Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό μου είπε! Μου είπε να έρθω σπίτι να είναι ήρεμη.,, δεν μπορεί να αποκλείσει πως είναι έναρξη τοκετού αλλά θα το δούμε στην πορεία! 

Ωραια ετσι να εισαι ηρεμη, ολα ειναι καλα όποτε κ αν ερθει αρα να σαι χαλαρη και ολα θα πανε καλα😊  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωραια ετσι να εισαι ηρεμη, ολα ειναι καλα όποτε κ αν ερθει αρα να σαι χαλαρη και ολα θα πανε καλα😊  

Ναι γενικά πολύ χαλαρή είμαι.., μόλις είδα χτες χάρηκα να σας πω την αλήθεια! Αλλά σήμερα ξύπνησα και δεν είχα πονους και λέω δεν είναι σήμερα η μέρα! 🤣🤣όποτε θέλει μωρε!!!! Εμείς περιμεβουμε να τον γνωρίσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι γενικά πολύ χαλαρή είμαι.., μόλις είδα χτες χάρηκα να σας πω την αλήθεια! Αλλά σήμερα ξύπνησα και δεν είχα πονους και λέω δεν είναι σήμερα η μέρα! 🤣🤣όποτε θέλει μωρε!!!! Εμείς περιμεβουμε να τον γνωρίσουμε 

Ναι μωρε, οποτε θελει το μικρακι😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου με υγεία κ χαρά!! Με το καλό να έχουμε τα μπεμπάκια μας αγκαλιά σύντομα και του χρόνου να γιορτάσουμε μαζί!! Να μας κάνουν το δέντρο λίμπα..😂 

@Ioann89 Κοριτσάκι μου λες να σου έρθει Χριστουγεννιάτικο δωράκι;; Αχ με το καλοοοοο!! Άντε μπορεί να μας κάνει την αρχή ο μπέμπης!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είστε πολύ γλυκές!!! Εννοείται αν έρθει η ώρα θα σας πω,,, αλλά φαντάζομαι τόσες ώρες κάτι θα είχα αρχίσει να καταλαβαίνω!! Πως περάσατε σήμερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα καλά χριστούγεννα καλες γιορτές ήθελα να σας πω πως έχει εδώ και 2 μέρες και δεν νιώθω το μωρο μου...ενιωθα που κουνιόταν που κλωτσουσε τώρα τπτ 😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου είστε πολύ γλυκές!!! Εννοείται αν έρθει η ώρα θα σας πω,,, αλλά φαντάζομαι τόσες ώρες κάτι θα είχα αρχίσει να καταλαβαίνω!! Πως περάσατε σήμερα; 

Θα το καταλαβεις αμα ερθει η ωρα δεν μπορει😜 εμεις τελικα πηγαμε στον μπαμπα μου κ φαγαμε, ακομα να χωνεψω κ δεν εφαγα σχεδον τπτ🙄 δυσκολευει το στομαχι κ παει!! εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα καλά χριστούγεννα καλες γιορτές ήθελα να σας πω πως έχει εδώ και 2 μέρες και δεν νιώθω το μωρο μου...ενιωθα που κουνιόταν που κλωτσουσε τώρα τπτ 😥

Κορίτσι Μ κ εγώ μι μέρα το έπαθα αλλά επειδή δεν κάθησα καθόλου.κ την επόμενη όλα καλά.κατσε ξεκουράσου βάλε κ κάτι κρύο επάνω στην κοιλιά .κ πάρε κ το. Γιατρό σ για να σε ηρεμισει.παιζει μεγάλο ρόλο το άγχος!όλα καλά θαναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσι μου, ειναι φυσιολογικο ειναι μικρο ακομα, δεν θα το νιωθεις συνεχεια, μην αγχωμεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου είστε πολύ γλυκές!!! Εννοείται αν έρθει η ώρα θα σας πω,,, αλλά φαντάζομαι τόσες ώρες κάτι θα είχα αρχίσει να καταλαβαίνω!! Πως περάσατε σήμερα; 

Κ εμένα η γυναικολόγος με είπε πίστεψε με θα το καταλάβεις όταν έρχεται!χιχιχι.εμεις εδώ σπίτι με την μαμά Μ είμαστε φάγαμε κ ήταν η πρώτη μέρα που εφαγα μελομακάρονο γιατί έχει αρχίσει να πέφτει το σάκχαρο κ ενθουσιάστηκα έφτασα 140 αλλά έφαγα για τα καλά διάφορα.τωρα μετά την γέννα ξανά.εσεις τι κάνατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσι Μ κ εγώ μι μέρα το έπαθα αλλά επειδή δεν κάθησα καθόλου.κ την επόμενη όλα καλά.κατσε ξεκουράσου βάλε κ κάτι κρύο επάνω στην κοιλιά .κ πάρε κ το. Γιατρό σ για να σε ηρεμισει.παιζει μεγάλο ρόλο το άγχος!όλα καλά θαναι!!!

Των έστειλα μνμ περιμένω να δω τι θα με πεί κάθομαι τώρα ξάπλα μπας και νιώσω τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χρονια πολλα κοριτσι μου, ειναι φυσιολογικο ειναι μικρο ακομα, δεν θα το νιωθεις συνεχεια, μην αγχωμεσαι!!

Με έχει φάει το άγχος 😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Με έχει φάει το άγχος 😥

Το ξερω κοριτσι μου κ εγω το ειχα παθει 2 3 φορες γι αυτο σου λεω οτι το πιθανοτερο δεν ειναι τπτ, απλα ειναι μικρο ακομα κ δεν το νιωθεις παντα!! Και οσο ειμαστε αγχωμενες να ξερεις δεν το νιωθουμε ενα παραπανω, επισης αν εκανες κατι κ κουραστηκες κ τοτε δεν κουνιουνται πολυ! Ολα καλα θα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το ξερω κοριτσι μου κ εγω το ειχα παθει 2 3 φορες γι αυτο σου λεω οτι το πιθανοτερο δεν ειναι τπτ, απλα ειναι μικρο ακομα κ δεν το νιωθεις παντα!! Και οσο ειμαστε αγχωμενες να ξερεις δεν το νιωθουμε ενα παραπανω, επισης αν εκανες κατι κ κουραστηκες κ τοτε δεν κουνιουνται πολυ! Ολα καλα θα ειναι!

Αχ δεν ξέρω τρίτη έχω να κάνω την β επιπέδου περιμένω να πάω να την δω πως κ πως δεν εκανα τπτ κάθομαι μονο αλλά μακάρι να την νιώσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Αχ δεν ξέρω τρίτη έχω να κάνω την β επιπέδου περιμένω να πάω να την δω πως κ πως δεν εκανα τπτ κάθομαι μονο αλλά μακάρι να την νιώσω 

Θα την νιωσεις σιγουρα μεχρι αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Θα την νιωσεις σιγουρα μεχρι αυριο!!

Αν δν είχε 2 μέρες θα έλεγα αύριο θα την νιώσω αλλά 2 μέρες μ φαίνεται πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Αν δν είχε 2 μέρες θα έλεγα αύριο θα την νιώσω αλλά 2 μέρες μ φαίνεται πολύ 

Εγω ειχα κανει κ 3 μερες να την νιωσω!! Σε μερικες βδομαδες που θα εχει μεγαλωσει αρκετα θα την νιωθεις συνεχεια! Ακομα κ τωρα που ειναι μεγαλη εμενα ειναι μερες που ειναι πιο ησυχη απο αλλες! Οταν ειχα παει μια φορα στον γιατρο γτ ειχα φοβηθει κ εγω, μου ειχε πει οτι κ αυτα δεν εχουν την ιδια ορεξη καθε μερα! Ειναι φυσιολογικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα όταν ξεκίνησε να κλωτσαει κλωτσαγε μια δυο φορές την ημέρα και μετά από λίγες ημέρες πάλι μπορεί κ τρεις κ τέσσερις κ σιγά σιγά όσο προχωράγε η εγκυμοσύνη μετά κλωτσαγε πιο πολύ.μετα τον έκτο κλωτσανε πολύ αλλά εννοείται ότι πρέπει να μιλήσεις με τον γιατρό σου  πιες κρύο νεράκι φάε λίγο Μερέντα σοκολάτα κάτσε κ ηρέμησε σε ένα δωμάτιο μόνη σου ξάπλωσε μια δεξιά μια αριστερά λίγο ανάσκελα κ πιεσε λίγο την κοιλιά σου ελαφρώς  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς φάγαμε στη μαμά μου όλοι μαζί έξω στην αυλή κ σήμερα επιτέλους ήρθαμε σπιτάκι μας για το ΣΚ!!!😍😍😍 Από Δευτέρα πάλι πίσω στη μαμά, θα δουλεύει ο άντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioanna85a είπε:

Εμένα όταν ξεκίνησε να κλωτσαει κλωτσαγε μια δυο φορές την ημέρα και μετά από λίγες ημέρες πάλι μπορεί κ τρεις κ τέσσερις κ σιγά σιγά όσο προχωράγε η εγκυμοσύνη μετά κλωτσαγε πιο πολύ.μετα τον έκτο κλωτσανε πολύ αλλά εννοείται ότι πρέπει να μιλήσεις με τον γιατρό σου  πιες κρύο νεράκι φάε λίγο Μερέντα σοκολάτα κάτσε κ ηρέμησε σε ένα δωμάτιο μόνη σου ξάπλωσε μια δεξιά μια αριστερά λίγο ανάσκελα κ πιεσε λίγο την κοιλιά σου ελαφρώς  

Την ένιωσα λίγο Μίλησα με των γιατρό μ με είπε να της δώσω προσοχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Κ εμένα η γυναικολόγος με είπε πίστεψε με θα το καταλάβεις όταν έρχεται!χιχιχι.εμεις εδώ σπίτι με την μαμά Μ είμαστε φάγαμε κ ήταν η πρώτη μέρα που εφαγα μελομακάρονο γιατί έχει αρχίσει να πέφτει το σάκχαρο κ ενθουσιάστηκα έφτασα 140 αλλά έφαγα για τα καλά διάφορα.τωρα μετά την γέννα ξανά.εσεις τι κάνατε??

Επιτέλους !!! Εγώ δεν μετρησα καθόλου σήμερα και το απόλαυσα παρά πολύ 😍😍😍😍εμείς εδώ σπίτι με τους γονεις μας! Ήσυχα ... και με πολύ φαΐ χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Με έχει φάει το άγχος 😥

Μην αγχώνεσαι.,,, χαλαρωσε,,, μπορεί να είναι σε θέση που να μην το νιώθεις μην αγχώνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Θα το καταλαβεις αμα ερθει η ωρα δεν μπορει😜 εμεις τελικα πηγαμε στον μπαμπα μου κ φαγαμε, ακομα να χωνεψω κ δεν εφαγα σχεδον τπτ🙄 δυσκολευει το στομαχι κ παει!! εσεις;

Εννοείται όσο περνάει ο καιρός τόσο χειρότερα το στομάχι,,, η αλήθεια είναι ότι έπεσε λιγάκι η κοιλιά μ και χωράει περισσότερο φαγητό 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Μην αγχώνεσαι.,,, χαλαρωσε,,, μπορεί να είναι σε θέση που να μην το νιώθεις μην αγχώνεσαι! 

Ναι όσο μπορω δεν αγχονομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Εννοείται όσο περνάει ο καιρός τόσο χειρότερα το στομάχι,,, η αλήθεια είναι ότι έπεσε λιγάκι η κοιλιά μ και χωράει περισσότερο φαγητό 🤣🤣

Χαχχαχα φαε αφου δεν πιεζεσαι τωρα λιγο παραπανω🤣🤣 εε μετα τη γεννα θα φαμε τα αποθημενα μας, κ εσεις που δεν μπορουσατε καποια ενα παραπανω😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...