κάνουν αλλά έκοψα κ το αγελαδινό κάνει κάτι σφιξιματα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω άμα είναι από τα πονακια.

Και εγώ τις ίδιες παίρνω! Να πω την αλήθεια σήμερα είναι η 4 η μέρα και ήδη βλέπω διαφορά!! Και εγώ τρώω πολλά γαλακτοκομικά λες να τον πειράζουν; Και εμένα έτσι και γριλισματα φουλ ! Γενικά σαλάτες φρούτα τρως; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια από ότι κατάλαβα έχω μείνει μόνη μου πρέπει να γεννησατε όλες!υπάρχει καμμία που ακόμη περιμένει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2021 at 11:14 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Εχω παρει εγώ κορίτσι μου για τα δίδυμα. Είναι ακριβές αλλά τις βρήκα πιστευω καλή τιμή, σ σχέση με αυτά που έβλεπα.Τις παρηγγειλα απευθείας από την εταιρεία 40€ η μια χωρίς έξοδα αντίκαταβολης κ μεταφορικά, διαστάσεις 2,00μηκος επί 18υψος . Η εταιρεία είναι η Baby Oliver.  Ρίξε μια ματιά!! 

Και εγώ πηρα μια στα 40 ευρώ από μαγαζί είναι ίδιες με της φίλης μου της @lactaki και εγώ κάλυψα τη μιση κουνια.  Όταν την τελειοποίηση θα την στείλω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioanna85a είπε:

Γεια σας κορίτσια από ότι κατάλαβα έχω μείνει μόνη μου πρέπει να γεννησατε όλες!υπάρχει καμμία που ακόμη περιμένει?

Καλησπέρα :)!

Περιμένω και εγώ πρώτα ο Θεός :). Ή 03/02 ή 04/02 θα προγραμματίσουμε το χειρουργείο.

Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγω θα πω μην κοιτάτε πως ήταν η περίοδο πριν την γεννά και πως τώρα όλα αλλάζουν εκεί μέσα δεν είναι τίποτα πλέον ίδιο μετά από μια γεννά.. ειδικά στις πρωτες περιόδου μας καμία σχέση.. θέλει χρόνο να στρώσει πάλι το πράγμα ☺️ εγω παράδειγμα είχα πάντα καφέ υγρά πριν έρθει η περιοδος.. μετά την γεννά αυτό σταμάτησε είχα αμέσως αίμα 
    • Είχα θέμα και εγω με προλακτινη άλλοι λένε εμποδιζει στην σύλληψη άλλοι λένε όχι από την δικιά μου εμπειρία θα πω εμποδίζει… η αγωγή που σου έδωσε 2 χάπια την εβδομάδα ήταν μεγάλη έπρεπε με πιο μικρή δόση κάνετε επανέλεγχο και αν δεν είχε αποτελέσματα τότε αυξάνουν την δόση σιγά σιγά.. αυτά ξέρω εγω από την δίκη μου εμπειρία  τωρα όσο για τους γιατρους αυτό γινόταν και θα γίνετε πάντα,υπάρχουν πολλοί που δεν ξέρουν τι τους γίνετε και κοιτάνε να αρπάξουν και κάποιοι καλοί γιατροί μου προσπαθούν να βοηθήσουν πρέπει να έχουμε και μια άλφα αντίληψη μην καταπίνουμε αμάσητο ότι μας πασάρουν  Καλά εκανες και πήρες δεύτερη γνωμη και αν χρειαστεί και τριτη να πας ☺️
    • Ελπίζω να μην φτάσετε μέχρι την ρήξη κορίτσι μου θα είναι δύσκολο για όλους σας κάτι τέτοιο 
    • Από τιμές πάνω κάτω ο Ενδοκρινολογος τα ίδια μας έδωσε 120 μετά το φαγητό και το νηστείας κάτω από 95 εμένα τώρα τα είπε ο γυναικολογος αυτά γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν πήρε θέση για το ζαχαρο αλλά επειδή είχα θεματάκι και στη πρώτη και το μωρο γεννήθηκε με καλά κιλά το αμνιακό ήταν φυσιολογικό και εγω δεν πήρα πολύ βαρος 12,5 κιλά ούτε είχα παραπανίσια κιλά όταν άρχισε η εγκυμοσύνη τώρα σε αυτήν είπε και λίγο πιο πανω πηγαίνεις μια στο τόσο δεν πειράζει μόνο να μην τρώω κάθε μέρα γλυκά μου λέει πες πχ κάθε Σάββατο θα τρώω ένα παγωτο και τέλος  εμενα το Μηχανάκι μου με τις μετρησεις από την μικροβιολογικό είναι ότι να ναι είχε 16 μονάδες διαφορά πάνω το μηχανάκι από το μικροβιολογικό εχτές πήγα έκανα πάλι εξετάσεις να δω τι θα με στείλουν σήμερα  Αλλά τώρα αλλαξα γυναικολόγο όποτε ο καινούργιος δεν ξέρω τι γνωμη έχει για το ζαχαρο περιμενει την καμπύλη μου 😬
    • Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα λίγο την γνώμη σας, σε όσες έχετε γεννήσει. Πριν μείνω έγκυος είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 14-15η μέρα. Είχα βέβαια κ πολύ έντονα συμπτώματα, πονάκια και αίμα την ημέρα της ωορρηξίας, οπότε την καταλάβαινα. Τώρα είναι ο πρώτος κύκλος μετά την γεννά κ είμαι 16η μέρα κ δεν έχω νιώσει τίποτα. Έκανα κ τεστ ψηφιακό που έχω κ η γραμμή είναι τρομερά άχνη. Δεν το ρωτάω για να προσπαθήσουμε, αλλά κυρίως για να δω αν υπάρχει περίπτωση να «χάλασε» ο κύκλος μου. Επίσης, ενώ είχα έντονη ροή για 5-6 μέρες, αυτήν την φορά ήταν 4 μέρες. Αλλάζει δλδ ο κύκλος μετά από γέννα;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...