Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Να κλείσεις ναι! Δεν θεωρώ πως είναι κάτι σοβαρό και σπυ εύχομαι να φύγουν γρήγορα! Αλλά αφού θα τσεκάρεις όλα καλά θα είναι! 

Ναι κ εγω ελπιζω πως δεν θα ναι κατι σοβαρο😕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Να ρωτήσω βρε κορίτσια το εμβόλιο του κοκκυτη το κάνατε ?ενώ Μ είχε πει καλό είναι να το κάνω τώρα δεν επιμένει κ πολύ κ έσκασα μέχρι να βρω πιο μπορώ να κάνω αλλά έχω αμφιβολίες.

Το repevax Μ είπαν.πειτε γνώμες!!

Εγώ έκανα το bostrix, ή κάπως έτσι λέγεται τέλος πάντων.

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμένα μ είπε να το κάνω ! Το έχω αγοράσει.,, μου είπαν από το φαρμακείο ότι μόνο οι γιατροί το κάνουν ! Ξέρω και οι παιδίατροι το προτείνουν να το κάνουμε! 

Δεν στο έγραψε ο γιατρός; Εμάς το ζήτησε ο παιδίατρος και μου το έγραψε ο γυναικολόγος. Στο φαρμακειο το έκανα κανονικά. Γυρίσαμε από το γιατρό. Όλα καλά με τα μικρά!! 9 ή 16 Γενάρη με το καλό γεννάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Εγώ έκανα το bostrix, ή κάπως έτσι λέγεται τέλος πάντων.

Δεν στο έγραψε ο γιατρός; Εμάς το ζήτησε ο παιδίατρος και μου το έγραψε ο γυναικολόγος. Στο φαρμακειο το έκανα κανονικά. Γυρίσαμε από το γιατρό. Όλα καλά με τα μικρά!! 9 ή 16 Γενάρη με το καλό γεννάω. 

Μπραβο κοριτσι μου, με το καλο να ειναι τα μωρακια σου να ρθουν!! Ποσο ειναι τωρα τα μικρακια;;😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια με το καλό τα μωράκια σου φαντάζομαι τώρα θα έχεις τρομερή αγωνία μέχρι να έρθει εκείνη η μέρα να τα συναντήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioanna85a είπε:

Τέλεια με το καλό τα μωράκια σου φαντάζομαι τώρα θα έχεις τρομερή αγωνία μέχρι να έρθει εκείνη η μέρα να τα συναντήσεις.

Σ ευχαριστώ πολύ!! Να σου πω την αλήθεια ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι πλησιάζει η ώρα..

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου, με το καλο να ειναι τα μωρακια σου να ρθουν!! Ποσο ειναι τωρα τα μικρακια;;😊

Ευχαριστώ κορίτσι μου!! 1900 η μια και 2200 ο άλλος.. Τρώει όλο το φαΐ του το αγόρι μου ενώ η μικρή λιτοδίαιτη..😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!! Να σου πω την αλήθεια ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι πλησιάζει η ώρα..

Ευχαριστώ κορίτσι μου!! 1900 η μια και 2200 ο άλλος.. Τρώει όλο το φαΐ του το αγόρι μου ενώ η μικρή λιτοδίαιτη..😂😂😂

Χαχαχα κραταει απο τωρα τη σιλουετα της το κοριτσι ξερει τι κανει🤣🤣 τελεια θα ναι και στο βαρος τους λοιπον😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ έκανα το bostrix, ή κάπως έτσι λέγεται τέλος πάντων.

Δεν στο έγραψε ο γιατρός; Εμάς το ζήτησε ο παιδίατρος και μου το έγραψε ο γυναικολόγος. Στο φαρμακειο το έκανα κανονικά. Γυρίσαμε από το γιατρό. Όλα καλά με τα μικρά!! 9 ή 16 Γενάρη με το καλό γεννάω. 

Μου το έγραψε ναι! Αλλά στο φαρμακείο μ είπαν μόνο γιατρός το κάνει! Και επειδή έτυχε αυτή κατάσταση δεν το έκανα ακόμη! Και εμενα το boostrex όπως λέγεται τέλος πάντων Μου έγραψε! 
αντε κοριτσάκι μ !!  Με το καλό να έρθουν τα ζουζούνια Σου!!! Μεγάλωσαν τα μπουμπουκακια σου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μου το έγραψε ναι! Αλλά στο φαρμακείο μ είπαν μόνο γιατρός το κάνει! Και επειδή έτυχε αυτή κατάσταση δεν το έκανα ακόμη! Και εμενα το boostrex όπως λέγεται τέλος πάντων Μου έγραψε! 
αντε κοριτσάκι μ !!  Με το καλό να έρθουν τα ζουζούνια Σου!!! Μεγάλωσαν τα μπουμπουκακια σου;;; 

Μεγάλωσαν ναι!! Να μείνουν εκεί που είναι μέχρι να πάνε 2500 κιλά να μην έχουμε άλλα. Το καλό είναι πως η μήτρα είναι ήρεμη τελείως ο τράχηλος κλειστός κ σταθερός άρα δεν υπάρχουν ενδείξεις πως πάμε για νωρίτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μεγάλωσαν ναι!! Να μείνουν εκεί που είναι μέχρι να πάνε 2500 κιλά να μην έχουμε άλλα. Το καλό είναι πως η μήτρα είναι ήρεμη τελείως ο τράχηλος κλειστός κ σταθερός άρα δεν υπάρχουν ενδείξεις πως πάμε για νωρίτερα. 

Άντε βρε αγάπη μ! Υπομονή ξεκούραση και θα περάσουν σαν νεράκι οι μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sweetie79 είπε:

@Κατερίνα!!! καλύτερα να σε δει δερματολογος, περιμένουμε νέα σου!!! Εύχομαι να μην είναι κάτι!! 

Ευχαριστω κοριτσι μου! Κ εγω το ευχομαι τωρα στα τελευταια να μη μου βγει τπτ, θα σας πω οταν παω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου καλημεραααα!!! Πως είστε;;; @Κατερίνα!!! Μίλησες με δερματολόγο; 

Καλημερα κοριτσι μου, καλα εσυ;; ναι πηρα αλλα εκλεισα για την επομενη Δευτερα ηταν φουλ! Αλλα απ οτι του πα μου ειπε μαλλον δεν θα ναι κατι οποτε δεν θα χω θεμα να περιμενω! Ελπιζω οτι ετσι θα ναι κι οταν το δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, καλα εσυ;; ναι πηρα αλλα εκλεισα για την επομενη Δευτερα ηταν φουλ! Αλλα απ οτι του πα μου ειπε μαλλον δεν θα ναι κατι οποτε δεν θα χω θεμα να περιμενω! Ελπιζω οτι ετσι θα ναι κι οταν το δει!

Αν το θεωρούσε ανησυχητικό θα σ έχωνε κάπου. Ειδικά στην κατάσταση σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Αν το θεωρούσε ανησυχητικό θα σ έχωνε κάπου. Ειδικά στην κατάσταση σου. 

Ναι μωρε ετσι ειπα κ εγω, δεν θα με αφηνε να περιμενω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, καλα εσυ;; ναι πηρα αλλα εκλεισα για την επομενη Δευτερα ηταν φουλ! Αλλα απ οτι του πα μου ειπε μαλλον δεν θα ναι κατι οποτε δεν θα χω θεμα να περιμενω! Ελπιζω οτι ετσι θα ναι κι οταν το δει!

Καλά και εγώ!!! Θα συμφωνήσω με την @annie! σίγουρα έχει εμπειρια όποτε αν ήταν κάτι επείγον δεν θα σε άφηνε τόσες μέρες! Στις εγκυουλες δίνουν πάντα προτεραιότητα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά και εγώ!!! Θα συμφωνήσω με την @annie! σίγουρα έχει εμπειρια όποτε αν ήταν κάτι επείγον δεν θα σε άφηνε τόσες μέρες! Στις εγκυουλες δίνουν πάντα προτεραιότητα ! 

Ναι αυτο!! Τωρα αν δω καποια αλλαγη τις επομενες μερες θα τον ξανα παρω! Αλλα εμενα προσωπικα με ηρεμει οτι δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα δλδ ουτε φαγουρα ουτε πονο τπτ, απλα ειναι μια κοκκινιλα βεβαια αρκετα μεγαλη αλλα χωρις κατι αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι αυτο!! Τωρα αν δω καποια αλλαγη τις επομενες μερες θα τον ξανα παρω! Αλλα εμενα προσωπικα με ηρεμει οτι δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα δλδ ουτε φαγουρα ουτε πονο τπτ, απλα ειναι μια κοκκινιλα βεβαια αρκετα μεγαλη αλλα χωρις κατι αλλο!

Όλα καλά εύχομαι κοπέλα Μ .πιστεύω χαλαρώσες λίγο.♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Όλα καλά εύχομαι κοπέλα Μ .πιστεύω χαλαρώσες λίγο.♥️♥️♥️

Ευχαριστώ κορίτσι μου, ναιι σε σχεση με χθες ειμαι ηρεμη, ενταξει θα χω μια αγωνια οταν παω αλλα θελω να πιστευω δεν θα ναι κατι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου αύριο θα κάνω το εμβόλιο του κοκκυτη κ σε 2μερες θα κάνω καρδιοτοκογραφημα λέτε να επιρεαστει κάτι κ να μην γίνει καλά η εξέταση?θα μιλήσω με την γιατρό το απόγευμα.κ πως γίνεται η εξέταση δεν έχω ξανά κάνει.αργει πολύ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Κοριτσάκια μου αύριο θα κάνω το εμβόλιο του κοκκυτη κ σε 2μερες θα κάνω καρδιοτοκογραφημα λέτε να επιρεαστει κάτι κ να μην γίνει καλά η εξέταση?θα μιλήσω με την γιατρό το απόγευμα.κ πως γίνεται η εξέταση δεν έχω ξανά κάνει.αργει πολύ??

Οχι αγαπη μου δεν πιστευω οτι εχει καμια σχεση! Ο καρδιοτοκογραφος ειναι ενα μηχανημα θα σου βαλουν κατι ζωνες στην κοιλιτσα να ακουσουν την καρδουλα του μωρου και βλεπουν και αν κανεις συσπασεις και τι εντασης ειναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κοριτσάκια μου αύριο θα κάνω το εμβόλιο του κοκκυτη κ σε 2μερες θα κάνω καρδιοτοκογραφημα λέτε να επιρεαστει κάτι κ να μην γίνει καλά η εξέταση?θα μιλήσω με την γιατρό το απόγευμα.κ πως γίνεται η εξέταση δεν έχω ξανά κάνει.αργει πολύ??

Δε νομίζω να επηρεάζει σε κάτι. Εγώ εχθές έκανα, μου έβαλε 3 καλώδια στην κοιλιτσα ένα για να δει αν κάνει συσπάσεις η μήτρα κ 2 για τις καρδούλες των μωρών. Κανα 15 λεπτό πρέπει να κράτησε, ήταν πολύ ζωηρά τα μωρά εκείνη την ώρα. Τίποτα δεν είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Κοριτσάκια μου αύριο θα κάνω το εμβόλιο του κοκκυτη κ σε 2μερες θα κάνω καρδιοτοκογραφημα λέτε να επιρεαστει κάτι κ να μην γίνει καλά η εξέταση?θα μιλήσω με την γιατρό το απόγευμα.κ πως γίνεται η εξέταση δεν έχω ξανά κάνει.αργει πολύ??

Όχι δεν επηρεάζει μην αγχώνεσαι! Κρατάει συνήθως μισή ώρα! Σου βάζουν 2 καλώδια και στο βλέπουν την καρδούλα τ μωρού αν είναι οκ και ποσό συχνά κουνιούνται και στο άλλο τις συσπάσεις τις μητρας! Συνήθως μισή ώρα, την τελευταία φορά με κράτησαν μια ώρα γιατί το μωρό κουνιόταν πολύ γρήγορα και δεν τον έπιανε και γιατί έκανα συσπάσεις κάθε 10 λεπτά και ήθελαν να δουν αν είναι κανονικές η Braxton xicks ‘ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Πως είστε;; 

Εκανα σήμερα εξετάσεις αίματος... Έκανα και ινωδογονο και είναι αυξημένο...  Είναι 366 και το ανώτερο είναι 355. Γνωρίζεται αν είναι κάτι σοβαρό; έχω κάνει για θρομβοφιλια εξετάσεις και ήταν αρνητικές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...