Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Δεν βγάζω άκρη να σ πω την αλήθεια τρώω ότι έτρωγα κ μια είναι ψηλά μια πέφτει . άγχος γενικά έχω γιατί πλησιάζουν οι μέρες κ έχω φοβηθεί λίγο με τον ιό αλλά προσπαθώ να μην το πολύ σκέφτομαι .ελπίζω να μην επιρεαστει η μικρή τώρα στο τέλος.εσυ όλα καλά?

Δεν θα επιρεαστει κοριτσι μου, να προσπαθεις να κανεις ομορφες σκεψεις και να διωχνεις το αγχος! Δεν ειναι παντα ευκολο το ξερω, κ εγω τις προηγουμενες μερες δεν ημουν στα καλα μου, μια η κλεισουρα μια με τον ιο που δεν θελω να γινει τπτ στο τελος κ αναγκαστω να γεννησω στο δημοσιο με αλλο γιατρο! Αλλα οκ ολα καλα θα πανε μωρε, να σκεφτομαστε θετικα κ ολα θα ρθουν🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Τέλεια ελπίζω να τα θυμόμαστε μετά γιατί από τόσα που έχω ακούσει έχω ζαλιστεί από πληροφορίες!!

Μας τα έστειλαν και σε μαιλ και μας είπε και να σημειώσουμε διαφορά πράγματα!! Αλλά αυτό σκεφτόμουν και εγώ ,,, ακούμε τόσα πράγματα και εκείνη την ώρα είναι δυνατόν να τα θυμηθούμε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια με το σάκχαρο πως τα πάτε???

Εμένα άνω κάτω είναι κάθε εβδομάδα άλλο πράγμα.αλλα λέω 3 εβδομάδες μείναν κ μια για να μπω στο μήνα μ οπότε... τελειώνουμε σιγά σιγά.

Γιατί έτσι κοπέλα μ; Ενώ κανείς ινσουλίνη; Εμένα απορρυθμίστηκε από τις ενεσεις για μια εβδομάδα γιατί κανονικά στο νοσοκομείο έπρεπε να μ κάνουν ινσουλίνη αλλά ούτε καν! Μεγάλη αλλαγή στις τιμές η απλά λιγάκι τσιμπημένο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν θα επιρεαστει κοριτσι μου, να προσπαθεις να κανεις ομορφες σκεψεις και να διωχνεις το αγχος! Δεν ειναι παντα ευκολο το ξερω, κ εγω τις προηγουμενες μερες δεν ημουν στα καλα μου, μια η κλεισουρα μια με τον ιο που δεν θελω να γινει τπτ στο τελος κ αναγκαστω να γεννησω στο δημοσιο με αλλο γιατρο! Αλλα οκ ολα καλα θα πανε μωρε, να σκεφτομαστε θετικα κ ολα θα ρθουν🙏🙏

Έχεις δίκιο τι να κάνουμε ζούμε ειδικές καταστάσεις..μπορεί οι εγκυμοσύνες μας να είναι διαφορετικές από όλες τις άλλες κ λίγο δύσκολες αλλά μετά όταν τελειώσουν όλα αυτά κ θα  έχουμε  αγκαλιά τα παιδάκια μας θα είναι όλα πιο όμορφα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Γιατί έτσι κοπέλα μ; Ενώ κανείς ινσουλίνη; Εμένα απορρυθμίστηκε από τις ενεσεις για μια εβδομάδα γιατί κανονικά στο νοσοκομείο έπρεπε να μ κάνουν ινσουλίνη αλλά ούτε καν! Μεγάλη αλλαγή στις τιμές η απλά λιγάκι τσιμπημένο; 

Έχω φτάσει 18μοναδες έχει στρώσει το νηστείας κ χάλασε το μια ώρα μετά το πρωινό ενώ τρώω τα ίδια.κ καμία φορά κ το βραδυνό.ελπιζω να μην χρειαστεί ινσουλίνη κ την μέρα.εσυ πόσες μονάδες κάνεις?είναι καλά το μωράκι σας???

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μας τα έστειλαν και σε μαιλ και μας είπε και να σημειώσουμε διαφορά πράγματα!! Αλλά αυτό σκεφτόμουν και εγώ ,,, ακούμε τόσα πράγματα και εκείνη την ώρα είναι δυνατόν να τα θυμηθούμε; 

Κ εγώ έβγαλα φωτό κ έμαθα κάποια πραγματακια επειδή τα λένε όλοι αλλά νομίζω κ εκείνη την ώρα μεταξύ μας πάλι θα μιλάμε κ θα λύνουμε τις απορίες μας με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Έχω φτάσει 18μοναδες έχει στρώσει το νηστείας κ χάλασε το μια ώρα μετά το πρωινό ενώ τρώω τα ίδια.κ καμία φορά κ το βραδυνό.ελπιζω να μην χρειαστεί ινσουλίνη κ την μέρα.εσυ πόσες μονάδες κάνεις?είναι καλά το μωράκι σας???

Κ εγώ έβγαλα φωτό κ έμαθα κάποια πραγματακια επειδή τα λένε όλοι αλλά νομίζω κ εκείνη την ώρα μεταξύ μας πάλι θα μιλάμε κ θα λύνουμε τις απορίες μας με το καλό.

Αυτό πιστεύω και εγώ! Θα ανταλλάσσουμε γνωμεσ! Εγώ δεν κάνω ινσουλίνη! Έπρεπε να μου κάνουν στο νοσοκομείο γιατί έκανα ενεςεις Κορτιζόνης και μ ανέβασε και έφτασα μέχρι 200!!!!! Δόξα το θεό έστρωσε πάλι τώρα! Μου είπαν και εμένα ότι από το άγχος θα ανεβαινει από εδώ και πέρα.,, αλλά πραγματικά είναι δυνατόν να μην έχουμε άγχος ρε κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό πιστεύω και εγώ! Θα ανταλλάσσουμε γνωμεσ! Εγώ δεν κάνω ινσουλίνη! Έπρεπε να μου κάνουν στο νοσοκομείο γιατί έκανα ενεςεις Κορτιζόνης και μ ανέβασε και έφτασα μέχρι 200!!!!! Δόξα το θεό έστρωσε πάλι τώρα! Μου είπαν και εμένα ότι από το άγχος θα ανεβαινει από εδώ και πέρα.,, αλλά πραγματικά είναι δυνατόν να μην έχουμε άγχος ρε κορίτσια; 

Στο δεύτερο θα πρέπει είμαστε πιο ήρεμες θεωρώ.γιατι τώρα από την μέρα που το μάθαμε δεν έχουμε ηρεμισει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό πιστεύω και εγώ! Θα ανταλλάσσουμε γνωμεσ! Εγώ δεν κάνω ινσουλίνη! Έπρεπε να μου κάνουν στο νοσοκομείο γιατί έκανα ενεςεις Κορτιζόνης και μ ανέβασε και έφτασα μέχρι 200!!!!! Δόξα το θεό έστρωσε πάλι τώρα! Μου είπαν και εμένα ότι από το άγχος θα ανεβαινει από εδώ και πέρα.,, αλλά πραγματικά είναι δυνατόν να μην έχουμε άγχος ρε κορίτσια; 

Οχι κ εγω πλεον θεωρω οτι δυσκολα γινεται να μην εχουμε καθολου αγχος!! Ειναι η κατασταση απο μονη της αγχωτικη, ειμαστε κ εμεις σε αυτη τη φαση, ε δε θελει κ πολυ! Κ εγω με πιανω ωρες ωρες κ σκεφτομαι διαφορα, κ με επαναφερω μετα🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι κ εγω πλεον θεωρω οτι δυσκολα γινεται να μην εχουμε καθολου αγχος!! Ειναι η κατασταση απο μονη της αγχωτικη, ειμαστε κ εμεις σε αυτη τη φαση, ε δε θελει κ πολυ! Κ εγω με πιανω ωρες ωρες κ σκεφτομαι διαφορα, κ με επαναφερω μετα🙄

Έτσι είναι!!! Θες δεν θες θα σκεφτεις και την κατάσταση με την πανδημία θα σκεφτεις και την ώρα της γεννάς και το μετά και όλα! Κατερινακι δεν μπορούσες να κοιμηθείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Στο δεύτερο θα πρέπει είμαστε πιο ήρεμες θεωρώ.γιατι τώρα από την μέρα που το μάθαμε δεν έχουμε ηρεμισει.

Ισχύει αυτό που λες! Καλημερα! Είναι ολά πρωτόγνωρα ..,, ελπίζω και εύχομαι στο δεύτερο να είμαστε πιο χαλαρές και να μην έχουμε την πανδημία ώστε να απολαύσουμε περισσότερο την περίοδο της εγκυμοσυνης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια με το σάκχαρο πως τα πάτε???

Εμένα άνω κάτω είναι κάθε εβδομάδα άλλο πράγμα.αλλα λέω 3 εβδομάδες μείναν κ μια για να μπω στο μήνα μ οπότε... τελειώνουμε σιγά σιγά.

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ είμαι μια χαρά με το ζάχαρο. Απλά προσέχω τι τρώω. Δεν κάνω ινσουλίνη. Σίγουρα παίζει ρόλο το άγχος. Σκέψου ότι εμένα τα προγευματικα μου είναι μόνιμα 60-70 κ μόνο μια μέρα που ήμουν απίστευτα συγχυσμένη ήταν 99. Πέρα από αυτό ο ενδοκρινολόγος μου είπε πως όσο περνάει ο καιρός λόγω ορμονών θα αυξάνεται το ζάχαρο. Στη χειρότερη βρε κορίτσι να κάνεις ινσουλίνη κ κατά τη διάρκεια της ημέρας. Δεν πειράζει. Το μωρακι σου να είναι καλά!! Θύμισε μου ποτε έχεις ΠΗΤ με το καλό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι είναι!!! Θες δεν θες θα σκεφτεις και την κατάσταση με την πανδημία θα σκεφτεις και την ώρα της γεννάς και το μετά και όλα! Κατερινακι δεν μπορούσες να κοιμηθείς; 

Αστα οχι, ξυπνησα κ μετα δεν μπορουσα να ξανα κοιμηθω🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ είμαι μια χαρά με το ζάχαρο. Απλά προσέχω τι τρώω. Δεν κάνω ινσουλίνη. Σίγουρα παίζει ρόλο το άγχος. Σκέψου ότι εμένα τα προγευματικα μου είναι μόνιμα 60-70 κ μόνο μια μέρα που ήμουν απίστευτα συγχυσμένη ήταν 99. Πέρα από αυτό ο ενδοκρινολόγος μου είπε πως όσο περνάει ο καιρός λόγω ορμονών θα αυξάνεται το ζάχαρο. Στη χειρότερη βρε κορίτσι να κάνεις ινσουλίνη κ κατά τη διάρκεια της ημέρας. Δεν πειράζει. Το μωρακι σου να είναι καλά!! Θύμισε μου ποτε έχεις ΠΗΤ με το καλό; 

Μια χαρά είσαι φτου φτου!!15.1 έχω Πητ αλλά σε 3 εβδομάδες θα μπω για πρόκληση στην 38εβδ.την Παρασκευή μάλλον θα μάθω ημερομηνία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μια χαρά είσαι φτου φτου!!15.1 έχω Πητ αλλά σε 3 εβδομάδες θα μπω για πρόκληση στην 38εβδ.την Παρασκευή μάλλον θα μάθω ημερομηνία.

Αχ με το καλό κοριτσάκι μου!!! Πως αισθάνεσαι; Εγώ νομίζω ότι είμαι σε μια γενικότερη φάση πλήρης άγνοιας κινδύνου..😂😂😂 Καλά εννοείται πως έχω ένα άγχος του στυλ ότι άντε κ ήρθαν αυτά τώρα τι θα τα κάνουμε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Μια χαρά είσαι φτου φτου!!15.1 έχω Πητ αλλά σε 3 εβδομάδες θα μπω για πρόκληση στην 38εβδ.την Παρασκευή μάλλον θα μάθω ημερομηνία.

Ρε κορίτσια πως πέρασε ο καιρός ; Ποτέ ήμασταν 4 εβδομάδων και λέγαμε για τις χοριακες και τώρα έφτασε ο καιρός και μετραμε μέρες! συγκινούμαι λίγο Και ανυπομονώ και φοβάμαι.,,, ανάμεικτα συναισθήματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ρε κορίτσια πως πέρασε ο καιρός ; Ποτέ ήμασταν 4 εβδομάδων και λέγαμε για τις χοριακες και τώρα έφτασε ο καιρός και μετραμε μέρες! συγκινούμαι λίγο Και ανυπομονώ και φοβάμαι.,,, ανάμεικτα συναισθήματα! 

Πωπω αστα!! Εμενα σημερα γενναει με προκληση η ξαδερφη μου που ειχαμε σχεδον 2 μηνες διαφορα κ εχω ριξει πολυ κλαμα απο το πρωι😜🥺 δεν μπορω να παω κιολας και με πειραζει κ αυτο πολυ!! Σε λιγο θα μαστε κ εμεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πωπω αστα!! Εμενα σημερα γενναει με προκληση η ξαδερφη μου που ειχαμε σχεδον 2 μηνες διαφορα κ εχω ριξει πολυ κλαμα απο το πρωι😜🥺 δεν μπορω να παω κιολας και με πειραζει κ αυτο πολυ!! Σε λιγο θα μαστε κ εμεις!!

Πω πω ! Φαντάζομαι κλάμα που εριξεσ ! Έγω η βαρεμένης χτες κοιτούσα κάτι βιντεάκια στο YouTube και ήταν διάφορες διάσημες και έλεγαν για την γεννα τους και τα συναίσθηματα και τέτοια και έλιωσα στο κλάμα όχι τώρα που είναι ξαδέρφη και απ ότι καταλαβαίνω είστε και πολύ κοντά!!!ναι κοριτσια Μ σε λίγο θα είμαστε εμείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Πω πω ! Φαντάζομαι κλάμα που εριξεσ ! Έγω η βαρεμένης χτες κοιτούσα κάτι βιντεάκια στο YouTube και ήταν διάφορες διάσημες και έλεγαν για την γεννα τους και τα συναίσθηματα και τέτοια και έλιωσα στο κλάμα όχι τώρα που είναι ξαδέρφη και απ ότι καταλαβαίνω είστε και πολύ κοντά!!!ναι κοριτσια Μ σε λίγο θα είμαστε εμείς! 

Ναι ειμαι μονη σπιτι εχω ξεσαλωσει😜 τι να κανουμε ετσι οπως μας εχουν κανει κ αυτοι!! Τουλαχιστον να εχουν ολα μια καλη καταληξη και να τα ξεχασουμε μετα!! Σαν νερο κοριτσια μου φαινεται οτι περασε ο καιρος, σαν νερο, για ποτε θα ειμαστε στην αιθουσα τοκετων χαμπαρι δεν θα παρουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ειμαι μονη σπιτι εχω ξεσαλωσει😜 τι να κανουμε ετσι οπως μας εχουν κανει κ αυτοι!! Τουλαχιστον να εχουν ολα μια καλη καταληξη και να τα ξεχασουμε μετα!! Σαν νερο κοριτσια μου φαινεται οτι περασε ο καιρος, σαν νερο, για ποτε θα ειμαστε στην αιθουσα τοκετων χαμπαρι δεν θα παρουμε!!

Μακαριιιιιι να πάνε όλα καλά για όλες μας ❣️❣️❣️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿

καλα δεν το συζητώ πως πέρασε ο καιρός ... με φουλ άγχος βέβαια απ όλες μας θεωρώ αλλά δόξα το θεό όλα πηγαίνουν για όλες μας καλά!! 
η ξαδέρφη σου πηγαίνει με καισαρικη η φυσιολογικα; Με το καλό το μωράκι της!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαριιιιιι να πάνε όλα καλά για όλες μας ❣️❣️❣️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿

καλα δεν το συζητώ πως πέρασε ο καιρός ... με φουλ άγχος βέβαια απ όλες μας θεωρώ αλλά δόξα το θεό όλα πηγαίνουν για όλες μας καλά!! 
η ξαδέρφη σου πηγαίνει με καισαρικη η φυσιολογικα; Με το καλό το μωράκι της!! 

Ορο της εχουν βαλει για προκληση για φυσιολογικο, γτ εκλεισε τη 41η βδομαδα σημερα, γι αυτο δλδ την πηγε με προκληση! Ασε να δουμε τωρα, ευχαριστω κοριτσι μου,με το καλο καινστα δικα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ορο της εχουν βαλει για προκληση για φυσιολογικο, γτ εκλεισε τη 41η βδομαδα σημερα, γι αυτο δλδ την πηγε με προκληση! Ασε να δουμε τωρα, ευχαριστω κοριτσι μου,με το καλο καινστα δικα μας!!

Με το καλό στην ξαδέρφη κ μ ένα πόνο!! Άντε έρχεται κ η σειρά μας σιγά σιγά!! Την άλλη Δευτέρα που έχω ραντεβού φαντάζομαι θα μου πει κ ημερομηνία εμένα. 


@Ioann89 πως είσαι εσυ κορίτσι μου; Ο άντρας σου; Εντάξει πέρασαν τα συμπτώματα κ από τους 2;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Με το καλό στην ξαδέρφη κ μ ένα πόνο!! Άντε έρχεται κ η σειρά μας σιγά σιγά!! Την άλλη Δευτέρα που έχω ραντεβού φαντάζομαι θα μου πει κ ημερομηνία εμένα. 


@Ioann89 πως είσαι εσυ κορίτσι μου; Ο άντρας σου; Εντάξει πέρασαν τα συμπτώματα κ από τους 2;

Ευχαριστω κοριτσι μου, με το καλο σε ολες μας!! Για αρχες Γεναρη λες θα σε παει;; η ωρα η καλη να ναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Με το καλό στην ξαδέρφη κ μ ένα πόνο!! Άντε έρχεται κ η σειρά μας σιγά σιγά!! Την άλλη Δευτέρα που έχω ραντεβού φαντάζομαι θα μου πει κ ημερομηνία εμένα. 


@Ioann89 πως είσαι εσυ κορίτσι μου; Ο άντρας σου; Εντάξει πέρασαν τα συμπτώματα κ από τους 2;

Δεν έχουμε συμπτώματα καθόλου εδώ και μέρες! Το θέμα είναι ποτέ θα βγω αρνητική ..., θα κάνω αυτήν την εβδομάδα πάλι τεστ και βλέπουμε !! Εσυ;;;;; Πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου, με το καλο σε ολες μας!! Για αρχες Γεναρη λες θα σε παει;; η ωρα η καλη να ναι!!

Φαντάζομαι κάπου 7-14 Γενάρη πρώτα ο Θεός. 7/01 κλείνω την 36η εβδομάδα όποτε ή που θα μου τα πάρει κάπου εκεί ή που θα περιμένει να κλείσω κ την 37η δεν ξέρω.. με το καλό σε όλες μας !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν έχουμε συμπτώματα καθόλου εδώ και μέρες! Το θέμα είναι ποτέ θα βγω αρνητική ..., θα κάνω αυτήν την εβδομάδα πάλι τεστ και βλέπουμε !! Εσυ;;;;; Πως είσαι; 

Αχ μπράβο κοριτσάκι μου!! Άντε πέρασε κι αυτό.. Να βγεις κ αρνητική επιτέλους να ηρεμήσεις τελείως. Καλά είμαι μια χαρά!! Έχω βαρύνει πολύ κ δυσκολεύομαι ειδικά από το απόγευμα κ μετά αλλά δεν πειράζει. Έχει λίγες μέρες που κοιμάμαι καλά όποτε δεν μιλάω!! Πάντως σε γενικές γραμμές για δίδυμα θεωρώ πως είμαι λουλούδι. Βοηθάει πολύ το ύψος πιστεύω. Έχει χώρο να απλωθεί η κοιλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ακόμα δεν έκλεισα ραντεβού!! Μου είπε να πάω όποτε θέλω! Βασικά μου είπε " έλα όποτε θέλεις να δεις το έμβρυο. Εγώ δεν έχω να δω κάτι" και μου είπε να κλείσω για αυχενική! Οπότε λέω να πάω μια βόλτα σε 2 εβδομάδες πάλι!
    • Τέλεια τα νέα σου! ❤️ Στην αυχενική θα καθοριστεί η πητ σου κ γενικά ανα υπερήχους μπορεί να βλέπεις ότι αλλάζει κάθε φορά.  εσυ θα κρατήσεις την πητ της αυχενικής όπως κ ο γιατρός σου που θα στο εξηγήσει αυτό.  επισης ανάλογα τον κύκλο σου μπορεί να είσαι πίσω με την πητ της τελευταίας μέρας της περίοδου σου  για παράδειγμα εγώ έχω 33 κύκλο άρα είμαι πίσω μια εβδοαμδα  τουλάχιστον γι αυτό κ στην αυχενική καθορίζεται ακριβώς αυτό το ζήτημα κ κρατάμε την πητ αυτήν κ μόνο ❤️   πότε έχεις ξανά ραντεβού;;; 
    • Μπράβο βρε κορίτσια μου!!!!! Με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας τελειόμηνα και υγιέστατα!!!!!! 😍😍😍😍😍😍😍 Καλά για κοριτσάκι σας έχω εγώ και τις δύο να ξέρετε...!! 🤣🤣🤣 Θα δείξει σε λίγες εβδομάδες!!! ❤️❤️❤️❤️ Σούπερ οι μετρήσεις σας εντωμεταξυ!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️  @Θέτις Κ.μου, είδες για πότε το περνάς το εγκεφαλικό;!!!! 🤣🤣🤣🤣 Νιπτ ούτε καν και δη με αυτές τις μετρήσεις!!! Μη πετάς τα λεφτά σου τσάμπα γλυκιά μου!! Το μωράκι σου είναι σούπερ!! Υπομονή τώρα για την Β επιπέδου!! 🙏🙏🙏🙏 Αυτές οι μετρήσεις είναι μαζί με την Papp-A εντωμεταξυ;; Πως το κάνουν εντέλει εκεί;!  @Kate1992 πολύ καλός φαίνεται ο εμβρυομητρικος που πήγες και λεπτομερεστατος!! Ποιος είναι;! Τι ποσοστά για σύνδρομα σας έδωσε; Άντε με το καλό και η Papp-A !!! 😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏
    • Άντε λίγες μέρες έμειναν!! Τι εξετάσεις σας έβαλε? Μένα ούρων γενική αίματος και κάτι άλλες κυστική ίνωση τεστ δρεπανωσης κτλ αλλά αυτά τα έχω κάνει ήδη λόγο υπογονιμότητας!!
    • Αχ τι όμορφα νέα είναι αυτά!!!! Μπράβο φίλη μας!!! 😍😍αχ αν γεννήσουμε όντως κ μαζί θα τρελαθώ!!!! 🥹 πάει κ αυτό το άγχος αγάπη μ! Έφυγε!!! Τώρα πρόσω ολοταχώς για β επιπέδου!!! Είναι όλα καλά και πρέπει κ μείς επιτέλους να το πιστέψουμε! Κ γώ όλες τις μέρες ήμουν νια χαρά χαλαρή! Τ πρωί που ξύπνησα μ έπιασε μια ταχυκαρδία και ένα σφίξιμο αλλά ευτυχώς το είχα πρωινό το ραντεβού όποτε δν έμεινα πολύ μ την αγωνία !!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...