Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Γεννησε γυρω στις 18.00 με καισαρικη τελικα😊 ηταν ψηλα η μικρη κ δεν κατεβαινε με τπτ το μαιμουνακι😜 δεν την επιαναν και σχεδον καθολου πονοι και πηγαν σε καισαρικη!! Ολα καλα πηγαν δοξα το Θεο, μια χαρα και η μικρουλα 3.200 κατι🙏

Να σας ζήσει!!! Γερη και τυχερή να είναι!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Να σας ζήσει!!! Γερη και τυχερή να είναι!!!! ❤️❤️

Ευχαριστούμε κορίτσι μοτ😊❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι που μου καρφωθηκε😜;; εχετε παρατηρησει να ανταποκρινονται τα μωρακια σας οταν τους μιλατε;;

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Να σας ζήσει!!! Γερη και τυχερή να είναι!!!! ❤️❤️

Ευχαριστούμε κορίτσι μοτ😊❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι που μου καρφωθηκε😜;; εχετε παρατηρησει να ανταποκρινονται τα μωρακια σας οταν τους μιλατε;;

Ευχαριστούμε κορίτσι μοτ😊❣❣

Να σ πω την αλήθεια δεν το έχω δει μόνο όταν ακούει τον μπαμπά της κουνιέται απλά πιο πολύ.σ έχει τύχει εσένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Να σ πω την αλήθεια δεν το έχω δει μόνο όταν ακούει τον μπαμπά της κουνιέται απλά πιο πολύ.σ έχει τύχει εσένα?

Οχι σε εμενα δεν το κανει,κ εγω στον αντρα μου παρατηρω οτι κλωτσαει οταν της μιλαει!! Αλλα επειδη εγω οποτε της μιλω τπτ λεω μηπως δεν ακουει το παιδι μου;😅αλλες μου λενε οτι τους μιλανε κ αμεσως κλωτσανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Να σ πω την αλήθεια δεν το έχω δει μόνο όταν ακούει τον μπαμπά της κουνιέται απλά πιο πολύ.σ έχει τύχει εσένα?

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι σε εμενα δεν το κανει,κ εγω στον αντρα μου παρατηρω οτι κλωτσαει οταν της μιλαει!! Αλλα επειδη εγω οποτε της μιλω τπτ λεω μηπως δεν ακουει το παιδι μου;😅αλλες μου λενε οτι τους μιλανε κ αμεσως κλωτσανε!

Κορίτσια θα τρελαθώ,,, και εμένα στον άντρα μου κλωτσάει.,,, ελπίζω να μην σημαίνει ότι θα μας έχουν γραμμένες!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Κορίτσια θα τρελαθώ,,, και εμένα στον άντρα μου κλωτσάει.,,, ελπίζω να μην σημαίνει ότι θα μας έχουν γραμμένες!!! 😂😂😂

Χαχαχαχαχα λες; να εχουμε τραβηξει τοσα και μια στιγμη να τους εχουν κ αδυναμια;🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει δεν υπάρχει!! Κ μένα στον πατέρα τους αντιδράνε. Όταν μιλάμε εμείς θεωρώ πως είναι αδύνατο να καταλάβουν ότι μιλάμε σε αυτά για να ανταποκριθούν. Ακούνε όλη μέρα τη φωνή μας. Ενώ όταν ο μπαμπάς πάει στην κοιλιτσα είναι αλλιώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιιιιααααα ακούστε (διαβάστε τι έκανα) ! Είχα πάει που λέτε πήρα baby planet τα πλύναμε με τον άντρα μου τα στεγνώσαμε και τελικά αφού έχουμε συνέλθει ήρθε η μαμά μ και τα σιδέρωσαμε ολααααααα ! Ετοιμάζω και την βαλίτσα και τελικά ; Είχα πάρει μαλακτικο baby planet!!!!! Άρα είναι άπλυτα έτσι; Φτου και από την αρχή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κοριτσιιιιααααα ακούστε (διαβάστε τι έκανα) ! Είχα πάει που λέτε πήρα baby planet τα πλύναμε με τον άντρα μου τα στεγνώσαμε και τελικά αφού έχουμε συνέλθει ήρθε η μαμά μ και τα σιδέρωσαμε ολααααααα ! Ετοιμάζω και την βαλίτσα και τελικά ; Είχα πάρει μαλακτικο baby planet!!!!! Άρα είναι άπλυτα έτσι; Φτου και από την αρχή!!

😬😬😬😬 ναιι αφου δεν ηταν απορυπαντικο εγω θα τα ξαναπλενα😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

😬😬😬😬 ναιι αφου δεν ηταν απορυπαντικο εγω θα τα ξαναπλενα😕

Τα έχω βάλει ήδη να πλένονται ! Εννοείται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τα έχω βάλει ήδη να πλένονται ! Εννοείται! 

Ενταξει δεν πειραζει, συμβαινουν κ αυτα😜 τα χες αφησει ολα μαζι να τα πλυνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ενταξει δεν πειραζει, συμβαινουν κ αυτα😜 τα χες αφησει ολα μαζι να τα πλυνεις;

Έτοιμα τα είχα,,,και σιδερωμενααα!!!  τα είχα κάνει σιγά σιγά.,, και τώρα δεν βάζω τις κουβέρτες με τα ρούχα για παράδειγμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Έτοιμα τα είχα,,,και σιδερωμενααα!!!  τα είχα κάνει σιγά σιγά.,, και τώρα δεν βάζω τις κουβέρτες με τα ρούχα για παράδειγμα! 

Καταλαβαα😬 ναι δεν γινεται να μπουν κι ολα μαζι!! Ενταξει θα τα ξανα φτιαξετε δεν πειραζει τι να κανεις τωρα!! Τουλαχιστον θα παρεις αλλη μια δοση απο αυτες τις μεθυστικες μυρωδιες❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καταλαβαα😬 ναι δεν γινεται να μπουν κι ολα μαζι!! Ενταξει θα τα ξανα φτιαξετε δεν πειραζει τι να κανεις τωρα!! Τουλαχιστον θα παρεις αλλη μια δοση απο αυτες τις μεθυστικες μυρωδιες❣

Να σου πω την αλήθεια τώρα θα καταλάβω τις μυρωδιές !! Όταν τα πλεναμε δεν είχα καθόλου μυρωδιά!!! Όποτε θα το ευχαριστηθώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Να σου πω την αλήθεια τώρα θα καταλάβω τις μυρωδιές !! Όταν τα πλεναμε δεν είχα καθόλου μυρωδιά!!! Όποτε θα το ευχαριστηθώ 

Ωω τελεια!! Την πρωτη φορα που επλυνα τα πρωτα μου ρθε να κλαιω οπως τα μυριζα, αυτη η μαγικη μωρουδιλα❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κοριτσιιιιααααα ακούστε (διαβάστε τι έκανα) ! Είχα πάει που λέτε πήρα baby planet τα πλύναμε με τον άντρα μου τα στεγνώσαμε και τελικά αφού έχουμε συνέλθει ήρθε η μαμά μ και τα σιδέρωσαμε ολααααααα ! Ετοιμάζω και την βαλίτσα και τελικά ; Είχα πάρει μαλακτικο baby planet!!!!! Άρα είναι άπλυτα έτσι; Φτου και από την αρχή!!

Χαρά στην υπομονή σ.δεν πειράζει κορίτσι μ.θα ευχαριστηθεις μυρωδιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως είστε;;; Καλημερα!!! Από χτες το βράδυ το ζουζουνακι μ έχει μετακομίσει στην δεξιά πλευρά.,, και τεντώνεται και νιώθω μούδιασμα  ...έχει μετακομίσει η κοιλιά μ πραγματικά,, λέτε να ζορίζεται; Να ενημερώσω λέτε τ γιατρό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε;;; Καλημερα!!! Από χτες το βράδυ το ζουζουνακι μ έχει μετακομίσει στην δεξιά πλευρά.,, και τεντώνεται και νιώθω μούδιασμα  ...έχει μετακομίσει η κοιλιά μ πραγματικά,, λέτε να ζορίζεται; Να ενημερώσω λέτε τ γιατρό ; 

Καλημερα κοριτσι μου!! Εμενα ειναι σχεδον παντα δεξια κ οταν τουρλωνει οπως λες μετακομιζει η κοιλια μου δεξια!! Δε νομιζω οτι ειναι κατι απλα βολευτηκε εκει ο μικρουλης😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Εμενα ειναι σχεδον παντα δεξια κ οταν τουρλωνει οπως λες μετακομιζει η κοιλια μου δεξια!! Δε νομιζω οτι ειναι κατι απλα βολευτηκε εκει ο μικρουλης😜

Με έχει σακατέψει ο μικρούλης!!!! 🤣🤣🤣μου αρκεί να είναι καλά,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε;;; Καλημερα!!! Από χτες το βράδυ το ζουζουνακι μ έχει μετακομίσει στην δεξιά πλευρά.,, και τεντώνεται και νιώθω μούδιασμα  ...έχει μετακομίσει η κοιλιά μ πραγματικά,, λέτε να ζορίζεται; Να ενημερώσω λέτε τ γιατρό ; 

Καλημερα κοριτσι μου.. Και εμένα μια απ τα ίδια.. Τεντωνει πόδια και νιωθω ότι θα βγουν έξω... Μουδιαζω και νιωθω κάψιμο στη συγκεκριμένη περιοχή... Βάζει λιγο τα χέρια του ο άντρας μου (που είναι σχεδόν πάντα δροσερα) και με ανακουφίζει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Με έχει σακατέψει ο μικρούλης!!!! 🤣🤣🤣μου αρκεί να είναι καλά,,, 

Αστα χαμουλης🤣🤣 μια χαρα ειναι αυτα εμεις δεν ειμαστε🤣🤣 εχθες το βραδυ δεν μπορουσα παλι να γυριζω πλευρο, απο τη μια πιανομαι κ απο την αλλη δε μπορω να γυρισω🙄🙄 μαρτυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αστα χαμουλης🤣🤣 μια χαρα ειναι αυτα εμεις δεν ειμαστε🤣🤣 εχθες το βραδυ δεν μπορουσα παλι να γυριζω πλευρο, απο τη μια πιανομαι κ απο την αλλη δε μπορω να γυρισω🙄🙄 μαρτυριο!!

Αχ ρε κορίτσια τι να κάνουμε και εμείς οι δόλιες οι μάνες.,,, ζοριζόμαστε λιγάκι αλλά φτάνει ο καιρός και Μέτα θα τα έχουμε αγκαλίτσα και θα είμαστε μια χαρα❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν πειράζει όσο μπανια μπορέσεις να κανείς καλό είναι !!! Για εμένα και κακος σου είπε όχι από την αρχή αφού ήταν όλα καλά αλλά δεν πειράζει ! 😊 του χρόνου όπως είπες με την μικρή σου.. εμένα της αρέσει πολύ η θάλασσα θέλω να πιστεύω και στην δεύτερη με το καλό να αρέσει και σε εκείνη 🙂 εγω πάλι βρε κορίτσια τρώω μια χαρά 😂 το καλό είναι με την διατροφη βλέπω πως δεν πήρα κιλά για να δούμε βέβαια τι θα γράψει και η ζυγαριά του γυναικολόγου γιατί η δικιά μου με βγάζει -1 κιλό 🤷‍♀️
    • Χαχαχα να πάρεις κορίτσι μου να φας! Εεε δεν αντέχετε πια ποσο να αντέξουμε άνθρωποι είμαστε και εμείς όχι μηχανές και ειδικά εσυ που κανείς και διατροφη πιο πολύ καιρό απο εμένα .. εγω τώρα θα φάω το χαμηλά λιπαρά γιαούρτι μου και καρπούζι αλλά την Τρίτη το παγωτο δεν μου την γλιτώνει 😂 
    • Αχ να μπορούσα να φάω του σκασμού.. τώρα που λέτε για παγωτακι το ζήλεψα.. βασικά λιγουρεύομαι σοκολατόπιτα έτσι με ρευστή σοκολάτα και παγωτό..καλέ μου τρέχουν τα σάλια..ίσως παραγγείλω το βράδυ αν το σκέφτομαι μέχρι τότε 😭
    • Εμένα μου είχε πει ότι είναι 1 εξέταση αίματος σε κάθε τρίμηνο και όντως έτσι μου έκανε!
    • Μισό κουτί MFS PLUS. περιοχη Αττική
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...