Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια γέννησα!

Ήρθε νωρίτερα ο μπέμπης μου!

Κοριτσι μου να σας ζησει, καλότυχο και με υγεία να είναι πάντα❣!! Πως είστε μαμα και μικρουλης;😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια γέννησα!

Ήρθε νωρίτερα ο μπέμπης μου!

Κοριτσάκι μουυυυυ !!!!! Να σας ζήσει!!!💙💙💙 Γέρος και τυχερός να είναι! Να έχετε μια ευτυχισμένη οικογένεια! Όταν μπορέσεις με το καλό να μας πεις τα νέα σου!!!! Φιλία πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια γέννησα!

Ήρθε νωρίτερα ο μπέμπης μου!

Καλημέρα !!! Να σας ζήσει το αστεράκι σας ❤️❤️❤️❤️ !! Γερός και τυχερός να είναι πάντα ❤️❤️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Πως είστε;; Με ωραία νέα ξεκίνησε η μέρα μας!! 

Καλημεραα, αυτο σκεφτηκα κ εγω τι ωραια που ξεκινησε σημερα😊 ποσο ηταν το κοριτσι μας θυμαστε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημεραα, αυτο σκεφτηκα κ εγω τι ωραια που ξεκινησε σημερα😊 ποσο ηταν το κοριτσι μας θυμαστε;; 

Όχι δεν θυμάμαι., νομίζω όμως πως ήμασταν πολύ κοντά!!! Αν δεν είχε μπει στο μήνα της θα ήταν καμία εβδομάδα πριν.,, Έχω την εντύπωση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Νωρις ο μπεμπουλης😊 καλα να ειναι το μωρακι κι η μανουλα και δεν πειραζει🙏

Εννοείται!!!!! Αυτά είναι τα σημαντικότερα!!! 🙏🏻🙏🏻
πως είσαι εσυ αγάπη μ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Εννοείται!!!!! Αυτά είναι τα σημαντικότερα!!! 🙏🏻🙏🏻
πως είσαι εσυ αγάπη μ; 

Καλα κοριτσι μου, μια χαρα!! Εσυ;;😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα κοριτσι μου, μια χαρα!! Εσυ;;😊

Καλά και εγώ.,, χτες το βράδυ έιχα κάτι συσπάσεις αλλά ευτυχώς δεν πονούσα και δεν κράτησαν και πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά και εγώ.,, χτες το βράδυ έιχα κάτι συσπάσεις αλλά ευτυχώς δεν πονούσα και δεν κράτησαν και πολύ! 

Εχθες το βραδυ κ εγω ειχα μπραξτον για λιγο!! Αλλα αμα σηκωθηκα και περπατησα λιγο περασαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχθες το βραδυ κ εγω ειχα μπραξτον για λιγο!! Αλλα αμα σηκωθηκα και περπατησα λιγο περασαν!!

Εγώ δεν μπορούσα να σηκωθώ με ενοχλούσε περισσότερο.,, νομίζω πως και ο μικρός είναι πολύ κάτω και μ ενοχλεί το περπάτημα (έστω και αυτό μέσα στο σπίτι ) νιώθω πολυ βάρος ... Εκανα ενΑ ντουζακι και ξάπλωσα έτσι ηρέμησα! Αλλά όλα αυτά φυσιολογικα δεν είναι για τις εβδομάδαδες μας; Φτάνει ο καιρος❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ δεν μπορούσα να σηκωθώ με ενοχλούσε περισσότερο.,, νομίζω πως και ο μικρός είναι πολύ κάτω και μ ενοχλεί το περπάτημα (έστω και αυτό μέσα στο σπίτι ) νιώθω πολυ βάρος ... Εκανα ενΑ ντουζακι και ξάπλωσα έτσι ηρέμησα! Αλλά όλα αυτά φυσιολογικα δεν είναι για τις εβδομάδαδες μας; Φτάνει ο καιρος❣️❣️❣️❣️❣️

Ναι καλε αλιμονο αν δεν ηταν και τωρα φυσιολογικα😜 εγω ξερεις τι παθαινω; οταν ειμαι ορθια και κουναει η μικρη νιωθω απο κατω μου σαν πιεση να το πω; σαν ψιλο πονο;; το ειχα κ σε πιο μικρους μηνες αλλα με αγχωσε παλι που το ενιωσα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλαα κ εγω!! Εδω τα ιδια! Ξεκινησε κ δουλεια ο αντρας μου απο τη Δευτερα και ειμαι μονη μου σχεδον ολη μερα😜 κανω βεβαια τα μαθηματα τοκετου διαδυκτιακα του ΙΚΑ 1 η 2 φορες τη βδομαδα!! Κατι ειναι κ αυτο!

Αααα τι ωραία... Και εγω ήθελα να κάνω αλλα δεν μας τα προσφέρουν εξαιτίας του covid... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Αααα τι ωραία... Και εγω ήθελα να κάνω αλλα δεν μας τα προσφέρουν εξαιτίας του covid... 

Εμας εδω τα κανουν διαδικτυακα επειδη απαγορευεται απο κοντα να παμε κ εμεις!! Κριμα που δεν το εψαξαν να το κανουν ετσι,θα σου αρεσε πολυ! Βεβαια εχει διαφορα δωρεαν σεμιναρια απο το φβ να εχεις το νου σου να παρακολουθεις😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εμας εδω τα κανουν διαδικτυακα επειδη απαγορευεται απο κοντα να παμε κ εμεις!! Κριμα που δεν το εψαξαν να το κανουν ετσι,θα σου αρεσε πολυ! Βεβαια εχει διαφορα δωρεαν σεμιναρια απο το φβ να εχεις το νου σου να παρακολουθεις😊

Ναι παρακολουθώ για το θηλασμό και πρώτες βοήθειες. Πολύ χρήσιμα. Για το τοκετό έχω βρει διαφορά αλλά δεν έχω παρακολουθήσει ακόμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Ναι παρακολουθώ για το θηλασμό και πρώτες βοήθειες. Πολύ χρήσιμα. Για το τοκετό έχω βρει διαφορά αλλά δεν έχω παρακολουθήσει ακόμα.. 

Ναι κ εγω εχω παρακολουθησει για θηλασμο και διατροφη, και ενα με πρωτες βοηθειες!! Ειδικα για τις πρωτες βοηθειες μου φανηκε πολυ χρησιμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια γέννησα!

Ήρθε νωρίτερα ο μπέμπης μου!

Αχ κορίτσι μου να σας ζήσει ο παίδαρος!! Πω πω ήρθε το 1ο μωρακι της παρέας απίστευτο!! Φωτισμένος να είναι πάντα!! Πως είστε; Στείλε μας όταν μπορέσεις λεπτομέρειες.

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Πως είστε;; Με ωραία νέα ξεκίνησε η μέρα μας!! 

Καλημέρα!!! Με υπέροχα νέα όντως!! Εγώ κορίτσια είμαι κομμάτια σήμερα. Κουράστηκα πολύ εχθές, ήρθαν τα τελευταία πράγματα των μωρών κ πήγαμε σπίτι με τη μαμά να σιδερώσουμε κ να τα στρώσουμε κ μου έβγαζε λεκέδες το ύφασμα της σιδερώστρας.. Μέχρι να καταλάβουμε ότι έφταιγε αυτό χρειάστηκε να πλύνουμε σχεδόν τα πάντα ξανά.. Τεσπα αργήσαμε αλλά τελειώσαμε!! Κ το βράδυ ξύπνησα κ μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα.. Εσυ πως είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εγω εχω παρακολουθησει για θηλασμο και διατροφη, και ενα με πρωτες βοηθειες!! Ειδικα για τις πρωτες βοηθειες μου φανηκε πολυ χρησιμο!!

Ναι είναι... 

Εσυ πως εισαι σήμερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια γέννησα!

Ήρθε νωρίτερα ο μπέμπης μου!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!! Γερό και τυχερό να είναι!!! Εύχομαι τα καλύτερα!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι καλε αλιμονο αν δεν ηταν και τωρα φυσιολογικα😜 εγω ξερεις τι παθαινω; οταν ειμαι ορθια και κουναει η μικρη νιωθω απο κατω μου σαν πιεση να το πω; σαν ψιλο πονο;; το ειχα κ σε πιο μικρους μηνες αλλα με αγχωσε παλι που το ενιωσα😜

Ε λογικό δεν είναι να αγχωθείς;; 🤣🤣πιστεύω και στην κλινική να ημασταν Παλι εδώ θα ήμασταν και θα λέγαμε έχω άγχος γι αυτό η για το άλλο 😂😂😂😂

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ κορίτσι μου να σας ζήσει ο παίδαρος!! Πω πω ήρθε το 1ο μωρακι της παρέας απίστευτο!! Φωτισμένος να είναι πάντα!! Πως είστε; Στείλε μας όταν μπορέσεις λεπτομέρειες.

Καλημέρα!!! Με υπέροχα νέα όντως!! Εγώ κορίτσια είμαι κομμάτια σήμερα. Κουράστηκα πολύ εχθές, ήρθαν τα τελευταία πράγματα των μωρών κ πήγαμε σπίτι με τη μαμά να σιδερώσουμε κ να τα στρώσουμε κ μου έβγαζε λεκέδες το ύφασμα της σιδερώστρας.. Μέχρι να καταλάβουμε ότι έφταιγε αυτό χρειάστηκε να πλύνουμε σχεδόν τα πάντα ξανά.. Τεσπα αργήσαμε αλλά τελειώσαμε!! Κ το βράδυ ξύπνησα κ μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα.. Εσυ πως είσαι ;

Να ξεκουραστείς όμως σήμερα κορίτσι μ!!! Ωχ και τα είχατε όλα από την αρχή;σε νιώθω απόλυτα! Από την υπερένταση φαντάζομαι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ε λογικό δεν είναι να αγχωθείς;; 🤣🤣πιστεύω και στην κλινική να ημασταν Παλι εδώ θα ήμασταν και θα λέγαμε έχω άγχος γι αυτό η για το άλλο 😂😂😂😂

 

Να ξεκουραστείς όμως σήμερα κορίτσι μ!!! Ωχ και τα είχατε όλα από την αρχή;σε νιώθω απόλυτα! Από την υπερένταση φαντάζομαι !! 

Αστα να πάνε.. Και ήταν σεντόνια , κουνουπιέρες, πάντες κλπ ... Κ γω αυτό πιστεύω. Σήμερα θα παω ΙΚΑ να καταθέσω τα χαρτιά για την άδεια κ έχω ενδοκρινολόγο το απόγευμα. Δεν κάνω τίποτα άλλο !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αστα να πάνε.. Και ήταν σεντόνια , κουνουπιέρες, πάντες κλπ ... Κ γω αυτό πιστεύω. Σήμερα θα παω ΙΚΑ να καταθέσω τα χαρτιά για την άδεια κ έχω ενδοκρινολόγο το απόγευμα. Δεν κάνω τίποτα άλλο !! 

Μήπως να έστελνες κανέναν άλλον για το ικα? Να ξεκουραζεσαι τώρα!!!! Τα Ζουζουνακια σου τ κάνουν; Ποτέ θα ξανά πας γιατρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αστα να πάνε.. Και ήταν σεντόνια , κουνουπιέρες, πάντες κλπ ... Κ γω αυτό πιστεύω. Σήμερα θα παω ΙΚΑ να καταθέσω τα χαρτιά για την άδεια κ έχω ενδοκρινολόγο το απόγευμα. Δεν κάνω τίποτα άλλο !! 

@annie! μου θα πας εσυ στο ΙΚΑ; αυριο εχω κ εγω ραντεβου για να φτιαξω για το δωρο Χριστουγεννων και ο αντρας μου δεν μπορει να παει κ θα παω εγω, ειχες αναρρωτικες εσυ πριν; σκεφτομουν μη πουν τπτ επειδη ειχα αναρρωτικες πριν κ παω εγω τωρα🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μήπως να έστελνες κανέναν άλλον για το ικα? Να ξεκουραζεσαι τώρα!!!! Τα Ζουζουνακια σου τ κάνουν; Ποτέ θα ξανά πας γιατρό; 

Η μαμά θα ανεβεί εγώ έμεινα στο αυτοκίνητο. Απλά μετά θα πάμε από το σπίτι. Τη Δευτέρα έχω γιατρό. Τα μικρά κάνουν χαμουλη κ πλέον η μικρή ειδικά με πονάει το μανάρι μου. Δεν πα να της λέω τα όργανα της μαμάς δεν είναι παιχνίδι αυτή δεν καταλαβαίνει τίποτα..😂😂😂

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@annie! μου θα πας εσυ στο ΙΚΑ; αυριο εχω κ εγω ραντεβου για να φτιαξω για το δωρο Χριστουγεννων και ο αντρας μου δεν μπορει να παει κ θα παω εγω, ειχες αναρρωτικες εσυ πριν; σκεφτομουν μη πουν τπτ επειδη ειχα αναρρωτικες πριν κ παω εγω τωρα🙄

Σιγά μη σου πουν τίποτα. Εδώ εγώ κατέθεσα τις μισές αναρρωτικές μόνη μου. Δεν ασχολούνται. Εμένα για δώρο Χριστουγέννων μου είπαν να παω από βδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...