Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Γιατί καλέ?????Όσοι γνωστοί ασχολούνται με τέτοια μας λένε ότι ταιριάζουμε......2 ζώδια του αέρα φαντάζεσαι τρέλα χαχαχα!!!Είναι ο μόνος άντρας πλάκα πλάκα που κατάφερε να με κάνει καλά σε  πολλούς τομείς!

Για αυτό λέω του τρελού γιατί και εγώ ζώδιο του αέρα είμαι Υδροχόος.... Πού να μας κάνουν καλά μάτια μου; Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν είμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Σε ολα τα μεταβλητα ζωδια Διδυμοι ,παρθενοι ιχθυς τοξοτες κ αλλα ζωδια ομως που εχουν πλανητες σε αυτα θα γινουν αλλαγες σπιτιου δουλειας παιδιου τα παντα!!Η εκλειψη σεληνης στον αξονα διδιμων τοξοτη( που ειναι απεναντι Στο χαρτη) φερνει αυτες τις αλλαγες .συγκεκριμενα μεχρι τη κυριακή να προσεχουν παραπανω την υγεια τους κ μεχρι κ εξαμηνο οι αλλαγες δηλαδη μεχρι δεκεμβρη Θα ζησουμε μεγαλες στιγμες! Οποιοι εχουν γενεθλια αυτες τις μερες στανταρ αλλαγη επαγγελματικων μεσα στο 6 μηνο

 

 

Ωχχχ κατάλαβα δεν μ αρέσουν καθολιυωοι αλλαγες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Για αυτό λέω του τρελού γιατί και εγώ ζώδιο του αέρα είμαι Υδροχόος.... Πού να μας κάνουν καλά μάτια μου; Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν είμαστε

Να ενημερώσω ότι like τέλος για σήμερα!!!! Χαχαχαχα εν μέρη έχεις δίκιο εγώ όμως πιστεύω ότι είμαστε απλά ρεαλιστές......δεν χαιδεύουμε,δεν γλύφουμε ούτε ωραιοποιούμε τα πράγματα για να είμαστε αρεστοί στους υπόλοιπους.....και δυστυχώς στις μέρες μας μπορεί να λένε ότι χάθηκε η μπέσα και το φιλότιμο οι περισσότεροι όμως τα τρέμουν και τα δύο και μόλις τα συναντήσουν τρέχουν για να μην πέσουν απο το ρόζ συννεφάκι που βρίσκονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giannouli2013 είπε:

Κοριτσια η χοριακη 92! Και επισημα λοιπον!! 
Η μαια μου ειπε οτι ειναι τελεια για τις μερες που ειμαι .. τη τριτη επαναληπτικη! Ξεκουραση  και ηρεμια ειπε .. ουτε ποτηρι να μη σηκωνω! ( που λεει ο λογος) 

 

Τέλεια κορίτσι μου! Να έχεις μια τελειώμηνη εγκυμοσύνη!!!🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σαλοσπίρ παίρνω 1 τη μέρα. Για e2 και prg δε μου είπε τίποτα. Από χθες που είχα καφέ και μιλήσαμε είπε ξεκούραση και αν γίνει κόκκινο χοριακη. Τώρα ήταν χειρουργείο ο γιατρός μου. 

Κορίτσι μου δεν έχω διαβάσει παρακάτω, αλλά θέλω να σε ενημερώσω!!! Από τη στιγμή που έχεις αίμα, κόβεις μαχαίρι το salospir!! Μην το ξαναπάρεις ούτε μια φορά!! 

Ενώ όταν δεν έχεις αίμα βοηθάει πολύ! Αν έχεις αίμα, σου προκαλεί χειρότερη αιμορραγία!! Μην κάνεις το λάθος και κλαίμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πήρε η μαία του γιατρού!! Όλα καλά λέει να μην ανησυχώ. Μ έστειλε φαρμακείο να μου κάνουν μια lentogest (ένεση προγεστερονης) και ξεκούραση είπε. Τρίτη θα παω να με δει κανονικά. Δόξα το Θεό Παναγία μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Μειώθηκε τώρα. Βγήκε η χοριακη 7260.. Ακόμα χειρουργείο είναι με τη γραμματέα μίλησα θα με πάρει σε καμμία ώρα ο γιατρός 

Μην ανησυχείς κορίτσι! Η χοριακή σου είναι τέλεια.Και εγώ είχα 7η με 8η βδομάδα και δεν ήταν τίποτα. Μπορεί να ήταν και υπολείμματα απο παλιές περιόδους που έπρεπε να βγούν.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Μην ανησυχείς κορίτσι! Η χοριακή σου είναι τέλεια.Και εγώ είχα 7η με 8η βδομάδα και δεν ήταν τίποτα. Μπορεί να ήταν και υπολείμματα απο παλιές περιόδους που έπρεπε να βγούν.  

Μπορεί.. Σημασία έχει ότι όλα είναι εντάξει τώρα. Παω να μου κάνουν και την ενεσουλα την έξτρα και ξάπλα πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Κορίτσι μου δεν έχω διαβάσει παρακάτω, αλλά θέλω να σε ενημερώσω!!! Από τη στιγμή που έχεις αίμα, κόβεις μαχαίρι το salospir!! Μην το ξαναπάρεις ούτε μια φορά!! 

Ενώ όταν δεν έχεις αίμα βοηθάει πολύ! Αν έχεις αίμα, σου προκαλεί χειρότερη αιμορραγία!! Μην κάνεις το λάθος και κλαίμε μετά

Αυτο στο ειπε η Λευκου; Γιατι εμενα αλλα μου ειπε..οτι το χρειαζομαι στανταρ,οποτε καθε οργανισμος παιζει διαφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Αυτο στο ειπε η Λευκου; Γιατι εμενα αλλα μου ειπε..οτι το χρειαζομαι στανταρ,οποτε καθε οργανισμος παιζει διαφορά

Σίγουρα το χρειαζόμαστε! Δεν σου είπε όμως ότι το κόβουμε μόλις δούμε αίμα; Εμένα μου είπε στην περίοδο πχ, με το που δεις το πρώτο αίμα, το κόβεις μαχαίρι!! 

Εγώ το ξέρω γιατί δυστυχώς μια πολύ καλή μου φίλη έχασε το μωράκι της απ'αυτό! Δεν της είπαν ότι όταν έχεις αίμα το κόβεις μαχαίρι. Η κακομοίρα το έπαιρνε, η αιμορραγία δεν σταματούσε, χειροτέρευσε και το έχασε λίγο πριν το γεννήσει 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Σίγουρα το χρειαζόμαστε! Δεν σου είπε όμως ότι το κόβουμε μόλις δούμε αίμα; Εμένα μου είπε στην περίοδο πχ, με το που δεις το πρώτο αίμα, το κόβεις μαχαίρι!! 

Εγώ το ξέρω γιατί δυστυχώς μια πολύ καλή μου φίλη έχασε το μωράκι της απ'αυτό! Δεν της είπαν ότι όταν έχεις αίμα το κόβεις μαχαίρι. Η κακομοίρα το έπαιρνε, η αιμορραγία δεν σταματούσε, χειροτέρευσε και το έχασε λίγο πριν το γεννήσει 😞

Παναγία μουυυυ οχι μου ειπε οτι προληπτικα δε το σταματαμε με τιποτα γιατι παιζει πιθανοτητα προεκλαμψιας κ οτι αν μεινουμε εγκυος θα επαναλαβουμε εξετασεις θρομβοφιλιας την 8η εβδομαδα.οπως καταλαβαινεις την ταραξα στις ερωτησεις.για αυξημενα Ανα την πηρα κ την τρελανα χαχα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Παναγία μουυυυ οχι μου ειπε οτι προληπτικα δε το σταματαμε με τιποτα γιατι παιζει πιθανοτητα προεκλαμψιας κ οτι αν μεινουμε εγκυος θα επαναλαβουμε εξετασεις θρομβοφιλιας την 8η εβδομαδα.οπως καταλαβαινεις την ταραξα στις ερωτησεις.για αυξημενα Ανα την πηρα κ την τρελανα χαχα  

Εν τω μεταξύ, μ'αυτά και με τ'αλλα, μου θύμισες να το πάρω κι εγώ.. το είχα ξεχάσει. 

@annie! Απλά σε παρακαλώ, πρόσεξέ το αυτό που σου λέω. Στενοχωρηθήκαμε τόσο πολύ με τη φίλη μου.. αν κάποιος ήξερε να της το έλεγε... Πολλοί γιατροί υποτίθεται είναι ειδικοί αλλά δεν είναι. Κι αν επισκέφτηκε πόσους για να σώσει το μωράκι της. 

Το salospir όταν υπάρχει αίμα, πρέπει να το κόβεις μαχαίρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Πω κ τρομαξα θεε μου παλι καλα!!λοιπον πες του γιατί δεν τσεκαρουμε prg k e2 κ να επιμεινεις! ρε συ αυτες πρεπει να τις κανεις για να δειτε μηπως πρεπει να αυξησετε.τι να πω στο τελος η καλυτερη γιατρος θα γινω..

Κ ομως ουτε κ εμενα σε ετ κ μετα δεν μου ειπε να τις κανω καποιος γιατρός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra75 είπε:

Κ ομως ουτε κ εμενα σε ετ κ μετα δεν μου ειπε να τις κανω καποιος γιατρός!!!

Ούτε κι εμένα κανένας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Εν τω μεταξύ, μ'αυτά και με τ'αλλα, μου θύμισες να το πάρω κι εγώ.. το είχα ξεχάσει. 

@annie! Απλά σε παρακαλώ, πρόσεξέ το αυτό που σου λέω. Στενοχωρηθήκαμε τόσο πολύ με τη φίλη μου.. αν κάποιος ήξερε να της το έλεγε... Πολλοί γιατροί υποτίθεται είναι ειδικοί αλλά δεν είναι. Κι αν επισκέφτηκε πόσους για να σώσει το μωράκι της. 

Το salospir όταν υπάρχει αίμα, πρέπει να το κόβεις μαχαίρι

Δε μου είπε κάτι για το Σαλοσπίρ κορίτσι μου. Και δόξα το Θεό το αίμα σταμάτησε και έχω ελάχιστο καφέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! κορίτσι μου ολα καλα θα πανε...εχε πιστη..

@Giannouli2013 συγχαρητήρια!!

@santaloxilo λυπάμαι Πολύ...μες στην ατυχία σου  κ την πικρα σου νιωσε ποσο τυχερή είσαι!!! Διοτι νιωθω ακριβώς οσα γραφεις,Δυστυχώς τα εχω ζήσει σε υπέρτατο βαθμό αλλά τίποτα δεν γεμίζει την αγκαλιά μου!!! Καλη δύναμη κ συνέχεια στη ζωη σου με υγεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δε μου είπε κάτι για το Σαλοσπίρ κορίτσι μου. Και δόξα το Θεό το αίμα σταμάτησε και έχω ελάχιστο καφέ 

Εμένα και η αιματολόγος πάντως μου είπε: όταν βλέπεις αίμα, ακόμα και καφέ, τα κόβεις μέχρι να περάσει τελείως. Το έλεγε και χωρίς εγκυμοσύνη για την περίοδο, πόσο μάλλον όμως στην εγκυμοσύνη.

Απλά μην ξεχάσεις να το προσέχεις αυτό, οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Εμένα και η αιματολόγος πάντως μου είπε: όταν βλέπεις αίμα, ακόμα και καφέ, τα κόβεις μέχρι να περάσει τελείως. Το έλεγε και χωρίς εγκυμοσύνη για την περίοδο, πόσο μάλλον όμως στην εγκυμοσύνη.

Απλά μην ξεχάσεις να το προσέχεις αυτό, οκ;

Ναι ναι. Θα ρωτήσω την Τρίτη και το γιατρό. Ευχαριστώ πολυυυυυυυ κορίτσια για το ενδιαφέρον!!!! Είστε μεγάλο στήριγμα όλες !!!! 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra75 είπε:

Κ ομως ουτε κ εμενα σε ετ κ μετα δεν μου ειπε να τις κανω καποιος γιατρός!!!

@dimseaτην μερα της ετ μετραμε παντα ε2 και prg και αναλογα μας ρυθμιζουν τη δοση των σικλακουρ και των ουτρο που θα πρεπει να παιρνουμε!μετα απο 5 ή και 10 μερες ξαναμετραμε και μετα αν μεινουμε εγκυος καθε βδομαδα στανταρ!την Prg τη θελουν πανω απο 22 και την ε2 τη μερα της ετ πανω απο 120, και μετα στην εγκυμοσυνη την ε2 πανω  απο 500 ,αν δεν ανεβει παιζει καφε αιμα κλπ και θελει υποστηριξη με προγεστερονη ή οιστρογονα.γιατί εμεις δε παμε φυσιμολογικα και δεν εκρινει το σωμα μας ωχρο σωματιο για αυτο χρειαζομαστε τα φαρμακα για να υποστηριχτεί η κυηση! Δε  δινουμε στα τυφλά ,ρυθμιζουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μπορεί.. Σημασία έχει ότι όλα είναι εντάξει τώρα. Παω να μου κάνουν και την ενεσουλα την έξτρα και ξάπλα πάλι 

Ολα καλα! Ηρεμια, ανασουλες για χαλαρωση σκεψεις θετικες ..🙏🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

@dimseaτην μερα της ετ μετραμε παντα ε2 και prg και αναλογα μας ρυθμιζουν τη δοση των σικλακουρ και των ουτρο που θα πρεπει να παιρνουμε!μετα απο 5 ή και 10 μερες ξαναμετραμε και μετα αν μεινουμε εγκυος καθε βδομαδα στανταρ!την Prg τη θελουν πανω απο 22 και την ε2 τη μερα της ετ πανω απο 120, και μετα στην εγκυμοσυνη την ε2 πανω  απο 500 ,αν δεν ανεβει παιζει καφε αιμα κλπ και θελει υποστηριξη με προγεστερονη ή οιστρογονα.γιατί εμεις δε παμε φυσιμολογικα και δεν εκρινει το σωμα μας ωχρο σωματιο για αυτο χρειαζομαστε τα φαρμακα για να υποστηριχτεί η κυηση! Δε  δινουμε στα τυφλά ,ρυθμιζουμε.. 

Και για να μη παρεξηγηθώ ή το δει καποιο κοριτσι που δεν της γινεται τοσος στενος ελεγχος και αγχωθει,ισως ειναι θεμα γιατρου.του δικου μου δε θελει να του ξεφευγει τιποτα και θελει να δινει σωστες δοσεις κ να τσεκαρει ..αλλοι ισως πανε πιο «χυμα»και αν σκασει κατι το διορθωνουν μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

@dimseaτην μερα της ετ μετραμε παντα ε2 και prg και αναλογα μας ρυθμιζουν τη δοση των σικλακουρ και των ουτρο που θα πρεπει να παιρνουμε!μετα απο 5 ή και 10 μερες ξαναμετραμε και μετα αν μεινουμε εγκυος καθε βδομαδα στανταρ!την Prg τη θελουν πανω απο 22 και την ε2 τη μερα της ετ πανω απο 120, και μετα στην εγκυμοσυνη την ε2 πανω  απο 500 ,αν δεν ανεβει παιζει καφε αιμα κλπ και θελει υποστηριξη με προγεστερονη ή οιστρογονα.γιατί εμεις δε παμε φυσιμολογικα και δεν εκρινει το σωμα μας ωχρο σωματιο για αυτο χρειαζομαστε τα φαρμακα για να υποστηριχτεί η κυηση! Δε  δινουμε στα τυφλά ,ρυθμιζουμε.. 

Σε ευχαριστούμε ..πολυ χρησιμα...μακάρι να ειμαι εγκυος κ να τα χρειαστώ....αν κ δεν βλέπω φως διότι δεν νιωθω κατι...βέβαια κ στις φυσικές συλλήψεις μου ποτέ δεν ειχα συμπτώματα...οτι πει ο Θεός....εχω εξαντλήσει τα περιθώρια!! Ολα..κ τα ιατρικά βεβαίως ..ακομα κ στο θεο λεω δεν εχω κάτι άλλο να σου προσφέρω...αστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra75 είπε:

Σε ευχαριστώ....πολυ χρησιμα...μακάρι να ειμαι εγκυος κ να τα χρειαστώ....αν κ δεν βλέπω φως διότι δεν νιωθω κατι...βέβαια κ στις φυσικές συλλήψεις μου ποτέ δεν ειχα συμπτώματα...οτι πει ο Θεός....εχω εξαντλήσει τα περιθώρια!! Ολα..κ τα ιατρικά βεβαίως ..ακομα κ στο θεο λεω δεν εχω κάτι άλλο να σου προσφέρω...αστα 

Αυτο ακριβως!!δεν ειναι απαραιτητο να νοιωθεις!στις 2 προηγουμενες ειχα τρελα συμπτωματα και τι καταλαβα;αρνητικα!!μακαρι ρε κοριτσι ανυπομονουμε να πας πεις τα ευχαριστα!μη πεφτεις, ο θεος ειναι μεγαλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Και για να μη παρεξηγηθώ ή το δει καποιο κοριτσι που δεν της γινεται τοσος στενος ελεγχος και αγχωθει,ισως ειναι θεμα γιατρου.του δικου μου δε θελει να του ξεφευγει τιποτα και θελει να δινει σωστες δοσεις κ να τσεκαρει ..αλλοι ισως πανε πιο «χυμα»και αν σκασει κατι το διορθωνουν μετα..

Πραγματικά δεν ξέρω πως να διαχειριστώ αυτή την κατάσταση με τους γιατρούς, ο ένας κάνει εξετάσεις ο άλλος όχι. Αγχώνομαι τρελά, εννοείται ότι εφ όσον έχουμε μπει στη διαδικασία της εξωσωματικης που μας φθειρει τόσο ψυχικά όσο κ σωματικά το λογικό θα είναι να γίνονται όλες οι εξετάσεις. Είναι κρίμα για μια απλή εξέταση αίματος να πάνε στραφη οι κόποι μας.. Τι να πω.. Εμένα ο γιατρός από τη μέρα της διέγερσης έως και σήμερα που είμαι στο νέο κύκλο, μια εβδομάδα περίπου πριν την ετ δεν μ έχει κάνει ούτε μια εξέταση ορμονική. Του είχα πάει εγώ κάποιες αρχές Μαρτίου.. Από την άλλη αν δεν έχεις κ εμπιστοσύνη στο γιατρό σ τρελενεσαι, δεν γίνεται ν έχεις το άγχος σ και να ψάχνεις κ τι θα έπρεπε να σ είχε κάνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Πραγματικά δεν ξέρω πως να διαχειριστώ αυτή την κατάσταση με τους γιατρούς, ο ένας κάνει εξετάσεις ο άλλος όχι. Αγχώνομαι τρελά, εννοείται ότι εφ όσον έχουμε μπει στη διαδικασία της εξωσωματικης που μας φθειρει τόσο ψυχικά όσο κ σωματικά το λογικό θα είναι να γίνονται όλες οι εξετάσεις. Είναι κρίμα για μια απλή εξέταση αίματος να πάνε στραφη οι κόποι μας.. Τι να πω.. Εμένα ο γιατρός από τη μέρα της διέγερσης έως και σήμερα που είμαι στο νέο κύκλο, μια εβδομάδα περίπου πριν την ετ δεν μ έχει κάνει ούτε μια εξέταση ορμονική. Του είχα πάει εγώ κάποιες αρχές Μαρτίου.. Από την άλλη αν δεν έχεις κ εμπιστοσύνη στο γιατρό σ τρελενεσαι, δεν γίνεται ν έχεις το άγχος σ και να ψάχνεις κ τι θα έπρεπε να σ είχε κάνει..

Όπως είπε και η @Nefeliap κάθε γιατρός λειτουργεί διαφορετικά και θεωρώ πως και σε κάθε κοπέλα ακόμα. Εμένα η μοναδική ορμονική που ήθελε και για την ωοληψια και για την ετ ήταν η tsh. Από κει και πέρα δε μου ζήτησε τίποτα άλλο. Ούτε και τώρα στην εγκυμοσύνη. Ακόμα και σήμερα απλά είπε κάνε έξτρα την τάδε ένεση προγεστερονης.. Προφανώς και στο ραντεβού που έχω την Τρίτη θα ρωτήσω αν χρειάζεται να κάνουμε κ άλλες ορμόνες κλπ αλλά από τη στιγμή που έχω πει τον εμπιστεύομαι και για να μην τρελαθω κάνω ότι μου πει. Εμένα αυτό με ηρεμεί. Αν εσυ όμως για να είσαι ήρεμη θέλεις να κανεις όλες τις εξετάσεις καλά θα κανεις να το συζητήσεις μαζί του. Και προς αποφυγή παρεξηγήσεων δε λέω πως είναι το σωστό αυτό που κάνω εγώ αλλά αυτό με το οποίο είμαι εντάξει ψυχολογικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...