Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Γεια σου κοπέλα μ! Με το καλό το μωράκι σου! Πόση προγεστερονη παίρνεις; Σίγουρα σε πρήζει η προκαλεί κατακράτηση! Εννοείς να χάσεις κιλά; Ότι σου πει ο γιατρός σου δεν έχω ιδέα! Αλλά φαντάζομαι πως δεν μπορείς να περπατάς λόγω πλακούντα σωστά; Ίσως αυτό σε δυσκολεύει! 

200 mg παίρνω αλλά την παίρνω από 7 εβδομάδων ο γιατρός μου είπε έως 4 το πολύ να χασω όχι παραπάνω στο πρώτο 5 μήνες  ξάπλα όπως και τώρα επίσης αλλά επειδή και στην πρώτη πέρασα πολύ δύσκολα είχαν γίνει πολλά τώρα στην δεύτερη ξεκίνησα με το σκεπτικό φάε να πάρει το μωρό στοιχεία να παίρνει βάρος όσο πιο γρήγορα μην πάθουμε πάλι τα ίδια όπως είχα φτάσει στα χειρουργεία στο πρώτο 6 μηνών και ήταν 500 γραμμάρια κτλ.αλλα όλα καλά στο τέλος εκεί την πάτησα πολύ αυτό που σκέφτομαι αν δεν χάσω λίγο τώρα θα έχω πολύ δρόμο μετά μπροστα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimitra_ είπε:

 

Μην ανχωνεσαι όλα καλά θα πάνε ο Θεός μαζί μας πάντα θετική ενέργεια και εγώ επίσης πέρασα πάρα πολύ δύσκολα και στην πρώτη όπως και στην δεύτερη θέματα με αιμορραγίες μήτρα προωρότητα αποκολλήσεις και πολλά πολλά άλλα ο αιματοκρίτης 23 με αποκόλληση στο πρώτο και φερετινη 1400 ακόμη και εξετάσεις για την παλιό αρρώστια στο αίμα έκανα στο πρώτο υπήρχε θέμα η το παιδί η εγώ αλλα έλεγα μέσα μου ότι και να άκουγα θετική ενέργεια και προσευχή στον Θεό κάθε μέρα όπως και τώρα να ξέρεις εγώ πήρα εικόνα του Αγίου Ελευθερίου τώρα στο δεύτερο και εκεί που ήταν τα χειρότερα πήρα λίγο αέρα βοήθησε οπότε μην ανχωνεσαι μόνο θετικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioanna85a είπε:

Μην ανχωνεσαι όλα καλά θα πάνε ο Θεός μαζί μας πάντα θετική ενέργεια και εγώ επίσης πέρασα πάρα πολύ δύσκολα και στην πρώτη όπως και στην δεύτερη θέματα με αιμορραγίες μήτρα προωρότητα αποκολλήσεις και πολλά πολλά άλλα ο αιματοκρίτης 23 με αποκόλληση στο πρώτο και φερετινη 1400 ακόμη και εξετάσεις για την παλιό αρρώστια στο αίμα έκανα στο πρώτο υπήρχε θέμα η το παιδί η εγώ αλλα έλεγα μέσα μου ότι και να άκουγα θετική ενέργεια και προσευχή στον Θεό κάθε μέρα όπως και τώρα να ξέρεις εγώ πήρα εικόνα του Αγίου Ελευθερίου τώρα στο δεύτερο και εκεί που ήταν τα χειρότερα πήρα λίγο αέρα βοήθησε οπότε μην ανχωνεσαι μόνο θετικά 

Σ´ ευχαριστώ πολύ  !! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είστε καλά και υγιείς και εσυ και τα μωράκια σου. ❤️❤️❤️

 

Ειλικρινά πλέον δεν αγχώνομαι. Έτσι μαγικά μια μέρα μετά από πολύ προσευχή ο Θεός μου πήρε έτσι όλο τον φόβο !! Έτσι ξαφνικά :)

Μετά από αυτό έχω πολύ πολύ δύναμη για όλα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ioanna85a είπε:

200 mg παίρνω αλλά την παίρνω από 7 εβδομάδων ο γιατρός μου είπε έως 4 το πολύ να χασω όχι παραπάνω στο πρώτο 5 μήνες  ξάπλα όπως και τώρα επίσης αλλά επειδή και στην πρώτη πέρασα πολύ δύσκολα είχαν γίνει πολλά τώρα στην δεύτερη ξεκίνησα με το σκεπτικό φάε να πάρει το μωρό στοιχεία να παίρνει βάρος όσο πιο γρήγορα μην πάθουμε πάλι τα ίδια όπως είχα φτάσει στα χειρουργεία στο πρώτο 6 μηνών και ήταν 500 γραμμάρια κτλ.αλλα όλα καλά στο τέλος εκεί την πάτησα πολύ αυτό που σκέφτομαι αν δεν χάσω λίγο τώρα θα έχω πολύ δρόμο μετά μπροστα μου 

Και εγω παίρνω προγεστερονη 200 από την 3η χοριακη και μετά! 8 χάπια για αρχή και μετά τα έκοβα σταδιακά τώρα παίρνω 1-2! Να ακούς τον γιατρό σου αν σου είπε πως μπορείς να χάσεις εντάξει τότε! Εγώ αυτήν την εβδομάδα έχασα 2 κιλά χωρίς να κάνω κάτι! Απλά επειδή είχα αναγούλες και δεν μπορούσα να φάω ! Έχω πάρει 10 μέχρι τώρα! Η προγεστερονη φέρνει πολύ κατακράτηση! Μην αγχώνεσαι με τα κιλά αν δεν σου είπε κάτι ο γιατρός σου! Πρώτη φορά μωρε θα κάνουμε διαιτα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Μία ερώτηση. Σίγουρα το τεστ κορωνοιου θα μας το κάνουν. Γνωρίζετε εάν κάνουν αυτό το άβολο από τη μύτη ή το άλλο από το στόμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Μία ερώτηση. Σίγουρα το τεστ κορωνοιου θα μας το κάνουν. Γνωρίζετε εάν κάνουν αυτό το άβολο από τη μύτη ή το άλλο από το στόμα;

Αν δεν κανω λαθος ειτε απο τη μυτη ειτε απο το στομα ειναι το ιδιο, ειναι το μοριακο που λενε, και υπαρχει κ των αντισωματων που ειναι αιματος αλλα δεν θεωρειτε αξιοπιστο 100%!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αν δεν κανω λαθος ειτε απο τη μυτη ειτε απο το στομα ειναι το ιδιο, ειναι το μοριακο που λενε, και υπαρχει κ των αντισωματων που ειναι αιματος αλλα δεν θεωρειτε αξιοπιστο 100%!

Όχι, το της μύτης είναι το πιο αξιόπιστο όμως είναι μια μπατονετα μακρόστενη που φθάνει έως το αυτί! Στο στόμα είναι πιο απλό και δεν πονάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η dimitra_ είπε:

 

Εύχομαι κορίτσι μου όλα να περάσουν μόλις πάρεις το μωράκι σ αγκαλιά κ ναναι γερό.ολα για αυτά τα ματάκια τα κάνουμε.μονο από το σάκχαρο γνωρίζω γιατί κάνω κ εγώ ινσουλίνη δεν είναι κάτι όλα καλά θα πάνε δεν έχει σχέση μόνο η διατροφή.με το καλό το παιδάκι σ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Όχι, το της μύτης είναι το πιο αξιόπιστο όμως είναι μια μπατονετα μακρόστενη που φθάνει έως το αυτί! Στο στόμα είναι πιο απλό και δεν πονάει. 

Αα δεν ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Μία ερώτηση. Σίγουρα το τεστ κορωνοιου θα μας το κάνουν. Γνωρίζετε εάν κάνουν αυτό το άβολο από τη μύτη ή το άλλο από το στόμα;

Μια φίλη Μ που γέννησε το καλοκαίρι ζήτησε να της το κάνουν από το στόμα γιατί είναι πιο ανώδυνο.κ το κάνανε οπότε κ εγώ έτσι θα ζητήσω.θαχουμε τους πόνους μας θαχουμε κ αυτούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!! Τι κανετε; απο εχθες ισα που την νιωθω τη μικρη μου, χτυπαει αλλα το νιωθω πολυ αχνα, λετε να χει γυρισει καπως κ γι αυτο;; θα με σκασει αυτο το μωρο😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Τι κανετε; απο εχθες ισα που την νιωθω τη μικρη μου, χτυπαει αλλα το νιωθω πολυ αχνα, λετε να χει γυρισει καπως κ γι αυτο;; θα με σκασει αυτο το μωρο😅

Καλημερα κοριτσάκι μου! Αυτό πιστεύω.,, είναι σε θέση που απλά δεν την καταλαβαίνεις πολύ έντονα! Μήπως να ενημερωσεις τον γιατρό σου; Για να σε καιησυχασει πιο πολύ δεν πιστεύω ότι είναι κάτι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κοριτσάκι μου! Αυτό πιστεύω.,, είναι σε θέση που απλά δεν την καταλαβαίνεις πολύ έντονα! Μήπως να ενημερωσεις τον γιατρό σου; Για να σε καιησυχασει πιο πολύ δεν πιστεύω ότι είναι κάτι!!! 

Ναι θα δω πως θα παει μεχρι το μεσημερι και θα τον παρω ενα τηλ να μου φυγει το αγχος!! Μαιμουνακια🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι θα δω πως θα παει μεχρι το μεσημερι και θα τον παρω ενα τηλ να μου φυγει το αγχος!! Μαιμουνακια🙄

Κάνε ένα μπάνιο να χαλαρωσεις(καταλαβαίνει το αγχοσ) και ξάπλωσε φαε και κάτι κανένα σοκολατακι πχ και θα δέις θα τρελαθεί! Μήπως χτες κουνιόταν όλη την ώρα; Και σήμερα ξεκουράζεται; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κάνε ένα μπάνιο να χαλαρωσεις(καταλαβαίνει το αγχοσ) και ξάπλωσε φαε και κάτι κανένα σοκολατακι πχ και θα δέις θα τρελαθεί! Μήπως χτες κουνιόταν όλη την ώρα; Και σήμερα ξεκουράζεται; 

Οχι κ εχθες ετσι ηταν παλι η κυρια ησυχη, βεβαια το βραδυ που εφαγα σοκολατα κλωτσιτσε δε μπορω να πω, αλλα οχι αυτο το συνηθισμενο!! Το χω παθει ξανα βεβεια κ μετα απο 2 μερες εκανε παλι παρτυ, αλλα το ρημαδι το αγχος με πιανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι κ εχθες ετσι ηταν παλι η κυρια ησυχη, βεβαια το βραδυ που εφαγα σοκολατα κλωτσιτσε δε μπορω να πω, αλλα οχι αυτο το συνηθισμενο!! Το χω παθει ξανα βεβεια κ μετα απο 2 μερες εκανε παλι παρτυ, αλλα το ρημαδι το αγχος με πιανει!!

Καλημέρα κορίτσι μου, από τη στιγμή που την αισθάνεσαι όλα θα είναι μια χαρά. Λογικά άλλαξε θέση. Κ μένα 2 μέρες ήταν πιο ήσυχα, με άφησαν να κοιμηθώ κ το βράδυ κ σήμερα με ξύπνησαν από τις 05.30... Παίζαν πόλεμο, μετά λοξυγγας πάει ο ύπνος. Τη μικρή την αισθάνομαι λιγότερο από τον μπόμπιρα, πιο εσωτερικά για την ακρίβεια. Θεωρώ πως έχει να κάνει με τη θέση τους ξεκάθαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Τι κανετε; απο εχθες ισα που την νιωθω τη μικρη μου, χτυπαει αλλα το νιωθω πολυ αχνα, λετε να χει γυρισει καπως κ γι αυτο;; θα με σκασει αυτο το μωρο😅

Καλημερα κοριτσι μου... Και εγω τα ιδια... Έχει γυρίσει μάλλον... Που νιώθεις τα χτυπήματα; στη κοιλιά ή προς τη σπονδυλική σου στηλη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, από τη στιγμή που την αισθάνεσαι όλα θα είναι μια χαρά. Λογικά άλλαξε θέση. Κ μένα 2 μέρες ήταν πιο ήσυχα, με άφησαν να κοιμηθώ κ το βράδυ κ σήμερα με ξύπνησαν από τις 05.30... Παίζαν πόλεμο, μετά λοξυγγας πάει ο ύπνος. Τη μικρή την αισθάνομαι λιγότερο από τον μπόμπιρα, πιο εσωτερικά για την ακρίβεια. Θεωρώ πως έχει να κάνει με τη θέση τους ξεκάθαρα

Κ εγω αυτο να σου πω σκεφτηκα, οτι ισως αλλαξε θεση κ γι αυτο δεν την νιωθω ετσι εντονα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου... Και εγω τα ιδια... Έχει γυρίσει μάλλον... Που νιώθεις τα χτυπήματα; στη κοιλιά ή προς τη σπονδυλική σου στηλη; 

Οχι δεν τα νιωθω ακριβως προς τη σπονδυλικη, στην κοιλια νομιζω τα νιωθω αλλα δεν κουναει ολη η κοιλια οπωε γινοταν, σαν να ειναι πιο μαλακο το χτυπημα, δεν ξερω αν το περιγραφω σωστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι δεν τα νιωθω ακριβως προς τη σπονδυλικη, στην κοιλια νομιζω τα νιωθω αλλα δεν κουναει ολη η κοιλια οπωε γινοταν, σαν να ειναι πιο μαλακο το χτυπημα, δεν ξερω αν το περιγραφω σωστα!

Εμένα η μικρή έτσι όπως έχει γυρίσει την αισθάνομαι περισσότερο εσωτερικά. Παίζει στην κοιλιά να μην καταλάβω τίποτα.. Τράχηλο κ κύστη κλωτσάει.. Ο άλλος παίζει πόλεμο με το στομάχι μου😂😂😂 Πλάκα έχουν τα άτιμα. Κορίτσια πονάει καμίας άλλης η πλάτη εκεί στα πλευρά; Το βράδυ απ όποια πλευρά κ να γυρνούσα πονούσα. Από το βάρος λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι κ εχθες ετσι ηταν παλι η κυρια ησυχη, βεβαια το βραδυ που εφαγα σοκολατα κλωτσιτσε δε μπορω να πω, αλλα οχι αυτο το συνηθισμενο!! Το χω παθει ξανα βεβεια κ μετα απο 2 μερες εκανε παλι παρτυ, αλλα το ρημαδι το αγχος με πιανει!!

Ε λογικό δεν είναι;; Είναι πρωτόγνωρο όλο αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εμένα η μικρή έτσι όπως έχει γυρίσει την αισθάνομαι περισσότερο εσωτερικά. Παίζει στην κοιλιά να μην καταλάβω τίποτα.. Τράχηλο κ κύστη κλωτσάει.. Ο άλλος παίζει πόλεμο με το στομάχι μου😂😂😂 Πλάκα έχουν τα άτιμα. Κορίτσια πονάει καμίας άλλης η πλάτη εκεί στα πλευρά; Το βράδυ απ όποια πλευρά κ να γυρνούσα πονούσα. Από το βάρος λέτε; 

Μήπως το ένα το μωρό χτυπάει εκεί;;; Παίζει ξαι από την αλλαγή του βάρους να είναι! Εμένα με πονούσε πίσω και δεξιά και αριστερά κάτω από τα πλευρά πάνω από την μέση και ήταν τα νεφρά! Γιατί από τις καούρες δεν πίνω πια νερό και μ είπε ο γιατρός να πίνω περισσότερο! Και εμένα ο μικρός με πιέζει πολύ στο στομάχι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Εύχομαι κορίτσι μου όλα να περάσουν μόλις πάρεις το μωράκι σ αγκαλιά κ ναναι γερό.ολα για αυτά τα ματάκια τα κάνουμε.μονο από το σάκχαρο γνωρίζω γιατί κάνω κ εγώ ινσουλίνη δεν είναι κάτι όλα καλά θα πάνε δεν έχει σχέση μόνο η διατροφή.με το καλό το παιδάκι σ!!!

Ευχαριστούμε πολύ !! Και εσένα εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα θα γίνεις μια υπέροχη μανούλα :) !!!
 

Όλα καλά θα κάνε :)! Ο Θεός και η Παναγία είναι δίπλα μας και ξέρει :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι δεν τα νιωθω ακριβως προς τη σπονδυλικη, στην κοιλια νομιζω τα νιωθω αλλα δεν κουναει ολη η κοιλια οπωε γινοταν, σαν να ειναι πιο μαλακο το χτυπημα, δεν ξερω αν το περιγραφω σωστα!

Ναι καταλαβαίνω τι εννοείς! Μήπως κουράστηκες εσυ; Πιστεύω πως απλά άλλαξε θέση .,, κάπου βολεύτηκε η Ζουζουνα και δεν την νιώθεις έτσι καλά! 🧿🧿😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...