Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλαα κ εγω, εδω σπιτι!! Πηγα απο το ΙΚΑ σημερα για το δωρο αλλα κλασσικα δεν εκανα δουλεια απο 23 κ μετα ανοιγει λεει το συστημα! Θα απο στις 24 να καταθεσω την κανονικη αδεια κ βλεπουμε! Την εχεις καταθεσει εσυ ε; ξερεις σε ποσες μερες την πληρωνουν;;

Ναι . Στις 17 τα κατέθεσα κανονικά! Δεν ξέρω ποτέ θα πληρωθώ αλλά έκλεισα ραντεβού και όλα κανονικά! Δεν ανοίγει το σύστημα για όλους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Καλησπέρα στις γλυκές μανουλες κ στις μέλλουσες.σημερα πήγα στο γιατρό κορίτσια Μ είμαι στην 36 εβδ. Η μικρή είναι 2600 έβαλε σε 2 εβδ. 600 περίπου είναι καλά όμως κ δεν φαίνεται κάτι από σάκχαρο.παραμονη Χριστούγεννων θα πάω με το καλό για καρδιοτοκογραφημα .κ άμα δεν γεννήσω μέχρι αρχές τ χρόνου 3 του μηνός μπαίνω για πρόκληση.ευχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!!!!!!🤰🌹🥰👣

Τι ωραία νέα είναι αυτά!!!!!! Μεγάλωσε το κορίτσι μας ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα κατερινακι μ !!! Ναι το έκανα!!! Πριν λίγο πήρα τ αποτελέσματα !! ΑΡΝΗΤΙΚΟΟΟΟΟΟ !!! Και ήρθα να κάνω καρδιοτοκογραφο τώρα! Δευτέρα πρωί θα με δει η γιατρός μου! 

Δόξα τω Θεω κοριτσάκι μου!! Άντε καιρός ήταν!! Με το καλό να δεις το μπουμπούκι σου τη Δευτέρα!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλαα κ εγω, εδω σπιτι!! Πηγα απο το ΙΚΑ σημερα για το δωρο αλλα κλασσικα δεν εκανα δουλεια απο 23 κ μετα ανοιγει λεει το συστημα! Θα απο στις 24 να καταθεσω την κανονικη αδεια κ βλεπουμε! Την εχεις καταθεσει εσυ ε; ξερεις σε ποσες μερες την πληρωνουν;;

Εμένα τελικά μου το έβγαλε εχθές το δώρο Χριστουγέννων. Ρώτησε η μάνα μου τι κ πως και το έβγαλαν κανονικότατα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Δόξα τω Θεω κοριτσάκι μου!! Άντε καιρός ήταν!! Με το καλό να δεις το μπουμπούκι σου τη Δευτέρα!!

Εμένα τελικά μου το έβγαλε εχθές το δώρο Χριστουγέννων. Ρώτησε η μάνα μου τι κ πως και το έβγαλαν κανονικότατα 

Ευχαριστώ @annie! Μου!!! Σου το υπολόγισε εννοείς και έκανες τα χαρτιά η μπήκαν τα χρήματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι . Στις 17 τα κατέθεσα κανονικά! Δεν ξέρω ποτέ θα πληρωθώ αλλά έκλεισα ραντεβού και όλα κανονικά! Δεν ανοίγει το σύστημα για όλους;

Μαλλον οχι τι να πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δόξα τω Θεω κοριτσάκι μου!! Άντε καιρός ήταν!! Με το καλό να δεις το μπουμπούκι σου τη Δευτέρα!!

Εμένα τελικά μου το έβγαλε εχθές το δώρο Χριστουγέννων. Ρώτησε η μάνα μου τι κ πως και το έβγαλαν κανονικότατα 

Τι να πω βρε κοριτσι μου εμας πανε με δικους τους ρυθμους οπως φαινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@Mamaa35 κοριτσι μου πως εισαι;; ευχομαι ολα να πανε πολυ καλα αυριο, με το καλο να ρθει το μωρακι σου!! Θα περιμενουμε νεα σου🙏🙏

Αχ κοριτσάκι μου!δεν μπορεις να φανταστείς την ψυχολογία μου!ειναι η τελευταία βραδιά που την νιωθω στην κοιλιά μου και από αυριο το πρωί θα την αποχωριστω!και το χειρότερο είναι οτι θα την πάνε ΜΕΝΝ!τι να κάνω εγω μόνη μου σε ένα δωμάτιο κλινικής;;;😢😢😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamaa35 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου!δεν μπορεις να φανταστείς την ψυχολογία μου!ειναι η τελευταία βραδιά που την νιωθω στην κοιλιά μου και από αυριο το πρωί θα την αποχωριστω!και το χειρότερο είναι οτι θα την πάνε ΜΕΝΝ!τι να κάνω εγω μόνη μου σε ένα δωμάτιο κλινικής;;;😢😢😢😢

Σε καταλαβαινω αγαπη μου!! Αλλα θα ναι καλα το μωρακι σου θα δεις, δεν θα μπορειτε να πηγαινετε στη ΜΕΝΝ να την βλεπετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου!δεν μπορεις να φανταστείς την ψυχολογία μου!ειναι η τελευταία βραδιά που την νιωθω στην κοιλιά μου και από αυριο το πρωί θα την αποχωριστω!και το χειρότερο είναι οτι θα την πάνε ΜΕΝΝ!τι να κάνω εγω μόνη μου σε ένα δωμάτιο κλινικής;;;😢😢😢😢

Είναι σίγουρο ότι θα μπει στη ΜΕΝΝ η εξαρτάται από το βάρος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε καταλαβαινω αγαπη μου!! Αλλα θα ναι καλα το μωρακι σου θα δεις, δεν θα μπορειτε να πηγαινετε στη ΜΕΝΝ να την βλεπετε; 

Δεν ξέρω τπτ ακόμη!ειμαι στα χαμένα ειλικρινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Είναι σίγουρο ότι θα μπει στη ΜΕΝΝ η εξαρτάται από το βάρος; 

Εμενα ανήκει στα iugr και πρόωρο οποτε είναι σίγουρο οτι θα μπει μου είπε σήμερα ο γιατρός μου!ηδη βρήκε σήμερα το απόγευμα τη μέση εγκεφαλική αρτηρία ανεβασμένη που σημαίνει οτι αρχίζει να επηρεαζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamaa35 είπε:

Δεν ξέρω τπτ ακόμη!ειμαι στα χαμένα ειλικρινα

Προσπαθησε να σκεφτεις θετικα οσο κ αν σου ειναι δυσκολο!!! Ολα θα πανε καλα πιστεψε το, θα ταν πιο επικυνδινο κοριτσι μου να μεινει μεσα το μωρακι σου!! Ευτυχως εισαι σε καλη εβδομαδα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Προσπαθησε να σκεφτεις θετικα οσο κ αν σου ειναι δυσκολο!!! Ολα θα πανε καλα πιστεψε το, θα ταν πιο επικυνδινο κοριτσι μου να μεινει μεσα το μωρακι σου!! Ευτυχως εισαι σε καλη εβδομαδα!! 

Έτσι αγάπη μου!αυτο με κρατάει μόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamaa35 είπε:

Έτσι αγάπη μου!αυτο με κρατάει μόνο 

Ετσι κοριτσι μου!!! Θα περασει κ αυτη η δυσκολια και θα την εχετε σπιτι σας αγκαλιτσα συνεχεια🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Εμενα ανήκει στα iugr και πρόωρο οποτε είναι σίγουρο οτι θα μπει μου είπε σήμερα ο γιατρός μου!ηδη βρήκε σήμερα το απόγευμα τη μέση εγκεφαλική αρτηρία ανεβασμένη που σημαίνει οτι αρχίζει να επηρεαζεται

Κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά!! Με το καλό να έρθει το μπεμπακι σου!!Περιμένουμε νέα σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ευχαριστώ @annie! Μου!!! Σου το υπολόγισε εννοείς και έκανες τα χαρτιά η μπήκαν τα χρήματα; 

Έβγαλαν την απόφαση κατευθείαν κ το ποσό που θα πάρω. 30/12 είπαν θα μπουν τα χρήματα.

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Εμενα ανήκει στα iugr και πρόωρο οποτε είναι σίγουρο οτι θα μπει μου είπε σήμερα ο γιατρός μου!ηδη βρήκε σήμερα το απόγευμα τη μέση εγκεφαλική αρτηρία ανεβασμένη που σημαίνει οτι αρχίζει να επηρεαζεται

Αχ κορίτσι μου, ούτε που μπορώ να φανταστώ πως αισθάνεσαι. Με το καλό να γεννηθεί, να είναι γερή και να βγει γρήγορα από τη ΜΕΝΝ. Από τη στιγμή που επηρεάζεται χίλιες φορές να βγει!! Όταν την πάρεις σπίτι θα τα ξεχάσεις όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Έβγαλαν την απόφαση κατευθείαν κ το ποσό που θα πάρω. 30/12 είπαν θα μπουν τα χρήματα.

Αχ κορίτσι μου, ούτε που μπορώ να φανταστώ πως αισθάνεσαι. Με το καλό να γεννηθεί, να είναι γερή και να βγει γρήγορα από τη ΜΕΝΝ. Από τη στιγμή που επηρεάζεται χίλιες φορές να βγει!! Όταν την πάρεις σπίτι θα τα ξεχάσεις όλα.

Αλήθεια και εγώ νομιζα μέχρι χροστουγεννα θα πληρωθουμε !! 

@Mamaa35 Κορίτσι μου εύχομαι όλα καλά να είναι !!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Αλήθεια και εγώ νομιζα μέχρι χροστουγεννα θα πληρωθουμε !! 

@Mamaa35 Κορίτσι μου εύχομαι όλα καλά να είναι !!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿

Για ενα 6μηνο λεει εχουμε περιθωριο να κανουμε τα χαρτια μας για το δωρο, μου το ειπαν εχθες γτ φαντασου την τελευταια αναρρωτικη την κατεθεσα Νοεμβρη και ακομα δεν εχει περασει επιτροπη  και μου ειπαν καλυτερα να περιμενω να την πληρωθω γτ αν βγαλουν το δωρο χωρις να εχει πληρωθει η αναρρωτικη χανεται εκεινο το διαστημα! Οποτε με βλεπω να πηγαινω απο τη νεα χρονια για το δωρο γτ αποκλειεται να την πληρωθω μεσα στον μηνα οπως πανε αυτοι εδω περα🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Για ενα 6μηνο λεει εχουμε περιθωριο να κανουμε τα χαρτια μας για το δωρο, μου το ειπαν εχθες γτ φαντασου την τελευταια αναρρωτικη την κατεθεσα Νοεμβρη και ακομα δεν εχει περασει επιτροπη  και μου ειπαν καλυτερα να περιμενω να την πληρωθω γτ αν βγαλουν το δωρο χωρις να εχει πληρωθει η αναρρωτικη χανεται εκεινο το διαστημα! Οποτε με βλεπω να πηγαινω απο τη νεα χρονια για το δωρο γτ αποκλειεται να την πληρωθω μεσα στον μηνα οπως πανε αυτοι εδω περα🙄

Έχει μια λογική αυτό που σου είπαν βέβαια ! Θα έχουμε να παίρνουμε ... ας σκεφτούμε θετικά! Τι κάνετε κοριτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έχει μια λογική αυτό που σου είπαν βέβαια ! Θα έχουμε να παίρνουμε ... ας σκεφτούμε θετικά! Τι κάνετε κοριτσια; 

Εμείς πριν λίγο φάγαμε, βοήθησα τη μαμά στο συμμάζεμα κ τώρα κάνω το Βούδα στον καναπέ. Εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Εμείς πριν λίγο φάγαμε, βοήθησα τη μαμά στο συμμάζεμα κ τώρα κάνω το Βούδα στον καναπέ. Εσύ; 

Εμείς  φάγαμε  νωρίς μακαρόνια με κιμα  μετρησα σάκχαρο και ήταν πεσμένο (Με είχε πιάσει ζάλη) κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ και εγώ έφαγα ένα μικρό μελομακάρονο 🤣🤣🤣καναπέ και εγώ αλλά με βλέπω να κοιμάμαι και λιγακι!!! Μπορείς και βοηθάς Ε; Εγώ μια δουλειά κάνω και είμαι λαχανιασμένη και πονάω.,, έχω και 9 μήνες ξαπλωμένη! Σήμερα ετοίμασα πρωινό στον άντρα μου και το χάρηκε τόσο πολύ και ο καλός μου λέει εσυ να κάθεσαι εμείς σε φροντίζουμε τώρα να το απολαμβάνεις... χτες συζητούσαμε ότι σε λίγες μέρες θα είμαστε 3 πια και όχι οι 2 μας και συγκινηθήκαμε μωρε και θέλω να απολαμβάνουμε τις στιγμεσ! Το έχετε συνηδειτοποιησει κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...