Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαρία Μαχ είπε:

@Νικολίνι,αυτό απορώ και εγώ.Εμενα μου πρότειναν αλλα 4 με την ίδια ουσία και έτσι βρήκα.

ε μα πια φτάνει ο πανικός και το αγχος!!!!Ολα καλα θα πανε φαρμακα υπάρχουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

ε μα πια φτάνει ο πανικός και το αγχος!!!!Ολα καλα θα πανε φαρμακα υπάρχουν!

Εγώ πάντως που έψαξα για φεμαστον, τρισικουενς και κάποιο ακόμη, μου είπαν ότι όλα αυτά είναι σε έλλειψη και δεν γνωρίζω τώρα αν τα ξανα φέρανε γιατί ρώτησα πριν μέρες...όμως οι περισσότεροι γιατροί δεν τα συστήνουν καθώς λεει περιέχουν οιστραδιολη αλλά περιέχουν επίσης και ουσίες οι οποίες δεν κάνουν για όλες μας! Ότι σας λέει ο γιατρός σας όμως...εκείνος ξερει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! 

Αύριο πάω για ωοληψια.... Εχω πολύ αγωνία....🙏🙏

Μην αγχώνεσαι, δεν είναι τίποτα!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν!! ☺️☺️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! 

Αύριο πάω για ωοληψια.... Εχω πολύ αγωνία....🙏🙏

Ολα να πανε καλα κοριτσι μου! Με πολλα καλα ωαρια σου ευχομαι! Θα περιμενουμε τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Εγώ πάντως που έψαξα για φεμαστον, τρισικουενς και κάποιο ακόμη, μου είπαν ότι όλα αυτά είναι σε έλλειψη και δεν γνωρίζω τώρα αν τα ξανα φέρανε γιατί ρώτησα πριν μέρες...όμως οι περισσότεροι γιατροί δεν τα συστήνουν καθώς λεει περιέχουν οιστραδιολη αλλά περιέχουν επίσης και ουσίες οι οποίες δεν κάνουν για όλες μας! Ότι σας λέει ο γιατρός σας όμως...εκείνος ξερει!

ουτε τα σικλακουρ τα παιρνουν ολες.Και γω που ρωτησα αθηνα σε 3 φαρμακεια ειχαν και τα 3.Οποια ειναι ας ρωτησει το γιατρο της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! 

Αύριο πάω για ωοληψια.... Εχω πολύ αγωνία....🙏🙏

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! 

Αύριο πάω για ωοληψια.... Εχω πολύ αγωνία....🙏🙏

καλη επιτυχια κοριτσι!!!!!!!Ολα να πανε κατ ευχην!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! 

Αύριο πάω για ωοληψια.... Εχω πολύ αγωνία....🙏🙏

Γεια σου κοριτσι μου!! 
Με το καλο για αυριο με σουπερ ωάρια!! Θα περιμένουμε τα νεα σου αυριο... 

Σου στελνω οοοοοολη τη θετική μου ενέργεια για αυριο!! ❤️❤️🍀🍀🍀🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/4/2021 at 5:40 ΜΜ, ο/η TRigirl είπε:

Εμένα κανείς δεν μου έκανε υπέρηχο ούτε αιματολογικές 2η μέρα περιόδου. Τους τηλεφωνώ ότι μου ήρθε η περίοδος και ξεκινάω διέγερση. Τι άλλο θα μάθουμε πια; Πόσες παραλείψεις...; 

Καλησπέρα... Εγώ περιμενω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινήσω διέγερση μίλησα με τη γιατρό μου κ μου είπε λίγες μέρες πριν να την πάρω τηλ να πάω για υπέρηχο κ να μου πως να ξεκινήσουμε. Όχι την ημέρα της περιόδου αλλά πιο πριν, αυτό μου τόνισε 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! 

Αύριο πάω για ωοληψια.... Εχω πολύ αγωνία....🙏🙏

Καλη επιτυχια.πολλα κ καλα ωαρια να εχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/4/2021 at 1:16 ΜΜ, ο/η JNtina είπε:

Μακαρι ρε κοριτσι μου!!! Τοση προσπάθεια καποια στιγμη να εχει αποτελέσματα για ολες μας!! 🙏

Ακριβώς όπως το είπες ..Για όλες μας! Όλες εδώ ξέρουμε ακριβώς τι θέλουμε και παλεύουμε γι αυτό . Που θα πάει θα τα καταφέρουμε όλες στο τέλος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! 

Αύριο πάω για ωοληψια.... Εχω πολύ αγωνία....🙏🙏

Καλή επιτυχία ! Καλά και ποιοτικά ωάρια να έχεις όσα κι αν είναι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! 

Αύριο πάω για ωοληψια.... Εχω πολύ αγωνία....🙏🙏

Με το καλό κορίτσι μου!Να πάνε όλα τελεια! Πρώτα ο Θεός σε ακολουθάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! 

Αύριο πάω για ωοληψια.... Εχω πολύ αγωνία....🙏🙏

@ΧΑΡΜΑολα καλα;; ❤️❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

@ΧΑΡΜΑολα καλα;; ❤️❤️🙏

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏

Κορίτσια σας ευχαριστώ παρα παρα πολύ όλες για τα μήνυματα σας μου έδωσαν πολύ κουράγιο οι ευχές σας, φοβόμουν πολύ χθες. 

Πήραμε 12 και τα 9 ειναι καλά αύριο θα ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες. Η διαδικασία ηταν εντάξει δεν κατάλαβα τπτ. Το προσωπικό στο νοσοκομείο ηταν άψογο 100%.... Απλά Ταλεπορουμαι λίγο γιατί έπαθα ελαφριά υπερδιέγερση η κοιλιά μου νιώθω οτι θα σκάσει....

Περνώ αντοφλεγμονοδη και θα με δει ξανα την Τετάρτη. 

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏

Κορίτσια σας ευχαριστώ παρα παρα πολύ όλες για τα μήνυματα σας μου έδωσαν πολύ κουράγιο οι ευχές σας, φοβόμουν πολύ χθες. 

Πήραμε 12 και τα 9 ειναι καλά αύριο θα ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες. Η διαδικασία ηταν εντάξει δεν κατάλαβα τπτ. Το προσωπικό στο νοσοκομείο ηταν άψογο 100%.... Απλά Ταλεπορουμαι λίγο γιατί έπαθα ελαφριά υπερδιέγερση η κοιλιά μου νιώθω οτι θα σκάσει....

Περνώ αντοφλεγμονοδη και θα με δει ξανα την Τετάρτη. 

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες....

Μπραβο κοριτσι μου πολυ καλα πηγες! Τωρα ειναι σημαντικο να κανεις καλες γονιμοποιησεις, ευχομαι ετσι να συνεχισεις και αυριο να μας πεισ παλι τα ευχαριστα! Γρηγορη κ καλη αναρρωση σου ευχομαι τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏

Κορίτσια σας ευχαριστώ παρα παρα πολύ όλες για τα μήνυματα σας μου έδωσαν πολύ κουράγιο οι ευχές σας, φοβόμουν πολύ χθες. 

Πήραμε 12 και τα 9 ειναι καλά αύριο θα ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες. Η διαδικασία ηταν εντάξει δεν κατάλαβα τπτ. Το προσωπικό στο νοσοκομείο ηταν άψογο 100%.... Απλά Ταλεπορουμαι λίγο γιατί έπαθα ελαφριά υπερδιέγερση η κοιλιά μου νιώθω οτι θα σκάσει....

Περνώ αντοφλεγμονοδη και θα με δει ξανα την Τετάρτη. 

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες....

Μια χαρα κοριτσι μου!!! Μπραβο! 
Ευχομαι να ειναι υγιή ολα και τα γονιμοποιηθούν!!! Με το καλο να σου πανε ολα!!! ❤️❤️❤️🥰🥰🙂🙏
Κατσε να ξεκουραστεις τωρα... Φιλιαααα πολλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏

Κορίτσια σας ευχαριστώ παρα παρα πολύ όλες για τα μήνυματα σας μου έδωσαν πολύ κουράγιο οι ευχές σας, φοβόμουν πολύ χθες. 

Πήραμε 12 και τα 9 ειναι καλά αύριο θα ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες. Η διαδικασία ηταν εντάξει δεν κατάλαβα τπτ. Το προσωπικό στο νοσοκομείο ηταν άψογο 100%.... Απλά Ταλεπορουμαι λίγο γιατί έπαθα ελαφριά υπερδιέγερση η κοιλιά μου νιώθω οτι θα σκάσει....

Περνώ αντοφλεγμονοδη και θα με δει ξανα την Τετάρτη. 

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες....

Μπράβο ! Τα πήγες τέλεια ! καλές γονιμοποιήσεις και καλές διαιρέσεις εύχομαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Ελπίζω να είστε όλες καλά.. Την άλλη Τρίτη θα πάω να κάνω την υστεροσκοπηση... Ήθελα να σας ρωτήσω θυμάστε τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας για το φαρμακείο στο Μαρούσι για να πάρω τα φάρμακα; έχω άλλη μια προσπάθεια οπότε θα πάρω τα υπόλοιπα φάρμακα που μένουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏

Κορίτσια σας ευχαριστώ παρα παρα πολύ όλες για τα μήνυματα σας μου έδωσαν πολύ κουράγιο οι ευχές σας, φοβόμουν πολύ χθες. 

Πήραμε 12 και τα 9 ειναι καλά αύριο θα ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες. Η διαδικασία ηταν εντάξει δεν κατάλαβα τπτ. Το προσωπικό στο νοσοκομείο ηταν άψογο 100%.... Απλά Ταλεπορουμαι λίγο γιατί έπαθα ελαφριά υπερδιέγερση η κοιλιά μου νιώθω οτι θα σκάσει....

Περνώ αντοφλεγμονοδη και θα με δει ξανα την Τετάρτη. 

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες....

Μπράβο!!! Τι έγινε τελικά; όλα καλά;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Ελπίζω να είστε όλες καλά.. Την άλλη Τρίτη θα πάω να κάνω την υστεροσκοπηση... Ήθελα να σας ρωτήσω θυμάστε τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας για το φαρμακείο στο Μαρούσι για να πάρω τα φάρμακα; έχω άλλη μια προσπάθεια οπότε θα πάρω τα υπόλοιπα φάρμακα που μένουν. 

Καλησπέρα, εγω πήρα τα φάρμακα για πρώτη προσπάθεια έχοντας την απόφαση μια χοριακη κι ταυτοτητα, για δεύτερη φορά νομίζω πως θα χρειαστείς από το κέντρο ότι δεν πέτυχες εγκυμοσύνη. Έτσι έχω διαβάσει. Πάρε όμως στο κέντρο που είσαι κ θα σε κατευθύνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...