Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι οτι ετσι ξεκινανε στην αρχη αλλα να μας θορυβησει οταν μεσα στη μερα γινονται τακτικα χρονικα διαστηματα, δλδ στην αρχη μπορει να ειναι 2 την ωρα και να γινονται πιο συχνοι οσο περναν οι ωρες!! Καλα μπορει να μην ειναι βεβαια αυτο εσενα, γτ εγω προσωπικα και οταν εχω τα θεματα με το εντερο ο πονος μου μοιαζει πολυ με της περιοδου!! Απλα στο πα για να χεις το νου σου μη σε αγχωσω!! Αλλα αφου θα πας κ στην γιατρο σημερα ολα καλα!

Δεν αγχώνομαι γιατί θα με δει από κοντά!!! Εσυ τ κανείς; Πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν αγχώνομαι γιατί θα με δει από κοντά!!! Εσυ τ κανείς; Πως είσαι; 

Καλαα εδω σπιτι κλασσικα!! Ο αντρας μου δουλευει οποτε μοναχουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!!! Μην αγχώνεσαι!! Δεν πιστεύω πως είναι κάτι απλά επειδή ήσουν στην κίνηση δεν ένιωθες το μωρό τόσο πολύ! Έτσι πιστεύω! Τι ώρα θα πας για καρδιοτοκογραφο;;εγώ σήμερα ξύπνησα με πόνο περιόδου και πόνο στην μέση! Δεν πιστεύω πως είναι κάτι! 

Καλημέρα κορίτσι μου, και μένα η μαία έτσι μου είπε πως είναι οι συσπάσεις μαζί με πέτρωμα σε όλη την κοιλιά. Βέβαια από ένα σημείο κ μετά θα κάνουμε όπως κ να χει, αν έχουν διάρκεια πάνω από 30 δευτερόλεπτα κ είναι επαναλαμβανόμενες μέσα σε μια ώρα τότε παίρνουμε το γιατρό.  Αφού θα σε δει κιόλας σήμερα ακόμα καλύτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια. Πως είστε??πήρα μια φωλιτσα για το μωρό. Σκέφτομαι να την πλύνω η να της ρίξω το σπρει το baby planet να στεγνώσει και να την περάσω και με τον ατμο από το σιδερο? Θα της βάλω καο ένα σεντονακι μεσα πλυμένο και σιδερωμένο. Εχει παρει καμια φωλιτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mariatzo είπε:

Καλημερα κορίτσια. Πως είστε??πήρα μια φωλιτσα για το μωρό. Σκέφτομαι να την πλύνω η να της ρίξω το σπρει το baby planet να στεγνώσει και να την περάσω και με τον ατμο από το σιδερο? Θα της βάλω καο ένα σεντονακι μεσα πλυμένο και σιδερωμένο. Εχει παρει καμια φωλιτσα?

Καλημερα κοριτσι μου, νομιζω αν ριξεις το σπρευ και την περασεις κ με ατμο θα ειναι κομπλε!! Δεν ξερω αν μπαινουν στο πλυντηριο γι αυτο!! Εγω να σου πω την αληθεια σκεφτομουν να παρω αλλα οι αποψεις ειναι 50-50 για το αν ειναι ασφαλες οποτε δεν θα παρω μαλλον! Θα την εχω στην καλαθουνα με τη βαση μαζι μου οταν θελω να μαι πχ σαλονι-κουζινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλαα εδω σπιτι κλασσικα!! Ο αντρας μου δουλευει οποτε μοναχουλα!!

Και εμένα λείπει!! Αλλά θα γυρίσει να με πάει στην γιατρό! Έλεγα μήπως πήγαινα και σούπερ μάρκετ αλλά με πονάει η μέση προς το παρόν όποτε δεν ξέρω ... θα δείξει! Τι θα κάνετε γιορτές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, και μένα η μαία έτσι μου είπε πως είναι οι συσπάσεις μαζί με πέτρωμα σε όλη την κοιλιά. Βέβαια από ένα σημείο κ μετά θα κάνουμε όπως κ να χει, αν έχουν διάρκεια πάνω από 30 δευτερόλεπτα κ είναι επαναλαμβανόμενες μέσα σε μια ώρα τότε παίρνουμε το γιατρό.  Αφού θα σε δει κιόλας σήμερα ακόμα καλύτερα!! 

Ότι έχω και κάποια πετρώματα έχω αλλά όχι συχνά ! Όποτε δεν πιστεύω να είναι κάτι! Θα δείξει βέβαια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμένα λείπει!! Αλλά θα γυρίσει να με πάει στην γιατρό! Έλεγα μήπως πήγαινα και σούπερ μάρκετ αλλά με πονάει η μέση προς το παρόν όποτε δεν ξέρω ... θα δείξει! Τι θα κάνετε γιορτές;

Κ εμενα μαλλον θα με παει ο αδερφος μου το απογευμα να ψωνισω για να εχω να μαγειρεψω αυριο!! Εμας μας ειπε η πεθερα μου να παμε αυριο αλλα δεν παμε, γτ ο γαμπρος του αντρα του συναναστρεφεται με πολυ κοσμο και φοβομαστε, εδω σπιτι θα κατσουμε τα δυο μας😜 εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Καλημερα κορίτσια. Πως είστε??πήρα μια φωλιτσα για το μωρό. Σκέφτομαι να την πλύνω η να της ρίξω το σπρει το baby planet να στεγνώσει και να την περάσω και με τον ατμο από το σιδερο? Θα της βάλω καο ένα σεντονακι μεσα πλυμένο και σιδερωμένο. Εχει παρει καμια φωλιτσα?

Νομίζω και χωρίς σεντονάκι θα είσαι οκ! Δεν ξέρω για φωλίτσα.,, όταν πήγα να πάρω τα πράγματα δεν είχε ωραία σχέδια και μου είπε θα φέρει .,, τώρα το σκέφτομαι.,, και λίκνο και καλαθουνα έχω μήπως είναι υπερβολή η φωλίτσα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εμενα μαλλον θα με παει ο αδερφος μου το απογευμα να ψωνισω για να εχω να μαγειρεψω αυριο!! Εμας μας ειπε η πεθερα μου να παμε αυριο αλλα δεν παμε, γτ ο γαμπρος του αντρα του συναναστρεφεται με πολυ κοσμο και φοβομαστε, εδω σπιτι θα κατσουμε τα δυο μας😜 εσεις;

Σπίτι μας θα είμαστε. Και θα έρθουν η μαμά μου και η πεθερά μου! Θα έχουν μαγειρέψει αυτές και εγώ θα βάλω το γλυκο(έτοιμο θα πάρω 😂😂) δεν έρχονται σε επαφή με κόσμο ! Όποτε πιστεύω πως είμαστε οκ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Σπίτι μας θα είμαστε. Και θα έρθουν η μαμά μου και η πεθερά μου! Θα έχουν μαγειρέψει αυτές και εγώ θα βάλω το γλυκο(έτοιμο θα πάρω 😂😂) δεν έρχονται σε επαφή με κόσμο ! Όποτε πιστεύω πως είμαστε οκ! 

Χαχαχα την καλυτερη δουλεια θα κανεις🤣 αμα δεν εχουν πολλες επαφες μια χαρα θα ειστε, αν κ εσεις τωρα το περασατε δε νομιζω να ξανα κολλατε συντομα😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Καλημερα κορίτσια. Πως είστε??πήρα μια φωλιτσα για το μωρό. Σκέφτομαι να την πλύνω η να της ρίξω το σπρει το baby planet να στεγνώσει και να την περάσω και με τον ατμο από το σιδερο? Θα της βάλω καο ένα σεντονακι μεσα πλυμένο και σιδερωμένο. Εχει παρει καμια φωλιτσα?

Καλημέρα και με το καλό αύριο :)!! Καλά Χριστούγεννα να έχουμε με υγεία πάνω από όλα :)

Εγώ να σου πω την αλήθεια την έπλυνα κανονικά στο πλυντήριο . Στα πιο ευαίσθητα αλλά την έπλυνα. Αλλά δεν ξέρω αν πλένονται όλες , μη σε κάψω :(.

Η δική μου δεν έπαθε τπτ . Την άφησα μετά που είχε κ ήλιο κ στέγνωσε καλά καλά και την έχω έτοιμη :)

 

Έχει οδηγίες πλυσίματος πάνω ; Εγώ τα πλένω όλα και τα μαξιλάρια εγκυμοσύνης και την φωλιά κ όλα :) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα την καλυτερη δουλεια θα κανεις🤣 αμα δεν εχουν πολλες επαφες μια χαρα θα ειστε, αν κ εσεις τωρα το περασατε δε νομιζω να ξανα κολλατε συντομα😉

Αυτό είπαμε και εμείς! Αφού δεν έχουν επαφές γιατί όχι; Εκτός και αν ο μπεμπουλης μας αποφασίσει να έρθει αύριο 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχει οδηγίες πάνω. Πιο πολύ την πήρα για το σαλόνι οταν θα είμαι επειδή έχω και ζωα στο σπιτι να έχω το μωρό μεσα στη φωλιτσα. Μου άρεσε και το σχέδιο,την βρήκα καο σε προσφορά και λέω αντε ένα ακόμα έξοδο. Χτες μοθ ηρθε καο την είχα παραγγείλει δεν ξέρω κι εγώ από ποτε. Επειδή έχω γεννήσει και απο μέρα σε μέρα θα πάω να πάρω το μωρό απ ότι μου λένε γιατι είχε μπει στη μενν δεν ξέρω αν θα προλάβει να στεγνώσει. Να μοθ πεις καο τι έγινε βάλτο στην καλαθουνα η σε μια πανα αγκαλιάς.  Σωστό κι αυτό. Εχω βαρεθεί και τα πλυντήρια ρε κορίτσια. Και το σιδερο. Και που είσαι ακόμα να μου πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό είπαμε και εμείς! Αφού δεν έχουν επαφές γιατί όχι; Εκτός και αν ο μπεμπουλης μας αποφασίσει να έρθει αύριο 🤣🤣

Ωωω φανταζεσαι να ναι Χριστουγεννιατικο μωρουλι;😊 μακαρι οποτε θελει το παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Δεν έχει οδηγίες πάνω. Πιο πολύ την πήρα για το σαλόνι οταν θα είμαι επειδή έχω και ζωα στο σπιτι να έχω το μωρό μεσα στη φωλιτσα. Μου άρεσε και το σχέδιο,την βρήκα καο σε προσφορά και λέω αντε ένα ακόμα έξοδο. Χτες μοθ ηρθε καο την είχα παραγγείλει δεν ξέρω κι εγώ από ποτε. Επειδή έχω γεννήσει και απο μέρα σε μέρα θα πάω να πάρω το μωρό απ ότι μου λένε γιατι είχε μπει στη μενν δεν ξέρω αν θα προλάβει να στεγνώσει. Να μοθ πεις καο τι έγινε βάλτο στην καλαθουνα η σε μια πανα αγκαλιάς.  Σωστό κι αυτό. Εχω βαρεθεί και τα πλυντήρια ρε κορίτσια. Και το σιδερο. Και που είσαι ακόμα να μου πεις...

Με το καλό να έρθει το μωράκι σας σπίτι :) ❤️❤️❤️

Και εγώ έτσι το σκέφτηκα με την φωλίτσα . Έτσι στο σαλόνι πχ στον καναπέ  μαζί μας ή αν είμαστε έτσι και ζουζουνίζουμε στο κρεβάτι την ημέρα :). Με επίβλεψη πάντα. Σε προσφορά την βρήκα κ εγώ με κουβερτούλα , μαξιλαράκι κλπ κ λέω ας την πάρω , είχε και ωραία χρώματα όπως λες :). 
 

Όσο για τα πλυντήρια κλπ έχεις δίκιο :). Για εμενα προσωπικά το σίδερο ακόμα χειρότερο !!
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωωω φανταζεσαι να ναι Χριστουγεννιατικο μωρουλι;😊 μακαρι οποτε θελει το παιδι!

Όποτε θέλει αυτό δεν με πειράζει! Ανυπομονώ να τον  δω πάντως !!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Όποτε θέλει αυτό δεν με πειράζει! Ανυπομονώ να τον  δω πάντως !!!😊😊

Πωπω κ εμενα με πιανει ανυπομονησια οσο περνα ο καιρος😊 2 Γεναρη μπαινω στο μηνα μου🙏 σε ποια βδομαδα εισαι αγαπη εσυ; πρεπει να σαι κοντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η mariatzo είπε:

Δεν έχει οδηγίες πάνω. Πιο πολύ την πήρα για το σαλόνι οταν θα είμαι επειδή έχω και ζωα στο σπιτι να έχω το μωρό μεσα στη φωλιτσα. Μου άρεσε και το σχέδιο,την βρήκα καο σε προσφορά και λέω αντε ένα ακόμα έξοδο. Χτες μοθ ηρθε καο την είχα παραγγείλει δεν ξέρω κι εγώ από ποτε. Επειδή έχω γεννήσει και απο μέρα σε μέρα θα πάω να πάρω το μωρό απ ότι μου λένε γιατι είχε μπει στη μενν δεν ξέρω αν θα προλάβει να στεγνώσει. Να μοθ πεις καο τι έγινε βάλτο στην καλαθουνα η σε μια πανα αγκαλιάς.  Σωστό κι αυτό. Εχω βαρεθεί και τα πλυντήρια ρε κορίτσια. Και το σιδερο. Και που είσαι ακόμα να μου πεις...

Με το καλό να πάρετε το μωράκι σας στο σπιτάκι σας❤️❤️❤️Όλα καλά θα πάνε! Καλά θα πάρουν φωτιά τα πλυντήρια δεν το συζητώ.,, χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πωπω κ εμενα με πιανει ανυπομονησια οσο περνα ο καιρος😊 2 Γεναρη μπαινω στο μηνα μου🙏 σε ποια βδομαδα εισαι αγαπη εσυ; πρεπει να σαι κοντα!!

Σήμερα είμαι 37+1 (διανυω την 38η) λογικά είναι ξαι πρώτο θα πάρω τον μήνα όλο  αφού πάμε φυσιολογικα! Αλλά ένα χριστουγεννιάτικο δωράκι δεν θα με χαλούσε! 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σήμερα είμαι 37+1 (διανυω την 38η) λογικά είναι ξαι πρώτο θα πάρω τον μήνα όλο  αφού πάμε φυσιολογικα! Αλλά ένα χριστουγεννιάτικο δωράκι δεν θα με χαλούσε! 😊😊😊

Ουυ τελεια εισαι, ναι μωρε οι πρωτοτοκες συνηθως τον παιρνουμε ολο το μηνα αν δεν υπαρχει αλλο θεμα δλδ!! Μωρε καλα να ναι κ οποτε θενε😊 λιγο σου εμεινε, σε λιγο θα συναντησεις τον ερωτα της ζωης σου😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!!! Μην αγχώνεσαι!! Δεν πιστεύω πως είναι κάτι απλά επειδή ήσουν στην κίνηση δεν ένιωθες το μωρό τόσο πολύ! Έτσι πιστεύω! Τι ώρα θα πας για καρδιοτοκογραφο;;εγώ σήμερα ξύπνησα με πόνο περιόδου και πόνο στην μέση! Δεν πιστεύω πως είναι κάτι! 

Πριν λίγο γύρισα από καρδιοτοκογραφο δεν Μ είπαν κ πάρα πολλά μονο ένα όλα καλά.στην κλινική πήγα.κ τα έστειλαν στην γιατρό μ.σας παίρνει τηλ μετά η γιατρός η να πάρω. Εγώ να δω τι γίνεται?? μπορείτε από το διάγραμμα να καταλάβετε τι γινόταν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mariatzo είπε:

Καλημερα κορίτσια. Πως είστε??πήρα μια φωλιτσα για το μωρό. Σκέφτομαι να την πλύνω η να της ρίξω το σπρει το baby planet να στεγνώσει και να την περάσω και με τον ατμο από το σιδερο? Θα της βάλω καο ένα σεντονακι μεσα πλυμένο και σιδερωμένο. Εχει παρει καμια φωλιτσα?

Κ εγώ. Πήρα κορίτσι Μ έτσι για τον καναπέ κ την έπλυνα στο πλυντήριο στο πρόγραμμα για ευαίσθητα που έχει κ την έβαλα να στεγνώσει .δεν έπαθε κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Σπίτι μας θα είμαστε. Και θα έρθουν η μαμά μου και η πεθερά μου! Θα έχουν μαγειρέψει αυτές και εγώ θα βάλω το γλυκο(έτοιμο θα πάρω 😂😂) δεν έρχονται σε επαφή με κόσμο ! Όποτε πιστεύω πως είμαστε οκ! 

Την καλύτερη δουλειά θα κάνεις!! Εμείς αύριο θα φάμε εδώ στη μαμά μου όλοι μαζί και μετά είπαμε να πάμε σπίτι μας για ΣΚ που μας άφησε ο γιατρός επιτέλους. Το Σάββατο στην πεθερά μου κ από Δευτέρα πάλι θα γυρίσουμε στη μαμά. Θα δουλεύει όλη μέρα ο άντρας μου κ δε θελουμε να είμαι μόνη στο σπίτι.

στις πριν 5 ώρες, ο/η mariatzo είπε:

Δεν έχει οδηγίες πάνω. Πιο πολύ την πήρα για το σαλόνι οταν θα είμαι επειδή έχω και ζωα στο σπιτι να έχω το μωρό μεσα στη φωλιτσα. Μου άρεσε και το σχέδιο,την βρήκα καο σε προσφορά και λέω αντε ένα ακόμα έξοδο. Χτες μοθ ηρθε καο την είχα παραγγείλει δεν ξέρω κι εγώ από ποτε. Επειδή έχω γεννήσει και απο μέρα σε μέρα θα πάω να πάρω το μωρό απ ότι μου λένε γιατι είχε μπει στη μενν δεν ξέρω αν θα προλάβει να στεγνώσει. Να μοθ πεις καο τι έγινε βάλτο στην καλαθουνα η σε μια πανα αγκαλιάς.  Σωστό κι αυτό. Εχω βαρεθεί και τα πλυντήρια ρε κορίτσια. Και το σιδερο. Και που είσαι ακόμα να μου πεις...

Εγώ να σου πω την αλήθεια κοριτσάκι μου θα την έπλενα στο γρήγορο για να είμαι καλυμμένη κ μετά καλοριφέρ για να στεγνώσει. Με το καλό να πάρετε το μικράκι σας σπίτι!! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Πριν λίγο γύρισα από καρδιοτοκογραφο δεν Μ είπαν κ πάρα πολλά μονο ένα όλα καλά.στην κλινική πήγα.κ τα έστειλαν στην γιατρό μ.σας παίρνει τηλ μετά η γιατρός η να πάρω. Εγώ να δω τι γίνεται?? μπορείτε από το διάγραμμα να καταλάβετε τι γινόταν???

Δεν ξέρω κοριτσάκι μου, εμένα είχε ο γιατρός καρδιοτοκογραφο κ δεν πήγα κλινική. Παρτην ένα τηλέφωνο να σου και. Αν ήταν όμως κάτι ανησυχητικό δε θα σ άφηναν να φύγεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Πριν λίγο γύρισα από καρδιοτοκογραφο δεν Μ είπαν κ πάρα πολλά μονο ένα όλα καλά.στην κλινική πήγα.κ τα έστειλαν στην γιατρό μ.σας παίρνει τηλ μετά η γιατρός η να πάρω. Εγώ να δω τι γίνεται?? μπορείτε από το διάγραμμα να καταλάβετε τι γινόταν???

Κορίτσι μου για να σου πουν όλα καλά όλα καλά θα είναι! Αλλιώς δεν σ αφηνουν να φύγεις! Στην κλινική που πηγαίνω στέλνουν πρώτα στην γιατρό και όταν δώσει οκ φεύγω ! Άρα είσαι μια χαρουλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...