Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλησπεραααα!!! Την θετική σας ενέργεια  !! Αύριο έχω την εμβρυομεταφορα μου 2 Βλαστοκυστες και έχω τρομερό ανχος !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες τις μανούλες εδώ που προσπαθούμε ! 

Καλη επιτυχια με θετικα αποτελεσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Είμαι αρκετά μεγάλη! 42 κλεισμένα! Με το καλό κ η δική σου η σειρά!♥️

Σε ευχαριστω πολυ!! Εδω θα μοιραζομαστε τις αγωνιες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλησπεραααα!!! Την θετική σας ενέργεια  !! Αύριο έχω την εμβρυομεταφορα μου 2 Βλαστοκυστες και έχω τρομερό ανχος !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες τις μανούλες εδώ που προσπαθούμε ! 

Καλη επιτυχία κορίτσι μου!!! Χωρίς άγχος, ηρεμία και όλα θα πανε καλα! Με μια τεράστια χοριακη σου ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλησπεραααα!!! Την θετική σας ενέργεια  !! Αύριο έχω την εμβρυομεταφορα μου 2 Βλαστοκυστες και έχω τρομερό ανχος !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες τις μανούλες εδώ που προσπαθούμε ! 

Καλη επιτυχια!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου. Θέλω τη γνώμη σας την Παρασκευή εκανα ωοληψια. Μολις περασε η νάρκωση άρχισαν λιγα πονακια και ειχα λιγο αιματακι στο σκουπισμα. Εχθες σταμάτησε το αιμα κατι ομως ερεθισε το έντερο μου και ειχα πολυ πρηξιμο αερια . Σήμερα είμαι καλύτερα αλλα νιώθω πόνο όταν πηγαίνω για να ουρησω.  Οχι τσούξιμο πόνο. Ειχε κάποια ανάλογη εμπειρία. Εχω ανησυχήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Μετά από διάφορα απρόβλεπτα (τα έχω γράψει σε παλαιότερο post) , χθες επιτελους ξεκίνησα τις ενέσεις για διέγερση. Είναι η πρώτη μου προσπαθεια! Ήθελα να σας ρωτήσω, τι αναμένεται να αισθάνομαι αυτές τις μερες; Θα νιώθω κατι; πονο; ενοχληση; παρενεργειες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Μετά από διάφορα απρόβλεπτα (τα έχω γράψει σε παλαιότερο post) , χθες επιτελους ξεκίνησα τις ενέσεις για διέγερση. Είναι η πρώτη μου προσπαθεια! Ήθελα να σας ρωτήσω, τι αναμένεται να αισθάνομαι αυτές τις μερες; Θα νιώθω κατι; πονο; ενοχληση; παρενεργειες;;

Καλησπέρα. Καλή αρχη!καθε κοπέλα έχει διαφορετικά συμπτώματα. Εγώ δεν είχα ιδιαιτερα συμπτώματα. Πέρα από ελαφρύ φουσκωματάκι τις τελευταίες μερες που έκανα ενέσεις. Προσπάθησε να αποφύγεις το αλατι....κ να πίνεις μπόλικο νεράκι. Σου εύχομαι ολόψυχα ένα θετικό αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλησπεραααα!!! Την θετική σας ενέργεια  !! Αύριο έχω την εμβρυομεταφορα μου 2 Βλαστοκυστες και έχω τρομερό ανχος !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες τις μανούλες εδώ που προσπαθούμε ! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου με μια τεράστια χοριακη αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Και εγω το ιδιο! Τιποτα δε βλεπω.. 

Τελικά το βρήκα μας το έγραψε κάποιο μέλος λίγο μετά το ποστ μου. Πάτα στις τρεις τελείτσες πάνω δεξιά και πάτα προβολή για υπολογιστή. Μόνο έτσι τα βλέπεις όλα όπως στο pc.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου.Κγω σημερα ξεκινησα τη διεγερση...ειναι η πρωτη μου φορα κ νιωθω αγχος...ελπιζω να πανε ολα καλα με ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου. Θέλω τη γνώμη σας την Παρασκευή εκανα ωοληψια. Μολις περασε η νάρκωση άρχισαν λιγα πονακια και ειχα λιγο αιματακι στο σκουπισμα. Εχθες σταμάτησε το αιμα κατι ομως ερεθισε το έντερο μου και ειχα πολυ πρηξιμο αερια . Σήμερα είμαι καλύτερα αλλα νιώθω πόνο όταν πηγαίνω για να ουρησω.  Οχι τσούξιμο πόνο. Ειχε κάποια ανάλογη εμπειρία. Εχω ανησυχήσει.

Καλησπέρα κορίτσι μου. Μην άγχεσαι καθόλου! Ακριβώς έτσι ήμουν κι εγώ! Για αρκετές μέρες όποτε πήγαινα τουαλέτα ένιωθα κάτι σαν σουβλιές στο έντερο ακόμη και όταν σφιγγόμουν για να ουρήσω, κάτι σαν αέρια. Μέρα με τη μέρα ήταν καλύτερα αλλά το ένιωθα για μέρες. Δεν είναι κάτι τρομερό σαν πόνος απλά καταλαβαίνω ότι σε άγχωσε πιο πολύ μήπως είναι κάποια επιπλοκή! Δεν είναι, όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου. Θέλω τη γνώμη σας την Παρασκευή εκανα ωοληψια. Μολις περασε η νάρκωση άρχισαν λιγα πονακια και ειχα λιγο αιματακι στο σκουπισμα. Εχθες σταμάτησε το αιμα κατι ομως ερεθισε το έντερο μου και ειχα πολυ πρηξιμο αερια . Σήμερα είμαι καλύτερα αλλα νιώθω πόνο όταν πηγαίνω για να ουρησω.  Οχι τσούξιμο πόνο. Ειχε κάποια ανάλογη εμπειρία. Εχω ανησυχήσει.

Κι εγω μετα την ωοληψια ειχα πονάκια αρκετα και έντονα χαμηλά, σαν πόνους περιόδου και απο τις δυο μεριές!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Τελικά το βρήκα μας το έγραψε κάποιο μέλος λίγο μετά το ποστ μου. Πάτα στις τρεις τελείτσες πάνω δεξιά και πάτα προβολή για υπολογιστή. Μόνο έτσι τα βλέπεις όλα όπως στο pc.

Ναι ναι το ειδα ..αλλα σε εμενα δεν υπαρχουν καν οι 3 τελειες ...πανω δεξια εχει μονο ενα + και ενα φακό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 5:48 και το μάτι γαρίδα! Τόσο άγχος πια για τα εμβρυάκια μου αν θα ζήσουν...αν θα με κάνουν επιτέλους μανούλα! Αχχχχ! Φανταστείτε λόγω κακού ιστορικού μου ο γιατρός,  μου συνέστησε 10 ημέρες να κάτσω σπίτι μετά την έμβρυο μεταφορά! Κι ενώ απο δουλειά πήρα αναρρωτική κάθε μερα ξυπνάω πιο νωρίς απ οτι ξύπναγα για να παω δουλειά! 4/3 η χοριακή! Κοντοζυγώνει βέβαια αλλά μέχρι τότε θα λιώσω η κοπέλα! Δε θέλω να κάνω κακές σκέψεις...μόνο αισιόδοξες αλλά ο φόβος καραδοκεί πάντα παραδίπλα! 
Καλό μήνα κορίτσια μου κ εύχομαι σε όλες μας να έχουμε σύντομα τα μωράκια μας στην αγκαλίτσα μας!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 5:48 και το μάτι γαρίδα! Τόσο άγχος πια για τα εμβρυάκια μου αν θα ζήσουν...αν θα με κάνουν επιτέλους μανούλα! Αχχχχ! Φανταστείτε λόγω κακού ιστορικού μου ο γιατρός,  μου συνέστησε 10 ημέρες να κάτσω σπίτι μετά την έμβρυο μεταφορά! Κι ενώ απο δουλειά πήρα αναρρωτική κάθε μερα ξυπνάω πιο νωρίς απ οτι ξύπναγα για να παω δουλειά! 4/3 η χοριακή! Κοντοζυγώνει βέβαια αλλά μέχρι τότε θα λιώσω η κοπέλα! Δε θέλω να κάνω κακές σκέψεις...μόνο αισιόδοξες αλλά ο φόβος καραδοκεί πάντα παραδίπλα! 
Καλό μήνα κορίτσια μου κ εύχομαι σε όλες μας να έχουμε σύντομα τα μωράκια μας στην αγκαλίτσα μας!!❤️

Καλημερα κοριτσι μου... Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. Το είχα πάθει και εγώ... Και τώρα ακόμα που δεν έχω ξεκινήσει καν για την δεύτερη προσπάθεια και ξυπνάω νωρίς από το άγχος για το τι θα κάνω... Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 5:48 και το μάτι γαρίδα! Τόσο άγχος πια για τα εμβρυάκια μου αν θα ζήσουν...αν θα με κάνουν επιτέλους μανούλα! Αχχχχ! Φανταστείτε λόγω κακού ιστορικού μου ο γιατρός,  μου συνέστησε 10 ημέρες να κάτσω σπίτι μετά την έμβρυο μεταφορά! Κι ενώ απο δουλειά πήρα αναρρωτική κάθε μερα ξυπνάω πιο νωρίς απ οτι ξύπναγα για να παω δουλειά! 4/3 η χοριακή! Κοντοζυγώνει βέβαια αλλά μέχρι τότε θα λιώσω η κοπέλα! Δε θέλω να κάνω κακές σκέψεις...μόνο αισιόδοξες αλλά ο φόβος καραδοκεί πάντα παραδίπλα! 
Καλό μήνα κορίτσια μου κ εύχομαι σε όλες μας να έχουμε σύντομα τα μωράκια μας στην αγκαλίτσα μας!!❤️

Καλημέρα κορίτσι και καλό μηνα!Δύσκολη η αναμονή,Έτσι είμαστε όλες,το άγχος είναι ατελείωτο.

 Ευχομαι να έχεις μια θετική χοριακή !!Κανε υπομονή και θα περάσουν η μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ντοναλτ είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου.Κγω σημερα ξεκινησα τη διεγερση...ειναι η πρωτη μου φορα κ νιωθω αγχος...ελπιζω να πανε ολα καλα με ολες μας.

Καλημέρα! Μαζί είμαστε, με μια μέρα διαφορά... εμένα χθες το βράδυ ήταν η δεύτερη... Πώς νιωθεις; Εγώ την πρώτη μέρα τρελό άγχος, αν θα κάνω σωστά τη διαδικασια αλλα χθες πολύ καλυτερα! Όλο ψάχνομαι όμως αν νιώθω πόνακια, ενοχλήσεις κτλ... Ποιος είναι ο γιατρος σου αν επιτρεπεται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημερα κοριτσι μου... Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. Το είχα πάθει και εγώ... Και τώρα ακόμα που δεν έχω ξεκινήσει καν για την δεύτερη προσπάθεια και ξυπνάω νωρίς από το άγχος για το τι θα κάνω... Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!

Σε ευχαριστώ από καρδιάς! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα κορίτσι και καλό μηνα!Δύσκολη η αναμονή,Έτσι είμαστε όλες,το άγχος είναι ατελείωτο.

 Ευχομαι να έχεις μια θετική χοριακή !!Κανε υπομονή και θα περάσουν η μέρες!

Σε ευχαριστώ μέσα απ τη καρδιά μου! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 5:48 και το μάτι γαρίδα! Τόσο άγχος πια για τα εμβρυάκια μου αν θα ζήσουν...αν θα με κάνουν επιτέλους μανούλα! Αχχχχ! Φανταστείτε λόγω κακού ιστορικού μου ο γιατρός,  μου συνέστησε 10 ημέρες να κάτσω σπίτι μετά την έμβρυο μεταφορά! Κι ενώ απο δουλειά πήρα αναρρωτική κάθε μερα ξυπνάω πιο νωρίς απ οτι ξύπναγα για να παω δουλειά! 4/3 η χοριακή! Κοντοζυγώνει βέβαια αλλά μέχρι τότε θα λιώσω η κοπέλα! Δε θέλω να κάνω κακές σκέψεις...μόνο αισιόδοξες αλλά ο φόβος καραδοκεί πάντα παραδίπλα! 
Καλό μήνα κορίτσια μου κ εύχομαι σε όλες μας να έχουμε σύντομα τα μωράκια μας στην αγκαλίτσα μας!!❤️

Κορίτσι μου καλημέρα όλα θα πάνε καλαααα !!!!!!! Θετική σκέψη και δες πολλές ταινίες να περνάει η ώρα ! Λίγο έμεινε κ εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και μια μεγάλη χοριακη ! ❤️🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα όλα θα πάνε καλαααα !!!!!!! Θετική σκέψη και δες πολλές ταινίες να περνάει η ώρα ! Λίγο έμεινε κ εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και μια μεγάλη χοριακη ! ❤️🥰🥰

Μακάρι κοπέλα μου! Σε ευχαριστώ τόσο πολύ!!🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Μην άγχεσαι καθόλου! Ακριβώς έτσι ήμουν κι εγώ! Για αρκετές μέρες όποτε πήγαινα τουαλέτα ένιωθα κάτι σαν σουβλιές στο έντερο ακόμη και όταν σφιγγόμουν για να ουρήσω, κάτι σαν αέρια. Μέρα με τη μέρα ήταν καλύτερα αλλά το ένιωθα για μέρες. Δεν είναι κάτι τρομερό σαν πόνος απλά καταλαβαίνω ότι σε άγχωσε πιο πολύ μήπως είναι κάποια επιπλοκή! Δεν είναι, όλα καλά!

Καλημερα σε ευχαριστώ πολυ για την απαντηση. Θα ρωτήσω και τον γιατρο σημερα να δω τι θα μου πει. Ευχηθείτε μου καλη τύχη σημερα παω για εμβρυομεταφορα. Δώστε μου την θετική σας ενέργεια ✌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Καλημερα σε ευχαριστώ πολυ για την απαντηση. Θα ρωτήσω και τον γιατρο σημερα να δω τι θα μου πει. Ευχηθείτε μου καλη τύχη σημερα παω για εμβρυομεταφορα. Δώστε μου την θετική σας ενέργεια ✌

Όλα καλααααααααα θα πάνε 🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες!!! Εύχομαι ο νέος μήνας να μας φέρει πολύ περισσότερα σπορακια στις κοιλιτσες και τεράστιες χοριακες!!!!

@Alexouli έχεις οοοοοολη την θετική ενέργεια μας!!! Με το καλό να γίνει κ σύντομα μια τεράστια χοριακή!!!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Καλημερα σε ευχαριστώ πολυ για την απαντηση. Θα ρωτήσω και τον γιατρο σημερα να δω τι θα μου πει. Ευχηθείτε μου καλη τύχη σημερα παω για εμβρυομεταφορα. Δώστε μου την θετική σας ενέργεια ✌

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να πιάσει αμέσως το εμβρυάκι σου! Άντε θα μας έχεις ευχάριστα σε λίγες μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...